• 17 okt 2018 16:00
  • Sportpark Zegersloot
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11
Latvija
0
Zviedrija
11
0
11
  • Galvenais tiesnesis: Racic Tanja (BIH)
  • 1 tiesneša asistents: Višekruna Jovanka (BIH)
  • 2 tiesneša asistents: Hoogendijk Fijke (NED)
  • Ceturtais tiesnesis: Overtoom Marisca (NED)
  • Tiesnešu inspektors: Mirt Irina (ROU)
  • Delegāts: Lozeva Neli (BUL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

8’

Vāāāārti!  0:1

Vārtus guva Felicia Saving

10’

Vāāāārti!  0:2

Vārtus guva Hanna Ekengren

14’

Vāāāārti!  0:3

Vārtus guva Stinalisa Johansson

16’

Vāāāārti!  0:4

Vārtus guva Johanna Lindblom

19’

Vāāāārti!  0:5

Vārtus guva Hanna Lundkvist

36’

Vāāāārti!  0:6

Vārtus guva Stinalisa Johansson

45+2’

Vāāāārti!  0:7

Vārtus guva Hanna Ekengren

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Liāna Rožaščonoka
Linda Sazanova

46’

Spēlētāja maiņa

Anžela Ļebedeva
Vasilisa Sadikova

46’

Spēlētāja maiņa

Hanna Bennison
Matilda Kristell

46’

Spēlētāja maiņa

Stinalisa Johansson
Cassandra Larsson

46’

Spēlētāja maiņa

Johanna Lindblom
Nina Koppang

51’

Vāāāārti!  0:8

Vārtus guva Nina Koppang

56’

Vāāāārti!  0:9

Vārtus guva Nina Koppang

63’

Spēlētāja maiņa

Rebeka Sniedzīte
Amanda Medvedeva

63’

Spēlētāja maiņa

Hanna Lundkvist
Ella Reidy

66’

Vāāāārti!  0:10

Vārtus guva Hanna Ekengren

73’

Spēlētāja maiņa

Emīlija Sofija Druviņa

73’

Spēlētāja maiņa

Hanna Ekengren
Tilde Johansson

78’

Vāāāārti!  0:11

Vārtus guva Nina Koppang

84’

Spēlētāja maiņa

Lana Osiņina
Deina Pavāre

Beidzies otrais puslaiks

Latvija
Zviedrija
LatvijaZviedrija
12Laura Siņutkina (G)1Sofia Hjern (C) (G)
2Selga Penelope Vitmore2Hanna Gunnarsson
4Liāna Rožaščonoka
  • 46'
3Emma Becker
5Lana Osiņina
  • 84'
6Felicia Saving
  • 8'
8Emīlija Sofija Druviņa
  • 73'
7Hanna Lundkvist
  • 19'
  • 63'
10Nelle Treimane (C)8Hanna Bennison
  • 46'
11Tīna Ritenberga-Balode9Johanna Lindblom
  • 16'
  • 46'
13Anžela Ļebedeva
  • 46'
10Stinalisa Johansson
  • 14'
  • 36'
  • 46'
14Rebeka Sniedzīte
  • 63'
11Hanna Ekengren
  • 10'
  • 45'+2'
  • 66'
  • 73'
17Diāna Suvītra13Saga Hagman
18Ērika Gricijenko17Evelina Duljan
RezervistiRezervisti
1Agnese Mandrika (G)12Angel Mukasa (G)
3Sofija Gergeležiu
  • 73'
4Thea Nyberg
6Linda Sazanova
  • 46'
5Ella Reidy
  • 63'
7Vasilisa Sadikova
  • 46'
14Arsema Weldai
9Amanda Medvedeva
  • 63'
15Tilde Johansson
  • 73'
15Elīza Elizabete Rungule16Matilda Kristell
  • 46'
16Deina Pavāre
  • 84'
18Cassandra Larsson
  • 46'
19Signija Šenberga19Cassandra Harletun
20Liene Reute20Nina Koppang
  • 46'
  • 51'
  • 56'
  • 78'
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Romāns KvačovsPär Lagerström (SWE)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva