Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2023. gada PK kvalifikācija dāmām
  • 1. kārta
  • 21.10.2021. 18:00
  • Daugavas stadions, Rīga
Latvija
:
Ziemeļmaķedonija
1
4
  • Galvenais tiesnesis: Frederikke Lydia Søkjær (DEN)
  • 1 tiesneša asistents: Sidsel Rasmussen (DEN)
  • 2 tiesneša asistents: Anna Kjær Schmidt (DEN)
  • Ceturtais tiesnesis: Frida Nielsen (DEN)
  • Delegāts: Svitlana Shkil (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

9

Vāāāārti!  0:1

Gentjana Rochi
 

28

Vāāāārti!  0:2

Natasha Andonova
Olga Ševcova

Vāāāārti!  1:2

30

 
Arta Luīze Lubiņa

Dzeltenā kartīte

35

 
 

44

Maiņa

Ane Bošeska
Jana Chubrinovska

Beidzies pirmais puslaiks

 

51

Vāāāārti!  1:3

Ulza Maksuti
Sandra Voitāne

Dzeltenā kartīte

57

 
 

63

Soda sitiens!  1:4

Natasha Andonova

Maiņa

71

 

Maiņa

71

 
 

79

Dzeltenā kartīte

Hava Mustafa
 

79

Maiņa

Ana Dimitrovska
Hava Mustafa
 

80

Maiņa

Aleksandra Markovska
Ulza Maksuti
 

87

Maiņa

Hristina Joshevska
Sindis Polozhani
 

87

Maiņa

Kristina Petrushevska
Afrodita Saliihi

Maiņa

90

 
Anastasija Ročāne

Dzeltenā kartīte

90+3

 

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaZiemeļmaķedonija
Enija Anna Vaivode (G)231Magdalena Lekovska (G)
  • 90'
Ligita Tumāne
22Sindis Polozhani
  • 87'
  • 35'
Arta Luīze Lubiņa
64Katerina Mileska
Viktorija Zaičikova85Pavlinka Nikolovska
  • 90'+3'
Anastasija Ročāne
107Gentjana Rochi
  • 9'
  • 71'
Renāte Fedotova
119Ulza Maksuti
  • 51'
  • 80'
  • 57'
Sandra Voitāne (C)
1310Natasha Andonova (C)
  • 28'
  • 63'
  • 30'
Olga Ševcova
1411Afrodita Saliihi
  • 87'
  • 71'
Tatjana Baličeva
1513Elma Shemsovikj
Karlīna Miksone1916Hava Mustafa
  • 79'
  • 79'
Sofija Gergeležiu2218Jana Chubrinovska
  • 44'
Rezervisti
Laura Skujevska (G)112Verica Kolevska (G)
Asnāte Lindermane (G)1222Elena Paneska (G)
Kristīne Evelīna Lodziņa33Ane Bošeska
  • 44'
  • 71'
Alise Gaiķe
46Sara Kolarovska
Kristīne Giržda58Aleksandra Markovska
  • 80'
Džeina Eglīte714Teodora Gjorgjevska
Anastasija Čemirtāne915Hristina Joshevska
  • 87'
Ērika Gricienko1717Ana Dimitrovska
  • 79'
  • 71'
Alīna Šilova
1819Kristina Petrushevska
  • 87'
  • 90'
Nikola Brahmane
2020Radica Choneva
-21Elena Petrovska
-23Teodora Jankovska
Galvenais treneris
Romāns KvačovsKiril Izov (North Macedonia)

2023. gada PK kvalifikācija dāmām

KomandaSUNZGVZVVAP
1Anglija4400320+3212
2Austrija3300191+189
3Ziemeļīrija320184+46
4Ziemeļmaķedonija4103618-123
5Luksemburga4103321-183
6Latvija4004226-240

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU