Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Galvenais tiesnesis: Artis Ķēniņš
  • 1 tiesneša asistents: Nikita Ivlevs
  • 2 tiesneša asistents: Eduards Borisevičs
  • Ceturtais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs
  • Tiesnešu inspektors: Anatolijs Jermolajevs
  • Delegāts: Konstantīns Rubīns
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Olabanjo Alexander Ogunji

Vāāāārti!  1:0

13

 
Roberts Veips

Dzeltenā kartīte

30

 
 

38

Dzeltenā kartīte

Roberts Bleikšs
Olabanjo Alexander Ogunji

Vāāāārti!  2:0

40

 
Daniils Ulimbaševs

Vāāāārti!  3:0

45

 

Beidzies pirmais puslaiks

Bogdans Samoilovs
Daniils Ulimbaševs

Maiņa

46

 
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
Roberts Veips

Maiņa

46

 
Bogdans Samoilovs

Vāāāārti!  4:0

49

 
Olabanjo Alexander Ogunji

Soda sitiens!  5:0

51

 
Artūrs Ostapenko
Olabanjo Alexander Ogunji

Maiņa

55

 
 

55

Maiņa

Valters Gaismiņš
Sentis Fiļipovs
Svetoslavs Čugunovs
Ņikita Skļarenko

Maiņa

56

 
Maksims Fjodorovs
Oļegs Laizāns

Maiņa

57

 
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  6:0

57

 
 

63

Maiņa

Rimants Ulmis
Roberts Bleikšs
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  7:0

66

 
Ivo Minkevičs

Dzeltenā kartīte

76

 
 

76

Dzeltenā kartīte

Edgars Jansons
 

81

Dzeltenā kartīte

Dairis Zariņš

Beidzies otrais puslaiks

FK AudaFK Smiltene/BJSS
Iļja Isajevs (G)11Toms Mežulis (G)
Maksims Muzafarovs2014Edgars Jansons
  • 76'
  • 30'
  • 46'
Roberts Veips
166Dairis Zariņš (C)
  • 81'
  • 56'
Ņikita Skļarenko
232Reinholds Klots
  • 76'
Ivo Minkevičs
59Rūdis Rozītis
Krišs Andersons (C)1424Ričards Rullis
  • 57'
Oļegs Laizāns
2610Kārlis Rozītis
Aleksejs Davidenkovs921Kristaps Kuprišs
  • 13'
  • 40'
  • 51'
  • 55'
Olabanjo Alexander Ogunji
811Sentis Fiļipovs
  • 55'
Artjoms Zamullo1123Markuss Ķirsis
  • 45'
  • 46'
Daniils Ulimbaševs
174Roberts Bleikšs
  • 38'
  • 63'
Rezervisti
Niks Daniels Aleksandrovs (G)2216Valters Gaismiņš
  • 55'
  • 46'
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
1329Jānis Rīders
  • 57'
Maksims Fjodorovs
198Rimants Ulmis
  • 63'
Gleb Zakharov3-
  • 46'
  • 49'
Bogdans Samoilovs
10-
  • 56'
Svetoslavs Čugunovs
21-
  • 55'
  • 57'
  • 66'
Artūrs Ostapenko
7-
Galvenais treneris
Sergejs KožansRaimonds Dūmiņš

Optibet Nākotnes līga

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Auda13940354+3131
2FK Tukums 2000/TSS148422712+1528
3SK Super Nova137242624+223
4Rēzekne146352122-121
5Albatroz SC / FS Jelgava144732112+919
6Grobiņas SC145451925-619
7Saldus SS / Leevon143471218-613
8JDFS Alberts142661219-712
9FK Dinamo Rīga143381323-1012
10FK Smiltene/BJSS142391946-279

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU