FK Auda

Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024

  • 4pozīcija
  • 12punkti
  • 21:8vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Roberts MarinskisDzimšanas datums: 02.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Haralds ArsobaDzimšanas datums: 15.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss BahmačevsDzimšanas datums: 03.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Matīss BukelisDzimšanas datums: 09.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Miķelis LiepiņšDzimšanas datums: 17.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs MartužansDzimšanas datums: 10.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Kristers SproģisDzimšanas datums: 12.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Regnārs SprukulisDzimšanas datums: 22.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns StikānsDzimšanas datums: 22.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards ŽideļunsDzimšanas datums: 05.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Ralfs DobrovoļskisDzimšanas datums: 14.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Ričards Sandis DzērveDzimšanas datums: 08.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests MatvejsDzimšanas datums: 01.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Ernests NaglisDzimšanas datums: 22.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ingus OpolaisDzimšanas datums: 31.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Uzbrucēji
Markuss KrūmiņšDzimšanas datums: 23.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis KvitkaDzimšanas datums: 20.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps LapaDzimšanas datums: 12.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arvis VīnakmensDzimšanas datums: 10.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Miķelis Miks ZariņšDzimšanas datums: 23.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Alberts BalodisDzimšanas datums: 20.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards IsačonoksDzimšanas datums: 27.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers KostikovsDzimšanas datums: 18.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gabriels Kotāns PilānsDzimšanas datums: 24.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dāvis RozmanisDzimšanas datums: 02.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Timofejs SudaļenkoDzimšanas datums: 11.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis VintersDzimšanas datums: 12.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

piektdiena

5
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 1. kārta
Audas stadions

piektdiena

12
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 2. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

ceturtdiena

18
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 3. kārta
Audas stadions

svētdiena

21
apr
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

10
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 6. kārta
Audas stadions

svētdiena

19
mai
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 7. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

piektdiena

24
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 8. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

29
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 9. kārta
Audas stadions

svētdiena

9
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 10. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

piektdiena

14
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 11. kārta
Audas stadions
-

trešdiena

24
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 14. kārta
Audas stadions
-

piektdiena

2
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 13. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
4
7
4
0
3
21
8
+13
12
5
6
3
0
3
10
14
-4
9
6
7
1
0
6
9
24
-15
3
7
7
0
0
7
4
41
-37
0
1
Kaspars Puzānovs
FK Tukums 2000/TSS
9
2
Gustavs Brics
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
8
3
Lukas Prohorenkovs
FC Real Pro Ikšķile
8
4
Adrians Ratnieks
FK Tukums 2000/TSS
7
5
Jēkabs Dosbergs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
6
6
Nils Mitenieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
6
7
Mārtiņš Klibiks
Dienvidkurzemes SS
5
8
Arvis Vīnakmens
FK Auda
4
9
Gustavs Emīls Laumanis
FC Real Pro Ikšķile
4
10
Gustavs Martužans
FK Auda
4
11
Ralfs Dobrovoļskis
FK Auda
4
12
Artjoms Avdevņins
FK Dinamo Rīga
3
13
Ernests Matvejs
FK Auda
3
14
Gundars Mikuss Lasmanis
FC Real Pro Ikšķile
3
15
Kārlis Saulītis
FK Tukums 2000/TSS
3
16
Arsenijs Serkovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
2
17
Davids Daidzis
Dienvidkurzemes SS
2
18
Dāvis Rozmanis
FK Auda
2
19
Edvards Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
2
20
Ingus Opolais
FK Auda
2
21
Jurģis Rozītis
Jūrmalas FS
2
22
Kristaps Galbāliņš
Dienvidkurzemes SS
2
23
Kristians Kovaļonoks
FK Dinamo Rīga
2
24
Patriks Pidhačnijs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
2
25
Ronalds Kožeurovs
FK Tukums 2000/TSS
2
26
Ernests Krauklis
FC Real Pro Ikšķile
1
27
Iļja Jolkins
Jūrmalas FS
1
28
Kārlis Vinters
FK Auda
1
29
Kirills Līkums
FK Dinamo Rīga
1
30
Marats Provotorovs
FK Dinamo Rīga
1
31
Mariss Latvis
FK Tukums 2000/TSS
1
32
Markuss Legzdiņš
FC Real Pro Ikšķile
1
33
Markuss Šimanis
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
34
Matīss Bukelis
FK Auda
1
35
Matvejs Kuzmins
Jūrmalas FS
1
36
Mārcis Ceriņš
Dienvidkurzemes SS
1
37
Ņikita Golubkovs
FK Dinamo Rīga
1
38
Ronalds Jevsejevs
FC Real Pro Ikšķile
1
39
Toms Tenteris
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
40
Valentīns Melngalvis
FK Dinamo Rīga
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes