FK Auda

Meistarības Austrumu grupa U-18 2021

  • 3pozīcija
  • 25punkti
  • 44:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Jonass GurčusDzimšanas datums: 16.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
2
1
-
Pussargi
Jānis Mārtiņš KviesītisDzimšanas datums: 23.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
194
-
1
-
Spēlētāji
Matīss AbramovičsDzimšanas datums: 21.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
615
1
3
-
Bērziņš Ēriks OzijsDzimšanas datums: 01.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
160
1
-
-
Sandis GlaudānsDzimšanas datums: 13.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
603
2
1
-
Ralfs GustiņšDzimšanas datums: 15.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
634
-
-
-
Ralfs Toms KandersDzimšanas datums: 15.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
57
-
-
-
Aleksandrs KrasnovsDzimšanas datums: 27.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis LazdiņšDzimšanas datums: 02.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
79
-
-
-
Rainers StauroDzimšanas datums: 06.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
779
-
5
-
Renārs StrūveDzimšanas datums: 30.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
870
6
1
-
Emīls VītiņšDzimšanas datums: 02.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
173
3
-
-
Daniels ŽuksDzimšanas datums: 18.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
211
-
-
-

Treneru korpuss

  • Rihards Gorkšs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1987.
  • Jānis Rotbergs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.09.1994.

otrdiena

6
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 1. kārta
Audas stadions

pirmdiena

19
jūl
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 3. kārta
Audas stadions

trešdiena

28
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

pirmdiena

2
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 5. kārta
Audas stadions

svētdiena

15
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 7. kārta
Audas stadions

pirmdiena

23
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 8. kārta
Gostiņu stadions

pirmdiena

6
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 6. kārta
Audas stadions

pirmdiena

13
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 12. kārta
Maltas stadions

ceturtdiena

16
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 9. kārta
Audas stadions

otrdiena

21
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 10. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

29
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Austrumu grupa U-18 2021, 11. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
11
10
1
0
69
7
+62
31
2
10
9
1
0
54
15
+39
28
3
11
8
1
2
44
17
+27
25
4
11
5
1
5
29
23
+6
16
5
13
4
0
9
19
77
-58
12
6
14
3
0
11
17
42
-25
9
1
Rūdolfs Muižnieks
Valmiera FC/BSS
13
2
Ralfs Mārtiņš Gruntmanis
RFS Akadēmija
12
3
Ņikita Ļebedevs
RFS Akadēmija
11
4
Rolands Prohorovs
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
11
5
Ingus Vaņins
Ilūkstes NSS
10
6
Rinalds Sadovņikovs
RFS Akadēmija
10
7
Rihards Grinaško
FK Auda
8
8
Vadims Trefilovs
RFS Akadēmija
8
9
Vadims Mironovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
7
10
Daniels Lērme
Valmiera FC/BSS
6
11
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC/BSS
6
12
Renārs Strūve
FK Auda
6
13
Dāvis Mārcis Valmiers
FK Auda
5
14
Iļja Morozs
RFS Akadēmija
5
15
Jānis Rīders
Vidzemes FC/FC Gauja
5
16
Mairis Timšāns
Ilūkstes NSS
5
17
Martins Bokta
Valmiera FC/BSS
5
18
Ruslans Deružinskis
RFS Akadēmija
5
19
Irvīns Pūlis
Valmiera FC/BSS
4
20
Kaspars Neverovskis
Jēkabpils SS
4
21
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/BSS
4
22
Salvis Petriks
Jēkabpils SS
4
23
Artūrs Bērziņš
Valmiera FC/BSS
3
24
Artūrs Sejāns
RFS Akadēmija
3
25
Dāniels Strods
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
3
26
Emīls Vītiņš
FK Auda
3
27
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SS
3
28
Kristers Pantelejevs
FK Auda
3
29
Maksims Muzafarovs
FK Auda
3
30
Markuss Zīriņš
FK Auda
3
31
Rihards Vītols
Valmiera FC/BSS
3
32
Roberts Linards
Ilūkstes NSS
3
33
Rūdolfs Bērziņš
Vidzemes FC/FC Gauja
3
34
Arnolds Kostovs
Vidzemes FC/FC Gauja
2
35
Guntis Griškovs
RFS Akadēmija
2
36
Imants Ančs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
37
Jonass Gurčus
FK Auda
2
38
Kirils Bogdanovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
39
Kristers Vanags
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
2
40
Madars Bīmanis
Jēkabpils SS
2
41
Renārs Eberhards
Vidzemes FC/FC Gauja
2
42
Sandis Glaudāns
FK Auda
2
43
Sentis Fiļipovs
Vidzemes FC/FC Gauja
2
44
Sergejs Kuzmins
Ilūkstes NSS
2
45
Tomass Stumbiņš
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
2
46
Vlads Sokolovs
Ilūkstes NSS
2
47
Artjoms Butorins
RFS Akadēmija
1
48
Bērziņš Ēriks Ozijs
FK Auda
1
49
Daniils Kuzņecovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
50
Danila Smirnovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
51
Dāvis Sinka
Valmiera FC/BSS
1
52
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/BSS
1
53
Endijs Apsītis
Vidzemes FC/FC Gauja
1
54
Endijs Bērziņš
Jēkabpils SS
1
55
Ēriks Vītiņš
FK Auda
1
56
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
1
57
Igors Boļšakovs
RFS Akadēmija
1
58
Igors Driksna
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
59
Kristofers Uzols
RFS Akadēmija
1
60
Lauris Patriks Evarts
RFS Akadēmija
1
61
Marats Grīnbergs
RFS Akadēmija
1
62
Matīss Abramovičs
FK Auda
1
63
Mihails Bogomolovs
RFS Akadēmija
1
64
Mikus Briežkalns
FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS
1
65
Ņikita Cepeļevs
Valmiera FC/BSS
1
66
Ņikita Dubkovs
Jēkabpils SS
1
67
Oto Orests Specians
Vidzemes FC/FC Gauja
1
68
Raivis Radivinskis
Ilūkstes NSS
1
69
Ralfs Beinarovičs
Jēkabpils SS
1
70
Ralfs Kragliks
Valmiera FC/BSS
1
71
Renards Rimovičs
Ilūkstes NSS
1
72
Renārs Rumjancevs
Vidzemes FC/FC Gauja
1
73
Roberts Zustars
RFS Akadēmija
1
74
Rūdolfs Zeņģis
Valmiera FC/BSS
1
75
Stīvens Kokainis
Ilūkstes NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU