FK Salaspils

"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023

  • 6pozīcija
  • 17punkti
  • 24:52vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Artūrs ĀboliņšDzimšanas datums: 22.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ČernovsDzimšanas datums: 03.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
62
-
-
-
Vladislavs GabovsDzimšanas datums: 13.07.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Vladimirs KandalincevsDzimšanas datums: 28.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
-
3
-
Maksims MuzafarovsDzimšanas datums: 15.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
2
-
Niks Niklāvs ŠkaunacisDzimšanas datums: 30.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Jurijs FuntikovsDzimšanas datums: 05.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Svetoslavs ČugunovsDzimšanas datums: 10.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš GrigorovičsDzimšanas datums: 20.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
10
-
-
-
Juris MacuksDzimšanas datums: 01.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
953
-
-
-
Artemijs PiļipčuksDzimšanas datums: 18.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
1
-
Maksims PuzikovsDzimšanas datums: 20.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
266
1
2
-
Spēlētāji
Artjoms BalaboskinsDzimšanas datums: 21.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Artašess DaniljansDzimšanas datums: 01.06.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ostins DeņisenoksDzimšanas datums: 19.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
34
-
-
-
Ņikita DoroševsDzimšanas datums: 03.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Dmitrijs GorjačkoDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
636
-
-
-
Vladimirs HudožitkinsDzimšanas datums: 09.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Mihails KarņickisDzimšanas datums: 12.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Daņiils KupčusDzimšanas datums: 05.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
708
2
1
-
Mihails KurusovsDzimšanas datums: 29.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Artoms KušiņičevsDzimšanas datums: 02.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Jānis LaizānsDzimšanas datums: 11.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Vladislavs MihailovsDzimšanas datums: 31.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Vjačeslavs MiņinsDzimšanas datums: 29.09.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
849
-
3
-
Eduards PedelisDzimšanas datums: 26.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
52
-
-
-
Aleksandrs UsmanovsDzimšanas datums: 10.08.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
261
-
-
-
Aleksis VolkovičsDzimšanas datums: 17.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Andrejs VostrikovsDzimšanas datums: 30.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
189
-
2
-

Treneru korpuss

  • Ravil Sabitov

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 08.03.1968.
  • Vjačeslavs Miņins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 29.09.1989.
  • Andrejs Vostrikovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 30.03.2004.
  • Asja Andrejeva

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 24.02.1990.

Atbalsta personāls

  • Darja Popova

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 03.02.1996.
  • Sofja Popova

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 13.08.2000.

svētdiena

16
apr
20:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 1. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

22
apr
20:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 2. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

30
apr
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 3. kārta
MTC ''Staicele''

svētdiena

7
mai
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 4. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

14
mai
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 5. kārta
Limbažu stadions

sestdiena

20
mai
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 6. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

3
jūn
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 7. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

sestdiena

17
jūn
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 8. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

2
jūl
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 9. kārta
Jēkabpils SC stadions

sestdiena

8
jūl
20:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 10. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

22
jūl
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 11. kārta
Višķu stadions

sestdiena

29
jūl
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 12. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

5
aug
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 13. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

12
aug
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 14. kārta
Salaspils stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
9
1
4
47
12
+35
28
2
14
9
1
4
33
18
+15
28
3
14
8
1
5
41
18
+23
25
4
14
7
1
6
37
28
+9
22
5
14
6
2
6
25
25
0
20
6
14
5
2
7
24
52
-28
17
7
14
4
2
8
27
54
-27
14
8
14
3
0
11
22
49
-27
9
1
Ričards Raščevskis
FK Kalupe
13
2
Rihards Vītols
FC Gauja
11
3
Andrejs Kovaļovs
FK Kalupe
10
4
Renārs Zīmelis
Ogre United
9
5
Roberts Siksalietis
FK Limbaži
9
6
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
8
7
Salvis Petriks
Jēkabpils SC
8
8
Aigars Catlakšs
FK Kalupe
6
9
Jānis Jēkabsons
Ogre United
6
10
Markuss Dubavs
FC Gauja
6
11
Regnārs Skujiņš
Ogre United
6
12
Dinis Čaika
FK Salaspils
5
13
Ēriks Boroduška
FK Salaspils
5
14
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SC
5
15
Kārlis Līcis
Ogre United
5
16
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
5
17
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
5
18
Ronalds Līsmanis
FK Staiceles Bebri
5
19
Toma Kamimura
Ogre United
5
20
Aleksandrs Barkovskis
FC Gauja
4
21
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
4
22
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
4
23
Kristers Kārkliņš
FK Limbaži
4
24
Mairis Timšāns
Augšdaugavas NSS
4
25
Daniils Pavļukevičs
FK Kalupe
3
26
Edgars Pavļenko
FK Salaspils
3
27
Giorgi Macharashvili
Ogre United
3
28
Kaito Kumakura
Ogre United
3
29
Konstantīns Čemodanovs
Augšdaugavas NSS
3
30
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Jēkabpils SC
3
31
Ričards Dimants
Ogre United
3
32
Ričards Ulmis
FK Limbaži
3
33
Daņiils Kupčus
FK Salaspils
2
34
Deniss Ostrovskis
Ogre United
2
35
Jānis Mariss Taulavičus
FK Staiceles Bebri
2
36
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
2
37
Jurijs Halimons
FK Kalupe
2
38
Kaspars Neverovskis
Jēkabpils SC
2
39
Lauris Lapiņš
FK Limbaži
2
40
Mareks Migliņš
FK Staiceles Bebri
2
41
Mārtiņš Rubļevskis
Augšdaugavas NSS
2
42
Niklāvs Konrāds Skrinda
Augšdaugavas NSS
2
43
Ņikita Dobratuļins
FK Kalupe
2
44
Renards Rimovičs
Augšdaugavas NSS
2
45
Renārs Eberhards
FC Gauja
2
46
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
2
47
Toms Dubavs
FC Gauja
2
48
Uvis Dreija
FK Limbaži
2
49
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
2
50
Aleksandrs Ivanovs
FK Kalupe
1
51
Aleksis Dusalijevs
FK Limbaži
1
52
Alens Mārtiņš Jirgensons
FK Limbaži
1
53
Aļģirdas Gražis
FK Salaspils
1
54
Andrejs Kirijenko
FK Kalupe
1
55
Artjoms Vinokurovs
Augšdaugavas NSS
1
56
Dairis Zariņš
FK Staiceles Bebri
1
57
Dāvis Kvants
Ogre United
1
58
Edgars Ešenvalds
Augšdaugavas NSS
1
59
Edgars Sajenko
FK Salaspils
1
60
Elmārs Sietinsons
FK Staiceles Bebri
1
61
Elvis Arnavs
FK Staiceles Bebri
1
62
Emīls Siliņš
Ogre United
1
63
Ingus Vaņins
Augšdaugavas NSS
1
64
Jan Cimuškevič
FK Kalupe
1
65
Jānis Bleive
Augšdaugavas NSS
1
66
Jurijs Sokolovs
Augšdaugavas NSS
1
67
Konstantīns Leviņskis
FK Salaspils
1
68
Luka Begalishvili
Ogre United
1
69
Maksims Puzikovs
FK Salaspils
1
70
Maksims Siņicins
FK Kalupe
1
71
Markuss Ķirsis
FK Staiceles Bebri
1
72
Matīss Valners
Ogre United
1
73
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
1
74
Paulis Pavlovičs
FC Gauja
1
75
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
1
76
Raivis Stumbiņš
Jēkabpils SC
1
77
Ralfs Apsītis
FC Gauja
1
78
Ronalds Gailītis
FK Salaspils
1
79
Tomass Kontrims
Ogre United
1
80
Uldis Koržeņevskis
Jēkabpils SC
1
81
Uldis Puriņš
FK Staiceles Bebri
1
82
Vladislav Kitsel
Augšdaugavas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā