FK Lielupe

3.Līga 2021. Rietumu Līga

  • 12pozīcija
  • 1punkti
  • 11:85vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Andžs Arveds BērziņšDzimšanas datums: 21.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
23
-
-
-
Adrians Daniels KaufmanisDzimšanas datums: 04.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alfred ThankachanDzimšanas datums: 28.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: India
-
-
-
-
-
Antons VasiļjevsDzimšanas datums: 21.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
517
-
2
-
Aizsargi
Mārtiņš AuziņšDzimšanas datums: 02.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
416
-
-
-
Igors BalandinsDzimšanas datums: 05.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
426
1
1
-
Jevgenijs JenatsDzimšanas datums: 21.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs KupčsDzimšanas datums: 24.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
702
3
3
-
Sergejs MožajevsDzimšanas datums: 02.08.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
548
-
1
-
Riccardo PaoliDzimšanas datums: 19.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
8
695
-
1
-
Kristaps SalgrāvisDzimšanas datums: 18.01.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
490
-
-
-
Damirs UrazmetovsDzimšanas datums: 08.05.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nils VeipānsDzimšanas datums: 19.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
225
-
-
-
Pussargi
Ruslans AleksejevsDzimšanas datums: 18.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
436
-
-
-
Maksims BočarņikovsDzimšanas datums: 19.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs IvanovsDzimšanas datums: 14.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
87
1
-
-
Dmitrijs IvanovsDzimšanas datums: 19.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
183
-
-
-
Maksims KirilovsDzimšanas datums: 04.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
836
1
-
-
Sergei RubanDzimšanas datums: 24.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
2
29
-
-
-
Andris SmilgaDzimšanas datums: 15.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
388
-
1
-
Dainis SondorsDzimšanas datums: 29.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
390
-
-
-
Uzbrucēji
Andrejs AņņenkovsDzimšanas datums: 18.11.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
157
-
-
-
Pāvels BaikovsDzimšanas datums: 18.11.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
732
4
2
-
Sergejs LazorskisDzimšanas datums: 09.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
423
-
-
-
Artūrs NikolajevsDzimšanas datums: 19.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis VillerušsDzimšanas datums: 03.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
630
-
-
-
Spēlētāji
Dildeep Sankar ThachileryDzimšanas datums: 10.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: India
1
90
-
-
-

Kluba vadība

  • Jevgenijs Jenats

    Izpilddirektors

    Dzimšanas datums: 21.07.1988.

Treneru korpuss

  • Kārlis Villerušs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 03.03.1993.
  • Jeļena Smilga

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.07.1996.
  • Rihards Vilnis

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 10.07.1993.

Atbalsta personāls

  • Andrejs Aņņenkovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 18.11.1984.
  • Dainis Sondors

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 29.10.1998.
  • Marija Voronova

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 24.08.1993.
  • Maksims Bočarņikovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 19.10.1994.

sestdiena

10
jūl
17:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 1. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

25
jūl
19:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 2. kārta
O/C „Ventspils” stadions, rezerves laukums

sestdiena

7
aug
17:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 3. kārta
Bauskas stadions

svētdiena

15
aug
18:45
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 4. kārta
Zemgales OC

svētdiena

22
aug
15:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 5. kārta
Talsu pilsētas stadions

piektdiena

27
aug
20:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 6. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

4
sep
14:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

12
sep
19:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 10. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

19
sep
19:45
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 8. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

2
okt
17:00
2021
LFF Rietumu zonas 3.Līga 2021, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
10
0
0
62
6
+56
30
2
10
9
0
1
59
2
+57
27
3
9
6
1
2
24
5
+19
19
4
10
5
2
3
34
25
+9
17
5
9
5
1
3
34
15
+19
16
6
10
5
0
5
26
19
+7
15
7
9
4
1
4
26
27
-1
13
8
10
3
2
5
17
40
-23
11
10
10
2
1
7
20
41
-21
7
11
10
1
1
8
12
38
-26
4
12
10
0
1
9
11
85
-74
1
1
Matīss Čirkunovs
Albatroz SC-2
12
2
Aldis Trukšāns
JFC Jelgava
11
3
Niks Jansons
JFK Ventspils
11
4
Vladimirs Mukins
JFK Ventspils
10
5
Ronalds Leja
FK Tukums 2000 - 3
9
6
Dāvis Daniels Kaņeps
JFK Ventspils
8
7
Klāvs Viļumovs
JFK Ventspils
8
8
Artūrs Zomerovskis
Bauskas BJSS / Mēmele
7
9
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
7
10
Mareks Rudakovs
JFC Jelgava
7
11
Matīss Baškevics
Albatroz SC-2
7
12
Mārtiņš Pivarovičs
Albatroz SC-2
7
13
Kristaps Ričards Sleņģis
Albatroz SC-2
6
14
Pāvels Skaļenko
FK Kauguri / JFS
6
15
Ritvars Jušķins
FC Talsi/FK Laidze
6
16
Artjoms Šaboha
Albatroz SC-2
5
17
Jānis Kleperis
FK Aliance-2
5
18
Mareks Plonis
JFC Jelgava
5
19
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance-2
5
20
Aivars Ķeris
FK Dobele Allegro
4
21
Aleksandrs Vlasovs
JFK Ventspils
4
22
Deniss Skorikovs
FK Kauguri / JFS
4
23
Jēkabs Šteinburgs
JFC Jelgava
4
24
Mārcis Peilāns
Albatroz SC-2
4
25
Nauris Smaļķis
FK Dobele Allegro
4
26
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
4
27
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
4
28
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000 - 3
4
29
Robert Onochie Ukuta
Saldus SS / Leevon-2
4
30
Vitālijs Petkevičs
JFK Ventspils
4
31
Aigars Putraševičs
FK Kauguri / JFS
3
32
Andrejs Panasjuks
FK Kauguri / JFS
3
33
Artis Miškins
FK Tukums 2000 - 3
3
34
Arturs Kupčs
FK Lielupe
3
35
Danila Patijčuks
Albatroz SC-2
3
36
Grīnvalds Roberts
FC Talsi/FK Laidze
3
37
Ingvars Sondors
Mārupes SC-2
3
38
Jānis Mikītis
Mārupes SC-2
3
39
Kristaps Iesaliņš
FK Aliance-2
3
40
Kristaps Kančs
JFK Ventspils
3
41
Mārcis Červoņikovs
FC Talsi/FK Laidze
3
42
Reinis Duksītis
FK Tukums 2000 - 3
3
43
Ričards Grasmanis
FC Talsi/FK Laidze
3
44
Rihards Bečers
Albatroz SC-2
3
45
Rihards Neimanis
FK Dobele Allegro
3
46
Aleksandrs Briļs
FK Kauguri / JFS
2
47
Antons Aleksandrs Dresmanis
JFC Jelgava
2
48
Artis Kalniņš
Mārupes SC-2
2
49
Artūrs Priede
FK Tukums 2000 - 3
2
50
Bogdans Ņesterenko
FK Kauguri / JFS
2
51
Daniels Buklagins
FK Dobele Allegro
2
52
Dmitrijs Buiko
Mārupes SC-2
2
53
Edgars Jēkabsons
FK Tukums 2000 - 3
2
54
Hamed Oluwatosin Abdulhameed
Saldus SS / Leevon-2
2
55
Helvijs Staļģis
JFC Jelgava
2
56
Jevgēņijs Kosmačovs
FK Tukums 2000 - 3
2
57
Juris Zālītis
Mārupes SC-2
2
58
Kaspars Valbergs
FC Talsi/FK Laidze
2
59
Kārlis Paegle
FC Talsi/FK Laidze
2
60
Kirils Markovs
JFK Ventspils
2
61
Lūkass Kristofers Gandzs
JFK Ventspils
2
62
Matīss Šteimanis
FK Tukums 2000 - 3
2
63
Māris Landmanis
Saldus SS / Leevon-2
2
64
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance-2
2
65
Miķelis Reinfelds
FK Tukums 2000 - 3
2
66
Raimonds Nakrašēvičs
Mārupes SC-2
2
67
Ralfs Burkāns
Albatroz SC-2
2
68
Ralfs Šitjakovs
Albatroz SC-2
2
69
Aleksandrs Baturinskis
JFK Ventspils
1
70
Andrejs Ivanovs
FK Lielupe
1
71
Andris Deklavs
Albatroz SC-2
1
72
Andris Sarva
FK Tukums 2000 - 3
1
73
Armīns Stikuts
Albatroz SC-2
1
74
Artūrs Namiķis
Saldus SS / Leevon-2
1
75
Arvis Krūmiņš
JFC Jelgava
1
76
Daniels Bērziņš
FC Talsi/FK Laidze
1
77
Daniels Grauds
Albatroz SC-2
1
78
Daniels Ivanovs
FK Dobele Allegro
1
79
Dāvis Vējkrīgers
Albatroz SC-2
1
80
Deniss Vitkovskis
Saldus SS / Leevon-2
1
81
Edgars Fjodorovs
JFC Jelgava
1
82
Edgars Pūliņš
FK Kauguri / JFS
1
83
Eduards Zecmanis
JFK Ventspils
1
84
Elvijs Žodziņš
Mārupes SC-2
1
85
Ernests Pulks
Mārupes SC-2
1
86
Igors Balandins
FK Lielupe
1
87
Ingus Valters Grinbergs
Albatroz SC-2
1
88
Ivars Ozoliņš
FK Aliance-2
1
89
Jadson Santos Costa de Sousa
Albatroz SC-2
1
90
Jānis Gološinskis
FC Talsi/FK Laidze
1
91
Kristaps Antoņēvičs
Mārupes SC-2
1
92
Kristaps Žodziņš
Mārupes SC-2
1
93
Kristiāns Beķeris
Bauskas BJSS / Mēmele
1
94
Maksims Kirilovs
FK Lielupe
1
95
Maksims Semeško
JFK Ventspils
1
96
Marks Apanasovs
FK Lielupe
1
97
Marks Kristofers Dievaitis
Bauskas BJSS / Mēmele
1
98
Mārtiņš Bukšs
Bauskas BJSS / Mēmele
1
99
Mārtiņš Krūmiņš
Albatroz SC-2
1
100
Mārtiņš Šverins
FK Tukums 2000 - 3
1
101
Naohide Nakayama
Albatroz SC-2
1
102
Nikita Kormiļcins
FK Kauguri / JFS
1
103
Niks Roziņš
FK Dobele Allegro
1
104
Ņikita Stepko
FK Kauguri / JFS
1
105
Oskars Audzēvičs
FK Dobele Allegro
1
106
Raivo Minkevičs
FK Dobele Allegro
1
107
Renārs Antons Veinbergs
Albatroz SC-2
1
108
Rene Kepke
FK Kauguri / JFS
1
109
Ričards Iesaliņš
FK Aliance-2
1
110
Ričards Seļickis
Saldus SS / Leevon-2
1
111
Rihards Pauniņš
FK Dobele Allegro
1
112
Rihards Tomingass
Mārupes SC-2
1
113
Rinalds Daniels Jefimovs
Mārupes SC-2
1
114
Rūdis Šnēbergs
FC Talsi/FK Laidze
1
115
Sandis Jansons
FC Talsi/FK Laidze
1
116
Sergejs Jeļisejevs
FK Tukums 2000 - 3
1
117
Svajunas Foks
Bauskas BJSS / Mēmele
1
118
Vladislavs Žihs
Albatroz SC-2
1
119
William Max Sumacovski
FC Talsi/FK Laidze
1
120
Zigmunds Rubīns
JFC Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes