Latvijas 3. līga Rietumu zona

2022

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Svētdiena, 07.08.2022.

17:00

9
kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

18:00

9
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 13.08.2022.

16:00

10
kārta
Iecavas stadions
-
Svētdiena, 14.08.2022.

18:00

9
kārta
Dobeles pilsētas stadions
-
1. kārta

sestdiena

30
apr
20:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

8
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

15
mai
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

19
jūn
11:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions
2. kārta

sestdiena

14
mai
16:00
2022

svētdiena

15
mai
18:00
2022
Iecavas stadions

sestdiena

21
mai
16:00
2022

sestdiena

23
jūl
16:00
2022
3. kārta

svētdiena

22
mai
16:00
2022

sestdiena

28
mai
16:30
2022
Vaiņodes stadions

svētdiena

29
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

5
jūn
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions
4. kārta

svētdiena

5
jūn
16:00
2022

sestdiena

11
jūn
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

18
jūn
19:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

3
sep
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
5. kārta

sestdiena

2
jūl
16:00
2022

sestdiena

2
jūl
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

3
jūl
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions

sestdiena

10
sep
15:00
2022
-
6. kārta

sestdiena

9
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

9
jūl
17:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

9
jūl
18:00
2022
Iecavas stadions

svētdiena

10
jūl
16:00
2022
7. kārta

sestdiena

16
jūl
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

17
jūl
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

23
jūl
16:00
2022

svētdiena

24
jūl
14:00
2022
8. kārta

sestdiena

30
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

31
jūl
16:00
2022

svētdiena

31
jūl
16:00
2022
Iecavas stadions

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
9. kārta

piektdiena

5
aug
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

7
aug
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

14
aug
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions
-
10. kārta

sestdiena

13
aug
16:00
2022
Iecavas stadions
-

sestdiena

20
aug
16:00
2022
-

svētdiena

21
aug
12:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

svētdiena

21
aug
16:00
2022
-
11. kārta

sestdiena

27
aug
16:00
2022
-

svētdiena

28
aug
14:00
2022
Brocēnu SC stadions
-

svētdiena

28
aug
17:00
2022
-

svētdiena

28
aug
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions
-
12. kārta

svētdiena

3
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

piektdiena

2
sep
19:30
2022
-

svētdiena

11
sep
14:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions
-

svētdiena

11
sep
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
13. kārta

svētdiena

18
sep
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

svētdiena

18
sep
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

sestdiena

24
sep
14:00
2022
-

sestdiena

24
sep
17:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
14. kārta

sestdiena

1
okt
12:00
2022
-

sestdiena

1
okt
14:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions
-

svētdiena

2
okt
18:00
2022
Iecavas stadions
-

svētdiena

2
okt
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
1
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
15
2
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
5
3
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
5
4
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
5
5
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
5
6
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
5
7
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
5
8
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
5
9
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
10
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
4
11
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
12
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
4
13
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
4
14
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
3
15
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
3
16
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
3
17
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
3
18
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
3
19
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
3
20
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
3
21
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
3
22
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
3
23
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
2
24
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
2
25
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
26
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
2
27
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
28
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
2
29
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
2
30
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
2
31
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
2
32
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
2
33
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
2
34
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
2
35
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
2
36
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
2
37
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
38
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
39
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
40
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
41
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
1
42
Asmiņš Tomass
FK Iecava
1
43
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
44
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
45
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
46
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
1
47
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
1
48
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
1
49
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
50
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
51
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
1
52
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
1
53
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
54
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
1
55
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
1
56
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
1
57
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
1
58
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
59
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
1
60
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
1
61
Linejs Reinis
FK Iecava
1
62
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
63
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
1
64
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
1
65
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
1
66
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
67
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
68
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
69
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
1
70
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
1
71
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
1
72
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
73
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
1
74
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
1
75
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
1
76
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
1
0
41
5
+36
22
2
9
7
0
2
45
10
+35
21
4
7
5
0
2
17
7
+10
15
5
9
3
1
5
20
17
+3
10
6
9
3
0
6
19
28
-9
9
7
9
2
0
7
4
45
-41
6

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU