Valmiera FC/BSS

Meistarības Austrumu grupa U-18 2021

  • 2pozīcija
  • 28punkti
  • 54:15vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Ņikita CepeļevsDzimšanas datums: 13.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
495
1
3
-
Spēlētāji
Martins BoktaDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
580
5
1
-
Ervīns ČepjolkinsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
115
-
-
-
Deniss CiunelisDzimšanas datums: 04.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
233
1
-
-
Ioanns FjodorovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
121
-
-
-
Ronalds GackisDzimšanas datums: 21.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
568
-
-
-
Konstantīns GluzunovsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis GolovanovsDzimšanas datums: 09.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Everts HemmelisDzimšanas datums: 25.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts IgoņkinsDzimšanas datums: 03.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars IrmejsDzimšanas datums: 14.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
450
-
-
-
Ralfs KragliksDzimšanas datums: 06.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
723
1
2
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
583
6
-
-
Rainers LoikoDzimšanas datums: 19.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks Maurs-BoksDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
108
-
-
-
Voldemārs OzoliņšDzimšanas datums: 15.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
21
-
-
-
Martins Edvards RusmanisDzimšanas datums: 12.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
340
-
1
-
Dāvis SīkaDzimšanas datums: 03.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
-
1
-
Dāvis SinkaDzimšanas datums: 19.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
271
1
-
-
Maksimiljans ŠtauersDzimšanas datums: 24.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars Krists ZauskaDzimšanas datums: 12.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
354
4
-
-

Treneru korpuss

  • Gatis Ērglis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 24.04.1969.
  • Normunds Zvejnieks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 10.02.1968.
  • Gatis Kalniņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 12.08.1981.
  • Jevgēnijs Belovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 12.01.1979.
  • Andis Ādamsons

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 09.02.1974.
  • Māris Antons

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 12.10.1985.
  • Kaspars Breģis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.10.1994.

ceturtdiena

8
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

13
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

piektdiena

23
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 3. kārta
Maltas stadions

ceturtdiena

29
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

5
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

11
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

15
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 7. kārta
Audas stadions

trešdiena

25
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 8. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

7
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 9. kārta
Gostiņu stadions

pirmdiena

25
okt
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
11
10
1
0
69
7
+62
31
2
10
9
1
0
54
15
+39
28
3
11
8
1
2
44
17
+27
25
4
11
5
1
5
29
23
+6
16
5
13
4
0
9
19
77
-58
12
6
14
3
0
11
17
42
-25
9
1
Rūdolfs Muižnieks
Valmiera FC/BSS
13
2
Ralfs Mārtiņš Gruntmanis
RFS Akadēmija
12
3
Ņikita Ļebedevs
RFS Akadēmija
11
4
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
11
5
Ingus Vaņins
Ilūkstes NSS
10
6
Rinalds Sadovņikovs
RFS Akadēmija
10
7
Rihards Grinaško
FK Auda
8
8
Vadims Trefilovs
RFS Akadēmija
8
9
Vadims Mironovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
7
10
Daniels Lērme
Valmiera FC/BSS
6
11
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC/BSS
6
12
Renārs Strūve
FK Auda
6
13
Dāvis Mārcis Valmiers
FK Auda
5
14
Iļja Morozs
RFS Akadēmija
5
15
Jānis Rīders
Vidzemes FC/FC Gauja
5
16
Mairis Timšāns
Ilūkstes NSS
5
17
Martins Bokta
Valmiera FC/BSS
5
18
Ruslans Deružinskis
RFS Akadēmija
5
19
Irvīns Pūlis
Valmiera FC/BSS
4
20
Kaspars Neverovskis
Jēkabpils SS
4
21
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/BSS
4
22
Salvis Petriks
Jēkabpils SS
4
23
Artūrs Bērziņš
Valmiera FC/BSS
3
24
Artūrs Sejāns
RFS Akadēmija
3
25
Dāniels Strods
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
3
26
Emīls Vītiņš
FK Auda
3
27
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SS
3
28
Kristers Pantelejevs
FK Auda
3
29
Maksims Muzafarovs
FK Auda
3
30
Markuss Zīriņš
FK Auda
3
31
Rihards Vītols
Valmiera FC/BSS
3
32
Roberts Linards
Ilūkstes NSS
3
33
Rūdolfs Bērziņš
Vidzemes FC/FC Gauja
3
34
Arnolds Kostovs
Vidzemes FC/FC Gauja
2
35
Guntis Griškovs
RFS Akadēmija
2
36
Imants Ančs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
37
Jonass Gurčus
FK Auda
2
38
Kirils Bogdanovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
39
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
2
40
Madars Bīmanis
Jēkabpils SS
2
41
Renārs Eberhards
Vidzemes FC/FC Gauja
2
42
Sandis Glaudāns
FK Auda
2
43
Sentis Fiļipovs
Vidzemes FC/FC Gauja
2
44
Sergejs Kuzmins
Ilūkstes NSS
2
45
Tomass Stumbiņš
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
2
46
Vlads Sokolovs
Ilūkstes NSS
2
47
Artjoms Butorins
RFS Akadēmija
1
48
Bērziņš Ēriks Ozijs
FK Auda
1
49
Daniils Kuzņecovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
50
Danila Smirnovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
51
Dāvis Sinka
Valmiera FC/BSS
1
52
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/BSS
1
53
Endijs Apsītis
Vidzemes FC/FC Gauja
1
54
Endijs Bērziņš
Jēkabpils SS
1
55
Ēriks Vītiņš
FK Auda
1
56
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
1
57
Igors Boļšakovs
RFS Akadēmija
1
58
Igors Driksna
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
59
Kristofers Uzols
RFS Akadēmija
1
60
Lauris Patriks Evarts
RFS Akadēmija
1
61
Marats Grīnbergs
RFS Akadēmija
1
62
Matīss Abramovičs
FK Auda
1
63
Mihails Bogomolovs
RFS Akadēmija
1
64
Mikus Briežkalns
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
1
65
Ņikita Cepeļevs
Valmiera FC/BSS
1
66
Ņikita Dubkovs
Jēkabpils SS
1
67
Oto Orests Specians
Vidzemes FC/FC Gauja
1
68
Raivis Radivinskis
Ilūkstes NSS
1
69
Ralfs Beinarovičs
Jēkabpils SS
1
70
Ralfs Kragliks
Valmiera FC/BSS
1
71
Renards Rimovičs
Ilūkstes NSS
1
72
Renārs Rumjancevs
Vidzemes FC/FC Gauja
1
73
Roberts Zustars
RFS Akadēmija
1
74
Rūdolfs Zeņģis
Valmiera FC/BSS
1
75
Stīvens Kokainis
Ilūkstes NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU