Albatroz SC-2

3.Līga 2021. Rietumu Līga

  • 1pozīcija
  • 30punkti
  • 62:6vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Edgars AndrejevsDzimšanas datums: 21.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Aizsargi
Valērijs RedjkoDzimšanas datums: 10.03.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Dāvis VējkrīgersDzimšanas datums: 08.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
193
1
-
-
Spēlētāji
Ervīns PērkonsDzimšanas datums: 19.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jadson Santos Costa de SousaDzimšanas datums: 26.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Brazīlija
9
643
1
-
-

Kluba vadība

  • Mārtiņš Krūmiņš

    Direktors

    Dzimšanas datums: 11.01.1987.

Treneru korpuss

  • Ervīns Pērkons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.06.1990.
  • Valērijs Redjko

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 10.03.1983.
  • Kārlis Vītoliņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 17.06.1992.
  • Nakano Ryotaro

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.06.1988.
  • Sergejs Diguļovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.11.1975.
  • Boriss Lavrenovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 10.05.1957.

Atbalsta personāls

  • Andrejs Adamovičs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 08.08.1994.

svētdiena

18
jūl
18:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 1. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

25
jūl
18:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 2. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

ceturtdiena

12
aug
20:30
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

15
aug
16:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 4. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

5
sep
18:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 6. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

12
sep
16:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 8. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

19
sep
17:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 7. kārta
Bauskas stadions

sestdiena

2
okt
17:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

3
okt
11:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 9. kārta
Talsu pilsētas stadions

svētdiena

10
okt
16:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 10. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
10
0
0
62
6
+56
30
2
10
9
0
1
59
2
+57
27
3
9
6
1
2
24
5
+19
19
4
10
5
2
3
34
25
+9
17
5
9
5
1
3
34
15
+19
16
6
10
5
0
5
26
19
+7
15
7
9
4
1
4
26
27
-1
13
8
10
3
2
5
17
40
-23
11
10
10
2
1
7
20
41
-21
7
11
10
1
1
8
12
38
-26
4
12
10
0
1
9
11
85
-74
1
1
Čirkunovs Matīss
Albatroz SC-2
12
2
Jansons Niks
JFK Ventspils
11
3
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
11
4
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
10
5
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
9
6
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
8
7
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
8
8
Baškevics Matīss
Albatroz SC-2
7
9
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
7
10
Pivarovičs Mārtiņš
Albatroz SC-2
7
11
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
7
12
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
7
13
Jušķins Ritvars
FC Talsi/FK Laidze
6
14
Skaļenko Pāvels
FK Kauguri / JFS
6
15
Sleņģis Kristaps Ričards
Albatroz SC-2
6
16
Kleperis Jānis
FK Aliance-2
5
17
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance-2
5
18
Plonis Mareks
JFC Jelgava
5
19
Šaboha Artjoms
Albatroz SC-2
5
20
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
4
21
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
4
22
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
23
Peilāns Mārcis
Albatroz SC-2
4
24
Petkevičs Vitālijs
JFK Ventspils
4
25
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
4
26
Skorikovs Deniss
FK Kauguri / JFS
4
27
Smaļķis Nauris
FK Dobele Allegro
4
28
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
4
29
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS / Leevon-2
4
30
Vlasovs Aleksandrs
JFK Ventspils
4
31
Bečers Rihards
Albatroz SC-2
3
32
Červoņikovs Mārcis
FC Talsi/FK Laidze
3
33
Duksītis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
3
34
Grasmanis Ričards
FC Talsi/FK Laidze
3
35
Iesaliņš Kristaps
FK Aliance-2
3
36
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
3
37
Kupčs Arturs
FK Lielupe
3
38
Mikītis Jānis
Mārupes SC-2
3
39
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
3
40
Neimanis Rihards
FK Dobele Allegro
3
41
Panasjuks Andrejs
FK Kauguri / JFS
3
42
Patijčuks Danila
Albatroz SC-2
3
43
Putraševičs Aigars
FK Kauguri / JFS
3
44
Roberts Grīnvalds
FC Talsi/FK Laidze
3
45
Sondors Ingvars
Mārupes SC-2
3
46
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Saldus SS / Leevon-2
2
47
Briļs Aleksandrs
FK Kauguri / JFS
2
48
Buiko Dmitrijs
Mārupes SC-2
2
49
Buklagins Daniels
FK Dobele Allegro
2
50
Burkāns Ralfs
Albatroz SC-2
2
51
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
2
52
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
2
53
Jēkabsons Edgars
FK Tukums 2000 - 3
2
54
Kalniņš Artis
Mārupes SC-2
2
55
Kosmačovs Jevgēņijs
FK Tukums 2000 - 3
2
56
Landmanis Māris
Saldus SS / Leevon-2
2
57
Markovs Kirils
JFK Ventspils
2
58
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance-2
2
59
Nakrašēvičs Raimonds
Mārupes SC-2
2
60
Ņesterenko Bogdans
FK Kauguri / JFS
2
61
Paegle Kārlis
FC Talsi/FK Laidze
2
62
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
2
63
Reinfelds Miķelis
FK Tukums 2000 - 3
2
64
Staļģis Helvijs
JFC Jelgava
2
65
Šitjakovs Ralfs
Albatroz SC-2
2
66
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
67
Valbergs Kaspars
FC Talsi/FK Laidze
2
68
Zālītis Juris
Mārupes SC-2
2
69
Antoņēvičs Kristaps
Mārupes SC-2
1
70
Apanasovs Marks
FK Lielupe
1
71
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
72
Balandins Igors
FK Lielupe
1
73
Baturinskis Aleksandrs
JFK Ventspils
1
74
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
75
Bērziņš Daniels
FC Talsi/FK Laidze
1
76
Bukšs Mārtiņš
Bauskas BJSS / Mēmele
1
77
Deklavs Andris
Albatroz SC-2
1
78
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
79
Fjodorovs Edgars
JFC Jelgava
1
80
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
81
Gološinskis Jānis
FC Talsi/FK Laidze
1
82
Grauds Daniels
Albatroz SC-2
1
83
Grinbergs Ingus Valters
Albatroz SC-2
1
84
Iesaliņš Ričards
FK Aliance-2
1
85
Ivanovs Andrejs
FK Lielupe
1
86
Ivanovs Daniels
FK Dobele Allegro
1
87
Jansons Sandis
FC Talsi/FK Laidze
1
88
Jefimovs Rinalds Daniels
Mārupes SC-2
1
89
Jeļisejevs Sergejs
FK Tukums 2000 - 3
1
90
Kepke Rene
FK Kauguri / JFS
1
91
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
1
92
Kormiļcins Nikita
FK Kauguri / JFS
1
93
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
1
94
Krūmiņš Mārtiņš
Albatroz SC-2
1
95
Minkevičs Raivo
FK Dobele Allegro
1
96
Nakayama Naohide
Albatroz SC-2
1
97
Namiķis Artūrs
Saldus SS / Leevon-2
1
98
Ozoliņš Ivars
FK Aliance-2
1
99
Pauniņš Rihards
FK Dobele Allegro
1
100
Pulks Ernests
Mārupes SC-2
1
101
Pūliņš Edgars
FK Kauguri / JFS
1
102
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
103
Rubīns Zigmunds
JFC Jelgava
1
104
Santos Costa de Sousa Jadson
Albatroz SC-2
1
105
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
106
Seļickis Ričards
Saldus SS / Leevon-2
1
107
Semeško Maksims
JFK Ventspils
1
108
Stepko Ņikita
FK Kauguri / JFS
1
109
Stikuts Armīns
Albatroz SC-2
1
110
Sumacovski William Max
FC Talsi/FK Laidze
1
111
Šnēbergs Rūdis
FC Talsi/FK Laidze
1
112
Šverins Mārtiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
113
Tomingass Rihards
Mārupes SC-2
1
114
Veinbergs Renārs Antons
Albatroz SC-2
1
115
Vējkrīgers Dāvis
Albatroz SC-2
1
116
Vitkovskis Deniss
Saldus SS / Leevon-2
1
117
Zecmanis Eduards
JFK Ventspils
1
118
Žihs Vladislavs
Albatroz SC-2
1
119
Žodziņš Elvijs
Mārupes SC-2
1
120
Žodziņš Kristaps
Mārupes SC-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU