OptibetVirslīga

Valmiera FC

Optibet Virslīga 2022

  • 1pozīcija
  • 85punkti
  • 101:25vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Klāvs LauvaDzimšanas datums: 30.06.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Rihards MatrevicsDzimšanas datums: 18.03.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
34
3060
-
1
-
Rūdolfs Oskars SolohaDzimšanas datums: 16.03.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Daniels BalodisDzimšanas datums: 10.06.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
30
2631
3
5
1
Emīls BirkaDzimšanas datums: 25.04.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
32
2008
1
-
-
Pape Yare FallDzimšanas datums: 09.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Senegāla
16
829
2
2
1
Alvis JaunzemsDzimšanas datums: 16.06.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
35
2875
4
-
-
Maksims ToņiševsDzimšanas datums: 12.05.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
30
1610
-
3
-
Roberts VeipsDzimšanas datums: 22.02.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
606
-
3
-
Roman YakubaDzimšanas datums: 23.04.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
34
3060
1
2
-
Pussargi
Artūrs BērziņšDzimšanas datums: 01.12.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Kristers ČudarsDzimšanas datums: 03.09.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
24
661
1
2
-
Meissa DiopDzimšanas datums: 02.02.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
8
112
-
-
-
Amal Mohammed A.M. DireyaDzimšanas datums: 02.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: PS
-
-
-
-
-
Niks DusalijevsDzimšanas datums: 17.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
7
83
-
-
-
Kristers LūsiņšDzimšanas datums: 09.05.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
8
85
-
-
-
Camilo Andres Mena MarquezDzimšanas datums: 01.10.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Kolumbija
35
2595
14
6
-
Masaki MurataDzimšanas datums: 29.08.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Japāna
32
2465
2
7
-
Artur MurzaDzimšanas datums: 13.07.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
1
17
1
-
-
Kristers PenkevicsDzimšanas datums: 28.01.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
10
407
1
1
-
Oļģerds RaščevskisDzimšanas datums: 18.02.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
2
121
-
-
-
Jorge Duarte Rodrigues Mendes TeixeiraDzimšanas datums: 08.03.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Portugāle
6
100
1
-
-
Artjoms ŠabohaDzimšanas datums: 18.06.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Luka SilagadzeDzimšanas datums: 21.04.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
32
1255
5
2
-
Daisuke YokotaDzimšanas datums: 15.06.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Japāna
33
2701
8
3
-
Ivan ZhelizkoDzimšanas datums: 12.02.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
28
2294
4
13
-
Uzbrucēji
Djibril GueyeDzimšanas datums: 19.11.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
35
1980
12
2
-
Raimonds KrollisDzimšanas datums: 28.10.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
34
2672
24
6
-
Alioune NdoyeDzimšanas datums: 05.10.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
22
896
7
2
-

Kluba vadība

  • Uldis Pūcītis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 09.02.1982.

Treneru korpuss

  • Jurģis Kalns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.10.1982.
  • Gatis Kalniņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 12.08.1981.
  • Sergejs Diguļovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.11.1975.
  • Ivo Lakučs

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 04.03.1979.
  • Mareks Osovskis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 03.04.1977.
  • Kaspars Breģis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.10.1994.
  • Līva Muižniece

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 28.05.1993.
  • Artūrs Petrivs

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 28.01.1992.

Atbalsta personāls

  • Jānis Līgats

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 11.07.1982.
  • Mārcis Savinovs

    TMS menedžeris

    Dzimšanas datums: 03.05.1987.

Treneru korpuss

  • Renārs Rode

    label.doublesTeamCoach

    Dzimšanas datums: 06.04.1989.

sestdiena

12
mar
14:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 1. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

18
mar
17:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

2
apr
15:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

6
apr
17:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

10
apr
13:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 5. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

15
apr
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

19
apr
19:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 7. kārta
LNK Sporta Parks

sestdiena

23
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 8. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

27
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

1
mai
14:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

5
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 11. kārta
LNK Sporta Parks

pirmdiena

9
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 12. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

svētdiena

15
mai
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

20
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 14. kārta
Jāņa Daliņa stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
36
26
7
3
101
25
+76
85
2
36
26
3
7
68
23
+45
81
3
36
22
10
4
83
32
+51
76
4
36
21
7
8
72
42
+30
70
5
36
15
6
15
42
36
+6
51
6
36
11
5
20
38
69
-31
38
7
36
9
7
20
30
67
-37
34
8
36
9
4
23
37
75
-38
31
9
36
5
7
24
41
86
-45
22
10
36
4
8
24
24
81
-57
20
1
Krollis Raimonds
Valmiera FC
24
2
Ilic Andrej
RFS
16
3
Mena Marquez Camilo Andres
Valmiera FC
14
4
Hilario Luiz Paulo
FK Liepāja
13
5
Gueye Djibril
Valmiera FC
12
6
Santana Deocleciano Emerson
RFS
11
7
Torres Luis Marcelo
Riga FC
11
8
Lizunovs Valerijs
BFC Daugavpils
10
9
Melnis Bruno
FK Metta
10
10
Rakels Deniss
RFS
10
11
Ramos Da Penha Gabriel
Riga FC
9
12
Villela Rezende Lucas
FK Liepāja
9
13
Belaković Nemanja
FK Liepāja
8
14
Dos Santos Leonardo Andriel
FK Spartaks
8
15
Friesenbichler Kevin
RFS
8
16
Yokota Daisuke
Valmiera FC
8
17
Mankenda Gauthier Bwayi
FK Liepāja
8
18
Puzirevskis Artjoms
FK Metta
8
19
Regža Marko
SK Super Nova Salaspils
8
20
Štrkalj Tomislav
FK Auda
8
21
Barnes Joselpho
Riga FC
7
22
Krapukhin Stanislav
FK Auda
7
23
Laizāns Oļegs
FK Spartaks
7
24
Ndoye Alioune
Valmiera FC
7
25
Kendysh Yury
Riga FC
6
26
Stuglis Elvis
RFS
6
27
Asamoah Kwadwo
FK Spartaks
5
28
Aurelio Douglas
Riga FC
5
29
Kruglaužs Markuss
FK Tukums 2000 / Telms
5
30
Mares Petr
RFS
5
31
Mukwelle William Eseme
BFC Daugavpils
5
32
Ogunniyi Oluwatimilehin Abiodun
FK Auda
5
33
Silagadze Luka
Valmiera FC
5
34
Tutu Brice
FK Auda
5
35
Vapne Lūkass
Valmiera FC
5
36
Babec Hrvoje
Riga FC
4
37
Diomande Ismael
RFS
4
38
Yanki Joseph Bah
BFC Daugavpils
4
39
Jatta Alfusainey
RFS
4
40
Jaunzems Alvis
Valmiera FC
4
41
Karašausks Artūrs
FK Liepāja
4
42
Ķigurs Mārtiņš
FK Liepāja
4
43
Minchev Georgi
FK Auda
4
44
Miņins Jevgenijs
SK Super Nova Salaspils
4
45
Niang Ousseynou
FK Auda
4
46
Nunes Goncalves Lucas Rangel
Riga FC
4
47
Punculs Ēriks
FK Liepāja
4
48
Pūlis Ingars
FK Metta
4
49
Soisalo Mikael Antero
Riga FC
4
50
Soladio Kandolo Jordy
FK Liepāja
4
51
Šarič Tomislav
RFS
4
52
Zeltiņš Dāvis
FK Tukums 2000 / Telms
4
53
Zhelizko Ivan
Valmiera FC
4
54
Balodis Daniels
Valmiera FC
3
55
Correa Mohamet Lamine
FK Metta
3
56
Dele Ola Israel
BFC Daugavpils
3
57
Lipušček Žiga
RFS
3
58
Ostapenko Artūrs
FK Spartaks
3
59
Sow Ibrahima Ndiape
FK Tukums 2000 / Telms
3
60
Stepanovs Vladimirs
FK Auda
3
61
Stuglis Ingars Sarmis
FK Tukums 2000 / Telms
3
62
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000 / Telms
3
63
Tīdenbergs Eduards
FK Liepāja
3
64
Varslavāns Renārs
RFS
3
65
Višņakovs Eduards
SK Super Nova Salaspils
3
66
Zjuzins Artūrs
RFS
3
67
Afanasjevs Valerijs
BFC Daugavpils
2
68
Akintola Idowu David
BFC Daugavpils
2
69
Bezarashvili Vakhtang
BFC Daugavpils
2
70
Fall Pape Yare
Valmiera FC
2
71
Ferreira Dos Santos Inacio Miguel
FK Liepāja
2
72
Filippov Oleksandr
Riga FC
2
73
Galkin Vladislav
RFS
2
74
Gomi Ikuto
FK Tukums 2000 / Telms
2
75
Hardzeichuk Mikhail
FK Liepāja
2
76
Kaušelis Kristiāns
FK Tukums 2000 / Telms
2
77
Kārkliņš Krišs
FK Liepāja
2
78
Kļuškins Gļebs
FK Metta
2
79
Kouadio Alain Cedric Herve
RFS
2
80
Krautmanis Jānis
FK Tukums 2000 / Telms
2
81
Marta Rodriguez Pablo Martin
FK Liepāja
2
82
Mbassi Zambgala Jean Armel
FK Metta
2
83
Murata Masaki
Valmiera FC
2
84
Muritala Yunusa Owolabi
FK Metta
2
85
Nakamura Ryuga
FK Tukums 2000 / Telms
2
86
Neilands Kristers
FK Tukums 2000 / Telms
2
87
Novikovs Jegors
FK Auda
2
88
Rullis Ričards
SK Super Nova Salaspils
2
89
Samoilovs Bogdans
FK Tukums 2000 / Telms
2
90
Simič Marko
FK Liepāja
2
91
Stolnik Marko
FK Auda
2
92
Zekhov Valentin
FK Spartaks
2
93
Zelmanis Roberts
SK Super Nova Salaspils
2
94
Achol Manyumow
FK Auda
1
95
Alpēns Markuss Maksimuss
FK Spartaks
1
96
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000 / Telms
1
97
Atars Kristers
SK Super Nova Salaspils
1
98
Birka Emīls
Valmiera FC
1
99
Černomordijs Antonijs
Riga FC
1
100
Čudars Kristers
Valmiera FC
1
101
Gaye Mor Talla
FK Auda
1
102
Grazziani Gonzalez Rodolfo Rafael
BFC Daugavpils
1
103
Grīnbergs Jānis
FK Metta
1
104
Hreljic Kenan
FK Liepāja
1
105
Iļjins Kirils
BFC Daugavpils
1
106
Yakuba Roman
Valmiera FC
1
107
Yurchenko Vladlen
Riga FC
1
108
Jagodinskis Vitālijs
RFS
1
109
Jurkovskis Raivis Andris
Riga FC
1
110
Karim Loukili
Riga FC
1
111
Krancmanis Arturs
FK Spartaks
1
112
Kurakins Antons
Riga FC
1
113
Ķiršs Raivis
FK Auda
1
114
Ļotčikovs Artūrs
FK Spartaks
1
115
Markhiyev Adam
FK Spartaks
1
116
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000 / Telms
1
117
Murza Artur
Valmiera FC
1
118
Muzinga Glody Ngonda
Riga FC
1
119
Ngom Mouhamed El Bachir
FK Auda
1
120
Ogunji Olabanjo Alexander
Riga FC
1
121
Penkevics Kristers
Valmiera FC
1
122
Puhovs Dmitrijs
SK Super Nova Salaspils
1
123
Puzānovs Kristaps
FK Tukums 2000 / Telms
1
124
Rēķis Kristofers
FK Metta
1
125
Rodrigues Mendes Teixeira Jorge Duarte
Valmiera FC
1
126
Rubenis Oskars
FK Tukums 2000 / Telms
1
127
Saveļjevs Aleksejs
FK Auda
1
128
Soloveičiks Vladislavs
FK Spartaks
1
129
Solovjovs Aleksandrs
FK Auda
1
130
Sprukulis Kristians
SK Super Nova Salaspils
1
131
Terzi Yevhenii
SK Super Nova Salaspils
1
132
Ukpa Effiong Hogan
FK Liepāja
1
133
Uldriķis Normunds
FK Metta
1
134
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
1
135
Vakulko Yurii
Riga FC
1
136
Vilnis Kārlis
FK Metta
1
137
Vranjanin Miloš
Riga FC
1
138
Wachholz Wesley Natā
Riga FC
1
139
Zamullo Artjoms
FK Spartaks
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva