Gaidāmajā nedēļas nogalē čempionu titulu Virslīgas Dublieru čempionātā var nodrošināt FK Liepāja-2 komanda, kas trīs kārtas pirms sezonas beigām kopvērtējuma galvgalī par astoņiem punktiem apsteidz FS METTA-2 futbolistus.

Par čempionāta uzvarētājiem liepājnieki tiks kronēti, ja sestdien, 22. oktobrī, gaidāmajā izbraukuma spēlē pret RFS-2 komandu spēs izcīnīt vismaz vienu punktu. Cīņas sākums NSB "Arkādija" mākslīgā seguma laukumā Rīgā plkst. 15:00.

Lai FS METTA-2 komanda turpinātu pretendēt uz čempionu titulu, rīdziniekiem svētdien gaidāmajā mačā pret FK Spartaks Jūrmala-2 obligāti jāizcīna uzvara, kā arī jācer, ka Liepājas futbolisti spēlē pret RFS-2 piedzīvos zaudējumu. Metiešu un jūrmalnieku savstarpējais mačs plkst. 14:00 sāksies Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā.

Iepriekšējās divās Virslīgas Dublieru čempionāta sezonās allaž uzvarējusi FK Ventspils-2 komanda, bet FK Liepāja-2 futbolisti abas reizes ierindojušies otrajā vietā.

Tikmēr uz čempionāta bronzas godalgām pašlaik teorētiski pretendē pat četras komandas, tomēr FK Jelgava-2, FK Spartaks Jūrmala-2 un RFS-2 futbolistiem izredzes ir krietni augstākas par Riga FC/ŠFS iespējām ierindoties trešajā vietā. Šobrīd trešo pozīciju ieņem jelgavnieki, kuri par diviem punktiem apsteidz jūrmalniekus un svētdien plkst. 14:00 Olaines pilsētas stadionā tiksies ar FK Ventspils-2. Vēl par punktu atpaliek RFS-2 komanda, bet vēl četrus punktus nopakaļus seko Riga FC/ŠFS vienība, kuru pirmdien plkst. 15:00 gaida spēle Daugavpils stadionā "Celtnieks" pret vietējo BFC Daugavpils-2 komandu.

Virslīgas Dublieru čempionāta galvenie mērķi ir veicināt klubu jaunatnes sistēmu spēlētāju attīstību un iesaisti Latvijas jaunatnes izlasēs, kā arī nodrošināt spēļu praksi "SynotTip" Virslīgas komandu rezerves spēlētājiem un veicināt viņu pakāpenisku iesaisti kluba Virslīgas komandā. Šīs sezonas Dublieru čempionātā var piedalīties spēlētāji, kuri ir dzimuši 1994. gada 1. janvārī vai vēlāk (mačam var tikt pieteikti ne vairāk kā četri laukuma spēlētāji un viens vārtsargs, kuri šim kritērijam neatbilst).


Latvijas Futbola federācija