SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024
- 1pozīcija
- 25punkti
- 42:5vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Bruno AmoliņšDzimšanas datums: 14.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Martins AripovsDzimšanas datums: 25.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards ArtjukovičsDzimšanas datums: 03.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs BricsDzimšanas datums: 15.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
9
1
-
Jēkabs DosbergsDzimšanas datums: 07.12.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
10
-
-
Gļebs GolubevsDzimšanas datums: 11.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis KregždeDzimšanas datums: 06.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Zlata LanskaDzimšanas datums: 12.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Martins LipenitsDzimšanas datums: 12.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miks LoginsDzimšanas datums: 12.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nils MitenieksDzimšanas datums: 07.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
1
-
Ņikita ŅikiforovsDzimšanas datums: 23.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians OrlovsksDzimšanas datums: 18.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests PabērzsDzimšanas datums: 01.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Roberts PanassDzimšanas datums: 30.01.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis PokropsDzimšanas datums: 26.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs RennovsDzimšanas datums: 13.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arsenijs SerkovsDzimšanas datums: 11.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Markuss ŠimanisDzimšanas datums: 18.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Markus ŠvānsDzimšanas datums: 23.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Toms TenterisDzimšanas datums: 25.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Valērijs VasiļevsDzimšanas datums: 18.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
piektdiena
5
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 1. kārta
Audas stadions
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 2. kārta
Salaspils stadions
sestdiena
20
apr
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 3. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
ceturtdiena
25
apr
15:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
piektdiena
3
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 5. kārta
Salaspils stadions
ceturtdiena
16
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 7. kārta
Salaspils stadions
piektdiena
24
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 8. kārta
Salaspils stadions
ceturtdiena
30
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 9. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
pirmdiena
3
jūn
11:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 10. kārta
Salaspils stadions
pirmdiena
17
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 12. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
otrdiena
30
jūl
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 13. kārta
Salaspils stadions
-
pirmdiena
5
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-13 2024, 14. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Kaspars Puzānovs
FK Tukums 2000/TSS
12
2
Lukas Prohorenkovs
FC Real Pro Ikšķile
12
3
Jēkabs Dosbergs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
10
4
Gustavs Brics
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
9
5
Adrians Ratnieks
FK Tukums 2000/TSS
8
6
Nils Mitenieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
8
7
Artjoms Avdevņins
FK Dinamo Rīga
7
8
Arvis Vīnakmens
FK Auda
6
9
Gustavs Emīls Laumanis
FC Real Pro Ikšķile
6
10
Mārtiņš Klibiks
Dienvidkurzemes SS
6
11
Ralfs Dobrovoļskis
FK Auda
6
12
Gustavs Martužans
FK Auda
5
13
Gundars Mikuss Lasmanis
FC Real Pro Ikšķile
4
14
Patriks Pidhačnijs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
4
15
Edvards Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
3
16
Ernests Matvejs
FK Auda
3
17
Ernests Naglis
FK Auda
3
18
Ingus Opolais
FK Auda
3
19
Kārlis Saulītis
FK Tukums 2000/TSS
3
20
Kristaps Galbāliņš
Dienvidkurzemes SS
3
21
Markus Švāns
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
3
22
Ronalds Kožeurovs
FK Tukums 2000/TSS
3
23
Arsenijs Serkovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
2
24
Davids Daidzis
Dienvidkurzemes SS
2
25
Dāvis Rozmanis
FK Auda
2
26
Jurģis Rozītis
Jūrmalas FS
2
27
Kristians Kovaļonoks
FK Dinamo Rīga
2
28
Marats Provotorovs
FK Dinamo Rīga
2
29
Markuss Šimanis
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
2
30
Matīss Kokins
FK Tukums 2000/TSS
2
31
Ruslans Koševecs
FK Dinamo Rīga
2
32
Toms Tenteris
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
2
33
Alekss Daniels Aņisimovs
FK Tukums 2000/TSS
1
34
Ernests Krauklis
FC Real Pro Ikšķile
1
35
Iļja Jolkins
Jūrmalas FS
1
36
Kārlis Laumanis
FC Real Pro Ikšķile
1
37
Kārlis Vinters
FK Auda
1
38
Kirills Līkums
FK Dinamo Rīga
1
39
Maksims Uškacs
FK Dinamo Rīga
1
40
Mariss Latvis
FK Tukums 2000/TSS
1
41
Markuss Legzdiņš
FC Real Pro Ikšķile
1
42
Markuss Margevičs
FK Tukums 2000/TSS
1
43
Matīss Bukelis
FK Auda
1
44
Matvejs Kuzmins
Jūrmalas FS
1
45
Mārcis Ceriņš
Dienvidkurzemes SS
1
46
Ņikita Golubkovs
FK Dinamo Rīga
1
47
Raivis Kristholds
Dienvidkurzemes SS
1
48
Ronalds Jevsejevs
FC Real Pro Ikšķile
1
49
Valentīns Melngalvis
FK Dinamo Rīga
1