JFC Jelgava

Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona

  • 4pozīcija
  • 22punkti
  • 36:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Dāvis CauneDzimšanas datums: 14.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
87
-
-
-
Edgars FjodorovsDzimšanas datums: 09.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
957
-
3
-
Mareks PlonisDzimšanas datums: 19.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
438
-
1
-
Artis StaļģisDzimšanas datums: 09.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
468
-
1
-
Jēkabs ŠteinburgsDzimšanas datums: 08.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
280
3
1
-
Kārlis VītoliņšDzimšanas datums: 17.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards ZecmanisDzimšanas datums: 13.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
287
-
-
-
Pussargi
Dāgs ApsītisDzimšanas datums: 17.07.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
869
-
4
-
Aksels GrosfogelsDzimšanas datums: 14.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
876
-
2
-
Mārtiņš PivarovičsDzimšanas datums: 15.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
800
7
-
-
Uzbrucēji
Artis JaudzemsDzimšanas datums: 04.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
392
2
-
-
Gustavs RiekstiņšDzimšanas datums: 06.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
136
2
-
-
Mareks RudakovsDzimšanas datums: 06.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
513
1
2
-
Spēlētāji
Vitālijs AbramovsDzimšanas datums: 03.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
765
6
2
-
Ivo AgulisDzimšanas datums: 26.07.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards AntoņevičsDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
740
2
2
-
Elvijs AntonišķisDzimšanas datums: 28.03.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
-
1
-
Elvijs BrahmanisDzimšanas datums: 10.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
951
1
-
-
Andrejs BuližkoDzimšanas datums: 02.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
25
-
-
-
Andrejs DementjevsDzimšanas datums: 28.06.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
378
1
2
-
Emīls DobrājsDzimšanas datums: 19.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
426
-
1
-
Marks DresmanisDzimšanas datums: 04.08.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis DūrējsDzimšanas datums: 24.07.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
46
-
-
-
Māris DūrējsDzimšanas datums: 24.07.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
828
-
1
-
Otto GerbersDzimšanas datums: 21.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jurijs IvanovsDzimšanas datums: 01.08.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
58
3
-
-
Ivo JurševicsDzimšanas datums: 01.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
78
-
-
-
Edijs JurušsDzimšanas datums: 29.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars KreicersDzimšanas datums: 31.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arvis KrūmiņšDzimšanas datums: 30.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
255
3
-
-
Aleksejs OsipovsDzimšanas datums: 25.08.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Zigmunds RubīnsDzimšanas datums: 24.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
220
-
-
1
Vjačeslavs SergejevsDzimšanas datums: 09.11.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars SondorsDzimšanas datums: 13.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
733
-
1
-
Mārtiņš TamisārsDzimšanas datums: 22.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
25
-
-
-
Aldis TrukšānsDzimšanas datums: 19.07.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
624
2
-
-

Kluba vadība

  • Ainārs Tamisārs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 30.08.1970.

Treneru korpuss

  • Aldis Trukšāns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1990.
  • Antons Aleksandrs Dresmanis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1995.
  • Vjačeslavs Sergejevs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 09.11.1986.
  • Ivo Agulis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 26.07.1984.
  • Elvijs Antonišķis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 28.03.1995.
  • Marks Dresmanis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 04.08.1993.
  • Kārlis Vītoliņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 17.06.1992.
  • Indra Mikijanska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 07.04.1996.
  • Līna Lazdiņa

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 15.01.1995.
  • Anna Poņatovska

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 01.08.1997.

Atbalsta personāls

  • Solvita Tamisāre

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 17.08.1970.
  • Mārtiņš Tamisārs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 22.01.1993.
  • Aleksejs Osipovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 25.08.1988.

sestdiena

30
apr
20:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

14
mai
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 2. kārta
Zemgales OC

svētdiena

5
jūn
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 3. kārta
Dobeles pilsētas stadions

sestdiena

18
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

3
jūl
17:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 12. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

10
jūl
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 6. kārta
Bauskas stadions

sestdiena

23
jūl
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 7. kārta
Zemgales OC

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 8. kārta
Zemgales OC

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 9. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

20
aug
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 10. kārta
Zemgales OC

sestdiena

27
aug
16:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 11. kārta
Zemgales OC

sestdiena

10
sep
15:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 5. kārta
Zemgales OC

sestdiena

24
sep
14:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 13. kārta
Zemgales OC

svētdiena

2
okt
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Rietumu zona, 14. kārta
Iecavas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
12
2
0
71
9
+62
38
2
13
9
0
4
57
22
+35
27
4
13
7
1
5
36
18
+18
22
5
13
7
1
5
34
18
+16
22
6
14
6
0
8
29
40
-11
18
7
13
2
0
11
9
61
-52
6
8
14
1
0
13
14
73
-59
3
1
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
40
2
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
24
3
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
18
4
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
17
5
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
17
6
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
16
7
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
16
8
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
14
9
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
14
10
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
14
11
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
12
12
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
12
13
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
11
14
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
11
15
Švāns Sandis
SK Kengaroos
11
16
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
10
17
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
10
18
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
10
19
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
10
20
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
10
21
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
10
22
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
10
23
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
10
24
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
10
25
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
10
26
Zuševics Kristers
FS Jelgava-2
10
27
Skujiņš Regnārs
Ogre United
9
28
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
8
29
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
8
30
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
8
31
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
8
32
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
8
33
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
8
34
Mironovs Vadims
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
8
35
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
8
36
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
8
37
Žukovs Dainis
Rēzekne-2
8
38
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
7
39
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
7
40
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
7
41
Šarigins Andis
FK Varakļāni
7
42
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
7
43
Asmiņš Tomass
FK Iecava
6
44
Bovins Elvis
Augšdaugavas NSS
6
45
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
6
46
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
6
47
Ivanovs Jurijs
JFC Jelgava
6
48
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
6
49
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
6
50
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
6
51
Muižnieks Emīls
Ogre United
6
52
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
6
53
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
6
54
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
6
55
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
6
56
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
6
57
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona Kvarcs
6
58
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
6
59
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
6
60
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
6
61
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
6
62
Džeriņš Guntis
FK Pļaviņas DM
5
63
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona Kvarcs
5
64
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
5
65
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Rīgas Tehniskā universitāte
5
66
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
5
67
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
5
68
Mickevičs Hārdijs Egons
FK Pļaviņas DM
5
69
Regža Alekss
FK Beitar-2
5
70
Rubīns Raivis
Ogre United
5
71
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
5
72
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
5
73
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
5
74
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
4
75
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
4
76
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
4
77
Bulmeisters Jānis
FK Līvāni
4
78
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
4
79
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
80
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
4
81
Daugulis Pauls
FK Sigulda
4
82
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
4
83
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
84
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
4
85
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
4
86
Fogels Daniils
SK Kengaroos
4
87
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
4
88
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
4
89
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
4
90
Golubevs Aleksandrs
FK Līvāni
4
91
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
4
92
Jaudzems Artis
JFC Jelgava
4
93
Jēgers Andrejs
FK Iecava
4
94
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
4
95
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
4
96
Krauja Matīss
FK Sigulda
4
97
Kvants Dāvis
Ogre United
4
98
Meļķis Elvis
FK Alberts
4
99
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
4
100
Neilands Kristaps
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
101
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
4
102
Riekstiņš Gustavs
JFC Jelgava
4
103
Saliņš Oskars
FK Madona Kvarcs
4
104
Sņegovs Aleksandrs
Balvi
4
105
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
4
106
Sveķis Klāvs
FK Madona Kvarcs
4
107
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
4
108
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
109
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
4
110
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
4
111
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
112
Upenieks Ilvars
FK Varakļāni
4
113
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
4
114
Vaskis Ģirts
Balvi
4
115
Zalonskis Artis
Dienvidkurzemes FK
4
116
Zviņģelis Kristofers
FK Dobele Allegro
4
117
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
3
118
Bedrovs Arnolds
Augšdaugavas NSS
3
119
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
3
120
Bijelošonoks Jevgēnijs
FK Lielupe
3
121
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
3
122
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
3
123
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
3
124
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
3
125
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
3
126
Jakovļevs Andis
FK Ludza
3
127
Jegurs Artūrs
FK Sigulda
3
128
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
3
129
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
3
130
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
3
131
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
3
132
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
3
133
Ķauķītis Māris
FK Cēsis
3
134
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
3
135
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
3
136
Līcis Kārlis
Ogre United
3
137
Mazjānis Ralfs
FK Sigulda
3
138
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
3
139
Momots Sergejs
SK Kengaroos
3
140
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
3
141
Pāviška Linards Roberts
Ogre United
3
142
Poga Anrijs
FK Valka
3
143
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
3
144
Rūtiņš Mārcis
FK Pļaviņas DM
3
145
Sica Danilo
Riga United FC
3
146
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
3
147
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
3
148
Stivriņš Elmārs
FK Krāslava
3
149
Strods Dāniels
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
3
150
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
3
151
Tomingass Rihards
JDFS Alberts-2
3
152
Tumans Ģirts
Ogre United
3
153
Valners Matīss
Ogre United
3
154
Vanags Kārlis
Balvi
3
155
Volosovs Timurs
Augšdaugavas NSS
3
156
Zēmelis Ritvars
FK Alberts
3
157
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
3
158
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
3
159
Zujāns Dāvis
FK Cēsis
3
160
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
161
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
2
162
Austrums Niks
JFK Daugava
2
163
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
2
164
Balmanis Mārtiņš Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
2
165
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
2
166
Bečs Vadims
FK Krāslava
2
167
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
2
168
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
169
Bokta Sandis
FK Ludza
2
170
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
2
171
Buklagins Daniels
FK Dobele Allegro
2
172
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
2
173
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
2
174
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
2
175
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
2
176
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
2
177
Gabranovs Guntars
FK Ludza
2
178
Gabrāns Guntis
ASK Kadaga
2
179
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
180
Glaudāns Agris
FS Jelgava-2
2
181
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
2
182
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
2
183
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
184
Hincs Jurģis
FK Iecava
2
185
Iņķis Deniss
FS Jelgava-2
2
186
Ivanovs Daniels
FK Dobele Allegro
2
187
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
2
188
Jakovļevs Daniels
FK Krāslava
2
189
Jakubovskis Aleksandrs
Riga United FC
2
190
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
2
191
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
2
192
Jurjevs Artūrs
SK Kengaroos
2
193
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
194
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
2
195
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
196
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
197
Kopilovs Vitālijs
FK Ludza
2
198
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
2
199
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
200
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
201
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
2
202
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
2
203
Kuzmins Sergejs
Augšdaugavas NSS
2
204
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
2
205
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
2
206
Laskovs Vitālijs
Augšdaugavas NSS
2
207
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
2
208
Lēnmanis Krists
FK Cēsis
2
209
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
2
210
Linards Roberts
Augšdaugavas NSS
2
211
Linejs Reinis
FK Iecava
2
212
Locāns Edgars
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
213
Lomako Dmitrijs
FK Krāslava
2
214
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
2
215
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
2
216
Mičko Milans
FK Beitar-2
2
217
Nagornijs Sergejs
Dienvidkurzemes FK
2
218
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
219
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
2
220
Petrovs Antons
FK Ludza
2
221
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
2
222
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
2
223
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
2
224
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
2
225
Potlovs Maksims
FK Krāslava
2
226
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
2
227
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
2
228
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
2
229
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
2
230
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
2
231
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
2
232
Reiniks Roberts
FK Sigulda
2
233
Reķis Elvijs
FK Cēsis
2
234
Reķis Jānis
FK Cēsis
2
235
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
2
236
Rubļevskis Mārtiņš
Augšdaugavas NSS
2
237
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
2
238
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
2
239
Seidars Egīls
FK Ludza
2
240
Siliņš Emīls
Ogre United
2
241
Skābardis Juris
Ogre United
2
242
Slūtiņš Kārlis
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
243
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
2
244
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
2
245
Strods Dāvis
FK Varakļāni
2
246
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
2
247
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
248
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
2
249
Turčaņinovs Mihails
FK Līvāni
2
250
Turlais Renāts
FK Varakļāni
2
251
Urtāns Deniss
Balvi
2
252
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
2
253
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
2
254
Vilkaplāters Miks
FK Pļaviņas DM
2
255
Zaķis Roberts
FK Dobele Allegro
2
256
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
257
Amdurs Dāvids
FK Beitar-2
1
258
Ančs Imants
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
259
Ansari Mohammed Mishkat
Futbola Parks Academy / LSPA
1
260
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
1
261
Askerov Vugar
FK PPK/Betsafe
1
262
Avots Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
1
263
Azacis Kristaps
FK Cēsis
1
264
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
1
265
Babulis Kārlis
DSVK Traktors
1
266
Baiks Dāvids
FK Līvāni
1
267
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
1
268
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
1
269
Beinarovičs Ralfs
FK Lielupe
1
270
Bezuščonoks Deniss
FK Lielupe
1
271
Bondarenko Dmytro
FK Beitar-2
1
272
Burkevics Tomass Kristers
FK Valka
1
273
Cibuļskis Mareks
FK Valka
1
274
Cinglers Toms
Balvi
1
275
Dancis Eduards
FK Sigulda
1
276
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
1
277
Dokāns Gvido
Balvi
1
278
Driksna Igors
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
279
Dubkovs Ņikita
FK Līvāni
1
280
Dudelis Viesturs
Ogre United
1
281
Dusalijevs Aleksis
FK Sigulda
1
282
Ešenvalds Edgars
Augšdaugavas NSS
1
283
Fiļipovs Ģirts
DSVK Traktors
1
284
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
1
285
Gasuļs Daniels
Riga United FC
1
286
Grants Jānis
Ogre United
1
287
Greblis Aivis
ASK Kadaga
1
288
Griškovs Guntis
FK Beitar-2
1
289
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
1
290
Isakovs Konstantīns
FK Ludza
1
291
Ivanovs Oļegs
JFK Daugava
1
292
Janelsītis Elvis
FK Sigulda
1
293
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
1
294
Jierkis Ronalds
Rēzekne-2
1
295
Jonāns Einārs
FK Līvāni
1
296
Karlins Olafs
DSVK Traktors
1
297
Kirikovs Artjoms
Augšdaugavas NSS
1
298
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
1
299
Kitsel Vladislav
Augšdaugavas NSS
1
300
Klišāns Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
301
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
302
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
303
Kokorevičs Ņikita
Balvi
1
304
Kondratjevs Andrejs
Ogre United
1
305
Kondrats Sergejs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
306
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
1
307
Kozlovs Igors
FK Beitar-2
1
308
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
1
309
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
1
310
Kreicers Renārs
JDFS Alberts-2
1
311
Krieviņš Dāvis
FK Cēsis
1
312
Kriuliņš Jānis
ASK Kadaga
1
313
Kronis Ernests
FK Olaine / FK Union
1
314
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
1
315
Krušanovs Ēriks
FK Ludza
1
316
Kumpiņš Staņislavs
Ogre United
1
317
Kupčs Arturs
FK Lielupe
1
318
Kurmeļovs Oļegs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
319
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
1
320
Labutis Juris
FK Madona Kvarcs
1
321
Lakins Toms
FK Cēsis
1
322
Laucis Oskars
FK Madona Kvarcs
1
323
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
1
324
Lindenbergs Endijs
Balvi
1
325
Liseckis Alans
JFK Daugava
1
326
Ļahovs Igors
FK Lielupe
1
327
Magrins Roberts
FK Krāslava
1
328
Maks Andis
ASK Kadaga
1
329
Marcinkevičs Markuss
FK Pļaviņas DM
1
330
Markušins Maksims
Rēzekne-2
1
331
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
1
332
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
1
333
Medvedins Ruslans
SK Kengaroos
1
334
Meisters Artūrs
Riga United FC
1
335
Melnis Rihards
FK Varakļāni
1
336
Mihailovs Pāvels
Rēzekne-2
1
337
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
1
338
Molčanovs Vitālijs
FK Līvāni
1
339
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
1
340
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
1
341
Orlovs Deniss
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
342
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
1
343
Ostvalds Andrejs
FK Pļaviņas DM
1
344
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
1
345
Pakers Rainers
FK Pļaviņas DM
1
346
Pavļukevičs Daniils
FK Krāslava
1
347
Pelcis Daniels
FK PPK/Betsafe
1
348
Petrovs Maikls
SK Kengaroos
1
349
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
1
350
Prieto Bello Carlos Alberto
Rēzekne-2
1
351
Prohorovs Dmitrijs
FK Beitar-2
1
352
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
1
353
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
354
Raups Uldis
FK Krāslava
1
355
Rācenis Mārtiņš Viktors
FK Sigulda
1
356
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
357
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
1
358
Sanatovs Aleksejs
Ogre United
1
359
Semjonovs Ingus
Rēzekne-2
1
360
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
1
361
Sergejevs Aleksejs
FK Lielupe
1
362
Shinozaki Sora
Ogre United
1
363
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
1
364
Silagailis Guntars
Rēzekne-2
1
365
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
366
Siņakovs Makars
SK Kengaroos
1
367
Siņakovs Nikolajs
FK Krāslava
1
368
Sircovs Valērijs
Gulbenes BJSS
1
369
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
1
370
Sitiks Andrejs
FK Madona Kvarcs
1
371
Sitiks Romans
FK Madona Kvarcs
1
372
Skrebeļs Adrians
Rēzekne-2
1
373
Smilga Andris
FK Lielupe
1
374
Sola Alens
Futbola Parks Academy / LSPA
1
375
Solims Aigars
FK Krāslava
1
376
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
1
377
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
1
378
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
1
379
Spūlis Imants
FK Līvāni
1
380
Staško Artjoms
FK Ludza
1
381
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
382
Strautmanis Edgars
FK Alberts
1
383
Strods Reinis
FK Cēsis
1
384
Stumbiņš Raivis
FK Pļaviņas DM
1
385
Šauers Ričards
JDFS Alberts-2
1
386
Ščuckis Ronalds
FK Madona Kvarcs
1
387
Šlesers Edijs
DSVK Traktors
1
388
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
389
Šveics Adriāns
FK Madona Kvarcs
1
390
Tsisar Ivan
Riga United FC
1
391
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
1
392
Usāns Kaspars
Gulbenes BJSS
1
393
Vaičulis Armands
Gulbenes BJSS
1
394
Vanags Kristers
FK Pļaviņas DM
1
395
Vārna Jēkabs
JDFS Alberts-2
1
396
Vārpa Roberts
Ogre United
1
397
Veisbergs Rūdolfs
FK Alberts
1
398
Villerušs Kārlis
FK Lielupe
1
399
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
1
400
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
1
401
Zariņš Krists Reinards
Ogre United
1
402
Zālītis Artūrs
DSVK Traktors
1
403
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
1
404
Zeps Reinis
FK Varakļāni
1
405
Zeps Rinalds
FK Varakļāni
1
406
Zīle Rinalds
FK Pļaviņas DM
1
407
Zustars Artūrs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
408
Žīgurs Kristaps
JRFPC Upesciema Warriors
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU