FC Gauja

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona

  • 7pozīcija
  • 15punkti
  • 17:49vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Ingus ĶirsisDzimšanas datums: 11.05.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
217
-
-
-
Matīss KučinskisDzimšanas datums: 21.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elvis MālmanisDzimšanas datums: 06.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
752
-
-
-
Aizsargi
Didzis BisenieksDzimšanas datums: 21.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds DūmiņšDzimšanas datums: 16.09.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
638
2
1
1
Paulis PavlovičsDzimšanas datums: 23.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
327
-
-
-
Tomass Ralfs RiekstiņšDzimšanas datums: 22.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
355
-
1
-
Pussargi
Andris StefansDzimšanas datums: 25.02.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
22
-
-
-
Marks ZāmuelsDzimšanas datums: 26.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
174
-
1
-
Uzbrucēji
Vsevolods GondarjuksDzimšanas datums: 30.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
689
-
1
-
Rinalds KaņipovsDzimšanas datums: 23.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs Emīls SorokinsDzimšanas datums: 16.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
144
-
-
-
Spēlētāji
Rauls AleksējevsDzimšanas datums: 16.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands AndersonsDzimšanas datums: 17.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
936
2
-
-
Endijs ApsītisDzimšanas datums: 16.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins Kristofers AudicksDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
269
-
1
-
Aleksandrs BarkovskisDzimšanas datums: 07.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
739
1
1
1
Endijs BērziņšDzimšanas datums: 29.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
609
1
5
1
Ralfs BērziņšDzimšanas datums: 05.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs BērziņšDzimšanas datums: 12.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš BroksDzimšanas datums: 03.11.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis DreimanisDzimšanas datums: 17.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss DubavsDzimšanas datums: 08.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
945
2
5
-
Toms DubavsDzimšanas datums: 30.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1043
2
3
-
Kristaps ErdmanisDzimšanas datums: 17.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs FjodorovsDzimšanas datums: 04.08.1975.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds Krists FreilihsDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
258
1
1
-
Ričards JurjānisDzimšanas datums: 07.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs KalpiņšDzimšanas datums: 05.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis KauškalsDzimšanas datums: 22.05.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
836
-
5
-
Jānis KonopackisDzimšanas datums: 03.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
304
-
-
-
Ralfs Rafaels LapinskisDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
55
-
-
-
Ņikita ĻebedevsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis MeirānsDzimšanas datums: 08.03.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
941
1
-
-
Kristiāns OšiņšDzimšanas datums: 25.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Edijs Dāvis RečsDzimšanas datums: 05.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
867
3
5
-
Māris RiekstiņsDzimšanas datums: 08.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
165
1
-
-
Didzis RiženkovsDzimšanas datums: 30.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
238
-
1
-
Mareks SiliņšDzimšanas datums: 22.06.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Oto Orests SpeciansDzimšanas datums: 29.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
712
-
4
1
Harijs Kristers UpītisDzimšanas datums: 10.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daņila VoroņinsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
730
-
1
-
Raivis ZirnisDzimšanas datums: 28.04.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
393
-
1
-
Valts ZvirgzdsDzimšanas datums: 02.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
314
1
-
-

Kluba vadība

  • Jānis Erdmanis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 19.08.1968.

Treneru korpuss

  • Ingus Ķirsis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 11.05.1982.
  • Gatis Samučonoks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 18.03.1967.
  • Ilona Lenša

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.10.1973.

Atbalsta personāls

  • Kristīne Pavasare

    Sekretārs

    Dzimšanas datums: 11.01.1980.

svētdiena

24
apr
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

1
mai
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 2. kārta
Audas stadions

sestdiena

14
mai
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 3. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

28
mai
15:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

18
jūn
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 5. kārta
Višķu stadions

sestdiena

2
jūl
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

16
jūl
12:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 7. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

23
jūl
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 8. kārta
Limbažu stadions

sestdiena

30
jūl
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

7
aug
20:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

20
aug
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 11. kārta
Jēkabpils SC stadions

sestdiena

3
sep
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 12. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

10
sep
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 13. kārta
MTC ''Staicele''

svētdiena

18
sep
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Austrumu zona, 14. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
35
7
+28
35
2
14
8
2
4
46
21
+25
26
3
14
6
4
4
30
24
+6
22
4
14
6
3
5
39
26
+13
21
5
14
5
2
7
16
28
-12
17
6
14
5
1
8
29
26
+3
16
7
14
4
3
7
17
49
-32
15
8
14
2
1
11
14
45
-31
7
1
Regža Alekss
FK Beitar
25
2
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
23
3
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
23
4
Raščevskis Ričards
FK Kalupe
20
5
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
16
6
Zicāns Rūdolfs
FK Ķekava / Auda
16
7
Dreija Uvis
FK Limbaži
15
8
Apiņš Verners
FK Staiceles Bebri
14
9
Halimons Jurijs
FK Kalupe
14
10
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
14
11
Ragainis Rainers
Jēkabpils SC
14
12
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
13
13
Okende Pierre Merveil
Mārupes SC
13
14
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
13
15
Ulmis Ričards
FK Limbaži
13
16
Dobelis Nauris
FK Karosta
12
17
Ivakins Ņikita
FK Ķekava / Auda
12
18
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
12
19
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
12
20
Kovaļovs Andrejs
FK Kalupe
12
21
Neverovskis Kaspars
Jēkabpils SC
12
22
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
12
23
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
12
24
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
11
25
Žarovs Ņikita
Babītes SK
11
26
Dubavs Toms
FC Gauja
10
27
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
10
28
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
10
29
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
10
30
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
9
31
Caics Aigars
Preiļi
9
32
Ķiecis Sandis
Babītes SK
9
33
Nicis Valdis
FK Karosta
9
34
Fjodorovs Ioanns
FK Priekuļi / Cēsis
8
35
Gorkšs Jorens
FK Ķekava / Auda
8
36
Jaunzems Valts
FK Staiceles Bebri
8
37
Jirgensons Alens Mārtiņš
FK Limbaži
8
38
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
8
39
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe
8
40
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
8
41
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
8
42
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
8
43
Zaharovs Kirils
Mārupes SC
8
44
Edolfs Artūrs
FK Aliance
7
45
Rečs Edijs Dāvis
FC Gauja
7
46
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
7
47
Burcevs Toms
FK Ķekava / Auda
6
48
Catlakšs Aigars
FK Kalupe
6
49
Dubavs Markuss
FC Gauja
6
50
Kučma Juris
FK Karosta
6
51
Markovs Kirils
JFK Ventspils
6
52
Radevičs Jans
FK Kalupe
6
53
Strūve Renārs
FK Ķekava / Auda
6
54
Tkačovs Oļegs
FK Jūrnieks
6
55
Babjuks Maksims
FK Liepāja-2
5
56
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar
5
57
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
5
58
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
5
59
Putāns Rolands
Preiļi
5
60
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
5
61
Udovičenko Marks
FK Ķekava / Auda
5
62
Andersons Rolands
FC Gauja
4
63
Bricis Edgars
FK Ķekava / Auda
4
64
Demjanovs Elvijs
Jēkabpils SC
4
65
Dūmiņš Raimonds
FC Gauja
4
66
Fjodorovs Konstantīns
FK Aliance
4
67
Grigjans Vladislavs
FK Beitar
4
68
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
4
69
Makejevs Roberts
Preiļi
4
70
Mihailovs Ivans
Preiļi
4
71
Moseičenko Remirs
FK Karosta
4
72
Puķītis Rūdolfs
FK Aliance
4
73
Siksalietis Roberts
FK Priekuļi / Cēsis
4
74
Stauro Rainers
FK Ķekava / Auda
4
75
Švalbe Artūrs
FK Limbaži
4
76
Vilcāns Dāvis
Mārupes SC
4
77
Zans Juris
Jēkabpils SC
4
78
Aleksejevs Kirills
FK Jūrnieks
3
79
Atta Theophile Youssouf N'Dri
FK Limbaži
3
80
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
3
81
Breidaks Vladislavs
Preiļi
3
82
Butlers Raitis Haralds
Mārupes SC
3
83
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
3
84
Grebskis Ulvis Reinis
Jēkabpils SC
3
85
Grīslis Valters
JFK Ventspils
3
86
Hermanis Rainers
FK Liepāja-2
3
87
Kapkovs Daniels
Babītes SK
3
88
Koršakovs Jevgeņijs
FK Karosta
3
89
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Karosta
3
90
Kozlovs Igors
FK Beitar
3
91
Lučins Artemijs Mihails
JFK Ventspils
3
92
Meļķis Rūdolfs
FK Liepāja-2
3
93
Mielēns Deivids
FK Limbaži
3
94
Raihs Martins
FK Liepāja-2
3
95
Semeško Maksims
JFK Ventspils
3
96
Skripko Ivo
FK Karosta
3
97
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
3
98
Zvirgzds Valts
FC Gauja
3
99
Amdurs Dāvids
FK Beitar
2
100
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
2
101
Attiķis Toms
FK Karosta
2
102
Avins Arturs
Babītes SK
2
103
Barkovskis Māris
FK Staiceles Bebri
2
104
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
2
105
Bērziņš Endijs
FC Gauja
2
106
Bogdanovs Dimitrijs
Preiļi
2
107
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils SC
2
108
Buligo Kirils
FK Liepāja-2
2
109
Ciršs Māris
FK Kalupe
2
110
Cvetkovs Vladlens
Preiļi
2
111
Dadamjans Tigrans
Babītes SK
2
112
Eglītis Arturs
FK Staiceles Bebri
2
113
Freilihs Rinalds Krists
FC Gauja
2
114
Gaučis Rodrigo
FK Liepāja-2
2
115
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
2
116
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
2
117
Gurčus Jonass
FK Ķekava / Auda
2
118
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
2
119
Iļjahovs Sergejs
FK Kalupe
2
120
Ivanovs Aleksandrs
FK Kalupe
2
121
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils SC
2
122
Jermakovičs Ingmārs
Preiļi
2
123
Jubels Aleksandrs
Preiļi
2
124
Jurušs Vladimirs
FK Kalupe
2
125
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
2
126
Kļaviņš Kārlis
FK Priekuļi / Cēsis
2
127
Kostikovs Emīls
FK Ķekava / Auda
2
128
Kozlov Dmitry
FK Kalupe
2
129
Krasovs Igors
Mārupes SC
2
130
Kreicbergs Marks Filips
FK Priekuļi / Cēsis
2
131
Lazdovskis Sergejs
FK Kalupe
2
132
Lākutis Ivo
FK Karosta
2
133
Meirāns Jānis
FC Gauja
2
134
Miezis Matīss
FK Limbaži
2
135
Mihaiļuks Andrejs
FK Beitar
2
136
Naumčiks Alvis Kristians
FK Karosta
2
137
Oulla Mincelinin Guy Herve
FK Priekuļi / Cēsis
2
138
Paļenkovs Romāns
Preiļi
2
139
Pāls Reinis
Babītes SK
2
140
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
2
141
Podskočijs Eduards
Preiļi
2
142
Pūlis Irvīns
FK Priekuļi / Cēsis
2
143
Rasčevskis Arnis
FK Kalupe
2
144
Riekstiņs Māris
FC Gauja
2
145
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
2
146
Rozenbergs Aleksis Kristaps
FK Karosta
2
147
Siktārs Jānis Voldemārs
FK Staiceles Bebri
2
148
Slūka Kristers
FK Liepāja-2
2
149
Smiltēns Kristaps
FK Aliance
2
150
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
2
151
Sondors Mārtiņš
Preiļi
2
152
Svilis Raivis
FK Karosta
2
153
Šēpers Kristaps
Babītes SK
2
154
Taulavičus Jānis Mariss
FK Staiceles Bebri
2
155
Trjahovs Daniils
Babītes SK
2
156
Veide Niks
FK Limbaži
2
157
Veide Rainers
Mārupes SC
2
158
Vilnītis Jānis
FK Liepāja-2
2
159
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
2
160
Vītiņš Emīls
FK Ķekava / Auda
2
161
Zīle Mariss
FK Karosta
2
162
Andersons Alekss
FK Liepāja-2
1
163
Anžans Marats Kristians
FK Liepāja-2
1
164
Āboliņš-Auzuleja Dāniels
FK Ķekava / Auda
1
165
Babaali Hamid Ali
Mārupes SC
1
166
Bahrii Oleksandr
FK Limbaži
1
167
Bālāboliņš Emīls
FK Limbaži
1
168
Bičevskis Toms Kristiāns
Mārupes SC
1
169
Brenards Reinis Niks
FK Aliance
1
170
Cimbals Jevgeņijs
FK Karosta
1
171
Cipe Roberts Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
1
172
Ciunelis Deniss
FK Priekuļi / Cēsis
1
173
Cvetkovs Arturs
FK Karosta
1
174
Gondarjuks Vsevolods
FC Gauja
1
175
Gorkšs Rihards
FK Ķekava / Auda
1
176
Grasmanis Laše Miks
FK Liepāja-2
1
177
Griškovs Guntis
FK Beitar
1
178
Gustiņš Ralfs
FK Ķekava / Auda
1
179
Iesaliņš Ričards
FK Aliance
1
180
Indrjulis Valērijs
Babītes SK
1
181
Īle Emīls
FK Limbaži
1
182
Jakušenoks Romans
FK Jūrnieks
1
183
Jansons Niks
JFK Ventspils
1
184
Kleperis Jānis
FK Aliance
1
185
Kreišmanis Ritvars
FK Limbaži
1
186
Kupičs Gustavs
FK Liepāja-2
1
187
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance
1
188
Lapiņš Gunārs
FK Liepāja-2
1
189
Lācis Edgars
FK Priekuļi / Cēsis
1
190
Lieģis Tomass
FK Liepāja-2
1
191
Lodziņš Roberts
Mārupes SC
1
192
Mokrušins Maksims
FK Beitar
1
193
Ozols Mārtiņš
FK Aliance
1
194
Pastars Rūdolfs
Preiļi
1
195
Pelēkais Jānis
FK Staiceles Bebri
1
196
Poliakov Bohdan
Babītes SK
1
197
Ponomarjovs Rihards
FK Liepāja-2
1
198
Pujacs Makars
Babītes SK
1
199
Punnenovs Patriks
FK Aliance
1
200
Sidorovs Matīss
FK Aliance
1
201
Spaile Matiss
FK Aliance
1
202
Spalva Klāvs
FK Aliance
1
203
Sparāns Sandis
Preiļi
1
204
Specians Oto Orests
FC Gauja
1
205
Spunde Matīss
Babītes SK
1
206
Strīķis Sandis
FK Liepāja-2
1
207
Šreibers Ritvars
FK Aliance
1
208
Štrauss Gatis
Mārupes SC
1
209
Telešs Dmitrijs
FK Beitar
1
210
Tepo Romāns
FK Beitar
1
211
Urujevs Rainers Tomass
Preiļi
1
212
Ušpelis Artis
FK Liepāja-2
1
213
Vaņins Ingus
FK Ķekava / Auda
1
214
Vārpiņš Sandis
FK Karosta
1
215
Viļumsons Raivis
FK Karosta
1
216
Vīksna Rainers
Mārupes SC
1
217
Zernis Mārtiņš
FK Aliance
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva