• 01 sep 2022 17:00
  • FFM Training Centre, Skopje
  • 2023. gada PK kvalifikācija dāmām1. kārta
Ziemeļmaķedonija
3
Latvija
2
3
2
  • Galvenais tiesnesis: Michalina Diakow (POL)
  • 1 tiesneša asistents: Karolina Zygmond (POL)
  • 2 tiesneša asistents: Aleksandra Prus (POL)
  • Ceturtais tiesnesis: Sylwia Biernat (POL)
  • Delegāts: Adrian D. Casha (MLT)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

5’

Vāāāārti!  0:1

Vārtus guva Anastasija Ročāne

13’

Vāāāārti!  1:1

Vārtus guva Natasha Andonova

17’

Soda sitiens!  2:1

Natasha Andonova

25’

Dzeltenā kartīte

Teodora Gjorgjevska

37’

Dzeltenā kartīte

Lence Andreevska

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Teodora Gjorgjevska
Marjana Naceva

59’

Spēlētāja maiņa

Katrīna Daņilova

59’

Spēlētāja maiņa

Emīlija Sofija Druviņa

72’

Vāāāārti!  3:1

Vārtus guva Gentjana Rochi

74’

Spēlētāja maiņa

Elma Shemsovikj
Hava Mustafa

77’

Dzeltenā kartīte

Julija Zivikj

79’

Vāāāārti!  3:2

Vārtus guva Olga Ševcova

80’

Dzeltenā kartīte

90’

Spēlētāja maiņa

Ulza Maksuti
Dragana Kostova

90+3’

Dzeltenā kartīte

Beidzies otrais puslaiks

Ziemeļmaķedonija
Latvija
ZiemeļmaķedonijaLatvija
1Viktorija Panchurova (G)23Enija Anna Vaivode (G)
4Ana Milchevska5Nelle Treimane
5Pavlinka Nikolovska6Arta Luīze Lubiņa
6Elma Shemsovikj
  • 74'
8Viktorija Zaičikova
  • 59'
7Gentjana Rochi
  • 72'
9Anastasija Poļuhoviča
9Ulza Maksuti
  • 90'
10Anastasija Ročāne
  • 5'
10Natasha Andonova (C)
  • 13'
  • 17'
11Renāte Fedotova
  • 59'
13Julija Zivikj
  • 77'
13Sandra Voitāne (C)
17Lence Andreevska
  • 37'
14Olga Ševcova
  • 79'
  • 80'
18Hristina Joshevska16Anna Kristīne Gornela
23Teodora Gjorgjevska
  • 25'
  • 46'
19Karlīna Miksone
  • 90'+3'
RezervistiRezervisti
12Magdalena Lekovska (G)1Sofja Ņesterova (G)
22Verica Kolevska (G)12Alīna Skļemenova (G)
2Aleksandra Jovanovska2Sofija Garanča
3Viktorija Nedeva3Kristīne Evelīna Lodziņa
8Aleksandra Markovska4Selga Penelope Vitmore
11Marjana Naceva
  • 46'
7Kristiāna Zacmane
14Tea Bozhinoska15Evelīna Freidenfelde
15Dragana Kostova
  • 90'
17Signija Šenberga
16Elena Petrovska18Katrīna Daņilova
  • 59'
19Bojana Petkova20Taisija Smirnova
20Hava Mustafa
  • 74'
21Emīlija Sofija Druviņa
  • 59'
21Shkjipe Saliji 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Kiril Izov (North Macedonia)Romāns Kvačovs

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU