Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS

Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa.

  • 4pozīcija
  • 14punkti
  • 14:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Krišs AdataDzimšanas datums: 06.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians BaņņikovsDzimšanas datums: 16.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Hugo BeķerisDzimšanas datums: 16.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Markuss Eduards BlaubergsDzimšanas datums: 10.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Roberts BlūzmaDzimšanas datums: 08.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dans DīmanisDzimšanas datums: 24.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdis IrklisDzimšanas datums: 03.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts JansonsDzimšanas datums: 19.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss JurkaDzimšanas datums: 05.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors KūlītisDzimšanas datums: 10.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
4
-
Krišjānis MeņģelisDzimšanas datums: 07.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars SniķersDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Reinars ŠteimaksDzimšanas datums: 11.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artuss ŠvalkovskisDzimšanas datums: 12.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs VagarsDzimšanas datums: 20.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs Sandijs ZauskaDzimšanas datums: 13.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

3
sep
11:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 1. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

trešdiena

21
sep
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 3. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

28
sep
16:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

2
okt
11:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

5
okt
17:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

12
okt
17:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

18
okt
19:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

26
okt
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 8. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

ceturtdiena

10
nov
15:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

16
nov
17:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-15 Elites grupa., 10. kārta
Jaunmārupes stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
6
4
0
14
5
+9
22
2
10
5
1
4
16
13
+3
16
3
10
4
2
4
13
14
-1
14
5
10
4
1
5
11
16
-5
13
1
Artjoms Nečiporenko
FS Ventspils
7
2
Nils Voitiškis
FS Jelgava
6
3
Deivids Miks
Vidzemes FC
5
4
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
5
5
Renāts Romanovskis
FS Ventspils
4
6
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
7
Eduards Pētersons
Mārupes SC
3
8
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
3
9
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
10
Ņikita Solomonovs
FS Ventspils
3
11
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
2
12
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
2
13
Artūrs Līvzinieks
Mārupes SC
2
14
Emīls Tomass
Vidzemes FC
2
15
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
16
Kārlis Jansons
FK Tukums 2000/TSS
2
17
Kārlis Šņepsts
Vidzemes FC
2
18
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
19
Mārcis Lībietis
FS Jelgava
2
20
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
2
21
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes SC
2
22
Toms Ernests Kazeks
Vidzemes FC
2
23
Ernests Lūsis
Vidzemes FC
1
24
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
25
Henrijs Buķelis
Mārupes SC
1
26
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
1
27
Kārlis Krists Šimpermanis
FS Ventspils
1
28
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
29
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
1
30
Kristofers Zvejnieks
Mārupes SC
1
31
Leo Andersons
FS Ventspils
1
32
Pauls Ūselis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS/Limbažu NSS
1
34
Roberts Tūcis
Vidzemes FC
1
35
Timurs Veļbickis
FS Jelgava
1
36
Valters Lūsis
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV