FS Jelgava-2

Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona

  • 1pozīcija
  • 38punkti
  • 71:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Edgars AndrejevsDzimšanas datums: 21.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs ŠtefenhagensDzimšanas datums: 27.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
493
-
-
-
Mārtiņš VeļikaDzimšanas datums: 17.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Bruno Agnis ČākursDzimšanas datums: 17.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters LaiviņšDzimšanas datums: 31.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
1
-
Valērijs RedjkoDzimšanas datums: 10.03.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs-Māris ŠustsDzimšanas datums: 10.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
566
2
1
-
Dāvis VējkrīgersDzimšanas datums: 08.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Kevins CēsnieksDzimšanas datums: 06.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andris DeklavsDzimšanas datums: 28.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Valters GaismiņšDzimšanas datums: 18.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
90
-
-
-
Agris GlaudānsDzimšanas datums: 02.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
1
-
-
Kristers PantelejevsDzimšanas datums: 05.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
217
2
-
-
Niks RoziņšDzimšanas datums: 18.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
364
-
-
-
Kristaps Ričards SleņģisDzimšanas datums: 04.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
509
4
-
-
Uzbrucēji
Artūrs JanovskisDzimšanas datums: 22.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
596
5
-
-
Ričards JirgensonsDzimšanas datums: 04.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
196
8
-
-
Dāvis Mārcis ValmiersDzimšanas datums: 25.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Vladislavs ŽihsDzimšanas datums: 23.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers ZuševicsDzimšanas datums: 17.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
516
5
-
-
Spēlētāji
Kristers Gabriels BiteDzimšanas datums: 21.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
311
-
-
-
Ralfs BurkānsDzimšanas datums: 10.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
162
5
-
-
Artus CimermanisDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
51
-
-
-
Matīss ČirkunovsDzimšanas datums: 10.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
232
5
-
-
Rolands Garkuļs GurevičsDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
909
2
1
-
Matīss GoldštremsDzimšanas datums: 29.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
231
-
-
-
Markuss Martins RudaksDzimšanas datums: 14.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
740
3
1
-
Matīss StakānsDzimšanas datums: 19.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
90
-
-
-
Klāvs ŠteinburgsDzimšanas datums: 24.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
280
-
-
-
Armīns StikutsDzimšanas datums: 04.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
11
-
-
-
Renārs Antons VeinbergsDzimšanas datums: 07.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
809
1
-
-
Aleksejs ZubovsDzimšanas datums: 07.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-

Treneru korpuss

  • Ervīns Pērkons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.06.1990.
  • Valērijs Redjko

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 10.03.1983.
  • Nakano Ryotaro

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.06.1988.
  • Vjačeslavs Sergejevs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 09.11.1986.
  • Edgars Kļenausks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 16.03.1989.

Atbalsta personāls

  • Daniels Ivanovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 21.06.1998.

sestdiena

30
apr
20:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

15
mai
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 2. kārta
Iecavas stadions

svētdiena

22
mai
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 3. kārta
Brocēnu SC stadions

sestdiena

2
jūl
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

9
jūl
17:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 6. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

16
jūl
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 8. kārta
Zemgales OC

piektdiena

5
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

21
aug
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 10. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

28
aug
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

3
sep
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

11
sep
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

18
sep
11:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 14. kārta
Bauskas stadions

sestdiena

24
sep
17:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 13. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
12
2
0
71
9
+62
38
2
14
9
0
5
58
26
+32
27
3
14
8
1
5
38
19
+19
25
4
14
8
1
5
38
19
+19
25
6
14
6
0
8
29
40
-11
18
7
14
2
0
12
10
63
-53
6
8
14
1
0
13
14
73
-59
3
1
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
43
2
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
26
3
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
21
4
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
19
5
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
19
6
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
18
7
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
18
8
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
16
9
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
14
10
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
14
11
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
12
12
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
12
13
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
12
14
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
12
15
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
12
16
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
11
17
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
11
18
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
11
19
Švāns Sandis
SK Kengaroos
11
20
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
10
21
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
10
22
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
10
23
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
10
24
Skujiņš Regnārs
Ogre United
10
25
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
10
26
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
10
27
Zuševics Kristers
FS Jelgava-2
10
28
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
9
29
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
8
30
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
8
31
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
8
32
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
8
33
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
8
34
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
8
35
Mironovs Vadims
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
8
36
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
8
37
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
8
38
Žukovs Dainis
Rēzekne-2
8
39
Bovins Elvis
Augšdaugavas NSS
7
40
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
7
41
Jakovļevs Daniels
FK Krāslava
7
42
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
7
43
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
7
44
Muižnieks Emīls
Ogre United
7
45
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
7
46
Saliņš Oskars
FK Madona Kvarcs
7
47
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
7
48
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona Kvarcs
7
49
Šarigins Andis
FK Varakļāni
7
50
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
7
51
Volosovs Timurs
Augšdaugavas NSS
7
52
Asmiņš Tomass
FK Iecava
6
53
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
6
54
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
6
55
Ivanovs Jurijs
JFC Jelgava
6
56
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
6
57
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
6
58
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
6
59
Mickevičs Hārdijs Egons
FK Pļaviņas DM
6
60
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
6
61
Riekstiņš Gustavs
JFC Jelgava
6
62
Rubīns Raivis
Ogre United
6
63
Rūtiņš Mārcis
FK Pļaviņas DM
6
64
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
6
65
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
6
66
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
6
67
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
6
68
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
6
69
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
6
70
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
6
71
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
6
72
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
5
73
Džeriņš Guntis
FK Pļaviņas DM
5
74
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona Kvarcs
5
75
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
5
76
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Rīgas Tehniskā universitāte
5
77
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
5
78
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
5
79
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
5
80
Regža Alekss
FK Beitar-2
5
81
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
5
82
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
5
83
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
5
84
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
4
85
Bijelošonoks Jevgēnijs
FK Lielupe
4
86
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
4
87
Buklagins Daniels
FK Dobele Allegro
4
88
Bulmeisters Jānis
FK Līvāni
4
89
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
4
90
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
91
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
4
92
Daugulis Pauls
FK Sigulda
4
93
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
4
94
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
95
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
4
96
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
4
97
Fogels Daniils
SK Kengaroos
4
98
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
4
99
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
4
100
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
4
101
Golubevs Aleksandrs
FK Līvāni
4
102
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
4
103
Jaudzems Artis
JFC Jelgava
4
104
Jēgers Andrejs
FK Iecava
4
105
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
4
106
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
4
107
Krauja Matīss
FK Sigulda
4
108
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
4
109
Kvants Dāvis
Ogre United
4
110
Līcis Kārlis
Ogre United
4
111
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
4
112
Meļķis Elvis
FK Alberts
4
113
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
4
114
Neilands Kristaps
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
115
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
4
116
Sņegovs Aleksandrs
Balvi
4
117
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
4
118
Sveķis Klāvs
FK Madona Kvarcs
4
119
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
4
120
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
121
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
122
Upenieks Ilvars
FK Varakļāni
4
123
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
4
124
Vaskis Ģirts
Balvi
4
125
Zalonskis Artis
Dienvidkurzemes FK
4
126
Zujāns Dāvis
FK Cēsis
4
127
Zviņģelis Kristofers
FK Dobele Allegro
4
128
Askerov Vugar
FK PPK/Betsafe
3
129
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
3
130
Bedrovs Arnolds
Augšdaugavas NSS
3
131
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
3
132
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
3
133
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
3
134
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
3
135
Grants Jānis
Ogre United
3
136
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
3
137
Jakovļevs Andis
FK Ludza
3
138
Jegurs Artūrs
FK Sigulda
3
139
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
3
140
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
3
141
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
3
142
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
3
143
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
3
144
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
3
145
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
3
146
Ķauķītis Māris
FK Cēsis
3
147
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
3
148
Lēnmanis Krists
FK Cēsis
3
149
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
3
150
Lomako Dmitrijs
FK Krāslava
3
151
Mazjānis Ralfs
FK Sigulda
3
152
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
3
153
Momots Sergejs
SK Kengaroos
3
154
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
3
155
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
3
156
Pāviška Linards Roberts
Ogre United
3
157
Poga Anrijs
FK Valka
3
158
Potlovs Maksims
FK Krāslava
3
159
Reķis Elvijs
FK Cēsis
3
160
Reķis Jānis
FK Cēsis
3
161
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
3
162
Sica Danilo
Riga United FC
3
163
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
3
164
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
3
165
Stivriņš Elmārs
FK Krāslava
3
166
Strods Dāniels
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
3
167
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
3
168
Tomingass Rihards
JDFS Alberts-2
3
169
Tumans Ģirts
Ogre United
3
170
Valners Matīss
Ogre United
3
171
Vanags Kārlis
Balvi
3
172
Vilkaplāters Miks
FK Pļaviņas DM
3
173
Zēmelis Ritvars
FK Alberts
3
174
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
3
175
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
3
176
Aleksandrovs Kristaps
FK Iecava
2
177
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
178
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
2
179
Austrums Niks
JFK Daugava
2
180
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
2
181
Balmanis Mārtiņš Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
2
182
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
2
183
Bečs Vadims
FK Krāslava
2
184
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
2
185
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
186
Bokta Sandis
FK Ludza
2
187
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
2
188
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
2
189
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
2
190
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
2
191
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
2
192
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
2
193
Gabranovs Guntars
FK Ludza
2
194
Gabrāns Guntis
ASK Kadaga
2
195
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
196
Glaudāns Agris
FS Jelgava-2
2
197
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
2
198
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
2
199
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
200
Hincs Jurģis
FK Iecava
2
201
Iņķis Deniss
FS Jelgava-2
2
202
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
2
203
Ivanovs Daniels
FK Dobele Allegro
2
204
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
2
205
Jakubovskis Aleksandrs
Riga United FC
2
206
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
2
207
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
2
208
Jurjevs Artūrs
SK Kengaroos
2
209
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
210
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
211
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
212
Kopilovs Vitālijs
FK Ludza
2
213
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
214
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
215
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
2
216
Kumpiņš Staņislavs
Ogre United
2
217
Kuzmins Sergejs
Augšdaugavas NSS
2
218
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
2
219
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
2
220
Laskovs Vitālijs
Augšdaugavas NSS
2
221
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
2
222
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
2
223
Linards Roberts
Augšdaugavas NSS
2
224
Linejs Reinis
FK Iecava
2
225
Locāns Edgars
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
226
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
2
227
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
2
228
Mičko Milans
FK Beitar-2
2
229
Nagornijs Sergejs
Dienvidkurzemes FK
2
230
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
231
Pavļukevičs Daniils
FK Krāslava
2
232
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
2
233
Petrovs Antons
FK Ludza
2
234
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
2
235
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
2
236
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
2
237
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
2
238
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
2
239
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
2
240
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
2
241
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
2
242
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
2
243
Reiniks Roberts
FK Sigulda
2
244
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
2
245
Rubļevskis Mārtiņš
Augšdaugavas NSS
2
246
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
2
247
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
2
248
Seidars Egīls
FK Ludza
2
249
Shinozaki Sora
Ogre United
2
250
Siliņš Emīls
Ogre United
2
251
Skābardis Juris
Ogre United
2
252
Slūtiņš Kārlis
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
253
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
2
254
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
2
255
Strods Dāvis
FK Varakļāni
2
256
Strods Reinis
FK Cēsis
2
257
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
2
258
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
259
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
2
260
Turčaņinovs Mihails
FK Līvāni
2
261
Turlais Renāts
FK Varakļāni
2
262
Urtāns Deniss
Balvi
2
263
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
2
264
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
2
265
Villerušs Kārlis
FK Lielupe
2
266
Zaķis Roberts
FK Dobele Allegro
2
267
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
268
Amdurs Dāvids
FK Beitar-2
1
269
Ančs Imants
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
270
Ansari Mohammed Mishkat
Futbola Parks Academy / LSPA
1
271
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
1
272
Arsentjevs Edgars
FK Madona Kvarcs
1
273
Avots Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
1
274
Azacis Kristaps
FK Cēsis
1
275
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
1
276
Babulis Kārlis
DSVK Traktors
1
277
Baiks Dāvids
FK Līvāni
1
278
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
1
279
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
1
280
Beinarovičs Ralfs
FK Lielupe
1
281
Bezuščonoks Deniss
FK Lielupe
1
282
Bondarenko Dmytro
FK Beitar-2
1
283
Burkevics Tomass Kristers
FK Valka
1
284
Cālbergs Dāvis
FS Jelgava-2
1
285
Cibuļskis Mareks
FK Valka
1
286
Cinglers Toms
Balvi
1
287
Dancis Eduards
FK Sigulda
1
288
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
1
289
Dokāns Gvido
Balvi
1
290
Driksna Igors
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
291
Dubkovs Ņikita
FK Līvāni
1
292
Dudelis Viesturs
Ogre United
1
293
Dusalijevs Aleksis
FK Sigulda
1
294
Ešenvalds Edgars
Augšdaugavas NSS
1
295
Fiļipovs Ģirts
DSVK Traktors
1
296
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
1
297
Gasuļs Daniels
Riga United FC
1
298
Greblis Aivis
ASK Kadaga
1
299
Griškovs Guntis
FK Beitar-2
1
300
Isakovs Konstantīns
FK Ludza
1
301
Ivanovs Oļegs
JFK Daugava
1
302
Janelsītis Elvis
FK Sigulda
1
303
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
1
304
Jierkis Ronalds
Rēzekne-2
1
305
Jonāns Einārs
FK Līvāni
1
306
Karlins Olafs
DSVK Traktors
1
307
Kirikovs Artjoms
Augšdaugavas NSS
1
308
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
1
309
Kitsel Vladislav
Augšdaugavas NSS
1
310
Klišāns Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
311
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
312
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava-2
1
313
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
314
Kokorevičs Ņikita
Balvi
1
315
Kondratjevs Andrejs
Ogre United
1
316
Kondrats Sergejs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
317
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
1
318
Kozlovs Igors
FK Beitar-2
1
319
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
1
320
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
1
321
Kreicers Renārs
JDFS Alberts-2
1
322
Krieviņš Dāvis
FK Cēsis
1
323
Kriuliņš Jānis
ASK Kadaga
1
324
Kronis Ernests
FK Olaine / FK Union
1
325
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
1
326
Krušanovs Ēriks
FK Ludza
1
327
Kupčs Arturs
FK Lielupe
1
328
Kurmeļovs Oļegs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
329
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
1
330
Labutis Juris
FK Madona Kvarcs
1
331
Lakins Toms
FK Cēsis
1
332
Laucis Oskars
FK Madona Kvarcs
1
333
Lazorskis Sergejs
FK Lielupe
1
334
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
1
335
Lindenbergs Endijs
Balvi
1
336
Liseckis Alans
JFK Daugava
1
337
Ļahovs Igors
FK Lielupe
1
338
Magrins Roberts
FK Krāslava
1
339
Maks Andis
ASK Kadaga
1
340
Marcinkevičs Markuss
FK Pļaviņas DM
1
341
Markušins Maksims
Rēzekne-2
1
342
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
1
343
Medvedins Ruslans
SK Kengaroos
1
344
Meisters Artūrs
Riga United FC
1
345
Melnis Rihards
FK Varakļāni
1
346
Mihailovs Pāvels
Rēzekne-2
1
347
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
1
348
Molčanovs Vitālijs
FK Līvāni
1
349
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
1
350
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
1
351
Orlovs Deniss
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
352
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
1
353
Ostvalds Andrejs
FK Pļaviņas DM
1
354
Pakers Rainers
FK Pļaviņas DM
1
355
Pavlovs Deniss
FK Krāslava
1
356
Pelcis Daniels
FK PPK/Betsafe
1
357
Petrovs Maikls
SK Kengaroos
1
358
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
1
359
Prieto Bello Carlos Alberto
Rēzekne-2
1
360
Prohorovs Dmitrijs
FK Beitar-2
1
361
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
1
362
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
363
Raups Uldis
FK Krāslava
1
364
Rācenis Mārtiņš Viktors
FK Sigulda
1
365
Reinfelds Miķelis
FK Tukums 2000 - 3
1
366
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
367
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
1
368
Sanatovs Aleksejs
Ogre United
1
369
Semjonovs Ingus
Rēzekne-2
1
370
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
1
371
Sergejevs Aleksejs
FK Lielupe
1
372
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
1
373
Silagailis Guntars
Rēzekne-2
1
374
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
375
Siņakovs Makars
SK Kengaroos
1
376
Siņakovs Nikolajs
FK Krāslava
1
377
Sircovs Valērijs
Gulbenes BJSS
1
378
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
1
379
Sitiks Andrejs
FK Madona Kvarcs
1
380
Sitiks Romans
FK Madona Kvarcs
1
381
Skrebeļs Adrians
Rēzekne-2
1
382
Smilga Andris
FK Lielupe
1
383
Sola Alens
Futbola Parks Academy / LSPA
1
384
Solims Aigars
FK Krāslava
1
385
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
1
386
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
1
387
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
1
388
Spūlis Imants
FK Līvāni
1
389
Staško Artjoms
FK Ludza
1
390
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
391
Strautmanis Edgars
FK Alberts
1
392
Stumbiņš Raivis
FK Pļaviņas DM
1
393
Šauers Ričards
JDFS Alberts-2
1
394
Ščuckis Ronalds
FK Madona Kvarcs
1
395
Šlesers Edijs
DSVK Traktors
1
396
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
397
Šveics Adriāns
FK Madona Kvarcs
1
398
Tsisar Ivan
Riga United FC
1
399
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
1
400
Usāns Kaspars
Gulbenes BJSS
1
401
Vaičulis Armands
Gulbenes BJSS
1
402
Vanags Kristers
FK Pļaviņas DM
1
403
Vārna Jēkabs
JDFS Alberts-2
1
404
Vārpa Roberts
Ogre United
1
405
Veisbergs Rūdolfs
FK Alberts
1
406
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
1
407
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
1
408
Zariņš Krists Reinards
Ogre United
1
409
Zālītis Artūrs
DSVK Traktors
1
410
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
1
411
Zeps Reinis
FK Varakļāni
1
412
Zeps Rinalds
FK Varakļāni
1
413
Zīle Rinalds
FK Pļaviņas DM
1
414
Zubovs Aleksejs
FS Jelgava-2
1
415
Zustars Artūrs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
416
Žīgurs Kristaps
JRFPC Upesciema Warriors
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva