Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11
  • 20.10.2018. 18:00
  • Sportpark Zegersloot
Nīderlande
:
Latvija
9
0
  • Galvenais tiesnesis: Nervik Henrikke Holm (NOR)
  • 1 tiesneša asistents: Løkkeberg Monica Brun (NOR)
  • 2 tiesneša asistents: Stojanac Aleksandra (SRB)
  • Ceturtais tiesnesis: Petric Tamara (SRB)
  • Tiesnešu inspektors: Mirt Irina (ROU)
  • Delegāts: Lozeva Neli (BUL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Esmee Brugts

Vāāāārti!  1:0

10

 
Iris Stiekema

Vāāāārti!  2:0

29

 
Esmee Brugts

Vāāāārti!  3:0

35

 
Esmee Brugts

Vāāāārti!  4:0

43

 
Nikita Tromp

Vāāāārti!  5:0

45

 
Anna Hightower

Vāāāārti!  6:0

45+1

 

Beidzies pirmais puslaiks

Rkia Mazrouâï
Kim Everaerts

Maiņa

46

 
Ilham Abali
Iris Stiekema

Maiņa

46

 
Lot De Keijzer
Esmee Brugts

Maiņa

46

 
 

46

Maiņa

Liāna Rožaščonoka
Ērika Gricienko
Nikita Tromp

Vāāāārti!  7:0

48

 
 

50

Dzeltenā kartīte

Linda Sazanova
Bodil Van Den Heuvel
Anna Hightower

Maiņa

57

 
 

57

Maiņa

 

57

Maiņa

Signija Šenberga
Vasilisa Sadikova
 

68

Maiņa

Elīza Elizabete Rungule
Linda Sazanova
Nikita Tromp

Vāāāārti!  8:0

70

 
Lobke Loonen
Dana Foederer

Maiņa

71

 
 

74

Maiņa

Liene Reute
Lana Osiņina
Nikita Tromp

Vāāāārti!  9:0

82

 
 

90+1

Dzeltenā kartīte

Nelle Treimane

Beidzies otrais puslaiks

NīderlandeLatvija
Claire Dinkla (G)112Laura Siņutkina (G)
  • 57'
Marit Auée32Selga Penelope Vitmore
Samantha van Diemen Van Diemen43Sofija Gergeležiu
  • 71'
Dana Foederer (C)
65Lana Osiņina
  • 74'
Ella Peddemors76Linda Sazanova
  • 50'
  • 68'
  • 29'
  • 46'
Iris Stiekema
87Vasilisa Sadikova
  • 57'
  • 45'
  • 48'
  • 70'
  • 82'
Nikita Tromp
98Emīlija Sofija Druviņa
  • 45'+1'
  • 57'
Anna Hightower
109Amanda Medvedeva
  • 10'
  • 35'
  • 43'
  • 46'
Esmee Brugts
1110Nelle Treimane (C)
  • 90'+1'
  • 46'
Kim Everaerts
1317Diāna Suvītra
Zenna De Zwart1518Ērika Gricienko
  • 46'
Rezervisti
Lisan Alkemade (G)161Agnese Mandrika (G)
  • 57'
Zaina Bouzerrade24Liāna Rožaščonoka
  • 46'
Justine Brandau511Tīna Ritenberga-Balode
  • 46'
Rkia Mazrouâï
1213Anžela Ļebedeva
  • 57'
Bodil Van Den Heuvel
1414Rebeka Sniedzīte
Sanne Koopman1715Elīza Elizabete Rungule
  • 68'
  • 46'
Ilham Abali
1816Deina Pavāre
  • 71'
Lobke Loonen
1919Signija Šenberga
  • 57'
  • 46'
Lot De Keijzer
2020Liene Reute
  • 74'
Galvenais treneris
Robert Louis De Pauw (NED)Romāns Kvačovs

Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3210261+257
2Zviedrija3120132+115
3Gruzija3111317-144
4Latvija3003022-220

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!