Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11
  • 17.10.2018. 16:00
  • Sportpark Zegersloot
:
Zviedrija
0
11
  • Galvenais tiesnesis: Racic Tanja (BIH)
  • 1 tiesneša asistents: Višekruna Jovanka (BIH)
  • 2 tiesneša asistents: Hoogendijk Fijke (NED)
  • Ceturtais tiesnesis: Overtoom Marisca (NED)
  • Tiesnešu inspektors: Mirt Irina (ROU)
  • Delegāts: Lozeva Neli (BUL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

8

Vāāāārti!  0:1

Felicia Saving
 

10

Vāāāārti!  0:2

Hanna Ekengren
 

14

Vāāāārti!  0:3

Stinalisa Johansson
 

16

Vāāāārti!  0:4

Johanna Lindblom
 

19

Vāāāārti!  0:5

Hanna Lundkvist
 

36

Vāāāārti!  0:6

Stinalisa Johansson
 

45+2

Vāāāārti!  0:7

Hanna Ekengren

Beidzies pirmais puslaiks

Maiņa

46

 

Maiņa

46

 
 

46

Maiņa

Matilda Kristell
Hanna Bennison
 

46

Maiņa

Cassandra Larsson
Stinalisa Johansson
 

46

Maiņa

Nina Koppang
Johanna Lindblom
 

51

Vāāāārti!  0:8

Nina Koppang
 

56

Vāāāārti!  0:9

Nina Koppang

Maiņa

63

 
 

63

Maiņa

Ella Reidy
Hanna Lundkvist
 

66

Vāāāārti!  0:10

Hanna Ekengren
Sofija Gergeležiu
Emīlija Sofija Druviņa

Maiņa

73

 
 

73

Maiņa

Tilde Johansson
Hanna Ekengren
 

78

Vāāāārti!  0:11

Nina Koppang
Deina Pavāre
Lana Osiņina

Maiņa

84

 

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaZviedrija
Laura Siņutkina (G)121Sofia Hjern (C) (G)
Selga Penelope Vitmore22Hanna Gunnarsson
  • 46'
Liāna Rožaščonoka
43Emma Becker
  • 84'
Lana Osiņina
56Felicia Saving
  • 8'
  • 73'
Emīlija Sofija Druviņa
87Hanna Lundkvist
  • 19'
  • 63'
Nelle Treimane (C)108Hanna Bennison
  • 46'
Tīna Ritenberga-Balode119Johanna Lindblom
  • 16'
  • 46'
  • 46'
Anžela Ļebedeva
1310Stinalisa Johansson
  • 14'
  • 36'
  • 46'
  • 63'
Rebeka Sniedzīte
1411Hanna Ekengren
  • 10'
  • 45'+2'
  • 66'
  • 73'
Diāna Suvītra1713Saga Hagman
Ērika Gricienko1817Evelina Duljan
Rezervisti
Agnese Mandrika (G)112Angel Mukasa (G)
  • 73'
Sofija Gergeležiu
34Thea Nyberg
  • 46'
Linda Sazanova
65Ella Reidy
  • 63'
  • 46'
Vasilisa Sadikova
714Arsema Weldai
  • 63'
Amanda Medvedeva
915Tilde Johansson
  • 73'
Elīza Elizabete Rungule1516Matilda Kristell
  • 46'
  • 84'
Deina Pavāre
1618Cassandra Larsson
  • 46'
Signija Šenberga1919Cassandra Harletun
Liene Reute2020Nina Koppang
  • 46'
  • 51'
  • 56'
  • 78'
Galvenais treneris
Romāns KvačovsPär Lagerström (SWE)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU