Dali Dali 3. līga Centra zona

2023

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

sestdiena

6
mai
18:30
2023
Rīgas 75. vidusskolas stadions

svētdiena

7
mai
17:00
2023
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

7
mai
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

pirmdiena

8
mai
20:30
2023

otrdiena

9
mai
20:45
2023
Mežaparks SV

ceturtdiena

11
mai
20:00
2023
2. kārta

trešdiena

26
apr
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

15
mai
20:30
2023

pirmdiena

15
mai
20:45
2023

otrdiena

16
mai
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

trešdiena

17
mai
19:00
2023

ceturtdiena

18
mai
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
3. kārta

pirmdiena

22
mai
20:30
2023
Salaspils stadions

pirmdiena

22
mai
20:45
2023

otrdiena

23
mai
19:00
2023

ceturtdiena

25
mai
19:30
2023

pirmdiena

4
sep
20:00
2023

otrdiena

5
sep
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
4. kārta

otrdiena

30
mai
20:30
2023

trešdiena

31
mai
19:00
2023
Piņķu stadions

piektdiena

2
jūn
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

piektdiena

2
jūn
20:30
2023

ceturtdiena

15
jūn
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

19
jūn
20:45
2023
5. kārta

pirmdiena

5
jūn
20:45
2023

otrdiena

6
jūn
19:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

ceturtdiena

8
jūn
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

piektdiena

9
jūn
20:00
2023
RTU stadions

pirmdiena

25
sep
21:00
2023

sestdiena

30
sep
17:00
2023
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
6. kārta

trešdiena

14
jūn
19:30
2023
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, zālāja laukums

ceturtdiena

15
jūn
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

ceturtdiena

15
jūn
20:00
2023

svētdiena

18
jūn
18:30
2023
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

22
jūn
19:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

pirmdiena

24
jūl
20:45
2023
7. kārta

trešdiena

3
mai
20:30
2023

pirmdiena

26
jūn
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

3
aug
19:00
2023
Piņķu stadions

ceturtdiena

31
aug
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

trešdiena

27
sep
18:00
2023
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
8. kārta

pirmdiena

26
jūn
19:30
2023

otrdiena

27
jūn
20:30
2023

pirmdiena

3
jūl
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

pirmdiena

3
jūl
20:45
2023
Mežaparks SV

ceturtdiena

6
jūl
19:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

19
aug
16:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
9. kārta

sestdiena

20
mai
16:00
2023
Rīgas 75. vidusskolas stadions

otrdiena

4
jūl
19:00
2023

piektdiena

7
jūl
20:30
2023

pirmdiena

10
jūl
19:30
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

10
jūl
19:30
2023

pirmdiena

10
jūl
20:45
2023
Mežaparks SV
10. kārta

pirmdiena

8
mai
20:30
2023

pirmdiena

5
jūn
21:00
2023

pirmdiena

26
jūn
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

16
jūl
13:30
2023
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

16
jūl
18:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

17
jūl
19:30
2023
Upesciema stadions
11. kārta

piektdiena

30
jūn
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

ceturtdiena

6
jūl
19:30
2023

pirmdiena

17
jūl
20:30
2023
Salaspils stadions

trešdiena

19
jūl
19:00
2023

pirmdiena

14
aug
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

21
sep
20:00
2023
12. kārta

ceturtdiena

20
jūl
19:30
2023

svētdiena

23
jūl
18:00
2023
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

25
jūl
20:30
2023

trešdiena

26
jūl
19:30
2023
Rīgas 75. vidusskolas stadions

ceturtdiena

27
jūl
19:00
2023
Piņķu stadions

piektdiena

28
jūl
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
13. kārta

ceturtdiena

20
jūl
19:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

ceturtdiena

20
jūl
20:00
2023

pirmdiena

31
jūl
21:00
2023

svētdiena

6
aug
18:00
2023
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

17
sep
19:00
2023
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

20
sep
19:00
2023
14. kārta

sestdiena

29
jūl
17:00
2023
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

pirmdiena

31
jūl
19:30
2023

piektdiena

4
aug
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

pirmdiena

7
aug
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

11
aug
20:30
2023

trešdiena

6
sep
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions
15. kārta

otrdiena

11
jūl
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

23
jūl
13:30
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

24
jūl
20:30
2023
Salaspils stadions

ceturtdiena

3
aug
19:00
2023

trešdiena

9
aug
19:30
2023
Rīgas 75. vidusskolas stadions

ceturtdiena

10
aug
19:00
2023
16. kārta

piektdiena

2
jūn
19:30
2023

pirmdiena

14
aug
20:30
2023
Salaspils stadions

otrdiena

15
aug
19:00
2023
Piņķu stadions

otrdiena

15
aug
20:00
2023

svētdiena

20
aug
13:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

21
aug
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions
17. kārta

pirmdiena

10
jūl
20:30
2023

ceturtdiena

10
aug
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

pirmdiena

21
aug
20:30
2023

otrdiena

22
aug
20:00
2023
Piņķu stadions

trešdiena

23
aug
19:00
2023

svētdiena

10
sep
13:00
2023
Olaines pilsētas stadions
18. kārta

ceturtdiena

17
aug
19:00
2023
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

25
aug
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

27
aug
13:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

28
aug
19:00
2023

pirmdiena

4
sep
20:45
2023

otrdiena

26
sep
20:30
2023
Salaspils stadions
19. kārta

ceturtdiena

13
jūl
19:30
2023
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

pirmdiena

31
jūl
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

18
aug
20:30
2023

ceturtdiena

31
aug
19:00
2023

pirmdiena

11
sep
20:30
2023

svētdiena

24
sep
18:00
2023
Olaines pilsētas stadions
20. kārta

piektdiena

1
sep
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

3
sep
14:00
2023
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

4
sep
20:00
2023
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

7
sep
18:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

8
sep
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
21. kārta

otrdiena

12
sep
20:45
2023
Mežaparks SV

ceturtdiena

14
sep
19:00
2023
Piņķu stadions

ceturtdiena

14
sep
20:00
2023

piektdiena

15
sep
18:00
2023
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

piektdiena

15
sep
20:30
2023

svētdiena

17
sep
16:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)
22. kārta

ceturtdiena

13
jūl
19:30
2023
Alberta Šeibeļa stadions

ceturtdiena

10
aug
20:00
2023

pirmdiena

11
sep
18:30
2023
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

pirmdiena

18
sep
20:45
2023
Mežaparks SV

piektdiena

22
sep
20:00
2023
LNK Sporta Parks (dabīgais)

piektdiena

22
sep
20:30
2023
1
Artjoms Loginovs
Riga United FC
21
2
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
FK Union
18
3
Nikita Lazarenko
JFK Daugava / Salaspils FS
17
4
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FS
17
5
Marks Pačepko
AFA Olaine-2
15
6
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
13
7
Alekss Regža
FK Beitar-2
11
8
Aleksejs Rosoha
FK Beitar-2
9
9
Aleksis Paeglis
Rīgas Tehniskā universitāte
9
10
Edgars Urbāns
FK Union
9
11
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
9
12
Ingus Makovskis
FK Union
9
13
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar-2
9
14
Maksym Samko
Riga United FC
9
15
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
8
16
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
8
17
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
8
18
Toms Lamša
FK RSU
8
19
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar-2
7
20
Andrejs Mihaiļuks
FK Beitar-2
7
21
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
7
22
Ņikita Petrovs
Riga United FC
7
23
Egīls Lielbārdis
ASK Kadaga / Ostas SK
6
24
Juris Zālītis
FK RSU
6
25
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
6
26
Artjoms Butorins
Rīgas Tehniskā universitāte
5
27
Artjoms Kozlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
5
28
Arturs Avins
Babītes SK
5
29
Bruts Georgs Sniķeris
FK RSU
5
30
Dmytro Androsov
FK Beitar-2
5
31
Edgars Uzoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
5
32
Marks Petunovs
FK Beitar-2
5
33
Mihails Sajenko
AFA Olaine-2
5
34
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine-2
5
35
Aleksejs Babins
Riga United FC
4
36
Artis Miškins
FK Namejs
4
37
Artjoms Stoļarovs
FK Union
4
38
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
4
39
Can-Luca Malek Findeisen
FK RSU
4
40
Dominiks Norkuss
Rīgas Futbola skola
4
41
Edgars Ozoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
4
42
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
4
43
Yaroslav Tkachenko
AFA Olaine-2
4
44
Kirils Viņņikovs
Rīgas Tehniskā universitāte
4
45
Maksims Ivanovs
FK Union
4
46
Mārcis Skuja
FK Union
4
47
Michiel Edward K Castelein
Riga United FC
4
48
Reinis Groskops
JRFPC Upesciema Warriors
4
49
Rinalds Sadovņikovs
Rīgas Futbola skola
4
50
Rūdolfs Ratfelders
JRFPC Upesciema Warriors
4
51
Tomass Ragausks
Babītes SK
4
52
Aleksandar Volenov Denev
Riga United FC
3
53
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FS
3
54
Emīls Draška
JRFPC Upesciema Warriors
3
55
Henrijs Klāvs Rikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
3
56
Ingus Vaņins
FK Beitar-2
3
57
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
58
Kirills Aleksejevs
FK Union
3
59
Kirills Solovjovs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
60
Martins Meiers
AFA Olaine-2
3
61
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga / Ostas SK
3
62
Mihails Bogomolovs
Rīgas Futbola skola
3
63
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
64
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
65
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
3
66
Romans Jakušenoks
JFK Daugava / Salaspils FS
3
67
Sandis Polovko
FK Namejs
3
68
Sergejs Momots
JFK Daugava / Salaspils FS
3
69
Tahirs Džans Muradovs
Riga United FC
3
70
Vadims Kuprijanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
3
71
Vladislavs Kuzmins
FK Beitar-2
3
72
Zaid Ahmad Siddiqui
Rīgas Tehniskā universitāte
3
73
Žans Borisenoks
AFA Olaine-2
3
74
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FS
2
75
Aleksandrs Jakubovskis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
76
Andis Maks
ASK Kadaga / Ostas SK
2
77
Andrejs Jušmanovs
FK Namejs
2
78
Artem Saveliev
Babītes SK
2
79
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine-2
2
80
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga / Ostas SK
2
81
Artūrs Meisters
Riga United FC
2
82
Daniils Fogels
JFK Daugava / Salaspils FS
2
83
Daniils Kašica
AFA Olaine-2
2
84
Daniils Trjahovs
Babītes SK
2
85
Dāvis Krievāns
AFA Olaine-2
2
86
Didzis Šillers
FK RSU
2
87
Dmitrijs Grigorjevs
Rīgas Futbola skola
2
88
Dmytro Bondarenko
FK Beitar-2
2
89
Eduardo Vargas Bogliani
FK RSU
2
90
Edvards Mihelsons
FK Namejs
2
91
Edvards Vimba
Rīgas Tehniskā universitāte
2
92
Emīls Bekmanis
FK Union
2
93
Everts Kovaļkovs
FK RSU
2
94
Everts Rūdolfs Mote
JRFPC Upesciema Warriors
2
95
Gunārs Dāvis Bahs
FK RSU
2
96
Gunārs Lapiņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
97
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
2
98
Jānis Mikītis
FK Namejs
2
99
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine-2
2
100
Jevgēnijs Bijelošonoks
Riga United FC
2
101
Krists Villers
FK Union
2
102
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
2
103
Martins Stībels Stīvers
JFK Daugava / Salaspils FS
2
104
Mattias Melki
Babītes SK
2
105
Māris Pilsētnieks
JRFPC Upesciema Warriors
2
106
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
2
107
Niks Austrums
JFK Daugava / Salaspils FS
2
108
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
2
109
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
110
Pāvels Sorokins
Babītes SK
2
111
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar-2
2
112
Raivo Radziņš
FK Union
2
113
Rihards Gaulis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
114
Roberts Kārlis Prauliņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
115
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
2
116
Sandis Šeršņevs
FK RSU
2
117
Viktors Grigorjevs
FK Union
2
118
Aivis Greblis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
119
Aleksandrs Horoņeko
FK RSU
1
120
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar-2
1
121
Aleksandrs Zotimovs
FK Beitar-2
1
122
Alekss Jasaitis
Rīgas Futbola skola
1
123
Artemijs Jermolajevs
Rīgas Futbola skola
1
124
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
1
125
Artjoms Kruglovs
FK Union
1
126
Arturs Veismanis
FK Namejs
1
127
Artūrs Piļenkovs
FK Union
1
128
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
129
Artūrs Sejāns
Babītes SK
1
130
Bogdans Ņesterenko
FK Union
1
131
Dairis Laicāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
132
Dāniels Kursietis
Riga United FC
1
133
Dāvids Amdurs
FK Beitar-2
1
134
Dāvis Gaigals
JRFPC Upesciema Warriors
1
135
Dmitrijs Prohorovs
FK Beitar-2
1
136
Dmitrijs Puhovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
137
Edgars Brics
AFA Olaine-2
1
138
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FS
1
139
Edgars Šakurovs
Rīgas Futbola skola
1
140
Eduards Kristiāns Laizāns
JRFPC Upesciema Warriors
1
141
Eduards Martins
FK Beitar-2
1
142
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine-2
1
143
Emīls Bisenieks
ASK Kadaga / Ostas SK
1
144
Genrihs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
1
145
Germans Ņikitins
FK Union
1
146
Guntis Griškovs
FK Beitar-2
1
147
Hessel Michel Douma
Riga United FC
1
148
Igors Boļšakovs
FK Namejs
1
149
Iļja Afanasjevs
FK Beitar-2
1
150
Iļja Beļkevičs
Rīgas Futbola skola
1
151
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
152
Ingus Lastenieks
FK Namejs
1
153
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
154
Jānis Rudzītis
FK Namejs
1
155
Kārlis Brikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
156
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FS
1
157
Kirils Ivanovs
Riga United FC
1
158
Kristaps Antoņēvičs
FK Namejs
1
159
Kristaps Graudums
Rīgas Tehniskā universitāte
1
160
Kristaps Šēpers
Babītes SK
1
161
Krišjānis Segliņš
FK Namejs
1
162
Leonīds Petuņins
JFK Daugava / Salaspils FS
1
163
Makars Pujacs
Babītes SK
1
164
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
165
Mihails Skuratovičs
FK Beitar-2
1
166
Nauris Baranovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
167
Nickson Mugerwa
FK Union
1
168
Niels Ole Arthur Zachriat
FK RSU
1
169
Nikita Juhnevičs
FK Beitar-2
1
170
Nikita Samsonovs
FK Namejs
1
171
Nikolass Kapuļins
Babītes SK
1
172
Nils Erik August Swedberg
FK RSU
1
173
Ņikita Botošs
AFA Olaine-2
1
174
Ņikita Pavlovs
AFA Olaine-2
1
175
Oskars Vikainis
Babītes SK
1
176
Rinalds Daniels Jefimovs
FK RSU
1
177
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
178
Roberts Upmalis
AFA Olaine-2
1
179
Rolan Angelo Kurera
FK RSU
1
180
Rolands Bočs
AFA Olaine-2
1
181
Romāns Solomevičs
FK Beitar-2
1
182
Rustams Mamedovs
FK RSU
1
183
Staņislavs Pihockis
FK Beitar-2
1
184
Tigrans Dadamjans
Babītes SK
1
185
Timurs Buglakovs
AFA Olaine-2
1
186
Timurs Šafins
Riga United FC
1
187
Toms Haralds Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
188
Voldemārs Baroniņš
FK Union
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
22
16
1
5
65
29
+36
49
3
22
14
3
5
75
46
+29
45
4
22
12
1
9
73
42
+31
37
5
22
12
1
9
59
39
+20
37
7
22
9
6
7
56
30
+26
33
8
22
8
3
11
48
48
0
27
9
22
6
2
14
37
51
-14
20
10
22
5
2
15
25
76
-51
17
11
22
5
1
16
23
78
-55
16
12
22
2
0
20
20
112
-92
6

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā