• 21 okt 2021 18:00
  • Daugavas stadions, Rīga
  • 2023. gada PK kvalifikācija dāmām1. kārta
Latvija
1
Ziemeļmaķedonija
4
1
4
  • Galvenais tiesnesis: Frederikke Lydia Søkjær (DEN)
  • 1 tiesneša asistents: Sidsel Rasmussen (DEN)
  • 2 tiesneša asistents: Anna Kjær Schmidt (DEN)
  • Ceturtais tiesnesis: Frida Nielsen (DEN)
  • Delegāts: Svitlana Shkil (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

9’

Vāāāārti!  0:1

Vārtus guva Gentjana Rochi

28’

Vāāāārti!  0:2

Vārtus guva Natasha Andonova

30’

Vāāāārti!  1:2

Vārtus guva Olga Ševcova

35’

Dzeltenā kartīte

44’

Spēlētāja maiņa

Jana Chubrinovska
Ane Bošeska

Beidzies pirmais puslaiks

51’

Vāāāārti!  1:3

Vārtus guva Ulza Maksuti

57’

Dzeltenā kartīte

63’

Soda sitiens!  1:4

Natasha Andonova

71’

Spēlētāja maiņa

Alise Gaiķe

71’

Spēlētāja maiņa

Tatjana Baličeva
Alīna Šilova

79’

Dzeltenā kartīte

Hava Mustafa

79’

Spēlētāja maiņa

Hava Mustafa
Ana Dimitrovska

80’

Spēlētāja maiņa

Ulza Maksuti
Aleksandra Markovska

87’

Spēlētāja maiņa

Sindis Polozhani
Hristina Joshevska

87’

Spēlētāja maiņa

Afrodita Saliihi
Kristina Petrushevska

90’

Spēlētāja maiņa

Ligita Tumāne
Nikola Brahmane

90+3’

Dzeltenā kartīte

Beidzies otrais puslaiks

Latvija
Ziemeļmaķedonija
LatvijaZiemeļmaķedonija
23Enija Anna Vaivode (G)1Magdalena Lekovska (G)
2Ligita Tumāne
  • 90'
2Sindis Polozhani
  • 87'
6Arta Luīze Lubiņa
  • 35'
4Katerina Mileska
8Viktorija Zaičikova5Pavlinka Nikolovska
10Anastasija Ročāne
  • 90'+3'
7Gentjana Rochi
  • 9'
11Renāte Fedotova
  • 71'
9Ulza Maksuti
  • 51'
  • 80'
13Sandra Voitāne (C)
  • 57'
10Natasha Andonova (C)
  • 28'
  • 63'
14Olga Ševcova
  • 30'
11Afrodita Saliihi
  • 87'
15Tatjana Baličeva
  • 71'
13Elma Shemsovikj
19Karlīna Miksone16Hava Mustafa
  • 79'
  • 79'
22Sofija Gergeležiu18Jana Chubrinovska
  • 44'
RezervistiRezervisti
1Laura Skujevska (G)12Verica Kolevska (G)
12Asnāte Lindermane (G)22Elena Paneska (G)
3Kristīne Evelīna Lodziņa3Ane Bošeska
  • 44'
4Alise Gaiķe
  • 71'
6Sara Kolarovska
5Kristīne Giržda8Aleksandra Markovska
  • 80'
7Džeina Eglīte14Teodora Gjorgjevska
9Anastasija Čemirtāne15Hristina Joshevska
  • 87'
17Ērika Gricijenko17Ana Dimitrovska
  • 79'
18Alīna Šilova
  • 71'
19Kristina Petrushevska
  • 87'
20Nikola Brahmane
  • 90'
20Radica Choneva
 21Elena Petrovska
 23Teodora Jankovska
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Romāns KvačovsKiril Izov (North Macedonia)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU