U18 Elites grupa 2018

2018

  • 10klubi
  • 27spēlētāji
  • 90spēles

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

pirmdiena

2
apr
17:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

4
apr
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

piektdiena

6
apr
11:30
2018
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

25
jūl
16:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
2. kārta

sestdiena

14
apr
18:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

15
apr
16:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

18
apr
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

8
aug
17:00
2018
RTU stadions
3. kārta

pirmdiena

2
apr
15:00
2018
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

18
apr
15:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

18
apr
17:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

21
apr
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
4. kārta

trešdiena

11
apr
15:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

25
apr
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

26
apr
14:00
2018
RTU stadions

ceturtdiena

26
apr
16:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions
5. kārta

trešdiena

2
mai
16:30
2018

ceturtdiena

3
mai
17:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions

piektdiena

4
mai
13:00
2018
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

trešdiena

9
mai
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''
6. kārta

piektdiena

25
mai
18:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

27
mai
11:00
2018
RTU stadions

trešdiena

4
jūl
17:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

11
jūl
16:00
2018
Stadions ''Velnciems''
7. kārta

trešdiena

13
jūn
12:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

13
jūn
14:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

13
jūn
14:00
2018
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

13
jūn
17:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions
8. kārta

otrdiena

19
jūn
12:00
2018
RTU stadions

trešdiena

20
jūn
14:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

8
jūl
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''

pirmdiena

9
jūl
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
9. kārta

trešdiena

27
jūn
14:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

27
jūn
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

28
jūn
18:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

3
okt
16:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions
10. kārta

sestdiena

7
apr
15:00
2018
RTU stadions

trešdiena

4
jūl
14:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

5
jūl
16:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

piektdiena

27
jūl
19:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11. kārta

sestdiena

14
apr
17:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions

trešdiena

1
aug
14:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

4
aug
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

29
aug
16:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
12. kārta

piektdiena

3
aug
18:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

8
aug
15:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

15
aug
18:30
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

17
aug
15:00
2018
13. kārta

trešdiena

11
jūl
16:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

22
aug
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

22
aug
16:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

22
aug
16:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14. kārta

ceturtdiena

30
aug
13:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

19
sep
14:00
2018

trešdiena

19
sep
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

20
sep
18:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15. kārta

trešdiena

25
jūl
16:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

26
sep
16:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions

ceturtdiena

4
okt
15:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

4
okt
16:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16. kārta

trešdiena

17
okt
15:00
2018
RTU stadions

trešdiena

17
okt
16:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

17
okt
19:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

31
okt
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
17. kārta

trešdiena

12
sep
15:00
2018
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

25
okt
16:00
2018
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

27
okt
15:00
2018
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

27
okt
17:00
2018
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18. kārta

otrdiena

26
jūn
18:00
2018
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

10
okt
16:00
2018
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

24
okt
14:00
2018
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

31
okt
14:00
2018
Stadions ''Velnciems''
1
Artūrs Smetanovs
FK Liepāja/LFS
15
2
Raivis Ķiršs
Rīgas Futbola skola
15
3
Marko Regža
Rīgas Futbola skola
12
4
Viktors Ziemelis
FK Liepāja/LFS
11
5
Renārs Varslavāns
FS METTA
9
6
Aleksandrs Kartišovs
FS METTA
8
7
Artjoms Troickis
SK Super Nova
8
8
Raimonds Krollis
FS METTA
8
9
Deniss Stradiņš
SK Super Nova
7
10
Kristers Silvestrovs
FA Ventspils
7
11
Dainis Sibirjanovs
BFC Daugavpils
6
12
Kārlis Rozītis
Vidzemes futbola centrs
6
13
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils
6
14
Matīss Zēģele
FS METTA
6
15
Roberts Magrins
BFC Daugavpils
6
16
Jēkabs Lagūns
FS METTA
5
17
Kristers Aļekseičiks
FA Ventspils
5
18
Aleksejs Krjukovičs
FS METTA
4
19
Deivids Drāznieks
FK Liepāja/LFS
4
20
Igors Kovaļkovs
JFC Skonto
4
21
Kristers Čudars
Riga FC U-18
4
22
Maksims Toņiševs
Rīgas Futbola skola
4
23
Niks Dusalijevs
FA Ventspils
4
24
Raens Tālbergs
FA Ventspils
4
25
Ričards Žaldovskis
BFC Daugavpils
4
26
Vladimirs Stepanovs
FK Liepāja/LFS
4
27
Danils Maligins
Riga FC U-18
3
28
Edgars Urbāns
BFC Daugavpils
3
29
Eduards Zecmanis
FA Ventspils
3
30
Kaspars Kokins
FA Ventspils
3
31
Kristofers Zviņģelis
JFA Jelgava
3
32
Maksims Balsevičs
SK Super Nova
3
33
Ralfs Akmins
Vidzemes futbola centrs
3
34
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
FK Liepāja/LFS
3
35
Roberts Zelmanis
Rīgas Futbola skola
3
36
Robins Kokarītis
FA Ventspils
3
37
Rūdolfs Zicāns
Riga FC U-18
3
38
Tahirs Džans Muradovs
Riga FC U-18
3
39
Valentins Troņinkovs
Rīgas Futbola skola
3
40
Vladislavs Čerņikovs
Riga FC U-18
3
41
Aleksejs Andrejevs
Rīgas Futbola skola
2
42
Artūrs Ļotčikovs
FA Ventspils
2
43
Deniss Kozlovs
BFC Daugavpils
2
44
Emīls Birka
FS METTA
2
45
Germans Saveļjevs
JFA Jelgava
2
46
Gustavs Grasis
FK Liepāja/LFS
2
47
Kristers Daniels Lībeks
FK Liepāja/LFS
2
48
Mariss Bite
FA Ventspils
2
49
Marks Smuļko
JFC Skonto
2
50
Normunds Uldriķis
FS METTA
2
51
Ņikita Žarovs
JFA Jelgava
2
52
Oskars Soroka
JFA Jelgava
2
53
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils
2
54
Renārs Guliaks
FS METTA
2
55
Ričards Šauers
FS METTA
2
56
Rūdolfs Fogelis
FK Liepāja/LFS
2
57
Uvis Dreija
FA Ventspils
2
58
Aleksejs Buksovs
SK Super Nova
1
59
Aleksejs Krasivorons
JFC Skonto
1
60
Aris Guļijevs
Riga FC U-18
1
61
Artjoms Levaševs
Riga FC U-18
1
62
Artjoms Vorobjovs
JFA Jelgava
1
63
Artūrs Emīls Sorokins
Vidzemes futbola centrs
1
64
Atis Ozols
Rīgas Futbola skola
1
65
Bruno Laizāns
JFC Skonto
1
66
Daniels Sērmoliņš
FK Liepāja/LFS
1
67
Daniils Moškovičs
Riga FC U-18
1
68
Daņiils Staņuks
Rīgas Futbola skola
1
69
Dāvids Amdurs
Rīgas Futbola skola
1
70
Dāvids Nemiro
Riga FC U-18
1
71
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
1
72
Eduards Emulovs
Vidzemes futbola centrs
1
73
Ēriks Kuciba
Rīgas Futbola skola
1
74
Gabriels Kirkils
FS METTA
1
75
Gļebs Cvetkovs
Rīgas Futbola skola
1
76
Grigorijs Akifjevs
BFC Daugavpils
1
77
Henrijs Šibass
JFC Skonto
1
78
Iļja Savčenko
Rīgas Futbola skola
1
79
Ivans Matvejevs
SK Super Nova
1
80
Ivo Minkevičs
JFA Jelgava
1
81
Jurijs Matvejevs
FA Ventspils
1
82
Kārlis Miķelis Liepiņš
SK Super Nova
1
83
Kirils Protass
Rīgas Futbola skola
1
84
Kristens Knope
JFA Jelgava
1
85
Maksims Sidorovs
FK Liepāja/LFS
1
86
Mārtiņš Pļāvējs
Riga FC U-18
1
87
Nauris Gunārs Kaluga
FK Liepāja/LFS
1
88
Niks Jansons
FA Ventspils
1
89
Nils Danijs Grīngofs
Rīgas Futbola skola
1
90
Ņikita Boļšakovs
JFC Skonto
1
91
Ņikita Koliņko
Rīgas Futbola skola
1
92
Olafs Putrālis
Vidzemes futbola centrs
1
93
Oskars Vientiess
FS METTA
1
94
Ričards Rullis
Vidzemes futbola centrs
1
95
Ričards Ulmis
FS METTA
1
96
Ruslans Medvedins
Riga FC U-18
1
97
Rūdis Rozītis
Vidzemes futbola centrs
1
98
Svetoslavs Čugunovs
Riga FC U-18
1
99
Valērijs Gerasimovs
SK Super Nova
1
100
Valters Valts Siliņš
Vidzemes futbola centrs
1
101
Viktors Čebotarjovs
Riga FC U-18
1
102
Viktors Grigorjevs
FA Ventspils
1
103
Vladislavs Skurjats
BFC Daugavpils
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
11
2
3
48
24
+24
35
2
16
11
1
4
46
20
+26
34
3
16
10
2
4
36
16
+20
32
4
16
9
4
3
32
27
+5
31
5
16
9
1
6
48
25
+23
28
6
16
5
2
9
25
34
-9
17
7
16
3
4
9
12
30
-18
13
8
16
3
2
11
19
43
-24
11
9
16
2
0
14
15
62
-47
6
10
0
0
0
0
0
0
0
0

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes