Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11
  • 23.10.2018. 20:00
  • Sportpark Zegersloot
Gruzija
:
2
0
  • Galvenais tiesnesis: Petric Tamara (SRB)
  • 1 tiesneša asistents: Stojanac Aleksandra (SRB)
  • 2 tiesneša asistents: Hoogendijk Fijke (NED)
  • Ceturtais tiesnesis: Overtoom Marisca (NED)
  • Tiesnešu inspektors: Mirt Irina (ROU)
  • Delegāts: Mirt Irina (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Natela Tsotseria

Vāāāārti!  1:0

8

 
 

11

Dzeltenā kartīte

Lana Osiņina
Natia Danelia

Vāāāārti!  2:0

17

 
 

26

Dzeltenā kartīte

Nelle Treimane
Ana Tsulaia

Dzeltenā kartīte

34

 
 

44

Dzeltenā kartīte

Liāna Rožaščonoka

Beidzies pirmais puslaiks

Ani Akobidze
Maiko Bebia

Maiņa

46

 
 

46

Maiņa

Tīna Ritenberga-Balode
Liāna Rožaščonoka
 

46

Maiņa

Signija Šenberga
Linda Sazanova
 

80

Maiņa

Anžela Ļebedeva
Lana Osiņina
 

80

Maiņa

Rebeka Sniedzīte
Ērika Gricienko
 

84

Dzeltenā kartīte

Selga Penelope Vitmore
Megi Gotsiridze
Natela Tsotseria

Maiņa

85

 
Natia Danelia

Dzeltenā kartīte

86

 
Ketevani Tsaava
Lizi Mtskerashvili

Maiņa

90+1

 

Beidzies otrais puslaiks

GruzijaLatvija
Svetlana Gabelaia (G)112Laura Siņutkina (G)
Gvantsa Kadagishvili22Selga Penelope Vitmore
  • 84'
Nino Gurielidze33Sofija Gergeležiu
Elene Raukh44Liāna Rožaščonoka
  • 44'
  • 46'
  • 17'
  • 86'
Natia Danelia
75Lana Osiņina
  • 11'
  • 80'
Megi Ejibia86Linda Sazanova
  • 46'
  • 46'
Maiko Bebia
98Emīlija Sofija Druviņa
  • 90'+1'
Lizi Mtskerashvili
119Amanda Medvedeva
Anastasia Bolkvadze1410Nelle Treimane (C)
  • 26'
  • 34'
Ana Tsulaia
1517Diāna Suvītra
  • 8'
  • 85'
Natela Tsotseria (C)
1718Ērika Gricienko
  • 80'
Rezervisti
Lana Mzhavia (G)121Agnese Mandrika (G)
  • 46'
Ani Akobidze
57Vasilisa Sadikova
  • 90'+1'
Ketevani Tsaava
611Tīna Ritenberga-Balode
  • 46'
  • 85'
Megi Gotsiridze
1013Anžela Ļebedeva
  • 80'
Mariam Gorozia1614Rebeka Sniedzīte
  • 80'
Natia Tavartkiladze1815Elīza Elizabete Rungule
Mariam Romanchuki1916Deina Pavāre
-19Signija Šenberga
  • 46'
-20Liene Reute
Galvenais treneris
Levan Bajelidze (GEO)Romāns Kvačovs

Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp11

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3210261+257
2Zviedrija3120132+115
3Gruzija3111317-144
4Latvija3003022-220

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU