Latvijas nacionālā futbola izlase otrajā UEFA Nāciju līgas spēlē 6. septembrī izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Maltu. Pēc divām turnīra kārtām Latvijas izlase savā apakšgrupā ar diviem puntiem ieņem otro pozīciju.

Spēles rezultātu 15. minūtē atklāja mājinieki, kad izcēlās Kyrian Nwoko, savukārt 25. minūtē pēc Kaspara Dubras sitiena bumba skāra pretinieku spēlētāju Matthew Guillaumier, no viņa atrodot ceļu vārtos.

Spēles gaitā iniciatīva pamīšus piederēja abām komandām. Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors reizi glāba komandu no vārtu zaudējuma, kamēr pie Maltas komandas vārtiem radās lielāks skaits bīstamu epizožu. Iespējas izcelties bija Raimondam Krollim, Jānim Ikauniekam, Artūram Zjuzinam un Andrejam Cigaņikam.

Latvijas izlases sastāvā šajā mačā debitēja Raimonds Krollis, kurš devās sākumsastāvā, un Krišs Kārkliņš, kurš laukumā izgāja cīņas izskaņā. Tikmēr Alvis Jaunzems pirmoreiz izgāja laukumā Latvijas valstsvienības sākumsastāvā.

Pirms tam turnīra pirmajā kārtā Latvijas izlase ceturtdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Andoru, kamēr Malta ar 2:3 piekāpās Fēru salām. Latvijas izlases nākamie pretinieki no Fēru salām svētdien tika pie sava otrā panākuma, pretinieku laukumā pārspējot Andoru ar 1:0.

Oktobrī Latvijas izlasei gaidāms ne tikai izbraukuma mačs Fēru salās, bet arī cīņa savā laukumā pret Maltu.

Šī ir otrā UEFA Nāciju līgas sezona. Visu grupu uzvarētāji iegūst automātisku paaugstināšanos uz augstāku līgu nākamajā sacensību sezonā.