OptibetVirslīga

Valmiera FC

Optibet Virslīga 2022

  • 1pozīcija
  • 85punkti
  • 101:25vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Klāvs LauvaDzimšanas datums: 30.06.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aizsargi
Daniels BalodisDzimšanas datums: 10.06.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
30
2631
3
5
1
Emīls BirkaDzimšanas datums: 25.04.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
32
2008
1
-
-
Maksims ToņiševsDzimšanas datums: 12.05.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
30
1610
-
3
-
Roberts VeipsDzimšanas datums: 22.02.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
606
-
3
-
Pussargi
Meissa DiopDzimšanas datums: 02.02.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
8
112
-
-
-
Amal Mohammed A.M. DireyaDzimšanas datums: 02.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Palestinian Authority
-
-
-
-
-
Niks DusalijevsDzimšanas datums: 17.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
7
83
-
-
-
Kristers PenkevicsDzimšanas datums: 28.01.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
10
407
1
1
-
Uzbrucēji
Djibril GueyeDzimšanas datums: 19.11.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
35
1980
12
2
-
Alioune NdoyeDzimšanas datums: 05.10.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
22
896
7
2
-

Kluba vadība

  • Uldis Pūcītis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 09.02.1982.

Treneru korpuss

  • Jurģis Kalns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.10.1982.
  • Renārs Rode

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.04.1989.
  • Gatis Kalniņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 12.08.1981.
  • Ivo Lakučs

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 04.03.1979.
  • Mareks Osovskis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 03.04.1977.
  • Kaspars Breģis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.10.1994.
  • Līva Muižniece

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 28.05.1993.

Atbalsta personāls

  • Artūrs Petrivs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 28.01.1992.
  • Jānis Līgats

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 11.07.1982.

sestdiena

12
mar
14:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 1. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

18
mar
17:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

2
apr
15:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

6
apr
17:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

10
apr
13:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 5. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

15
apr
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

19
apr
19:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 7. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)

sestdiena

23
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 8. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

27
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

1
mai
14:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

5
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 11. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)

pirmdiena

9
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 12. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

svētdiena

15
mai
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

20
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 14. kārta
Jāņa Daliņa stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
36
26
7
3
101
25
+76
85
2
36
26
3
7
68
23
+45
81
3
36
22
10
4
83
32
+51
76
4
36
21
7
8
72
42
+30
70
5
36
15
6
15
42
36
+6
51
6
36
11
5
20
38
69
-31
38
7
36
9
7
20
30
67
-37
34
8
36
9
4
23
37
75
-38
31
9
36
5
7
24
41
86
-45
22
10
36
4
8
24
24
81
-57
20
1
Raimonds Krollis
Valmiera FC
24
2
Andrej Ilic
FC RFS
16
3
Camilo Andres Mena Marquez
Valmiera FC
14
4
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
13
5
Djibril Gueye
Valmiera FC
12
6
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
11
7
Luis Marcelo Torres
Riga FC
11
8
Bruno Melnis
FK Metta
10
9
Deniss Rakels
FC RFS
10
10
Valerijs Lizunovs
BFC Daugavpils
10
11
Gabriel Ramos Da Penha
Riga FC
9
12
Lucas Villela Rezende
FK Liepāja
9
13
Artjoms Puzirevskis
FK Metta
8
14
Daisuke Yokota
Valmiera FC
8
15
Gauthier Bwayi Mankenda
FK Liepāja
8
16
Kevin Friesenbichler
FC RFS
8
17
Leonardo Andriel Dos Santos
FK Spartaks
8
18
Marko Regža
SK Super Nova Salaspils
8
19
Nemanja Belaković
FK Liepāja
8
20
Tomislav Štrkalj
FK Auda
8
21
Alioune Ndoye
Valmiera FC
7
22
Joselpho Barnes
Riga FC
7
23
Oļegs Laizāns
FK Spartaks
7
24
Stanislav Krapukhin
FK Auda
7
25
Elvis Stuglis
FC RFS
6
26
Yury Kendysh
Riga FC
6
27
Brice Tutu
FK Auda
5
28
Douglas Aurelio
Riga FC
5
29
Kwadwo Asamoah
FK Spartaks
5
30
Luka Silagadze
Valmiera FC
5
31
Lūkass Vapne
Valmiera FC
5
32
Markuss Kruglaužs
FK Tukums 2000 / Telms
5
33
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
5
34
Petr Mares
FC RFS
5
35
William Eseme Mukwelle
BFC Daugavpils
5
36
Alfusainey Jatta
FC RFS
4
37
Alvis Jaunzems
Valmiera FC
4
38
Artūrs Karašausks
FK Liepāja
4
39
Dāvis Zeltiņš
FK Tukums 2000 / Telms
4
40
Ēriks Punculs
FK Liepāja
4
41
Georgi Minchev
FK Auda
4
42
Hrvoje Babec
Riga FC
4
43
Ingars Pūlis
FK Metta
4
44
Ismael Diomande
FC RFS
4
45
Ivan Zhelizko
Valmiera FC
4
46
Jevgenijs Miņins
SK Super Nova Salaspils
4
47
Jordy Soladio Kandolo
FK Liepāja
4
48
Joseph Bah Yanki
BFC Daugavpils
4
49
Lucas Rangel Nunes Goncalves
Riga FC
4
50
Mārtiņš Ķigurs
FK Liepāja
4
51
Mikael Antero Soisalo
Riga FC
4
52
Ousseynou Niang
FK Auda
4
53
Tomislav Šarič
FC RFS
4
54
Artūrs Ostapenko
FK Spartaks
3
55
Artūrs Zjuzins
FC RFS
3
56
Daniels Balodis
Valmiera FC
3
57
Eduards Tīdenbergs
FK Liepāja
3
58
Eduards Višņakovs
SK Super Nova Salaspils
3
59
Ibrahima Ndiape Sow
FK Tukums 2000 / Telms
3
60
Ingars Sarmis Stuglis
FK Tukums 2000 / Telms
3
61
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000 / Telms
3
62
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
3
63
Ola Israel Dele
BFC Daugavpils
3
64
Renārs Varslavāns
FC RFS
3
65
Vladimirs Stepanovs
FK Auda
3
66
Žiga Lipušček
FC RFS
3
67
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
2
68
Bogdans Samoilovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
69
Gļebs Kļuškins
FK Metta
2
70
Idowu David Akintola
BFC Daugavpils
2
71
Ikuto Gomi
FK Tukums 2000 / Telms
2
72
Inacio Miguel Ferreira Dos Santos
FK Liepāja
2
73
Yunusa Owolabi Muritala
FK Metta
2
74
Jānis Krautmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
75
Jean Armel Mbassi Zambgala
FK Metta
2
76
Jegors Novikovs
FK Auda
2
77
Kristers Aļekseičiks
FK Tukums 2000 / Telms
2
78
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
2
79
Krišs Kārkliņš
FK Liepāja
2
80
Marko Simič
FK Liepāja
2
81
Marko Stolnik
FK Auda
2
82
Masaki Murata
Valmiera FC
2
83
Mikhail Hardzeichuk
FK Liepāja
2
84
Oleksandr Filippov
Riga FC
2
85
Pablo Martin Marta Rodriguez
FK Liepāja
2
86
Pape Yare Fall
Valmiera FC
2
87
Ričards Rullis
SK Super Nova Salaspils
2
88
Ryuga Nakamura
FK Tukums 2000 / Telms
2
89
Roberts Zelmanis
SK Super Nova Salaspils
2
90
Vakhtang Bezarashvili
BFC Daugavpils
2
91
Valentin Zekhov
FK Spartaks
2
92
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils
2
93
Vladislav Galkin
FC RFS
2
94
Adam Markhiyev
FK Spartaks
1
95
Aleksandrs Solovjovs
FK Auda
1
96
Aleksejs Saveļjevs
FK Auda
1
97
Antonijs Černomordijs
Riga FC
1
98
Antons Kurakins
Riga FC
1
99
Artjoms Zamullo
FK Spartaks
1
100
Artur Murza
Valmiera FC
1
101
Arturs Krancmanis
FK Spartaks
1
102
Artūrs Ļotčikovs
FK Spartaks
1
103
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000 / Telms
1
104
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
1
105
Dmitrijs Puhovs
SK Super Nova Salaspils
1
106
Effiong Hogan Ukpa
FK Liepāja
1
107
Emīls Birka
Valmiera FC
1
108
Yevhenii Terzi
SK Super Nova Salaspils
1
109
Yurii Vakulko
Riga FC
1
110
Jānis Grīnbergs
FK Metta
1
111
Jorge Duarte Rodrigues Mendes Teixeira
Valmiera FC
1
112
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
1
113
Kārlis Vilnis
FK Metta
1
114
Kenan Hreljic
FK Liepāja
1
115
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils
1
116
Kristaps Puzānovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
117
Kristers Atars
SK Super Nova Salaspils
1
118
Kristers Čudars
Valmiera FC
1
119
Kristers Penkevics
Valmiera FC
1
120
Kristians Sprukulis
SK Super Nova Salaspils
1
121
Kristofers Rēķis
FK Metta
1
122
Loukili Karim
Riga FC
1
123
Manyumow Achol
FK Auda
1
124
Markuss Maksimuss Alpēns
FK Spartaks
1
125
Miloš Vranjanin
Riga FC
1
126
Mor Talla Gaye
FK Auda
1
127
Mouhamed El Bachir Ngom
FK Auda
1
128
Ngonda Muzinga Glody
Riga FC
1
129
Normunds Uldriķis
FK Metta
1
130
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC
1
131
Oskars Rubenis
FK Tukums 2000 / Telms
1
132
Raivis Andris Jurkovskis
Riga FC
1
133
Raivis Ķiršs
FK Auda
1
134
Rodolfo Rafael Grazziani Gonzalez
BFC Daugavpils
1
135
Roman Yakuba
Valmiera FC
1
136
Vitālijs Jagodinskis
FC RFS
1
137
Vladislavs Soloveičiks
FK Spartaks
1
138
Vladlen Yurchenko
Riga FC
1
139
Wesley Natā Wachholz
Riga FC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija