Izvēlies līgu:

  • Spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

sestdiena

10
jūl
17:00
2021
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

11
jūl
17:00
2021

svētdiena

11
jūl
19:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

11
jūl
20:00
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

18
jūl
18:00
2021
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

25
jūl
17:00
2021
2. kārta

piektdiena

16
jūl
19:30
2021
Jaunmārupes stadions

svētdiena

18
jūl
14:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

25
jūl
18:00
2021
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

25
jūl
19:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

1
aug
19:00
2021
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
3. kārta

sestdiena

17
jūl
18:00
2021
Kauguru vidusskolas stadions

trešdiena

4
aug
19:00
2021

sestdiena

7
aug
17:00
2021

sestdiena

7
aug
19:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

8
aug
19:00
2021
Talsu pilsētas stadions

ceturtdiena

12
aug
20:30
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
4. kārta

svētdiena

8
aug
19:00
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

14
aug
18:30
2021
Jaunmārupes stadions

svētdiena

15
aug
16:00
2021
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

15
aug
18:45
2021

svētdiena

15
aug
19:00
2021
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

15
aug
19:00
2021
Saldus pilsētas futbola stadions
5. kārta

sestdiena

21
aug
18:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

22
aug
15:00
2021
Talsu pilsētas stadions

svētdiena

22
aug
17:00
2021

svētdiena

22
aug
18:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

22
aug
18:45
2021
6. kārta

svētdiena

25
jūl
18:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

27
aug
20:00
2021
Jaunmārupes stadions

svētdiena

29
aug
19:00
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

29
aug
20:00
2021
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

5
sep
13:00
2021
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

5
sep
18:00
2021
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
7. kārta

sestdiena

28
aug
18:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

sestdiena

4
sep
14:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

5
sep
17:00
2021

otrdiena

14
sep
19:30
2021
Jaunmārupes stadions

svētdiena

19
sep
16:00
2021
Talsu pilsētas stadions

svētdiena

19
sep
17:00
2021
8. kārta

sestdiena

11
sep
17:00
2021
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

12
sep
16:00
2021
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

sestdiena

18
sep
17:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

19
sep
19:45
2021
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

26
sep
16:00
2021
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

26
sep
19:00
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
9. kārta

sestdiena

25
sep
15:00
2021

sestdiena

25
sep
17:00
2021

svētdiena

26
sep
18:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

1
okt
20:00
2021
Jaunmārupes stadions

svētdiena

3
okt
11:00
2021
Talsu pilsētas stadions
10. kārta

svētdiena

12
sep
19:00
2021
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

9
okt
16:00
2021
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

svētdiena

10
okt
13:00
2021
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

10
okt
15:00
2021
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

10
okt
15:00
2021
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

10
okt
16:00
2021
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
11. kārta

sestdiena

2
okt
17:00
2021
Rīgas 49. vidusskolas stadions
1
Čirkunovs Matīss
Albatroz SC-2
12
2
Jansons Niks
JFK Ventspils
11
3
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
11
4
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
10
5
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
9
6
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
8
7
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
8
8
Baškevics Matīss
Albatroz SC-2
7
9
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
7
10
Pivarovičs Mārtiņš
Albatroz SC-2
7
11
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
7
12
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
7
13
Jušķins Ritvars
FC Talsi/FK Laidze
6
14
Skaļenko Pāvels
FK Kauguri / JFS
6
15
Sleņģis Kristaps Ričards
Albatroz SC-2
6
16
Kleperis Jānis
FK Aliance-2
5
17
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance-2
5
18
Plonis Mareks
JFC Jelgava
5
19
Šaboha Artjoms
Albatroz SC-2
5
20
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
4
21
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
4
22
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
23
Peilāns Mārcis
Albatroz SC-2
4
24
Petkevičs Vitālijs
JFK Ventspils
4
25
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
4
26
Skorikovs Deniss
FK Kauguri / JFS
4
27
Smaļķis Nauris
FK Dobele Allegro
4
28
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
4
29
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS / Leevon-2
4
30
Vlasovs Aleksandrs
JFK Ventspils
4
31
Bečers Rihards
Albatroz SC-2
3
32
Červoņikovs Mārcis
FC Talsi/FK Laidze
3
33
Duksītis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
3
34
Grasmanis Ričards
FC Talsi/FK Laidze
3
35
Iesaliņš Kristaps
FK Aliance-2
3
36
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
3
37
Kupčs Arturs
FK Lielupe
3
38
Mikītis Jānis
Mārupes SC-2
3
39
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
3
40
Neimanis Rihards
FK Dobele Allegro
3
41
Panasjuks Andrejs
FK Kauguri / JFS
3
42
Patijčuks Danila
Albatroz SC-2
3
43
Putraševičs Aigars
FK Kauguri / JFS
3
44
Roberts Grīnvalds
FC Talsi/FK Laidze
3
45
Sondors Ingvars
Mārupes SC-2
3
46
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Saldus SS / Leevon-2
2
47
Briļs Aleksandrs
FK Kauguri / JFS
2
48
Buiko Dmitrijs
Mārupes SC-2
2
49
Buklagins Daniels
FK Dobele Allegro
2
50
Burkāns Ralfs
Albatroz SC-2
2
51
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
2
52
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
2
53
Jēkabsons Edgars
FK Tukums 2000 - 3
2
54
Kalniņš Artis
Mārupes SC-2
2
55
Kosmačovs Jevgēņijs
FK Tukums 2000 - 3
2
56
Landmanis Māris
Saldus SS / Leevon-2
2
57
Markovs Kirils
JFK Ventspils
2
58
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance-2
2
59
Nakrašēvičs Raimonds
Mārupes SC-2
2
60
Ņesterenko Bogdans
FK Kauguri / JFS
2
61
Paegle Kārlis
FC Talsi/FK Laidze
2
62
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
2
63
Reinfelds Miķelis
FK Tukums 2000 - 3
2
64
Staļģis Helvijs
JFC Jelgava
2
65
Šitjakovs Ralfs
Albatroz SC-2
2
66
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
67
Valbergs Kaspars
FC Talsi/FK Laidze
2
68
Zālītis Juris
Mārupes SC-2
2
69
Antoņēvičs Kristaps
Mārupes SC-2
1
70
Apanasovs Marks
FK Lielupe
1
71
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
72
Balandins Igors
FK Lielupe
1
73
Baturinskis Aleksandrs
JFK Ventspils
1
74
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
75
Bērziņš Daniels
FC Talsi/FK Laidze
1
76
Bukšs Mārtiņš
Bauskas BJSS / Mēmele
1
77
Deklavs Andris
Albatroz SC-2
1
78
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
79
Fjodorovs Edgars
JFC Jelgava
1
80
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
81
Gološinskis Jānis
FC Talsi/FK Laidze
1
82
Grauds Daniels
Albatroz SC-2
1
83
Grinbergs Ingus Valters
Albatroz SC-2
1
84
Iesaliņš Ričards
FK Aliance-2
1
85
Ivanovs Andrejs
FK Lielupe
1
86
Ivanovs Daniels
FK Dobele Allegro
1
87
Jansons Sandis
FC Talsi/FK Laidze
1
88
Jefimovs Rinalds Daniels
Mārupes SC-2
1
89
Jeļisejevs Sergejs
FK Tukums 2000 - 3
1
90
Kepke Rene
FK Kauguri / JFS
1
91
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
1
92
Kormiļcins Nikita
FK Kauguri / JFS
1
93
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
1
94
Krūmiņš Mārtiņš
Albatroz SC-2
1
95
Minkevičs Raivo
FK Dobele Allegro
1
96
Nakayama Naohide
Albatroz SC-2
1
97
Namiķis Artūrs
Saldus SS / Leevon-2
1
98
Ozoliņš Ivars
FK Aliance-2
1
99
Pauniņš Rihards
FK Dobele Allegro
1
100
Pulks Ernests
Mārupes SC-2
1
101
Pūliņš Edgars
FK Kauguri / JFS
1
102
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
103
Rubīns Zigmunds
JFC Jelgava
1
104
Santos Costa de Sousa Jadson
Albatroz SC-2
1
105
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
106
Seļickis Ričards
Saldus SS / Leevon-2
1
107
Semeško Maksims
JFK Ventspils
1
108
Stepko Ņikita
FK Kauguri / JFS
1
109
Stikuts Armīns
Albatroz SC-2
1
110
Sumacovski William Max
FC Talsi/FK Laidze
1
111
Šnēbergs Rūdis
FC Talsi/FK Laidze
1
112
Šverins Mārtiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
113
Tomingass Rihards
Mārupes SC-2
1
114
Veinbergs Renārs Antons
Albatroz SC-2
1
115
Vējkrīgers Dāvis
Albatroz SC-2
1
116
Vitkovskis Deniss
Saldus SS / Leevon-2
1
117
Zecmanis Eduards
JFK Ventspils
1
118
Žihs Vladislavs
Albatroz SC-2
1
119
Žodziņš Elvijs
Mārupes SC-2
1
120
Žodziņš Kristaps
Mārupes SC-2
1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2021. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

  Komanda S U N Z GV ZV VA P K
1 Albatroz SC-2 10 10 0 0 62 6 56 30  3.00
2 JFK Ventspils 10 9 0 1 59 2 57 27 2.70
3 FK Kauguri/JFS 9 6 1 2 24 5 19 19 2.11
4 JFC Jelgava 9 5 1 3 34 15 19 16 1.78
5 FK Tukums 2000-3 10 5 2 3 34 25 9 17 1.70
6 FK Dobele Allegro 10 5 0 5 26 19 7 15 1.50
7 FC Talsi 9 4 1 4 26 27 -1 13 1.44
8 FK Aliance-2 10 3 2 5 17 40 -23 11 1.10
9 Saldus SS/Leevon-2 9 3 0 6 11 33 -22 9 1.00
10 Mārupes SC-2 10 2 1 7 20 41 -21 7 0.70
11 Bauskas BJSS/SC Mēmele 10 1 1 8 12 38 -26 4 0.40
12 FK Lielupe 10 0 1 9 11 85 -74 1 0.10
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva