FK Ķekava / Auda

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona

  • 1pozīcija
  • 35punkti
  • 35:7vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Alfrēds MežulisDzimšanas datums: 11.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš MiezītisDzimšanas datums: 21.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
7
-
-
-
Ritvars PuriņšDzimšanas datums: 09.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks VītiņšDzimšanas datums: 03.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1259
-
-
-
Aizsargi
Jorens GorkšsDzimšanas datums: 30.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
4
2
-
Jonass GurčusDzimšanas datums: 16.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
990
1
1
-
Marks UdovičenkoDzimšanas datums: 06.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
969
2
2
-
Pussargi
Edgars BricisDzimšanas datums: 02.04.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
734
2
4
-
Toms BurcevsDzimšanas datums: 19.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1039
2
1
-
Rihards GorkšsDzimšanas datums: 05.05.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
941
-
2
-
Ņikita IvakinsDzimšanas datums: 24.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
600
5
1
-
Kristers Aldis PuriņšDzimšanas datums: 25.06.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
140
-
-
-
Jānis RotbergsDzimšanas datums: 13.09.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1132
5
3
-
Dairis ZemītisDzimšanas datums: 29.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
177
-
-
-
Uzbrucēji
Matīss BaškoDzimšanas datums: 13.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1041
-
3
1
Arturs FjodorovsDzimšanas datums: 08.03.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs SmetanovsDzimšanas datums: 20.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Spēlētāji
Dāniels Āboliņš-AuzulejaDzimšanas datums: 16.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
91
-
-
-
Niklāvs DakšaDzimšanas datums: 18.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis GlaudānsDzimšanas datums: 13.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards GrinaškoDzimšanas datums: 04.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
707
1
-
-
Ralfs GustiņšDzimšanas datums: 15.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
526
-
-
-
Emīls KostikovsDzimšanas datums: 18.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
86
1
-
-
Gustavs LejaskrauklisDzimšanas datums: 02.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Edvards PigarevsDzimšanas datums: 16.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo SimsonsDzimšanas datums: 01.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
24
-
-
-
Rainers StauroDzimšanas datums: 06.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
204
2
1
-
Renārs StrūveDzimšanas datums: 30.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
570
3
-
-
Ingus VaņinsDzimšanas datums: 09.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
110
-
1
-
Emīls VītiņšDzimšanas datums: 02.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
14
1
-
-
Rūdolfs ZicānsDzimšanas datums: 20.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1170
6
1
-
Daniels ŽuksDzimšanas datums: 18.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
10
-
-
-

Treneru korpuss

  • Jānis Rotbergs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.09.1994.
  • Kristiāna Zacmane

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 20.05.1999.
  • Tīna Ūdre

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 27.02.2000.

Atbalsta personāls

  • Edvards Pigarevs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 16.04.2001.
  • Marks Udovičenko

    Administrators

    Dzimšanas datums: 06.04.1999.

sestdiena

23
apr
15:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 1. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

1
mai
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 2. kārta
Audas stadions

sestdiena

14
mai
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 3. kārta
Audas stadions

svētdiena

29
mai
15:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 4. kārta
Audas stadions

svētdiena

19
jūn
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 5. kārta
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

3
jūl
15:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 6. kārta
Audas stadions

svētdiena

17
jūl
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 7. kārta
MTC ''Staicele''

sestdiena

23
jūl
15:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 8. kārta
Audas stadions

sestdiena

30
jūl
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

6
aug
16:30
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 10. kārta
Limbažu stadions

sestdiena

20
aug
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 11. kārta
Cēsu pilsētas stadions

svētdiena

4
sep
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 12. kārta
Audas stadions

svētdiena

11
sep
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 13. kārta
Višķu stadions

sestdiena

17
sep
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 14. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
35
7
+28
35
2
14
8
2
4
46
21
+25
26
3
14
6
4
4
30
24
+6
22
4
14
6
3
5
39
26
+13
21
5
14
5
2
7
16
28
-12
17
6
14
5
1
8
29
26
+3
16
7
14
4
3
7
17
49
-32
15
8
14
2
1
11
14
45
-31
7
1
Regža Alekss
FK Beitar
25
2
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
23
3
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
23
4
Raščevskis Ričards
FK Kalupe
20
5
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
16
6
Zicāns Rūdolfs
FK Ķekava / Auda
16
7
Dreija Uvis
FK Limbaži
15
8
Apiņš Verners
FK Staiceles Bebri
14
9
Halimons Jurijs
FK Kalupe
14
10
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
14
11
Ragainis Rainers
Jēkabpils SC
14
12
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
13
13
Okende Pierre Merveil
Mārupes SC
13
14
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
13
15
Ulmis Ričards
FK Limbaži
13
16
Dobelis Nauris
FK Karosta
12
17
Ivakins Ņikita
FK Ķekava / Auda
12
18
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
12
19
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
12
20
Kovaļovs Andrejs
FK Kalupe
12
21
Neverovskis Kaspars
Jēkabpils SC
12
22
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
12
23
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
12
24
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
11
25
Žarovs Ņikita
Babītes SK
11
26
Dubavs Toms
FC Gauja
10
27
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
10
28
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
10
29
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
10
30
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
9
31
Caics Aigars
Preiļi
9
32
Ķiecis Sandis
Babītes SK
9
33
Nicis Valdis
FK Karosta
9
34
Fjodorovs Ioanns
FK Priekuļi / Cēsis
8
35
Gorkšs Jorens
FK Ķekava / Auda
8
36
Jaunzems Valts
FK Staiceles Bebri
8
37
Jirgensons Alens Mārtiņš
FK Limbaži
8
38
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
8
39
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe
8
40
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
8
41
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
8
42
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
8
43
Zaharovs Kirils
Mārupes SC
8
44
Edolfs Artūrs
FK Aliance
7
45
Rečs Edijs Dāvis
FC Gauja
7
46
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
7
47
Burcevs Toms
FK Ķekava / Auda
6
48
Catlakšs Aigars
FK Kalupe
6
49
Dubavs Markuss
FC Gauja
6
50
Kučma Juris
FK Karosta
6
51
Markovs Kirils
JFK Ventspils
6
52
Radevičs Jans
FK Kalupe
6
53
Strūve Renārs
FK Ķekava / Auda
6
54
Tkačovs Oļegs
FK Jūrnieks
6
55
Babjuks Maksims
FK Liepāja-2
5
56
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar
5
57
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
5
58
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
5
59
Putāns Rolands
Preiļi
5
60
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
5
61
Udovičenko Marks
FK Ķekava / Auda
5
62
Andersons Rolands
FC Gauja
4
63
Bricis Edgars
FK Ķekava / Auda
4
64
Demjanovs Elvijs
Jēkabpils SC
4
65
Dūmiņš Raimonds
FC Gauja
4
66
Fjodorovs Konstantīns
FK Aliance
4
67
Grigjans Vladislavs
FK Beitar
4
68
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
4
69
Makejevs Roberts
Preiļi
4
70
Mihailovs Ivans
Preiļi
4
71
Moseičenko Remirs
FK Karosta
4
72
Puķītis Rūdolfs
FK Aliance
4
73
Siksalietis Roberts
FK Priekuļi / Cēsis
4
74
Stauro Rainers
FK Ķekava / Auda
4
75
Švalbe Artūrs
FK Limbaži
4
76
Vilcāns Dāvis
Mārupes SC
4
77
Zans Juris
Jēkabpils SC
4
78
Aleksejevs Kirills
FK Jūrnieks
3
79
Atta Theophile Youssouf N'Dri
FK Limbaži
3
80
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
3
81
Breidaks Vladislavs
Preiļi
3
82
Butlers Raitis Haralds
Mārupes SC
3
83
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
3
84
Grebskis Ulvis Reinis
Jēkabpils SC
3
85
Grīslis Valters
JFK Ventspils
3
86
Hermanis Rainers
FK Liepāja-2
3
87
Kapkovs Daniels
Babītes SK
3
88
Koršakovs Jevgeņijs
FK Karosta
3
89
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Karosta
3
90
Kozlovs Igors
FK Beitar
3
91
Lučins Artemijs Mihails
JFK Ventspils
3
92
Meļķis Rūdolfs
FK Liepāja-2
3
93
Mielēns Deivids
FK Limbaži
3
94
Raihs Martins
FK Liepāja-2
3
95
Semeško Maksims
JFK Ventspils
3
96
Skripko Ivo
FK Karosta
3
97
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
3
98
Zvirgzds Valts
FC Gauja
3
99
Amdurs Dāvids
FK Beitar
2
100
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
2
101
Attiķis Toms
FK Karosta
2
102
Avins Arturs
Babītes SK
2
103
Barkovskis Māris
FK Staiceles Bebri
2
104
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
2
105
Bērziņš Endijs
FC Gauja
2
106
Bogdanovs Dimitrijs
Preiļi
2
107
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils SC
2
108
Buligo Kirils
FK Liepāja-2
2
109
Ciršs Māris
FK Kalupe
2
110
Cvetkovs Vladlens
Preiļi
2
111
Dadamjans Tigrans
Babītes SK
2
112
Eglītis Arturs
FK Staiceles Bebri
2
113
Freilihs Rinalds Krists
FC Gauja
2
114
Gaučis Rodrigo
FK Liepāja-2
2
115
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
2
116
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
2
117
Gurčus Jonass
FK Ķekava / Auda
2
118
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
2
119
Iļjahovs Sergejs
FK Kalupe
2
120
Ivanovs Aleksandrs
FK Kalupe
2
121
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils SC
2
122
Jermakovičs Ingmārs
Preiļi
2
123
Jubels Aleksandrs
Preiļi
2
124
Jurušs Vladimirs
FK Kalupe
2
125
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
2
126
Kļaviņš Kārlis
FK Priekuļi / Cēsis
2
127
Kostikovs Emīls
FK Ķekava / Auda
2
128
Kozlov Dmitry
FK Kalupe
2
129
Krasovs Igors
Mārupes SC
2
130
Kreicbergs Marks Filips
FK Priekuļi / Cēsis
2
131
Lazdovskis Sergejs
FK Kalupe
2
132
Lākutis Ivo
FK Karosta
2
133
Meirāns Jānis
FC Gauja
2
134
Miezis Matīss
FK Limbaži
2
135
Mihaiļuks Andrejs
FK Beitar
2
136
Naumčiks Alvis Kristians
FK Karosta
2
137
Oulla Mincelinin Guy Herve
FK Priekuļi / Cēsis
2
138
Paļenkovs Romāns
Preiļi
2
139
Pāls Reinis
Babītes SK
2
140
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
2
141
Podskočijs Eduards
Preiļi
2
142
Pūlis Irvīns
FK Priekuļi / Cēsis
2
143
Rasčevskis Arnis
FK Kalupe
2
144
Riekstiņs Māris
FC Gauja
2
145
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
2
146
Rozenbergs Aleksis Kristaps
FK Karosta
2
147
Siktārs Jānis Voldemārs
FK Staiceles Bebri
2
148
Slūka Kristers
FK Liepāja-2
2
149
Smiltēns Kristaps
FK Aliance
2
150
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
2
151
Sondors Mārtiņš
Preiļi
2
152
Svilis Raivis
FK Karosta
2
153
Šēpers Kristaps
Babītes SK
2
154
Taulavičus Jānis Mariss
FK Staiceles Bebri
2
155
Trjahovs Daniils
Babītes SK
2
156
Veide Niks
FK Limbaži
2
157
Veide Rainers
Mārupes SC
2
158
Vilnītis Jānis
FK Liepāja-2
2
159
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
2
160
Vītiņš Emīls
FK Ķekava / Auda
2
161
Zīle Mariss
FK Karosta
2
162
Andersons Alekss
FK Liepāja-2
1
163
Anžans Marats Kristians
FK Liepāja-2
1
164
Āboliņš-Auzuleja Dāniels
FK Ķekava / Auda
1
165
Babaali Hamid Ali
Mārupes SC
1
166
Bahrii Oleksandr
FK Limbaži
1
167
Bālāboliņš Emīls
FK Limbaži
1
168
Bičevskis Toms Kristiāns
Mārupes SC
1
169
Brenards Reinis Niks
FK Aliance
1
170
Cimbals Jevgeņijs
FK Karosta
1
171
Cipe Roberts Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
1
172
Ciunelis Deniss
FK Priekuļi / Cēsis
1
173
Cvetkovs Arturs
FK Karosta
1
174
Gondarjuks Vsevolods
FC Gauja
1
175
Gorkšs Rihards
FK Ķekava / Auda
1
176
Grasmanis Laše Miks
FK Liepāja-2
1
177
Griškovs Guntis
FK Beitar
1
178
Gustiņš Ralfs
FK Ķekava / Auda
1
179
Iesaliņš Ričards
FK Aliance
1
180
Indrjulis Valērijs
Babītes SK
1
181
Īle Emīls
FK Limbaži
1
182
Jakušenoks Romans
FK Jūrnieks
1
183
Jansons Niks
JFK Ventspils
1
184
Kleperis Jānis
FK Aliance
1
185
Kreišmanis Ritvars
FK Limbaži
1
186
Kupičs Gustavs
FK Liepāja-2
1
187
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance
1
188
Lapiņš Gunārs
FK Liepāja-2
1
189
Lācis Edgars
FK Priekuļi / Cēsis
1
190
Lieģis Tomass
FK Liepāja-2
1
191
Lodziņš Roberts
Mārupes SC
1
192
Mokrušins Maksims
FK Beitar
1
193
Ozols Mārtiņš
FK Aliance
1
194
Pastars Rūdolfs
Preiļi
1
195
Pelēkais Jānis
FK Staiceles Bebri
1
196
Poliakov Bohdan
Babītes SK
1
197
Ponomarjovs Rihards
FK Liepāja-2
1
198
Pujacs Makars
Babītes SK
1
199
Punnenovs Patriks
FK Aliance
1
200
Sidorovs Matīss
FK Aliance
1
201
Spaile Matiss
FK Aliance
1
202
Spalva Klāvs
FK Aliance
1
203
Sparāns Sandis
Preiļi
1
204
Specians Oto Orests
FC Gauja
1
205
Spunde Matīss
Babītes SK
1
206
Strīķis Sandis
FK Liepāja-2
1
207
Šreibers Ritvars
FK Aliance
1
208
Štrauss Gatis
Mārupes SC
1
209
Telešs Dmitrijs
FK Beitar
1
210
Tepo Romāns
FK Beitar
1
211
Urujevs Rainers Tomass
Preiļi
1
212
Ušpelis Artis
FK Liepāja-2
1
213
Vaņins Ingus
FK Ķekava / Auda
1
214
Vārpiņš Sandis
FK Karosta
1
215
Viļumsons Raivis
FK Karosta
1
216
Vīksna Rainers
Mārupes SC
1
217
Zernis Mārtiņš
FK Aliance
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva