TFK Rēzekne

LTFA Virslīga 19/20

  • 7pozīcija
  • 13punkti
  • 43:51vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Vitālijs AgulsDzimšanas datums: 08.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
5
-
Pēteris IvenkovsDzimšanas datums: 22.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
2
-
Pussargi
Armans GalajsDzimšanas datums: 09.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Žanuels SkopenkoDzimšanas datums: 23.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Uzbrucēji
Guntars SilagailisDzimšanas datums: 31.08.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Radions TimofejevsDzimšanas datums: 03.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Arsenijs DubinsDzimšanas datums: 20.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs IļjinsDzimšanas datums: 29.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Vladislavs NavickisDzimšanas datums: 04.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Antons PetrovsDzimšanas datums: 09.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Alens Dāniels SpruktsDzimšanas datums: 10.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

1
okt
20:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 1. kārta
Daugavpils Olimpiskais centrs

svētdiena

6
okt
18:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 2. kārta
Ludzas sporta halle

svētdiena

13
okt
19:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 3. kārta
Tukuma Sporta Halle

ceturtdiena

31
okt
21:15
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 4. kārta
Elektrum Olimpiskais centrs

svētdiena

3
nov
15:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 5. kārta
Ludzas sporta halle

sestdiena

9
nov
16:30
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 6. kārta
Zemgales Olimpiskā centra halle

svētdiena

17
nov
15:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 7. kārta
Ludzas sporta halle

sestdiena

23
nov
18:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 8. kārta
Ludzas sporta halle

svētdiena

8
dec
17:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 9. kārta
Jēkabpils sporta nams

svētdiena

15
dec
13:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 10. kārta
Ludzas sporta halle

sestdiena

28
dec
17:00
2019
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 11. kārta
Ludzas sporta halle

sestdiena

11
jan
15:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 12. kārta
Elektrum Olimpiskais centrs

svētdiena

19
jan
17:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 13. kārta
Ludzas sporta halle

trešdiena

22
jan
20:00
2020
LTFA Optibet Virslīga 19/20, 14. kārta
Salaspils Sporta nams
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
75
30
+45
35
2
14
11
1
2
72
27
+45
34
4
14
7
1
6
52
58
-6
22
6
14
4
1
9
46
66
-20
13
7
14
4
1
9
43
51
-8
13
8
14
0
1
13
39
122
-83
1
1
Kuzmin Dzmitry
Jēkabpils lūši/Ošukalns
23
2
Seņs Maksims
FC Petrow
22
3
Halimons Jurijs
FC Lokomotiv Daugavpils
20
4
Kozlovskis Artjoms
FK Raba
17
5
Mhitarjans Artūrs
RSU/BAO-Dobele
15
6
Jakovļevs Dmitrijs
FK Raba
14
7
Raščevskis Ričards
FC Lokomotiv Daugavpils
11
8
Aguls Vitālijs
TFK Rēzekne
10
9
Putāns Rolands
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
10
Silagailis Guntars
TFK Rēzekne
10
11
Babris Miks
FC Petrow
8
12
Martins Eduards
FC Petrow
8
13
Potlovs Maksims
FC Lokomotiv Daugavpils
8
14
Radevičs Jans
FC Lokomotiv Daugavpils
8
15
Rimkus Vlads
FK Raba
8
16
Atamaņukovs Vadims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
17
Grīslis Toms Kristians
FK Tukums 2000/TSS
7
18
Koļesņikovs Artjoms
FK Raba
7
19
Kuļešovs Artūrs
FK Raba
7
20
Ostrovskis Artis Ojārs
FK Tukums 2000/TSS
7
21
Šteinboks Romāns
RSU/BAO-Dobele
7
22
Zeps Oskars
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
23
Cimuškevič Jan
FC Lokomotiv Daugavpils
6
24
Čekulajevs Aleksandrs
FK Tukums 2000/TSS
6
25
Jerofejevs Artūrs
FC Petrow
6
26
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000/TSS
6
27
Kuļešovs Aleksandrs
FK Raba
6
28
Panfilovs Aleksejs
RSU/BAO-Dobele
6
29
Rožkovskis Romāns
FK Raba
6
30
Zabarovskis Konstantīns
FK Raba
6
31
Baklanovs Andrejs
FK Raba
5
32
Grigjans Vladislavs
TFK Salaspils
5
33
Smirnovs Vitālijs
FK Tukums 2000/TSS
5
34
Šustrovs Andrejs
FC Petrow
5
35
Babris Matīss
FC Petrow
4
36
Daņilovs Aivars
TFK Rēzekne
4
37
Ivenkovs Pēteris
TFK Rēzekne
4
38
Lapkovskis Igors
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
39
Mhitarjans Alberts
RSU/BAO-Dobele
4
40
Sarva Andris
FK Tukums 2000/TSS
4
41
Tarakanovs Edgars
TFK Rēzekne
4
42
Aleksejevs Aleksandrs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
43
Auziņš Mārtiņš
FC Petrow
3
44
Borisovs Dmitrijs
FC Lokomotiv Daugavpils
3
45
Draška Emīls
RSU/BAO-Dobele
3
46
Hercbergs Jevgēnijs
FK Raba
3
47
Joksts Edijs
FK Tukums 2000/TSS
3
48
Kravčenkovs Andrejs
RSU/BAO-Dobele
3
49
Matrjoņins Jevgēnijs
RSU/BAO-Dobele
3
50
Medvedins Ruslans
FC Petrow
3
51
Radčenko Aleksandrs
RSU/BAO-Dobele
3
52
Rubenis Edgars
TFK Salaspils
3
53
Skopenko Žanuels
TFK Rēzekne
3
54
Strazdiņš Artūrs
FK Raba
3
55
Zagrebins Pāvels
RSU/BAO-Dobele
3
56
Avanesovs Igors
FC Petrow
2
57
Jelagovs Ņikita
TFK Rēzekne
2
58
Jēgers Edgars
FK Tukums 2000/TSS
2
59
Kondratjevs Andrejs
TFK Salaspils
2
60
Leja Ronalds
FK Tukums 2000/TSS
2
61
Mykhailenko Dmytro
FC Petrow
2
62
Muižnieks Emīls
TFK Salaspils
2
63
Peņkovskis Oļegs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
64
Petrovs Antons
TFK Rēzekne
2
65
Pinka Žanis
RSU/BAO-Dobele
2
66
Ragainis Rainers
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
67
Reinfelds Miķelis
FK Tukums 2000/TSS
2
68
Sergejevs Aleksejs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
69
Skurjats Edijs
FC Petrow
2
70
Sveķis Klāvs
FC Petrow
2
71
Baļčūns Kristaps
RSU/BAO-Dobele
1
72
Ciršs Māris
FC Lokomotiv Daugavpils
1
73
Gailis Kristaps
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Ikstens Oskars
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
75
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
76
Jermiļins Pāvels
FC Petrow
1
77
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000/TSS
1
78
Koļcovs Pāvels
FC Lokomotiv Daugavpils
1
79
Kosatenko Dmytro
TFK Rēzekne
1
80
Kudrjašovs Maksims
TFK Salaspils
1
81
Kudrjašovs Vitālijs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
82
Kurčavenko Māris
TFK Salaspils
1
83
Lazdovskis Sergejs
FC Lokomotiv Daugavpils
1
84
Liņģis Aigars
FC Lokomotiv Daugavpils
1
85
Lohinov Maksym
TFK Rēzekne
1
86
Macuks Juris
TFK Salaspils
1
87
Matjušenko Germans
FC Petrow
1
88
Mickēvičs Andžejs
FK Raba
1
89
Momots Sergejs
TFK Salaspils
1
90
Ņikitonovs Pāvels
TFK Salaspils
1
91
Olševskis Oskars
RSU/BAO-Dobele
1
92
Prohorovs Dmitrijs
TFK Salaspils
1
93
Sanatovs Aleksejs
TFK Salaspils
1
94
Siņicins Maksims
FC Lokomotiv Daugavpils
1
95
Solims Aigars
FC Lokomotiv Daugavpils
1
96
Škeņevs Ņikita
FC Petrow
1
97
Tarasovs Pāvels
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
98
Terens Vladimirs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
99
Vabulis Artūrs
TFK Salaspils
1
100
Zariņš Lauris Rodrigo
TFK Salaspils
1
101
Ziļs Andrejs
FK Raba
1
102
Žurovs Kaspars
FK Raba
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU