Latvijas 3. līga Rietumu zona

2022

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

sestdiena

30
apr
20:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

8
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

15
mai
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

19
jūn
11:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions
2. kārta

sestdiena

14
mai
16:00
2022

svētdiena

15
mai
18:00
2022
Iecavas stadions

sestdiena

21
mai
16:00
2022

sestdiena

23
jūl
16:00
2022
3. kārta

svētdiena

22
mai
16:00
2022

sestdiena

28
mai
16:30
2022
Vaiņodes stadions

svētdiena

29
mai
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

5
jūn
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions
4. kārta

svētdiena

5
jūn
16:00
2022

sestdiena

11
jūn
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

18
jūn
19:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

3
sep
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
5. kārta

sestdiena

2
jūl
16:00
2022

sestdiena

2
jūl
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

3
jūl
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions

sestdiena

10
sep
15:00
2022
6. kārta

sestdiena

9
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

9
jūl
17:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

9
jūl
18:00
2022
Iecavas stadions

svētdiena

10
jūl
16:00
2022
7. kārta

sestdiena

16
jūl
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

17
jūl
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

23
jūl
16:00
2022

svētdiena

24
jūl
14:00
2022
8. kārta

sestdiena

30
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

31
jūl
16:00
2022

svētdiena

31
jūl
16:00
2022
Iecavas stadions

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
9. kārta

piektdiena

5
aug
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

7
aug
18:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

14
aug
18:00
2022
Dobeles pilsētas stadions
10. kārta

sestdiena

13
aug
16:00
2022
Iecavas stadions

sestdiena

20
aug
16:00
2022

svētdiena

21
aug
12:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

21
aug
16:00
2022
11. kārta

sestdiena

27
aug
16:00
2022

svētdiena

28
aug
14:00
2022
Brocēnu SC stadions

svētdiena

28
aug
17:00
2022

svētdiena

28
aug
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12. kārta

svētdiena

3
jūl
17:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

3
sep
19:30
2022

svētdiena

11
sep
14:00
2022
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

11
sep
18:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
13. kārta

svētdiena

18
sep
17:00
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

18
sep
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

24
sep
14:00
2022

sestdiena

24
sep
17:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14. kārta

svētdiena

18
sep
11:00
2022

sestdiena

1
okt
14:00
2022
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

2
okt
18:00
2022
Iecavas stadions

svētdiena

2
okt
19:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
1
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
20
2
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
13
3
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
9
4
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
9
5
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
8
6
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
8
7
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
7
8
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
7
9
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
6
10
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
6
11
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
5
12
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
5
13
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
5
14
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
5
15
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
5
16
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
5
17
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
5
18
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
5
19
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
5
20
Zuševics Kristers
FS Jelgava-2
5
21
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
4
22
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
4
23
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
4
24
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
4
25
Asmiņš Tomass
FK Iecava
3
26
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
3
27
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
3
28
Ivanovs Jurijs
JFC Jelgava
3
29
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
3
30
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
3
31
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
3
32
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
3
33
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
3
34
Riekstiņš Gustavs
JFC Jelgava
3
35
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
3
36
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
3
37
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
3
38
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
3
39
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
3
40
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
3
41
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
2
42
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
2
43
Buklagins Daniels
FK Dobele Allegro
2
44
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
45
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
2
46
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
47
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
2
48
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
2
49
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
50
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
2
51
Jaudzems Artis
JFC Jelgava
2
52
Jēgers Andrejs
FK Iecava
2
53
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
2
54
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
2
55
Neilands Kristaps
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
56
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
2
57
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
58
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
2
59
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
60
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
61
Zalonskis Artis
Dienvidkurzemes FK
2
62
Zviņģelis Kristofers
FK Dobele Allegro
2
63
Aleksandrovs Kristaps
FK Iecava
1
64
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
65
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
66
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
1
67
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
1
68
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
1
69
Glaudāns Agris
FS Jelgava-2
1
70
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
1
71
Hincs Jurģis
FK Iecava
1
72
Iņķis Deniss
FS Jelgava-2
1
73
Ivanovs Daniels
FK Dobele Allegro
1
74
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
1
75
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
1
76
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
1
77
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
78
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
1
79
Linejs Reinis
FK Iecava
1
80
Nagornijs Sergejs
Dienvidkurzemes FK
1
81
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
82
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
1
83
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
1
84
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
1
85
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
86
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
87
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
88
Slūtiņš Kārlis
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
89
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
1
90
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
1
91
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
1
92
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
1
93
Zaķis Roberts
FK Dobele Allegro
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
12
2
0
71
9
+62
38
2
14
9
0
5
58
26
+32
27
3
14
8
1
5
38
19
+19
25
4
14
8
1
5
38
19
+19
25
6
14
6
0
8
29
40
-11
18
7
14
2
0
12
10
63
-53
6
8
14
1
0
13
14
73
-59
3

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva