FK Tukums 2000/TSS

LTFA Virslīga 19/20

  • 6pozīcija
  • 13punkti
  • 46:66vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Ralfs KangarsDzimšanas datums: 06.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians MisaDzimšanas datums: 09.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Gints FreimanisDzimšanas datums: 09.05.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards JaudzemsDzimšanas datums: 24.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandijs JokstsDzimšanas datums: 18.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
3
-
Artis Ojārs OstrovskisDzimšanas datums: 31.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
6
-
Viesturs OstrovskisDzimšanas datums: 15.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Andris SarvaDzimšanas datums: 23.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Vitālijs SmirnovsDzimšanas datums: 28.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Pussargi
Ainārs DaudziešansDzimšanas datums: 21.02.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristaps GailisDzimšanas datums: 26.02.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Dmitrijs MedeckisDzimšanas datums: 24.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rūdolfs SalmiņšDzimšanas datums: 22.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Rinalds KalnciemsDzimšanas datums: 06.02.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Spēlētāji
Edgars JēgersDzimšanas datums: 24.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Mareks ĶereDzimšanas datums: 30.01.1975.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Miķelis ReinfeldsDzimšanas datums: 21.05.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Arvis Švēders - KūlaDzimšanas datums: 18.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Mārtiņš ŠverinsDzimšanas datums: 07.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Artūrs ZviedrisDzimšanas datums: 04.01.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

2
okt
19:45
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 1. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

5
okt
16:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 2. kārta
Dobeles sporta halle

svētdiena

13
okt
19:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 3. kārta
Tukuma Sporta Halle

ceturtdiena

31
okt
20:30
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 4. kārta
Tukuma Sporta Halle

sestdiena

2
nov
19:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 5. kārta
Tukuma Sporta Halle

piektdiena

8
nov
20:30
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 6. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

17
nov
18:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 7. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

24
nov
18:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 8. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

8
dec
19:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 9. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

15
dec
13:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 10. kārta
Ludzas sporta halle

ceturtdiena

9
jan
19:30
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 11. kārta
Elektrum Olimpiskais centrs

sestdiena

11
jan
19:30
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 12. kārta
Zemgales Olimpiskā centra halle

sestdiena

18
jan
19:45
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 13. kārta
Tukuma Sporta Halle

trešdiena

22
jan
19:30
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 14. kārta
Daugavpils Olimpiskais centrs
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
75
30
+45
35
2
14
11
1
2
72
27
+45
34
4
14
7
1
6
52
58
-6
22
6
14
4
1
9
46
66
-20
13
7
14
4
1
9
43
51
-8
13
8
14
0
1
13
39
122
-83
1
1
Dzmitry Kuzmin
Jēkabpils lūši/Ošukalns
23
2
Maksims Seņs
FC Petrow
22
3
Jurijs Halimons
FC Lokomotiv Daugavpils
20
4
Artjoms Kozlovskis
FK Raba
17
5
Artūrs Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
15
6
Dmitrijs Jakovļevs
FK Raba
14
7
Ričards Raščevskis
FC Lokomotiv Daugavpils
11
8
Guntars Silagailis
TFK Rēzekne
10
9
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
10
Vitālijs Aguls
TFK Rēzekne
10
11
Eduards Martins
FC Petrow
8
12
Jans Radevičs
FC Lokomotiv Daugavpils
8
13
Maksims Potlovs
FC Lokomotiv Daugavpils
8
14
Miks Babris
FC Petrow
8
15
Vlads Rimkus
FK Raba
8
16
Artis Ojārs Ostrovskis
FK Tukums 2000/TSS
7
17
Artjoms Koļesņikovs
FK Raba
7
18
Artūrs Kuļešovs
FK Raba
7
19
Oskars Zeps
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
20
Romāns Šteinboks
RSU/BAO-Dobele
7
21
Toms Kristians Grīslis
FK Tukums 2000/TSS
7
22
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
23
Aleksandrs Čekulajevs
FK Tukums 2000/TSS
6
24
Aleksandrs Kuļešovs
FK Raba
6
25
Aleksejs Panfilovs
RSU/BAO-Dobele
6
26
Artūrs Jerofejevs
FC Petrow
6
27
Jan Cimuškevič
FC Lokomotiv Daugavpils
6
28
Konstantīns Zabarovskis
FK Raba
6
29
Romāns Rožkovskis
FK Raba
6
30
Sandijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
6
31
Andrejs Baklanovs
FK Raba
5
32
Andrejs Šustrovs
FC Petrow
5
33
Vitālijs Smirnovs
FK Tukums 2000/TSS
5
34
Vladislavs Grigjans
TFK Salaspils
5
35
Aivars Daņilovs
TFK Rēzekne
4
36
Alberts Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
4
37
Andris Sarva
FK Tukums 2000/TSS
4
38
Edgars Tarakanovs
TFK Rēzekne
4
39
Igors Lapkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
40
Matīss Babris
FC Petrow
4
41
Pēteris Ivenkovs
TFK Rēzekne
4
42
Aleksandrs Aleksejevs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
43
Aleksandrs Radčenko
RSU/BAO-Dobele
3
44
Andrejs Kravčenkovs
RSU/BAO-Dobele
3
45
Artūrs Strazdiņš
FK Raba
3
46
Dmitrijs Borisovs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
47
Edgars Rubenis
TFK Salaspils
3
48
Edijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
3
49
Emīls Draška
RSU/BAO-Dobele
3
50
Jevgēnijs Hercbergs
FK Raba
3
51
Jevgēnijs Matrjoņins
RSU/BAO-Dobele
3
52
Mārtiņš Auziņš
FC Petrow
3
53
Pāvels Zagrebins
RSU/BAO-Dobele
3
54
Ruslans Medvedins
FC Petrow
3
55
Žanuels Skopenko
TFK Rēzekne
3
56
Aleksejs Sergejevs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
57
Andrejs Kondratjevs
TFK Salaspils
2
58
Antons Petrovs
TFK Rēzekne
2
59
Dmytro Mykhailenko
FC Petrow
2
60
Edgars Jēgers
FK Tukums 2000/TSS
2
61
Edijs Skurjats
FC Petrow
2
62
Emīls Muižnieks
TFK Salaspils
2
63
Igors Avanesovs
FC Petrow
2
64
Klāvs Sveķis
FC Petrow
2
65
Miķelis Reinfelds
FK Tukums 2000/TSS
2
66
Ņikita Jelagovs
TFK Rēzekne
2
67
Oļegs Peņkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
68
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
69
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS
2
70
Žanis Pinka
RSU/BAO-Dobele
2
71
Aigars Liņģis
FC Lokomotiv Daugavpils
1
72
Aigars Solims
FC Lokomotiv Daugavpils
1
73
Aleksejs Sanatovs
TFK Salaspils
1
74
Andrejs Ziļs
FK Raba
1
75
Andžejs Mickēvičs
FK Raba
1
76
Artūrs Vabulis
TFK Salaspils
1
77
Dairis Jakubovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
78
Dmitrijs Prohorovs
TFK Salaspils
1
79
Dmytro Kosatenko
TFK Rēzekne
1
80
Germans Matjušenko
FC Petrow
1
81
Juris Macuks
TFK Salaspils
1
82
Kaspars Žurovs
FK Raba
1
83
Kristaps Baļčūns
RSU/BAO-Dobele
1
84
Kristaps Gailis
FK Tukums 2000/TSS
1
85
Lauris Rodrigo Zariņš
TFK Salaspils
1
86
Maksims Kudrjašovs
TFK Salaspils
1
87
Maksims Siņicins
FC Lokomotiv Daugavpils
1
88
Maksym Lohinov
TFK Rēzekne
1
89
Māris Ciršs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
90
Māris Kurčavenko
TFK Salaspils
1
91
Ņikita Škeņevs
FC Petrow
1
92
Oskars Ikstens
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
93
Oskars Olševskis
RSU/BAO-Dobele
1
94
Pāvels Jermiļins
FC Petrow
1
95
Pāvels Koļcovs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
96
Pāvels Ņikitonovs
TFK Salaspils
1
97
Pāvels Tarasovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
98
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000/TSS
1
99
Sergejs Lazdovskis
FC Lokomotiv Daugavpils
1
100
Sergejs Momots
TFK Salaspils
1
101
Vitālijs Kudrjašovs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
102
Vladimirs Terens
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija