• 05 apr 2024 17:30
  • LNK Sporta Parks (dabīgais), RigaSkatītāju skaits: 208
  • 2025. gada EČ sievietēm - Līgu stadija - C2 grupaPusfināli
Latvija
3
Ziemeļmaķedonija
4
3
4
  • Galvenais tiesnesis: Lovisa Johansson (SWE)
  • 1 tiesneša asistents: Jilan Taher (SWE)
  • 2 tiesneša asistents: Tilde Larsson (SWE)
  • Ceturtais tiesnesis: Hanna Laajanen (SWE)
  • Delegāts: Raquel Serrano (ESP)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

7’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Karlīna Miksone

17’

Vāāāārti!  1:1

Vārtus guva Gentjana Rochi

25’

Savos vārtos!  1:2

Anastasija Ročāne

32’

Vāāāārti!  1:3

Vārtus guva Natasha Andonova

Beidzies pirmais puslaiks

62’

Spēlētāja maiņa

Elena Paneska
Ane Bošeska

63’

Vāāāārti!  2:3

Vārtus guva Anastasija Poļuhoviča

67’

69’

Savos vārtos!  2:4

Anna Kristīne Gornela

70’

Dzeltenā kartīte

Pavlinka Nikolovska

72’

Spēlētāja maiņa

Aleksandra Markovska
Hava Mustafa

76’

Vāāāārti!  3:4

Vārtus guva Karlīna Miksone

76’

Dzeltenā kartīte

Natasha Andonova

78’

Spēlētāja maiņa

Viktorija Nedeva
Elena Petrovska

85’

Dzeltenā kartīte

90+4’

Dzeltenā kartīte

Beidzies otrais puslaiks

Latvija
Ziemeļmaķedonija
LatvijaZiemeļmaķedonija
1Sofja Ņesterova (G)22Berna Kabakchi (G)
7Paula Linda Liniņa4Radica Velkova
8Viktorija Zaičikova5Pavlinka Nikolovska
  • 70'
9Anastasija Poļuhoviča
  • 63'
7Gentjana Rochi
  • 17'
10Anastasija Ročāne (C)
  • 25'
8Aleksandra Markovska
  • 72'
13Sandra Voitāne
  • 90'+4'
9Ulza Maksuti
14Olga Ševcova10Natasha Andonova (C)
  • 32'
  • 76'
16Anna Kristīne Gornela
  • 69'
  • 88'
14Marjana Naceva
18Anna Marija Valaka
  • 67'
15Elena Paneska
  • 62'
19Karlīna Miksone
  • 7'
  • 76'
16Viktorija Nedeva
  • 78'
20Anastasija Vainere
  • 85'
23Ana Milchevska
RezervistiRezervisti
12Enija Anna Vaivode (G)12Mia Petrovska (G)
23Alīna Skļemenova (G)2Stefanija Marinkovska
2Sofija Garanča3Ane Bošeska
  • 62'
3Kristīne Evelīna Lodziņa6Kristina Mojsoska
4Selga Penelope Vitmore11Afrodita Saliihi
6Taisija Smirnova13Mila Talevska
11Diāna Suvitra
  • 67'
17Teodora Shopov
15Anastasija Čemirtāne
  • 88'
18Olivera Cokleska
17Katrīna Daņilova19Hava Mustafa
  • 72'
21Signija Šenberga20Ikmete Limani
22Fanija Mežecka21Elena Petrovska
  • 78'
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Romāns KvačovsAleksandar Andov (North Macedonia)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes