Augšdaugavas NSS

"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023

  • 2pozīcija
  • 28punkti
  • 33:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Niks KokotinsDzimšanas datums: 14.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims MaksimovsDzimšanas datums: 14.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1127
-
-
-
Aizsargi
Edgars BorisovsDzimšanas datums: 11.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
624
-
3
-
Jurijs SokolovsDzimšanas datums: 12.09.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
71
1
-
-
Pussargi
Elvis BovinsDzimšanas datums: 19.05.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
231
4
-
-
Dmitrijs LomakoDzimšanas datums: 29.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
96
-
-
1
Oskars RomansevičsDzimšanas datums: 25.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
13
-
-
-
Mārtiņš RubļevskisDzimšanas datums: 19.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1157
2
4
-
Vladislavs TimofejevsDzimšanas datums: 25.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Sergejs BambānsDzimšanas datums: 21.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
133
-
-
-
Arnolds BedrovsDzimšanas datums: 11.07.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs BeinarovičsDzimšanas datums: 07.12.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
54
-
-
-
Jānis BleiveDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
118
1
-
-
Edvīns BovinsDzimšanas datums: 02.10.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars EšenvaldsDzimšanas datums: 17.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1072
1
1
-
Markuss HaritonovsDzimšanas datums: 05.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armīns KaniņšDzimšanas datums: 05.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KirikovsDzimšanas datums: 09.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
475
-
-
-
Vladislav KitselDzimšanas datums: 28.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
150
1
-
-
Stīvens KokainisDzimšanas datums: 23.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers Otto KokinsDzimšanas datums: 03.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
626
1
2
-
Sergejs KuzminsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitālijs LaskovsDzimšanas datums: 07.12.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
715
-
3
-
Emīls LinardsDzimšanas datums: 24.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LinardsDzimšanas datums: 09.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1053
5
2
-
Jevgeņijs MaksimčuksDzimšanas datums: 18.05.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks Orss-OrlovskisDzimšanas datums: 01.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
57
-
-
-
Uldis RaupsDzimšanas datums: 23.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis SapaDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars SarbajsDzimšanas datums: 01.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vlads SokolovsDzimšanas datums: 09.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
796
-
1
-
Igors TraškovsDzimšanas datums: 26.09.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
117
-
-
-
Artem TserrDzimšanas datums: 01.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Valters VasiļevskisDzimšanas datums: 12.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timurs VolosovsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1142
2
1
-
Aleksandrs VorotinskisDzimšanas datums: 01.12.1972.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs Roberts ZībergsDzimšanas datums: 12.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Dzintars Pabērzs

    Direktors

    Dzimšanas datums: 16.04.1968.

Treneru korpuss

  • Mārtiņš Rubļevskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1998.
  • Aleksandrs Vorotinskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.12.1972.
  • Armīns Kaniņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1989.

svētdiena

16
apr
20:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 1. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

23
apr
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 2. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

30
apr
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

svētdiena

7
mai
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

13
mai
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 5. kārta
MTC ''Staicele''

sestdiena

20
mai
14:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 6. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

4
jūn
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 7. kārta
Višķu stadions

sestdiena

17
jūn
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 8. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

2
jūl
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 9. kārta
Limbažu stadions

sestdiena

8
jūl
17:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 10. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

23
jūl
19:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 11. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

30
jūl
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 12. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

sestdiena

5
aug
13:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 13. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

sestdiena

12
aug
15:00
2023
"Altero.lv LIIGA" 1. posma Austrumu zona 2023, 14. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
9
1
4
47
12
+35
28
2
14
9
1
4
33
18
+15
28
3
14
8
1
5
41
18
+23
25
4
14
7
1
6
37
28
+9
22
5
14
6
2
6
25
25
0
20
6
14
5
2
7
24
52
-28
17
7
14
4
2
8
27
54
-27
14
8
14
3
0
11
22
49
-27
9
1
Ričards Raščevskis
FK Kalupe
13
2
Rihards Vītols
FC Gauja
11
3
Andrejs Kovaļovs
FK Kalupe
10
4
Renārs Zīmelis
Ogre United
9
5
Roberts Siksalietis
FK Limbaži
9
6
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
8
7
Salvis Petriks
Jēkabpils SC
8
8
Aigars Catlakšs
FK Kalupe
6
9
Jānis Jēkabsons
Ogre United
6
10
Markuss Dubavs
FC Gauja
6
11
Regnārs Skujiņš
Ogre United
6
12
Dinis Čaika
FK Salaspils
5
13
Ēriks Boroduška
FK Salaspils
5
14
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SC
5
15
Kārlis Līcis
Ogre United
5
16
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
5
17
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
5
18
Ronalds Līsmanis
FK Staiceles Bebri
5
19
Toma Kamimura
Ogre United
5
20
Aleksandrs Barkovskis
FC Gauja
4
21
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
4
22
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
4
23
Kristers Kārkliņš
FK Limbaži
4
24
Mairis Timšāns
Augšdaugavas NSS
4
25
Daniils Pavļukevičs
FK Kalupe
3
26
Edgars Pavļenko
FK Salaspils
3
27
Giorgi Macharashvili
Ogre United
3
28
Kaito Kumakura
Ogre United
3
29
Konstantīns Čemodanovs
Augšdaugavas NSS
3
30
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Jēkabpils SC
3
31
Ričards Dimants
Ogre United
3
32
Ričards Ulmis
FK Limbaži
3
33
Daņiils Kupčus
FK Salaspils
2
34
Deniss Ostrovskis
Ogre United
2
35
Jānis Mariss Taulavičus
FK Staiceles Bebri
2
36
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
2
37
Jurijs Halimons
FK Kalupe
2
38
Kaspars Neverovskis
Jēkabpils SC
2
39
Lauris Lapiņš
FK Limbaži
2
40
Mareks Migliņš
FK Staiceles Bebri
2
41
Mārtiņš Rubļevskis
Augšdaugavas NSS
2
42
Niklāvs Konrāds Skrinda
Augšdaugavas NSS
2
43
Ņikita Dobratuļins
FK Kalupe
2
44
Renards Rimovičs
Augšdaugavas NSS
2
45
Renārs Eberhards
FC Gauja
2
46
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
2
47
Toms Dubavs
FC Gauja
2
48
Uvis Dreija
FK Limbaži
2
49
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
2
50
Aleksandrs Ivanovs
FK Kalupe
1
51
Aleksis Dusalijevs
FK Limbaži
1
52
Alens Mārtiņš Jirgensons
FK Limbaži
1
53
Aļģirdas Gražis
FK Salaspils
1
54
Andrejs Kirijenko
FK Kalupe
1
55
Artjoms Vinokurovs
Augšdaugavas NSS
1
56
Dairis Zariņš
FK Staiceles Bebri
1
57
Dāvis Kvants
Ogre United
1
58
Edgars Ešenvalds
Augšdaugavas NSS
1
59
Edgars Sajenko
FK Salaspils
1
60
Elmārs Sietinsons
FK Staiceles Bebri
1
61
Elvis Arnavs
FK Staiceles Bebri
1
62
Emīls Siliņš
Ogre United
1
63
Ingus Vaņins
Augšdaugavas NSS
1
64
Jan Cimuškevič
FK Kalupe
1
65
Jānis Bleive
Augšdaugavas NSS
1
66
Jurijs Sokolovs
Augšdaugavas NSS
1
67
Konstantīns Leviņskis
FK Salaspils
1
68
Luka Begalishvili
Ogre United
1
69
Maksims Puzikovs
FK Salaspils
1
70
Maksims Siņicins
FK Kalupe
1
71
Markuss Ķirsis
FK Staiceles Bebri
1
72
Matīss Valners
Ogre United
1
73
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
1
74
Paulis Pavlovičs
FC Gauja
1
75
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
1
76
Raivis Stumbiņš
Jēkabpils SC
1
77
Ralfs Apsītis
FC Gauja
1
78
Ronalds Gailītis
FK Salaspils
1
79
Tomass Kontrims
Ogre United
1
80
Uldis Koržeņevskis
Jēkabpils SC
1
81
Uldis Puriņš
FK Staiceles Bebri
1
82
Vladislav Kitsel
Augšdaugavas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV