FK Tukums 2000 / Telms

Tonybet Virslīga 2024

  • 6pozīcija
  • 18punkti
  • 18:37vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kārlis JansonsDzimšanas datums: 08.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs KapustinsDzimšanas datums: 21.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Ruslans ŠemetovsDzimšanas datums: 12.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs VilkovsDzimšanas datums: 03.09.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
16
1440
-
2
-
Aizsargi
Eduards AnševicsDzimšanas datums: 13.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
85
-
-
-
Dāvis BormanisDzimšanas datums: 01.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
330
-
1
-
Maroine MihoubiDzimšanas datums: 26.07.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Francija
17
1489
1
6
-
Atis OzolsDzimšanas datums: 16.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
635
-
3
-
Mikuss PaulovičsDzimšanas datums: 26.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
5
-
-
-
Rūdolfs ReingolcsDzimšanas datums: 01.07.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
17
1485
-
2
-
Deņiss RogovsDzimšanas datums: 11.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1053
2
5
-
Maksims SidorovsDzimšanas datums: 17.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1441
1
5
-
Martins ŠtālsDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
778
-
2
-
Kristaps Kārlis ŪzisDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
36
-
1
-
Mārcis VidenieksDzimšanas datums: 16.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
2
-
-
-
Pussargi
Kaspars AnmanisDzimšanas datums: 22.01.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
17
1369
2
3
-
Kenroy Kenoy CampbellDzimšanas datums: 30.05.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Jamaica
14
1144
3
6
1
Helvijs JokstsDzimšanas datums: 30.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
343
-
-
-
Kristaps Kārlis KrieviņšDzimšanas datums: 06.04.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
15
1173
2
5
-
Daniels LatiševsDzimšanas datums: 16.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksym ParkhomenkoDzimšanas datums: 16.06.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
10
321
-
-
-
Artjoms ŠabohaDzimšanas datums: 18.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
61
-
-
-
Bogdans SamoilovsDzimšanas datums: 13.05.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
13
985
-
1
-
Uzbrucēji
Iļja AtliginsDzimšanas datums: 08.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
148
-
-
-
Kristiāns KaušelisDzimšanas datums: 14.03.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
17
1173
2
1
-
Valerijs LizunovsDzimšanas datums: 24.02.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
8
675
-
2
-
Markus ProhorenkovsDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
227
-
-
-
Jeudi StevensonDzimšanas datums: 17.10.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Haiti
15
1175
3
1
-

Kluba vadība

  • Verners Akimovs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 21.06.1983.

Treneru korpuss

  • Kristaps Dišlers

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 17.01.1986.
  • Pāvels Mihadjuks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 27.05.1980.
  • Kristaps Dzelme

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 30.01.1990.
  • Toms Aizgrāvis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 30.04.1989.
  • Kristīne Mušinska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 06.01.1992.

sestdiena

9
mar
14:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 1. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

17
mar
14:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

30
mar
16:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 3. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

ceturtdiena

4
apr
17:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

8
apr
17:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

12
apr
19:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 6. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

otrdiena

16
apr
17:30
2024
Tonybet Virslīga 2024, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

21
apr
16:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 8. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

27
apr
16:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

2
mai
18:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 10. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

otrdiena

7
mai
18:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 11. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

12
mai
15:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 12. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

ceturtdiena

16
mai
18:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 13. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

otrdiena

21
mai
18:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
17
14
1
2
49
10
+39
43
2
17
12
2
3
36
11
+25
38
3
18
12
3
3
39
13
+26
36
4
18
8
4
6
22
24
-2
28
5
17
6
4
7
24
18
+6
22
6
18
5
3
10
18
37
-19
18
7
17
4
4
9
13
32
-19
16
8
18
3
6
9
13
28
-15
15
9
17
3
4
10
15
34
-19
13
10
17
3
3
11
11
33
-22
12
1
Marko Regža
Riga FC
12
2
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
FK Auda
10
3
Darko Lemajič
FC RFS
8
4
Abdoul Kader Traore
BFC Daugavpils
7
5
Alioune Ndoye
Valmiera FC
7
6
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
7
7
Aleksej Golijanin
BFC Daugavpils
6
8
Jeremie Serge Porsan Clemente
Valmiera FC
6
9
Joseph Oloko Ede
FS Jelgava
6
10
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
5
11
Ismael Diomande
FC RFS
5
12
Lūkass Vapne
Valmiera FC
5
13
Petr Mares
FC RFS
5
14
Barthelemy Diedhiou
BFC Daugavpils
4
15
Djibril Gueye
Valmiera FC
4
16
Leonardo Andriel Dos Santos
Valmiera FC
4
17
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
3
18
Eduards Dašķevičs
Riga FC
3
19
Gauthier Bwayi Mankenda
Riga FC
3
20
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000 / Telms
3
21
Kemehlo Pierre Kevin Nguena
Riga FC
3
22
Kenroy Kenoy Campbell
FK Tukums 2000 / Telms
3
23
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC
3
24
Luka Silagadze
FK Liepāja
3
25
Matheus Dos Santos Clemente
FK Auda
3
26
Meissa Diop
Valmiera FC
3
27
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
3
28
Roberts Savaļnieks
FC RFS
3
29
Taiwo Abdulrahman
Riga FC
3
30
Žiga Lipušček
FC RFS
3
31
Antonijs Černomordijs
Riga FC
2
32
Ba Mohammed Rassoul
FK Liepāja
2
33
Bahamboula Jason
Valmiera FC
2
34
Daniels Balodis
Valmiera FC
2
35
Deniss Meļņiks
FK Auda
2
36
Deņiss Rogovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
37
Dragoljub Savic
FC RFS
2
38
El Hadj Bakari Mane
FK Auda
2
39
Elvis Stuglis
FC RFS
2
40
Herdi Prenga
FC RFS
2
41
Jevgenijs Miņins
BFC Daugavpils
2
42
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
43
Kristaps Kārlis Krieviņš
FK Tukums 2000 / Telms
2
44
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
2
45
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
2
46
Markuss Kruglaužs
Grobiņas SC/LFS
2
47
Mārtiņš Ķigurs
FC RFS
2
48
Mikaze Nagasawa
FC RFS
2
49
Mor Talla Gaye
FK Auda
2
50
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
2
51
Renārs Varslavāns
Valmiera FC
2
52
Rendijs Šibass
FK Metta
2
53
Roberts Meļķis
Grobiņas SC/LFS
2
54
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
2
55
Stefan Panič
FC RFS
2
56
Adam Markhiyev
FC RFS
1
57
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
1
58
Aleksejs Saveļjevs
FK Auda
1
59
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
1
60
Aram Baghdasaryan
FK Liepāja
1
61
Artiom Rozgoniuc
Grobiņas SC/LFS
1
62
Baba Musah
Riga FC
1
63
Brian Ezequiel Orosco
Riga FC
1
64
Brian Pena Perez-Vico
Riga FC
1
65
Bruno Melnis
FK Metta
1
66
Daniils Ulimbaševs
FK Metta
1
67
Danila Patijčuks
FK Liepāja
1
68
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS
1
69
Emīls Birka
Valmiera FC
1
70
Giorgi Kutsia
FK Liepāja
1
71
Gļebs Kļuškins
FS Jelgava
1
72
Gonzalo Emanuel Muscia
Riga FC
1
73
Haruna Rasid Njie
FC RFS
1
74
Hrvoje Babec
Riga FC
1
75
Ingars Pūlis
Valmiera FC
1
76
Jānis Grīnbergs
FK Liepāja
1
77
Kārlis Vilnis
FK Metta
1
78
Kristers Aļekseičiks
Valmiera FC
1
79
Lasha Odisharia
FC RFS
1
80
Maksims Fjodorovs
Grobiņas SC/LFS
1
81
Maksims Sidorovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
82
Mareks Mikšto
BFC Daugavpils
1
83
Maroine Mihoubi
FK Tukums 2000 / Telms
1
84
Mouhamadou Moustapha Diaw
FK Liepāja
1
85
Niks Sliede
Valmiera FC
1
86
Ousmane Camara
FK Auda
1
87
Ousseynou Niang
Riga FC
1
88
Pape Doudou Diouf Ndiaye
Grobiņas SC/LFS
1
89
Raivis Andris Jurkovskis
Riga FC
1
90
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils
1
91
Rihards Bečers
FS Jelgava
1
92
Rodrigo Gaučis
Grobiņas SC/LFS
1
93
Rostand Ndjiki
FC RFS
1
94
Wally Fofana
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU