FS Jelgava

Attīstības Rietumu grupa U-14 2021

  • 5pozīcija
  • 11punkti
  • 17:41vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Denis BaglajsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jurijs BokumsDzimšanas datums: 16.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels Jans BrauersDzimšanas datums: 20.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls BullisDzimšanas datums: 20.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Jegors ČaikovskisDzimšanas datums: 01.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dominiks ČudarsDzimšanas datums: 09.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Roberts DambergsDzimšanas datums: 07.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms DemidovsDzimšanas datums: 24.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils GolubevsDzimšanas datums: 03.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs KoreckisDzimšanas datums: 30.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils KovaļovsDzimšanas datums: 04.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matiass Roberts LagzdiņšDzimšanas datums: 05.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinholds LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Rūdolfs LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alvils LinksDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps NimantsDzimšanas datums: 12.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Gustavs NulleDzimšanas datums: 10.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Kristofers PetrovskisDzimšanas datums: 22.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds PolitersDzimšanas datums: 02.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts TomassDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Rodrigo VanagsDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mareks VecelsDzimšanas datums: 23.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Sergejs Diguļovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.11.1975.
  • Sabīne Turka

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 14.04.1995.
  • Nauris Smaļķis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 30.09.1988.
  • Antons Aleksandrs Dresmanis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1995.
  • Anna Poņatovska

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 01.08.1997.

Atbalsta personāls

  • Marks Dresmanis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 04.08.1993.
  • Daniels Ivanovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 21.06.1998.

sestdiena

3
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 1. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

svētdiena

11
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

19
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 7. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

28
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

2
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

5
sep
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 5. kārta
Audas stadions

piektdiena

10
sep
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

26
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 11. kārta
Zvejniekciema stadions

trešdiena

29
sep
20:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

9
okt
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-14 2021, 13. kārta
Brocēnu SC stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
9
3
0
50
11
+39
30
2
11
8
0
3
77
21
+56
24
3
11
7
1
3
98
24
+74
22
5
10
3
2
5
17
41
-24
11
7
10
0
1
9
3
58
-55
1
1
Marks Pačepko
AFA Olaine
62
2
Bruno Skroderis
Liepājas FS
20
3
Deins Maskaļonoks
FK Auda
17
4
Artūrs Budičis
Liepājas FS
15
5
Bruno Hūns
Liepājas FS
14
6
Anrijs Tomass Kmetjuks
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
11
7
Matiass Teofīls Sprūde
Liepājas FS
10
8
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
7
9
Edvarts Konons
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
7
10
Raivo Zaicevs
FK Auda
7
11
Daniss Antropovs
AFA Olaine
6
12
Dominiks Čudars
FS Jelgava
6
13
Henrijs Velzets
FK Auda
6
14
Aleksandrs Slišāns
Liepājas FS
5
15
Aleksandrs Žedanis
AFA Olaine
5
16
Elans Jaseļskis
AFA Olaine
5
17
Edžus Vītols
FK Auda
4
18
Markuss Valukevics
AFA Olaine
4
19
Rafaels Lūsis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
4
20
Reinholds Lejnieks
FS Jelgava
4
21
Aksels Mauliņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
3
22
Daniels Vilciņš
SK Super Nova/Suntaži
3
23
Deniss Bruļs
Liepājas FS
3
24
Kristers Osītis
FK Auda
3
25
Mārtiņš Putniņš
SK Super Nova/Suntaži
3
26
Rainers Matvejāns
SK Super Nova/Suntaži
3
27
Sergejs Miņins
Liepājas FS
3
28
Andrejs Reiznieks
FK Auda
2
29
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
2
30
Gustavs Nulle
FS Jelgava
2
31
Jurģis Kuzņecovs
FK Auda
2
32
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
2
33
Kristiāns Untulis
Liepājas FS
2
34
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
35
Roberts Tomass
FS Jelgava
2
36
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
2
37
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
2
38
Adrians Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
39
Aleksis Kiseļovs
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
40
Anrijs Velzets
FK Auda
1
41
Artemijs Horunžijs
FC Noah Jurmala
1
42
Artjoms Kašu
FC Noah Jurmala
1
43
Artjoms Popmans
FK Auda
1
44
Dāvis Boriss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
45
Dāvis Jākobsons
FC Noah Jurmala
1
46
Demians Jakušs-Kreituss
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
47
Emīls Bullis
FS Jelgava
1
48
Felikss Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
49
Gustavs Lejaskrauklis
FK Auda
1
50
Henrijs Hincenbergs
SK Super Nova/Suntaži
1
51
Jegors Čaikovskis
FS Jelgava
1
52
Jegors Krasuhins
AFA Olaine
1
53
Kirils Golovčenko
Liepājas FS
1
54
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
55
Kristers Puķītis
Liepājas FS
1
56
Kristiāns Ginis
FK Auda
1
57
Kristofers Ernests Poriņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
58
Patriks Rozentāls
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
59
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
60
Timur Ebert
AFA Olaine
1
61
Tomass Ulmis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
62
Toms Daniels Poriņš
Liepājas FS
1
63
Uvis Sproģis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija