SK Super Nova/Suntaži

Attīstības Rietumu grupa U-14 2021

  • 6pozīcija
  • 7punkti
  • 10:87vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Kaspars BogustovsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis DoriņšDzimšanas datums: 11.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Veinbergs GeorgsDzimšanas datums: 05.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs GulovsDzimšanas datums: 21.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Henrijs HincenbergsDzimšanas datums: 24.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Oskars IvanovskisDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs IvansonsDzimšanas datums: 26.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps JavnijsDzimšanas datums: 29.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno KančsDzimšanas datums: 19.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers KļaviņšDzimšanas datums: 30.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nauris KļaviņšDzimšanas datums: 05.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elmārs KlibasDzimšanas datums: 09.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins KrūzeDzimšanas datums: 20.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Mikus LandsbergsDzimšanas datums: 21.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodrigo LeibomsDzimšanas datums: 08.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards Jānis LukstiņšDzimšanas datums: 20.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers MatvejānsDzimšanas datums: 13.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
2
-
Miks Henrijs OzoliņšDzimšanas datums: 27.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs PētersonsDzimšanas datums: 19.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marko PucielloDzimšanas datums: 26.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš PutniņšDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Martins StūrītisDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers VasarājsDzimšanas datums: 03.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests VeinbergsDzimšanas datums: 11.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels VilciņšDzimšanas datums: 25.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Toms VītolsDzimšanas datums: 20.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Jānis Engelis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 01.08.1980.
  • Dainis Tašīņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 22.12.1983.
  • Aleksandrs Štekeļs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 10.05.1976.

svētdiena

11
jūl
15:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

14
jūl
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

1
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 1. kārta
RTU stadions

pirmdiena

16
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Brocēnu SC stadions

ceturtdiena

19
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 6. kārta
Zvejniekciema stadions

svētdiena

29
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 8. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

piektdiena

10
sep
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

14
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 10. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

26
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 11. kārta
Zvejniekciema stadions

trešdiena

6
okt
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 9. kārta
Zvejniekciema stadions

sestdiena

9
okt
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 13. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
9
3
0
50
11
+39
30
2
11
8
0
3
77
21
+56
24
3
11
7
1
3
98
24
+74
22
5
10
3
2
5
17
41
-24
11
7
10
0
1
9
3
58
-55
1
1
Marks Pačepko
AFA Olaine
62
2
Bruno Skroderis
Liepājas FS
20
3
Deins Maskaļonoks
FK Auda
17
4
Artūrs Budičis
Liepājas FS
15
5
Bruno Hūns
Liepājas FS
14
6
Anrijs Tomass Kmetjuks
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
11
7
Matiass Teofīls Sprūde
Liepājas FS
10
8
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
7
9
Edvarts Konons
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
7
10
Raivo Zaicevs
FK Auda
7
11
Daniss Antropovs
AFA Olaine
6
12
Dominiks Čudars
FS Jelgava
6
13
Henrijs Velzets
FK Auda
6
14
Aleksandrs Slišāns
Liepājas FS
5
15
Aleksandrs Žedanis
AFA Olaine
5
16
Elans Jaseļskis
AFA Olaine
5
17
Edžus Vītols
FK Auda
4
18
Markuss Valukevics
AFA Olaine
4
19
Rafaels Lūsis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
4
20
Reinholds Lejnieks
FS Jelgava
4
21
Aksels Mauliņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
3
22
Daniels Vilciņš
SK Super Nova/Suntaži
3
23
Deniss Bruļs
Liepājas FS
3
24
Kristers Osītis
FK Auda
3
25
Mārtiņš Putniņš
SK Super Nova/Suntaži
3
26
Rainers Matvejāns
SK Super Nova/Suntaži
3
27
Sergejs Miņins
Liepājas FS
3
28
Andrejs Reiznieks
FK Auda
2
29
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
2
30
Gustavs Nulle
FS Jelgava
2
31
Jurģis Kuzņecovs
FK Auda
2
32
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
2
33
Kristiāns Untulis
Liepājas FS
2
34
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
35
Roberts Tomass
FS Jelgava
2
36
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
2
37
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
2
38
Adrians Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
39
Aleksis Kiseļovs
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
40
Anrijs Velzets
FK Auda
1
41
Artemijs Horunžijs
FC Noah Jurmala
1
42
Artjoms Kašu
FC Noah Jurmala
1
43
Artjoms Popmans
FK Auda
1
44
Dāvis Boriss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
45
Dāvis Jākobsons
FC Noah Jurmala
1
46
Demians Jakušs-Kreituss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
47
Emīls Bullis
FS Jelgava
1
48
Felikss Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
49
Gustavs Lejaskrauklis
FK Auda
1
50
Henrijs Hincenbergs
SK Super Nova/Suntaži
1
51
Jegors Čaikovskis
FS Jelgava
1
52
Jegors Krasuhins
AFA Olaine
1
53
Kirils Golovčenko
Liepājas FS
1
54
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
55
Kristers Puķītis
Liepājas FS
1
56
Kristiāns Ginis
FK Auda
1
57
Kristofers Ernests Poriņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
58
Patriks Rozentāls
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
59
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
60
Timur Ebert
AFA Olaine
1
61
Tomass Ulmis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
62
Toms Daniels Poriņš
Liepājas FS
1
63
Uvis Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes