OptibetVirslīga

FK Spartaks

Optibet Virslīga 2022

  • 9pozīcija
  • 11punkti
  • 14:38vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns MaculevičsDzimšanas datums: 26.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis OšsDzimšanas datums: 03.12.1994.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
8
720
-
2
-
Dāvis Viljams VeisbuksDzimšanas datums: 01.03.2005.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
10
900
-
-
-
Aizsargi
Kristers AtarsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
381
-
-
-
Timurs AzarovsDzimšanas datums: 23.03.2006.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Daniels GraudsDzimšanas datums: 27.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1255
-
1
-
Rikardo JagodinskisDzimšanas datums: 07.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
97
-
1
-
Ņikita KoliņkoDzimšanas datums: 10.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Klāvs KramēnsDzimšanas datums: 07.07.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
4
357
-
1
-
Artūrs ĻotčikovsDzimšanas datums: 26.01.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
15
1259
1
4
-
Mārcis OšsDzimšanas datums: 25.07.1991.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
975
-
2
-
Vladislavs SoloveičiksDzimšanas datums: 25.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1111
-
4
-
Aleksandrs SolovjovsDzimšanas datums: 25.02.1988.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Pussargi
Markuss Maksimuss AlpēnsDzimšanas datums: 24.01.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
11
394
-
1
-
Kwadwo AsamoahDzimšanas datums: 15.07.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gana
13
1025
-
5
-
Kristians GodiņšDzimšanas datums: 20.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
19
-
1
-
Oļegs LaizānsDzimšanas datums: 28.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1606
5
2
-
Deniss MeļņiksDzimšanas datums: 07.09.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
18
1616
-
2
-
Oluwatimilehin Abiodun OgunniyiDzimšanas datums: 20.12.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
16
1423
3
1
1
Danila PatijčuksDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
26
-
-
-
Daniils SkopenkoDzimšanas datums: 23.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
165
-
1
-
Raivis SkrebelsDzimšanas datums: 26.09.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
18
1615
-
2
-
Tin VukmaničDzimšanas datums: 17.04.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Horvātija
3
157
-
1
-
Artjoms ZamulloDzimšanas datums: 23.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
260
1
-
-
Valentin ZekhovDzimšanas datums: 29.04.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Krievija
17
1139
1
4
-
Uzbrucēji
Artūrs OstapenkoDzimšanas datums: 28.08.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
13
917
3
1
-
Leonel Wamba DjouffoDzimšanas datums: 01.09.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Cameroon
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Aļģirdas GražisDzimšanas datums: 12.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
264
-
3
-

Kluba vadība

  • Rihards Ivanovs

    Izpilddirektors

    Dzimšanas datums: 08.04.1994.

Treneru korpuss

  • Przemyslaw Lagozny

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 17.03.1992.
  • Fabiano Jose Costa Flora

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 29.05.1985.
  • Mihails Zemļinskis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 21.12.1969.
  • Kristaps Dzelme

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 30.01.1990.
  • Viktors Simanovičs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 13.09.1957.

Atbalsta personāls

  • Aleksandrs Burlačuks

    Administrators

    Dzimšanas datums: 03.01.1961.

sestdiena

12
mar
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 1. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

18
mar
17:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

piektdiena

1
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 3. kārta
LNK Sporta Parks

otrdiena

5
apr
17:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 4. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

11
apr
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 5. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

15
apr
14:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 6. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

20
apr
18:30
2022
Optibet Virslīga 2022, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

24
apr
17:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 8. kārta
LNK Sporta Parks

svētdiena

1
mai
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 10. kārta
LNK Sporta Parks

ceturtdiena

5
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 11. kārta
LNK Sporta Parks

otrdiena

10
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 12. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

14
mai
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 13. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

18
mai
18:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 14. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

22
mai
16:00
2022
Optibet Virslīga 2022, 15. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
19
16
2
1
47
8
+39
50
2
19
13
3
3
46
19
+27
42
3
19
13
1
5
32
12
+20
40
4
19
12
3
4
40
20
+20
39
5
18
8
3
7
24
18
+6
27
6
18
7
3
8
15
27
-12
24
7
18
4
2
12
15
39
-24
14
8
19
3
4
12
20
42
-22
13
9
18
3
2
13
14
38
-24
11
1
Ilic Andrej
RFS
12
2
Krollis Raimonds
Valmiera FC
12
3
Mena Marquez Camilo Andres
Valmiera FC
8
4
Ramos Da Penha Gabriel
Riga FC
7
5
Villela Rezende Lucas
FK Liepāja
7
6
Barnes Joselpho
Riga FC
6
7
Yokota Daisuke
Valmiera FC
6
8
Ndoye Alioune
Valmiera FC
6
9
Štrkalj Tomislav
FK Auda
6
10
Friesenbichler Kevin
RFS
5
11
Krapukhin Stanislav
FK Auda
5
12
Laizāns Oļegs
FK Spartaks
5
13
Melnis Bruno
FK Metta
5
14
Mukwelle William Eseme
BFC Daugavpils
5
15
Santana Deocleciano Emerson
RFS
5
16
Tutu Brice
FK Auda
5
17
Belaković Nemanja
FK Liepāja
4
18
Gueye Djibril
Valmiera FC
4
19
Hilario Luiz Paulo
FK Liepāja
4
20
Karašausks Artūrs
FK Liepāja
4
21
Kendysh Yury
Riga FC
4
22
Kruglaužs Markuss
FK Tukums 2000 / Telms
4
23
Ķigurs Mārtiņš
FK Liepāja
4
24
Mares Petr
RFS
4
25
Punculs Ēriks
FK Liepāja
4
26
Puzirevskis Artjoms
FK Metta
4
27
Diomande Ismael
RFS
3
28
Ogunniyi Oluwatimilehin Abiodun
FK Spartaks
3
29
Ostapenko Artūrs
FK Spartaks
3
30
Silagadze Luka
Valmiera FC
3
31
Stuglis Elvis
RFS
3
32
Zjuzins Artūrs
RFS
3
33
Balodis Daniels
Valmiera FC
2
34
Bezarashvili Vakhtang
BFC Daugavpils
2
35
Dele Ola Israel
BFC Daugavpils
2
36
Filippov Oleksandr
Riga FC
2
37
Galkin Vladislav
RFS
2
38
Hardzeichuk Mikhail
FK Liepāja
2
39
Yanki Joseph Bah
BFC Daugavpils
2
40
Jatta Alfusainey
RFS
2
41
Kļuškins Gļebs
FK Metta
2
42
Lipušček Žiga
RFS
2
43
Lizunovs Valerijs
BFC Daugavpils
2
44
Marta Rodriguez Pablo Martin
FK Liepāja
2
45
Miņins Jevgenijs
SK Super Nova Salaspils
2
46
Muritala Yunusa Owolabi
FK Metta
2
47
Pūlis Ingars
FK Metta
2
48
Rakels Deniss
RFS
2
49
Rullis Ričards
SK Super Nova Salaspils
2
50
Simič Marko
FK Liepāja
2
51
Soisalo Mikael Antero
Riga FC
2
52
Sow Ibrahima Ndiape
FK Tukums 2000 / Telms
2
53
Stolnik Marko
FK Auda
2
54
Vapne Lūkass
FK Metta
2
55
Varslavāns Renārs
RFS
2
56
Zeltiņš Dāvis
FK Tukums 2000 / Telms
2
57
Zhelizko Ivan
Valmiera FC
2
58
Achol Manyumow
FK Auda
1
59
Afanasjevs Valerijs
BFC Daugavpils
1
60
Akintola Idowu David
BFC Daugavpils
1
61
Fall Pape Yare
Valmiera FC
1
62
Gomi Ikuto
FK Tukums 2000 / Telms
1
63
Yakuba Roman
Valmiera FC
1
64
Yurchenko Vladlen
Riga FC
1
65
Jaunzems Alvis
Valmiera FC
1
66
Jurkovskis Raivis Andris
Riga FC
1
67
Karim Loukili
Riga FC
1
68
Kaušelis Kristiāns
FK Tukums 2000 / Telms
1
69
Kārkliņš Krišs
FK Liepāja
1
70
Kouadio Alain Cedric Herve
RFS
1
71
Kurakins Antons
Riga FC
1
72
Ļotčikovs Artūrs
FK Spartaks
1
73
Minchev Georgi
Riga FC
1
74
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000 / Telms
1
75
Muzinga Glody Ngonda
Riga FC
1
76
Nakamura Ryuga
FK Tukums 2000 / Telms
1
77
Ngom Mouhamed El Bachir
FK Auda
1
78
Novikovs Jegors
FK Metta
1
79
Puhovs Dmitrijs
SK Super Nova Salaspils
1
80
Regža Marko
SK Super Nova Salaspils
1
81
Rubenis Oskars
FK Tukums 2000 / Telms
1
82
Soladio Kandolo Jordy
FK Liepāja
1
83
Solovjovs Aleksandrs
FK Auda
1
84
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000 / Telms
1
85
Ukpa Effiong Hogan
FK Liepāja
1
86
Uldriķis Normunds
FK Metta
1
87
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
1
88
Vilnis Kārlis
FK Metta
1
89
Vranjanin Miloš
Riga FC
1
90
Wachholz Wesley Natā
Riga FC
1
91
Zamullo Artjoms
FK Spartaks
1
92
Zekhov Valentin
FK Spartaks
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU