FK Traktors
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa
- 4pozīcija
- 10punkti
- 19:31vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kristers BērziņšDzimšanas datums: 22.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
7
-
-
Allans PetrovsDzimšanas datums: 18.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis SkābardisDzimšanas datums: 27.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
-
-
-
Aizsargi
Matīss RutksDzimšanas datums: 10.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
-
-
Spēlētāji
Kārlis BabulisDzimšanas datums: 16.02.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
24
-
-
-
Uldis BērziņšDzimšanas datums: 02.03.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
15
-
-
-
Edgars BuļsDzimšanas datums: 27.11.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arnis BūmanisDzimšanas datums: 13.01.1976.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
352
-
-
-
Rihards BūmanisDzimšanas datums: 09.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
550
2
2
-
Ivars DišereitsDzimšanas datums: 19.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
151
1
-
-
Ādams DupatsDzimšanas datums: 18.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
1
-
Kārlis EmsisDzimšanas datums: 06.04.1970.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
1
-
-
Ģirts FiļipovsDzimšanas datums: 22.12.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
318
-
-
-
Mārtiņš GrinfeldsDzimšanas datums: 07.11.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aivis GustsDzimšanas datums: 22.12.1969.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests GustsDzimšanas datums: 14.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Māris KairišsDzimšanas datums: 08.01.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
555
-
-
-
Ģirts KalniņšDzimšanas datums: 01.11.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
197
-
-
-
Haralds KalniņšDzimšanas datums: 10.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
530
-
-
-
Mārtiņš KalniņšDzimšanas datums: 01.11.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
14
-
-
-
Olafs KarlinsDzimšanas datums: 25.10.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
172
-
-
-
Kristaps KveldeDzimšanas datums: 26.09.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
118
-
-
-
Ēriks LebedoksDzimšanas datums: 06.12.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
125
-
-
-
Egīls LūsisDzimšanas datums: 30.01.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Winston James John MasonDzimšanas datums: 03.11.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jurģis OzoliņšDzimšanas datums: 03.04.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
198
-
-
-
Viesturs OzolsDzimšanas datums: 04.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Lauris PodnieksDzimšanas datums: 30.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
1
-
-
Matīss RamiņšDzimšanas datums: 04.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Jānis SkroderisDzimšanas datums: 14.06.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Edijs ŠlesersDzimšanas datums: 23.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
488
-
-
-
Mārtiņš SmilgsdrivsDzimšanas datums: 26.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
435
2
-
-
Ģirts SmilškalnsDzimšanas datums: 01.02.1972.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
269
-
1
-
Pauls SondorsDzimšanas datums: 09.04.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
104
-
-
-
Ģirts SprancisDzimšanas datums: 03.05.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
520
-
1
-
Gatis TaurenisDzimšanas datums: 27.01.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Dāvis TitānsDzimšanas datums: 27.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
122
-
-
-
Harijs TomsDzimšanas datums: 28.10.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
3
1
-
Mariuss TomsDzimšanas datums: 21.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
301
-
-
-
Kluba vadība
Ģirts Kalniņš
Prezidents
Dzimšanas datums: 01.11.1978.
Treneru korpuss
Ģirts Smilškalns
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 01.02.1972.
Jānis Skābardis
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 27.08.1987.
Ģirts Fiļipovs
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 22.12.1978.
Atbalsta personāls
Māris Jučmanis
Menedžeris
Dzimšanas datums: 12.01.1978.
Egīls Lūsis
Menedžeris
Dzimšanas datums: 30.01.1984.
Jānis Skroderis
Menedžeris
Dzimšanas datums: 14.06.1983.
Edgars Buļs
Mārketinga speciālists
Dzimšanas datums: 27.11.1981.
piektdiena
10
mai
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
piektdiena
24
mai
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
piektdiena
31
mai
21:15
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
7
jūn
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
otrdiena
18
jūn
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
piektdiena
28
jūn
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
svētdiena
7
jūl
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Ādažu sporta centra stadions
piektdiena
12
jūl
19:30
2024
piektdiena
19
jūl
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
pirmdiena
22
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
piektdiena
2
aug
20:45
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
piektdiena
9
aug
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
15
2
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
10
3
Kristers Bērziņš
DSVK Traktors
7
4
Ričards Janevics
FK Ādaži
5
5
Aleksis Paeglis
Futbola Parks Academy
4
6
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
4
7
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
4
8
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
3
9
Harijs Toms
DSVK Traktors
3
10
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
3
11
Markuss Kaļva
Ogre United-2
3
12
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
3
13
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
3
14
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
2
15
Einārs Sidrevics
Ogre United-2
2
16
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
2
17
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
2
18
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy
2
19
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors
2
20
Ričards Dimants
Ogre United-2
2
21
Rihards Būmanis
DSVK Traktors
2
22
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
2
23
Roberts Žanis Bete
FK Sigulda
2
24
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United-2
2
25
Aleksis Belousovs
Futbola Parks Academy
1
26
Artis Kalniņš
FK Lielupe
1
27
Artis Ķempelis
Futbola Parks Academy
1
28
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
29
Ādams Janišs
FK Sigulda
1
30
Edgars Strautmanis
FK Alberts
1
31
Eduards Dancis
FK Sigulda
1
32
Emīls Artūrs Sorokins
FK Lielupe
1
33
Emīls Siliņš
Ogre United-2
1
34
Ernests Francis Irbe
Futbola Parks Academy
1
35
Gustavs Raudzeps
FK Ādaži
1
36
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
1
37
Ivars Dišereits
DSVK Traktors
1
38
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
39
Kārlis Emsis
DSVK Traktors
1
40
Kristaps Lešinskis
FK Alberts
1
41
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
1
42
Lauris Podnieks
DSVK Traktors
1
43
Madars Tukris
FK Alberts
1
44
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
45
Natans Kats
FK Ādaži
1
46
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
1
47
Patriks Piekus
Ogre United-2
1
48
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
49
Pauls Daugulis
FK Sigulda
1
50
Pauls Rozenvalds
FK Ādaži
1
51
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
52
Pierre Bastan Gomes
Ogre United-2
1
53
Ralfs Mazjānis
FK Sigulda
1
54
Reinis Silavs
Futbola Parks Academy
1
55
Riccardo Paoli
FK Lielupe
1
56
Roberts Gulbis
FK Ādaži
1
57
Roberts Hščanovičs
Ogre United-2
1
58
Roberts Vārpa
Ogre United-2
1
59
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
1
60
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
1
61
Tomass Henilans
FK Ādaži
1
62
Valters Volbergs
Futbola Parks Academy
1