JRFPC Upesciema Warriors

Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts

  • 9pozīcija
  • 20punkti
  • 35:48vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dāvis GaigalsDzimšanas datums: 10.02.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1559
1
4
1
Andis JansonsDzimšanas datums: 05.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
486
-
-
-
Artūrs StūrisDzimšanas datums: 14.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
213
-
-
-
Pussargi
Edijs DaņilovsDzimšanas datums: 21.10.1976.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs DemčuksDzimšanas datums: 22.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls DraškaDzimšanas datums: 03.06.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1430
2
4
-
Valdis JansonsDzimšanas datums: 15.07.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
550
-
1
-
Roberts Kārlis PrauliņšDzimšanas datums: 24.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
837
2
-
-
Jānis PriedeDzimšanas datums: 11.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
752
-
2
-
Ričards RullisDzimšanas datums: 11.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Mārtiņš VecvagarsDzimšanas datums: 07.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
639
1
1
-
Uzbrucēji
Nauris BaranovskisDzimšanas datums: 13.05.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
371
1
-
-
Emīls MuižnieksDzimšanas datums: 24.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1237
9
2
-
Spēlētāji
Jānis AvotsDzimšanas datums: 03.05.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
131
1
1
-
Jānis DaugulisDzimšanas datums: 19.10.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
226
-
-
-
Andris DreismanisDzimšanas datums: 19.03.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
1695
-
3
-
Rūdolfs DzenītisDzimšanas datums: 04.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
105
-
-
-
Jorens GrīntālsDzimšanas datums: 11.06.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
138
-
-
-
Reinis GroskopsDzimšanas datums: 24.11.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1092
3
4
-
Viktors KamoņkinsDzimšanas datums: 14.03.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
442
-
1
-
Eduards Kristiāns LaizānsDzimšanas datums: 10.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
382
1
-
-
Kaspars LaizānsDzimšanas datums: 29.09.1979.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs LazdiņšDzimšanas datums: 11.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
549
-
2
-
Jānis LazdiņšDzimšanas datums: 06.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
76
-
-
1
Gunārs MazvērsītisDzimšanas datums: 05.04.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Everts Rūdolfs MoteDzimšanas datums: 07.07.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
563
2
-
-
Oskars OdiņšDzimšanas datums: 26.01.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1047
3
-
-
Māris PilsētnieksDzimšanas datums: 16.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1567
2
6
-
Andžejs PokšānsDzimšanas datums: 11.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
996
-
2
-
Māris PrombergsDzimšanas datums: 26.08.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs RatfeldersDzimšanas datums: 19.04.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
682
4
2
-
Mārcis RemdenieksDzimšanas datums: 13.03.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors RjabkovsDzimšanas datums: 12.07.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andis SaukumsDzimšanas datums: 08.12.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels StegerdaDzimšanas datums: 05.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors TeremkoDzimšanas datums: 31.03.1976.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms Haralds VecvagarsDzimšanas datums: 07.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
976
1
5
-
Gatis ZankovskisDzimšanas datums: 28.11.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1436
-
3
-
Mārcis ZicmanisDzimšanas datums: 22.06.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŽīgursDzimšanas datums: 20.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Juris Silovs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 26.10.1965.

Treneru korpuss

  • Dāvids Čudars

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 08.08.1994.
  • Jānis Daugulis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.10.1989.
  • Gatis Zankovskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 28.11.1980.
  • Jeļena Silova

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.03.1968.

Atbalsta personāls

  • Jānis Avots

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 03.05.1986.
  • Kaspars Laizāns

    Mārketinga direktors

    Dzimšanas datums: 29.09.1979.

pirmdiena

8
mai
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 1. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

17
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 2. kārta
Piņķu stadions

ceturtdiena

25
mai
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 3. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

2
jūn
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 16. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

15
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

20
jūn
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 7. kārta
RTU stadions

pirmdiena

26
jūn
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 8. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

6
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 11. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

10
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 9. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

17
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 10. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

20
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 12. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

24
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 6. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

31
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 14. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

10
aug
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 15. kārta
Upesciema stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
21
16
1
4
64
21
+43
49
3
21
13
3
5
67
44
+23
42
4
22
12
1
9
73
42
+31
37
5
22
12
1
9
59
39
+20
37
7
22
8
3
11
48
48
0
27
8
20
7
6
7
45
27
+18
27
9
21
6
2
13
35
48
-13
20
10
21
5
2
14
23
68
-45
17
11
22
5
1
16
23
78
-55
16
12
22
2
0
20
20
112
-92
6
1
Artjoms Loginovs
Riga United FC
42
2
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
FK Union
36
3
Nikita Lazarenko
JFK Daugava / Salaspils FS
34
4
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FS
32
5
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
30
6
Marks Pačepko
AFA Olaine-2
30
7
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
30
8
Alekss Regža
FK Beitar-2
22
9
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
21
10
Aleksis Paeglis
Rīgas Tehniskā universitāte
18
11
Edgars Urbāns
FK Union
18
12
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
18
13
Ingus Makovskis
FK Union
18
14
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar-2
18
15
Maksym Samko
Riga United FC
18
16
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
17
17
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
16
18
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
16
19
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
16
20
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
16
21
Toms Lamša
FK RSU
16
22
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar-2
14
23
Ņikita Petrovs
Riga United FC
14
24
Aleksejs Rosoha
FK Beitar-2
12
25
Andrejs Jēgers
FK Iecava
12
26
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
12
27
Egīls Lielbārdis
ASK Kadaga / Ostas SK
12
28
Jānis Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
12
29
Juris Zālītis
FK RSU
12
30
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
12
31
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
12
32
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
12
33
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
12
34
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
12
35
Rinalds Sadovņikovs
Rīgas Futbola skola
11
36
Andrejs Mihaiļuks
FK Beitar-2
10
37
Artjoms Butorins
Rīgas Tehniskā universitāte
10
38
Artjoms Kozlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
10
39
Bruts Georgs Sniķeris
FK RSU
10
40
Edgars Uzoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
10
41
Marks Petunovs
FK Beitar-2
10
42
Mihails Sajenko
AFA Olaine-2
10
43
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
10
44
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine-2
10
45
Adriāns Šveics
FC Madona / BJSS
9
46
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
9
47
Aleksejs Babins
Riga United FC
8
48
Artis Miškins
FK Namejs
8
49
Artjoms Stoļarovs
FK Union
8
50
Arturs Avins
Babītes SK
8
51
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
8
52
Can-Luca Malek Findeisen
FK RSU
8
53
Edgars Ozoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
8
54
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
8
55
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
8
56
Yaroslav Tkachenko
AFA Olaine-2
8
57
Kirils Viņņikovs
Rīgas Tehniskā universitāte
8
58
Lawrence Shimave Ugen
BFC Daugavpils-2
8
59
Maksims Ivanovs
FK Union
8
60
Mārcis Skuja
FK Union
8
61
Michiel Edward K Castelein
Riga United FC
8
62
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
8
63
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
8
64
Rolands Putāns
FK Līvāni
8
65
Rūdolfs Ratfelders
JRFPC Upesciema Warriors
8
66
Tomass Ragausks
Babītes SK
8
67
Toms Gucs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
8
68
Vladimirs Volkovs
FK Krāslava
8
69
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
7
70
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
7
71
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
7
72
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
7
73
Ričards Jirgensons
JFC Jelgava
7
74
Toms Lakins
Sports United / FK Cēsis
7
75
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
7
76
Aleksandar Volenov Denev
Riga United FC
6
77
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
6
78
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
6
79
Dmytro Androsov
FK Beitar-2
6
80
Henrijs Klāvs Rikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
6
81
Ingus Vaņins
FK Beitar-2
6
82
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
6
83
Kirills Aleksejevs
FK Union
6
84
Kirills Solovjovs
Rīgas Tehniskā universitāte
6
85
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils-2
6
86
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
6
87
Luka Begalishvili
Ogre United-2
6
88
Martins Meiers
AFA Olaine-2
6
89
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga / Ostas SK
6
90
Mihails Bogomolovs
Rīgas Futbola skola
6
91
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Tehniskā universitāte
6
92
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
6
93
Reinis Groskops
JRFPC Upesciema Warriors
6
94
Romans Jakušenoks
JFK Daugava / Salaspils FS
6
95
Sandis Polovko
FK Namejs
6
96
Sergejs Mihejevs
Preiļi
6
97
Sergejs Momots
JFK Daugava / Salaspils FS
6
98
Tahirs Džans Muradovs
Riga United FC
6
99
Vadims Atamaņukovs
FK Krāslava
6
100
Vladislavs Kuzmins
FK Beitar-2
6
101
Zaid Ahmad Siddiqui
Rīgas Tehniskā universitāte
6
102
Žans Borisenoks
AFA Olaine-2
6
103
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
5
104
Anrijs Poga
FK Valka
5
105
Antons Aleksandrs Dresmanis
JFC Jelgava
5
106
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
5
107
George Forbia Esendige
Saldus NSS / Leevon-2
5
108
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
5
109
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
5
110
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
5
111
Martins Kristofers Audicks
Vidzemes FC / Cēsu PSS
5
112
Matīss Briedis
Aizkraukle / FK Veina
5
113
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
5
114
Pāvels Liholetovs
FK Krāslava
5
115
Pāvels Pilāts
FK Kauguri
5
116
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
5
117
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
5
118
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FS
4
119
Aleksandrs Jakubovskis
Rīgas Tehniskā universitāte
4
120
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
4
121
Andis Maks
ASK Kadaga / Ostas SK
4
122
Andrejs Jušmanovs
FK Namejs
4
123
Artem Saveliev
Babītes SK
4
124
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine-2
4
125
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga / Ostas SK
4
126
Artūrs Meisters
Riga United FC
4
127
Daniils Fogels
JFK Daugava / Salaspils FS
4
128
Daniils Kašica
AFA Olaine-2
4
129
Dans Hūns
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
130
Didzis Šillers
FK RSU
4
131
Dmitrijs Grigorjevs
Rīgas Futbola skola
4
132
Dmytro Bondarenko
FK Beitar-2
4
133
Dominiks Norkuss
Rīgas Futbola skola
4
134
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FS
4
135
Eduardo Vargas Bogliani
FK RSU
4
136
Edvards Mihelsons
FK Namejs
4
137
Edvards Vimba
Rīgas Tehniskā universitāte
4
138
Emīls Bekmanis
FK Union
4
139
Emīls Draška
JRFPC Upesciema Warriors
4
140
Everts Kovaļkovs
FK RSU
4
141
Everts Rūdolfs Mote
JRFPC Upesciema Warriors
4
142
Gunārs Dāvis Bahs
FK RSU
4
143
Gunārs Lapiņš
JRFPC Upesciema Warriors
4
144
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
4
145
Igors Avanesovs
FK Kauguri
4
146
Jānis Mikītis
FK Namejs
4
147
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine-2
4
148
Jevgēnijs Bijelošonoks
Riga United FC
4
149
Jēkabs Lagūns
FK Kauguri
4
150
Kaspars Maslobojevs
Aizkraukle / FK Veina
4
151
Kārlis Kļaviņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
4
152
Kirils Plotņikovs
BFC Daugavpils-2
4
153
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
154
Kristers Horens Kūla
FK Tukums 2000 - 3
4
155
Krists Villers
FK Union
4
156
Maksims Babjuks
Liepājas FS
4
157
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
4
158
Mareks Rudakovs
JFC Jelgava
4
159
Marks Filips Kreicbergs
Vidzemes FC / Cēsu PSS
4
160
Martins Stībels Stīvers
JFK Daugava / Salaspils FS
4
161
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
4
162
Mattias Melki
Babītes SK
4
163
Māris Pilsētnieks
JRFPC Upesciema Warriors
4
164
Mārtiņš Bukšs
Bauskas BJSS / Mēmele
4
165
Miks Vilkaplāters
FK Pļaviņas DM
4
166
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
4
167
Niklāvs Romanovskis
FC Madona / BJSS
4
168
Niks Austrums
JFK Daugava / Salaspils FS
4
169
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
4
170
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
4
171
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
4
172
Patriks Piekus
Ogre United-2
4
173
Pāvels Sorokins
Babītes SK
4
174
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar-2
4
175
Rafaels Lūsis
Saldus NSS / Leevon-2
4
176
Raivo Radziņš
FK Union
4
177
Reinis Strods
Sports United / FK Cēsis
4
178
Renalts Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
179
Ričards Dimants
Ogre United-2
4
180
Rihards Gaulis
Rīgas Tehniskā universitāte
4
181
Roberts Kārlis Prauliņš
JRFPC Upesciema Warriors
4
182
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
4
183
Romans  Litviņuks
FK Kauguri
4
184
Ruslans Muraško
Vidzemes FC / Cēsu PSS
4
185
Sandis Šeršņevs
FK RSU
4
186
Toma Kamimura
Ogre United-2
4
187
Toms Hūns
Liepājas FS
4
188
Vadims Kuprijanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
4
189
Vadims Mironovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
4
190
Aivis Laiviņš
FK Pļaviņas DM
3
191
Aldis Trukšāns
JFC Jelgava
3
192
Aleksejs Reuts
FK Krāslava
3
193
Artūrs Zomerovskis
Bauskas BJSS / Mēmele
3
194
Ādams Janišs
FK Sigulda
3
195
Daniels Stoma
Aizkraukle / FK Veina
3
196
Denijs Stahovskis
FK Valka
3
197
Dmitrijs Borisovs
FK Ludza
3
198
Dmitrijs Novgorodskis
Saldus NSS / Leevon-2
3
199
Edgars Pūliņš
FK Kauguri
3
200
Edgars Timermanis
Vidzemes FC / Cēsu PSS
3
201
Eduards Visockis
FK Valka
3
202
Elvis Meļķis
FK Alberts
3
203
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
3
204
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
3
205
Igors Balandins
FK Lielupe
3
206
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
3
207
Jānis Stonis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
3
208
Jēkabs Šteinburgs
JFC Jelgava
3
209
Kalvis Lāzers
Aizkraukle / FK Veina
3
210
Klāvs Sveķis
FK Pļaviņas DM
3
211
Konstantīns Isakovs
FK Ludza
3
212
Kristers Kolužs
FK Tukums 2000 - 3
3
213
Maikls Petrovs
FK Lielupe
3
214
Mareks Kozlovskis
Balvi
3
215
Markuss Kaļva
Aizkraukle / FK Veina
3
216
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
3
217
Māris Ķauķītis
Sports United / FK Cēsis
3
218
Michi Terakoshi
Ogre United-2
3
219
Mikus Nenišķis
FK Pļaviņas DM
3
220
Raitis Roga
Saldus NSS / Leevon-2
3
221
Raitis Vovers
Preiļi
3
222
Raivis Graņics
FK Valka
3
223
Raivis Miļūns
Bauskas BJSS / Mēmele
3
224
Ralfs Vilnis
FK Iecava
3
225
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
3
226
Robert Leladze
FK Lielupe
3
227
Roberts Rainers Cipe
Sports United / FK Cēsis
3
228
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
3
229
Rojs Roberts Ekerts
Vidzemes FC / Cēsu PSS
3
230
Sergejs Nagornijs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
3
231
Uģis Bērziņš
Sports United / FK Cēsis
3
232
Viesturs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
3
233
Vladimirs Konovalovs
Saldus NSS / Leevon-2
3
234
Adrians Alens Paukšēns
FK Valka
2
235
Aigars Fadejevs
FK Dobele Allegro
2
236
Aivis Greblis
ASK Kadaga / Ostas SK
2
237
Aleksandrs Golubevs
FK Līvāni
2
238
Aleksandrs Horoņeko
FK RSU
2
239
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar-2
2
240
Aleksandrs Zotimovs
FK Beitar-2
2
241
Alekss Jasaitis
Rīgas Futbola skola
2
242
Andrejs Panasjuks
FK Kauguri
2
243
Arnolds Zariņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
244
Artemijs Jermolajevs
Rīgas Futbola skola
2
245
Artis Ojārs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
2
246
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
247
Artjoms Kruglovs
FK Union
2
248
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
2
249
Artjoms Šaicāns
Balvi
2
250
Artjoms Vorobjovs
FK Līvāni
2
251
Arturs Veismanis
FK Namejs
2
252
Arturs Zaharčenko
Futbola Parks Academy / LSPA
2
253
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
2
254
Artūrs Piļenkovs
FK Union
2
255
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
2
256
Artūrs Raudovičs
Rēzekne-2
2
257
Artūrs Sejāns
Babītes SK
2
258
Arvis Karačkovs
FK Ludza
2
259
Bogdans Ņesterenko
FK Union
2
260
Bruno Beķeris
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
261
Dainis Sondors
FK Lielupe
2
262
Dainis Žukovs
Rēzekne-2
2
263
Dairis Laicāns
ASK Kadaga / Ostas SK
2
264
Daniils Trjahovs
Babītes SK
2
265
Dāniels Kursietis
Riga United FC
2
266
Dāvis Gaigals
JRFPC Upesciema Warriors
2
267
Dāvis Krievāns
AFA Olaine-2
2
268
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
2
269
Dāvis Zujāns
Sports United / FK Cēsis
2
270
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils-2
2
271
Dimitrijs Bogdanovs
Preiļi
2
272
Dmitrijs Prohorovs
FK Beitar-2
2
273
Dmitrijs Puhovs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
274
Edgars Brics
AFA Olaine-2
2
275
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
276
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils-2
2
277
Edgars Šakurovs
Rīgas Futbola skola
2
278
Edgars Vjalkins
FK Ludza
2
279
Edgars Zaļupe
FC Talsi
2
280
Eduards Dancis
FK Sigulda
2
281
Eduards Kristiāns Laizāns
JRFPC Upesciema Warriors
2
282
Eduards Martins
FK Beitar-2
2
283
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine-2
2
284
Elvijs Brahmanis
JFC Jelgava
2
285
Elvijs Jansons
Saldus NSS / Leevon-2
2
286
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
2
287
Emīls Bisenieks
ASK Kadaga / Ostas SK
2
288
Emīls Eglītis
Sports United / FK Cēsis
2
289
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
290
Emīls Roga
Liepājas FS
2
291
Emīls Siliņš
Ogre United-2
2
292
Endijs Lindenbergs
Balvi
2
293
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils-2
2
294
Genrihs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
295
Germans Ņikitins
FK Union
2
296
Guntars Gabranovs
FK Ludza
2
297
Guntis Griškovs
FK Beitar-2
2
298
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
2
299
Helvijs Staļģis
JFC Jelgava
2
300
Hessel Michel Douma
Riga United FC
2
301
Igors Boļšakovs
FK Namejs
2
302
Iļja Afanasjevs
FK Beitar-2
2
303
Iļja Beļkevičs
Rīgas Futbola skola
2
304
Ingus Lastenieks
FK Namejs
2
305
Ivan Puhach
BFC Daugavpils-2
2
306
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
2
307
Jānis Reķis
Sports United / FK Cēsis
2
308
Jānis Rudzītis
FK Namejs
2
309
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
2
310
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
2
311
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
2
312
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
2
313
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
2
314
Kārlis Beikerts
FK Pļaviņas DM
2
315
Kārlis Brikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
316
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FS
2
317
Kirils Ivanovs
Riga United FC
2
318
Kristaps Antoņēvičs
FK Namejs
2
319
Kristaps Graudums
Rīgas Tehniskā universitāte
2
320
Kristaps Šēpers
Babītes SK
2
321
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
322
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
2
323
Kristiāns Beķeris
Bauskas BJSS / Mēmele
2
324
Kristiāns Daniels Valdheims
Aizkraukle / FK Veina
2
325
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
2
326
Krišjānis Segliņš
FK Namejs
2
327
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
2
328
Leonīds Petuņins
JFK Daugava / Salaspils FS
2
329
Lorenss Markuss Seņko
Gulbenes BJSS
2
330
Makars Pujacs
Babītes SK
2
331
Mareks Vorobejs
Aizkraukle / FK Veina
2
332
Markuss Labutis
FK Pļaviņas DM
2
333
Martins Raihs
Liepājas FS
2
334
Martins Starodubcevs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
335
Matīss Beitāns
FK Iecava
2
336
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
2
337
Mārtiņš Pivarovičs
JFC Jelgava
2
338
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
2
339
Mihails Skuratovičs
FK Beitar-2
2
340
Miks Grasmanis Laše
Liepājas FS
2
341
Mikus Briežkalns
FK Pļaviņas DM
2
342
Natans Kats
FK Ādaži
2
343
Nauris Baranovskis
JRFPC Upesciema Warriors
2
344
Nickson Mugerwa
FK Union
2
345
Niels Ole Arthur Zachriat
FK RSU
2
346
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
2
347
Nikita Juhnevičs
FK Beitar-2
2
348
Nikita Samsonovs
FK Namejs
2
349
Nikolajs Kulmanakovs
FK Kauguri
2
350
Nikolass Kapuļins
Babītes SK
2
351
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
2
352
Niks Roziņš
FK Dobele Allegro
2
353
Nils Erik August Swedberg
FK RSU
2
354
Ņikita Botošs
AFA Olaine-2
2
355
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
2
356
Ņikita Pavlovs
AFA Olaine-2
2
357
Oskars Šaicāns
Sports United / FK Cēsis
2
358
Oskars Vikainis
Babītes SK
2
359
Patriks Malvess
Ogre United-2
2
360
Pauls Daugulis
FK Sigulda
2
361
Raitis Šolins
Gulbenes BJSS
2
362
Raivo Kaņepējs
FK Pļaviņas DM
2
363
Ralfs Baško
BFC Daugavpils-2
2
364
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
2
365
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
2
366
Rauls Kristers Sakalausks
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
367
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
2
368
Renārs Krišāns
FK Ludza
2
369
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
2
370
Rihards Juhnovičs
FC Madona / BJSS
2
371
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
2
372
Rinalds Daniels Jefimovs
FK RSU
2
373
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000 - 3
2
374
Roberts Kampiņš
FK RSU
2
375
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
2
376
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
2
377
Roberts Šilkinis
FC Madona / BJSS
2
378
Roberts Upmalis
AFA Olaine-2
2
379
Rolan Angelo Kurera
FK RSU
2
380
Rolands Bočs
AFA Olaine-2
2
381
Romāns Solomevičs
FK Beitar-2
2
382
Rustams Mamedovs
FK RSU
2
383
Rūdolfs Muižnieks
Saldus NSS / Leevon-2
2
384
Staņislavs Pihockis
FK Beitar-2
2
385
Tigrans Dadamjans
Babītes SK
2
386
Timurs Šafins
Riga United FC
2
387
Toms Haralds Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
2
388
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
389
Viktors Grigorjevs
FK Union
2
390
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
2
391
Viktors Švābe
Preiļi
2
392
Vitālijs Abramovs
JFC Jelgava
2
393
Vitālijs Deņisovs
FK Kauguri
2
394
Vladimirs Nosiks
FK Kauguri
2
395
Voldemārs Baroniņš
FK Union
2
396
Žanis Pinka
FK Dobele Allegro
2
397
Adrians Bočkors
FC Talsi
1
398
Adrians Leo Zommers
Liepājas FS
1
399
Aigars Solims
FK Krāslava
1
400
Aivars Ķeris
FK Dobele Allegro
1
401
Aldis Putniņš
FK Valka
1
402
Aleksandrs Marjanovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
403
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
404
Andis Šarigins
FK Līvāni
1
405
Andrejs Dementjevs
JFC Jelgava
1
406
Andrejs Sitiks
FC Madona / BJSS
1
407
Andris Sarva
FK Tukums 2000 - 3
1
408
Andris Smilga
FK Lielupe
1
409
Ardis Tokarevs
FK Valka
1
410
Armands Stepāns
FK Pļaviņas DM
1
411
Armands Taškāns
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
412
Arnis Miezis
FK Kauguri
1
413
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
414
Artūrs Bondars
Rēzekne-2
1
415
Arvis Straupe
FK Kauguri
1
416
Atis Pērkons
FC Madona / BJSS
1
417
Bohdan Ostrenko
BFC Daugavpils-2
1
418
Chijioke Cletus Eze
Saldus NSS / Leevon-2
1
419
Dainis Laicāns
Balvi
1
420
Damir Khasanov
Rēzekne-2
1
421
Daniels Ivanovs
FK Dobele Allegro
1
422
Daniels Lazdiņš
Gulbenes BJSS
1
423
Daniels Švecovs
Rēzekne-2
1
424
Danylo Mishniev
FK Tukums 2000 - 3
1
425
Dāgs Apsītis
JFC Jelgava
1
426
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
1
427
Dāvis Fjodorovs
FK Līvāni
1
428
Dāvis Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
429
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
1
430
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
431
Deivids Mielēns
FK Sigulda
1
432
Deniss Grohoļskis
FK Ludza
1
433
Deniss Iņķis
FK Dobele Allegro
1
434
Deniss Molotkovs
FK Krāslava
1
435
Deniss Orlovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
436
Deniss Skorikovs
FK Kauguri
1
437
Deniss Vitkovskis
Saldus NSS / Leevon-2
1
438
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
1
439
Egils Roķis
FK Tukums 2000 - 3
1
440
Egīls Reķis
Sports United / FK Cēsis
1
441
Egons Ločmelis
Balvi
1
442
Elmārs Stivriņš
FK Krāslava
1
443
Elvijs Reķis
Sports United / FK Cēsis
1
444
Elvis Baltavičus
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
445
Emīls Mārcis Ronis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
446
Emīls Poļaks
Gulbenes BJSS
1
447
Endijs Romanovs
FK Ludza
1
448
Gatis Čevers
BFC Daugavpils-2
1
449
Genadijs Fjodorovs
Balvi
1
450
Genrihs Truskovskis
BFC Daugavpils-2
1
451
Gints Švalbe
Sports United / FK Cēsis
1
452
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
453
Haralds Pozņiaks
Aizkraukle / FK Veina
1
454
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
1
455
Igors Krasovs
FK Lielupe
1
456
Igors Ļahovs
FK Lielupe
1
457
Ilvars Upenieks
FC Madona / BJSS
1
458
Imants Spūlis
FK Līvāni
1
459
Jānis Dabris
Liepājas FS
1
460
Jānis Drazdovskis
FK Alberts
1
461
Jānis Kupčs
Sports United / FK Cēsis
1
462
Jānis Laiviņš
FK Pļaviņas DM
1
463
Jānis Mičulis
FK Pļaviņas DM
1
464
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
465
Jānis Vilnītis
Liepājas FS
1
466
Jevgeņijs Finčuks
FK Pļaviņas DM
1
467
Jēkabs Rozenbergs
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
468
Jurģis Hincs
FK Iecava
1
469
Kaspars Doniņš
FC Talsi
1
470
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
471
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
472
Kirills Kirilko
BFC Daugavpils-2
1
473
Kirils Kirsanovs
Rēzekne-2
1
474
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
1
475
Klāvs Visockis
FK Valka
1
476
Kristaps Aleksandrovs
FK Iecava
1
477
Kristaps Azacis
Sports United / FK Cēsis
1
478
Kristaps Jansons
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
479
Kristaps Slaidiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
480
Kristofers Zviņģelis
FK Dobele Allegro
1
481
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
482
Krists Lēnmanis
Sports United / FK Cēsis
1
483
Krišs Driķis
Sports United / FK Cēsis
1
484
Lauris Patriks Evarts
FK Līvāni
1
485
Lauris Vilcāns
Preiļi
1
486
Lukass Podziava
Aizkraukle / FK Veina
1
487
Maksims Bizjuks
Liepājas FS
1
488
Maksims Masjura
Liepājas FS
1
489
Maksims Nazarovs
Rēzekne-2
1
490
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils-2
1
491
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
492
Mareks Auniņš
FK Tukums 2000 - 3
1
493
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
494
Matīss Grasmanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
495
Matīss Pucens
FC Talsi
1
496
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
1
497
Matīss Šteimanis
FK Tukums 2000 - 3
1
498
Matvii Marusii
Saldus NSS / Leevon-2
1
499
Mārcis Mārtiņsons
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
500
Mārcis Šnēbergs
FC Talsi
1
501
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
1
502
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
1
503
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
504
Miķelis Osis
FK Alberts
1
505
Miķelis Reinfelds
FK Tukums 2000 - 3
1
506
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
1
507
Niks Ļuļis
Balvi
1
508
Niks Smilškalns
FC Talsi
1
509
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
510
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
511
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
1
512
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
1
513
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
1
514
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
515
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
516
Pāvels Hohlovs
BFC Daugavpils-2
1
517
Pāvels Mihailovs
Rēzekne-2
1
518
Pāvels Oņiščenko
Liepājas FS
1
519
Raimonds Ivenkovs
FK Iecava
1
520
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
521
Rainers Pakers
FK Pļaviņas DM
1
522
Rainers Tomass Urujevs
FK Līvāni
1
523
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
1
524
Raivis Radivinskis
FK Krāslava
1
525
Raivis Silickis
FK Ludza
1
526
Raivo Minkevičs
FK Dobele Allegro
1
527
Raivo Vuškāns
Ogre United-2
1
528
Ralfs Kristiāns Briezis
FC Madona / BJSS
1
529
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
530
Rauls Steponavičus
Saldus NSS / Leevon-2
1
531
Riccardo Paoli
FK Lielupe
1
532
Ričards Lošins
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
533
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
1
534
Ričards Seļickis
Saldus NSS / Leevon-2
1
535
Rihards Āboliņš
FC Madona / BJSS
1
536
Rihards Ieviņš
Sports United / FK Cēsis
1
537
Rihards Kirkils
Bauskas BJSS / Mēmele
1
538
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
539
Rihards Pēčs
FC Madona / BJSS
1
540
Rinolds Baikovs
Balvi
1
541
Roberts Reiniks
FK Sigulda
1
542
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
1
543
Romans Samuiličs
Rēzekne-2
1
544
Ronalds Gailītis
FK Dobele Allegro
1
545
Sandis Bokta
FK Ludza
1
546
Sandis Elvis Freimanis
FK Valka
1
547
Sandis Sirmais
Gulbenes BJSS
1
548
Svajunas Foks
JFC Jelgava
1
549
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
1
550
Valērijs Sircovs
Gulbenes BJSS
1
551
Vjačeslavs Jermolajevs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
552
Vjačeslavs Matvejevs
FK Valka
1
553
Vladislavs Breidaks
Preiļi
1
554
Vladyslav Novikov
BFC Daugavpils-2
1
555
Vladlens Cvetkovs
Preiļi
1
556
Žanis Sprukts
Rēzekne-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU