Riga United

3. līga 2021, Rīga

  • 7pozīcija
  • 15punkti
  • 36:59vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Murat KelkitDzimšanas datums: 04.06.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Turkey
5
363
-
-
-
Dāvids Petrovs-DukatsDzimšanas datums: 26.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
920
-
-
-
Aizsargi
Arturs BurņinsDzimšanas datums: 27.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
978
2
1
-
Aleksandar Volenov DenevDzimšanas datums: 09.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Bulgaria
8
613
-
-
-
Pāvels GognidzeDzimšanas datums: 26.07.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
23
1323
-
2
-
Pāvels IgnatovičsDzimšanas datums: 22.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1008
-
-
-
Aleksandr IvanovDzimšanas datums: 30.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
19
1155
3
2
-
Deniss KiriļuksDzimšanas datums: 10.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
807
1
-
-
Artūrs MeistersDzimšanas datums: 20.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1150
4
3
-
Renāts RahimovsDzimšanas datums: 20.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
868
-
-
-
Vadims RogozinskisDzimšanas datums: 23.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
271
-
-
-
Eduards SizsDzimšanas datums: 15.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1119
-
1
-
Sergejs VorobjovsDzimšanas datums: 27.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
689
-
1
-
Pussargi
Daniēls ĀbelītisDzimšanas datums: 15.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
419
1
2
-
Vinay Kiran BasagareDzimšanas datums: 08.09.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: India
10
627
-
-
-
Edgars JurčenoksDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
486
-
2
1
Artūrs KožarsDzimšanas datums: 22.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
934
2
-
-
Oumezdi L'MohtadiDzimšanas datums: 01.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Morocco
11
874
-
-
-
Marco SpinolaDzimšanas datums: 09.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
18
1148
-
2
-
Uzbrucēji
Edgars ArakeļjansDzimšanas datums: 01.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
868
5
2
1
Daniels GasuļsDzimšanas datums: 07.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
756
-
-
-
Vjačeslavs MeļņiksDzimšanas datums: 08.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
442
1
-
-
Ēriks PļutaDzimšanas datums: 08.03.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
202
-
-
-
Josu Samaniego del CampoDzimšanas datums: 30.12.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Spain
13
925
2
2
-
Danilo SicaDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
6
429
1
-
-
Spēlētāji
Zounese Bertrand AtengongDzimšanas datums: 07.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Cameroon
6
330
-
-
-
Kobenan Yeboua Jacques DjebanDzimšanas datums: 02.02.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Kotdivuāra
-
-
-
-
-
Ahmed Ahmed Sanad Attia ElissawiDzimšanas datums: 26.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Egypt
2
91
-
-
-
Andrejs JermakovsDzimšanas datums: 11.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
370
-
-
-
Lukas Paul KantherDzimšanas datums: 21.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Vācija
6
348
-
-
-
Aleksejs KovtjuhsDzimšanas datums: 15.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Yassine LaiadiDzimšanas datums: 21.09.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Algeria
12
1026
1
4
-
Rufus Diyemba MbontehDzimšanas datums: 05.11.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Cameroon
4
219
-
-
-
Sergejs MorevsDzimšanas datums: 16.11.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
495
-
1
-
Ede SchauerDzimšanas datums: 28.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
185
-
-
-
Maxim UsanovDzimšanas datums: 05.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
1
59
-
-
-

Treneru korpuss

  • Edgars Arakeļjans

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 01.10.1992.
  • Pāvels Gognidze

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 26.07.1981.
  • Sergejs Vorobjovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.05.1981.
  • Roshan Praveen Rao

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 10.01.1991.

pirmdiena

28
jūn
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

8
jūl
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

14
jūl
19:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 3. kārta
Ādažu sporta centra stadions

svētdiena

18
jūl
12:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 6. kārta
RTU stadions

trešdiena

28
jūl
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 5. kārta
Salaspils stadions

pirmdiena

2
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 7. kārta
Academ Stadium

trešdiena

4
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 4. kārta
Upesciema stadions

otrdiena

10
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 8. kārta
Ādažu sporta centra stadions

piektdiena

20
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 10. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

ceturtdiena

26
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 11. kārta
Piņķu stadions

trešdiena

15
sep
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 14. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

1
okt
20:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 18. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

4
okt
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

7
okt
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 17. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
16
1
1
93
14
+79
49
2
18
13
3
2
70
22
+48
42
3
18
12
0
6
87
51
+36
36
4
18
11
2
5
52
40
+12
35
5
18
9
5
4
44
29
+15
32
7
18
5
0
13
36
59
-23
15
8
18
4
1
13
31
80
-49
13
9
18
3
1
14
25
63
-38
10
10
18
1
2
15
11
77
-66
5
1
Dāniels Ričards Geidāns
Babītes SK
21
2
Aleksejs Rosoha
Tente/Beitar
18
3
Maksims Vasiļjevs
Tente/Beitar
16
4
Asilbek Vokhidov
FK Jūrnieks
15
5
Ņikita Žarovs
Babītes SK
15
6
Aleksandrs Zeņkovs
Tente/Beitar
14
7
Kirils Viņņikovs
FK Jūrnieks
13
8
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga
11
9
Efraims Valutadatils
Babītes SK
10
10
Sergejs Momots
SK Kengaroos
9
11
Daniils Fogels
SK Kengaroos
8
12
Ingus Makovskis
FK Jūrnieks
8
13
Reinis Pāls
Babītes SK
8
14
Sandis Švāns
SK Kengaroos
8
15
Andrejs Mihaiļuks
Tente/Beitar
7
16
Artemijs Piļipčuks
Babītes SK
7
17
Christoph Puschmann
Riga United FC
7
18
Jevgēnijs Aleksejevs
FK Jūrnieks
7
19
Aleksejs Bespalovs
Tente/Beitar
6
20
Aleksejs Kucenko
Babītes SK
6
21
Artjoms Kozlovskis
SK Kengaroos
6
22
Artjoms Naļivaiko
FS Rakari
6
23
Kristaps Aleksandrovs
FS Rakari
6
24
Nauris Baranovskis
SK Upesciems
6
25
Vitālijs Kudrjašovs
SK Kengaroos
6
26
Alans Siņeļņikovs
Tente/Beitar
5
27
Dmitrijs Kovaļovs
FK Jūrnieks
5
28
Dmitrijs Telešs
Tente/Beitar
5
29
Edgars Arakeļjans
Riga United FC
5
30
Jānis Jasenovičs
FS Rakari
5
31
Māris Pilsētnieks
SK Upesciems
5
32
Oskars Odiņš
SK Upesciems
5
33
Pauls Daugulis
Rīgas Tehniskā universitāte
5
34
Artūrs Meisters
Riga United FC
4
35
Dāvis Sedols
Babītes SK
4
36
Dmitrijs Zolotarjovs
Tente/Beitar
4
37
Egīls Lielbārdis
ASK Kadaga
4
38
Emmanuel Chinwendu Onwukwe
FK Kuivižu Spartaks
4
39
Jānis Avots
SK Upesciems
4
40
Makars Siņakovs
SK Kengaroos
4
41
Mārcis Skuja
Rīgas Tehniskā universitāte
4
42
Renārs Zīmelis
SK Kengaroos
4
43
Vladislavs Sondors
Rīgas Tehniskā universitāte
4
44
Aivis Greblis
FS Rakari
3
45
Aleksandr Ivanov
Riga United FC
3
46
Aleksejs Andrejevs
FK Jūrnieks
3
47
Alens Pelcbergs
ASK Kadaga
3
48
Dairis Laicāns
ASK Kadaga
3
49
Ģirts Burmistris
FK Jūrnieks
3
50
Jaroslavs Morozs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
51
Jurijs Ivanovs
FK Jūrnieks
3
52
Leonīds Petuņins
SK Kengaroos
3
53
Maksims Neverovskis
Tente/Beitar
3
54
Oghenero Utomudo Omogha
FK Kuivižu Spartaks
3
55
Roberts Kārlis Prauliņš
SK Upesciems
3
56
Vladimirs Ševčenko
Babītes SK
3
57
Aleksandrs Samoiļenko
Babītes SK
2
58
Arturs Burņins
Riga United FC
2
59
Artūrs Kožars
Riga United FC
2
60
Azizbek Sharabov
FK Jūrnieks
2
61
Daniels Kapkovs
Babītes SK
2
62
Deniels Šteingolds
FK Jūrnieks
2
63
Dzmitry Kuzmin
Tente/Beitar
2
64
Edvards Vimba
Rīgas Tehniskā universitāte
2
65
Ernests Kronis
Babītes SK
2
66
Genrihs Ivanovs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
67
Gļebs Suranovs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
68
Josu Samaniego del Campo
Riga United FC
2
69
Kārlis Miķelis Liepiņš
SK Upesciems
2
70
Mareks Makarovs
FS Rakari
2
71
Mārcis Zicmanis
SK Upesciems
2
72
Mārtiņš Vecvagars
SK Upesciems
2
73
Nikolass Kapuļins
Babītes SK
2
74
Oskars Lucis
FS Rakari
2
75
Reinis Bārzdiņš
FK Kuivižu Spartaks
2
76
Reinis Groskops
SK Upesciems
2
77
Ričards Janevics
FS Rakari
2
78
Ričards Penka
FK Jūrnieks
2
79
Ruslans Medvedins
FK Jūrnieks
2
80
Timurs Abramenko
Babītes SK
2
81
Viktors Grigorjevs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
82
Alans Vapne
Babītes SK
1
83
Aleksandrs Kļimovs
Tente/Beitar
1
84
Aleksandrs Vasiļjevs
ASK Kadaga
1
85
Aleksis Paeglis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
86
Andis Jansons
FS Rakari
1
87
Andžejs Pokšāns
SK Upesciems
1
88
Artjoms Uļjanovs
FK Jūrnieks
1
89
Artūrs Cereņja
FK Jūrnieks
1
90
Artūrs Piļenkovs
FK Jūrnieks
1
91
Daniēls Ābelītis
Riga United FC
1
92
Danilo Hamiks
Babītes SK
1
93
Danilo Sica
Riga United FC
1
94
Davids Bagdasarjans
Rīgas Tehniskā universitāte
1
95
Deniss Kiriļuks
Riga United FC
1
96
Dmitrijs Medeckis
Tente/Beitar
1
97
Edgars Ungurs
ASK Kadaga
1
98
Ervīns Grankins
SK Kengaroos
1
99
Gatis Zankovskis
SK Upesciems
1
100
Gunārs Mazvērsītis
SK Upesciems
1
101
Ģirts Arnītis
FS Rakari
1
102
Yassine Laiadi
Riga United FC
1
103
Jānis Auziņš
FK Kuivižu Spartaks
1
104
Jorens Grīntāls
SK Upesciems
1
105
Kaspars Barkāns
Babītes SK
1
106
Kirills Aleksejevs
FK Jūrnieks
1
107
Kristaps Pētersons
FK Kuivižu Spartaks
1
108
Kristaps Žīgurs
SK Upesciems
1
109
Maikls Petrovs
SK Kengaroos
1
110
Maksims Harkins
Tente/Beitar
1
111
Maksims Tavkins
Rīgas Tehniskā universitāte
1
112
Mareks Fedorovičs
SK Upesciems
1
113
Matīss Spunde
Babītes SK
1
114
Mārtiņš Bukšs
ASK Kadaga
1
115
Mihails Čebotarjovs
Babītes SK
1
116
Nauris Bulvītis
Babītes SK
1
117
Pāvels Ņikitonovs
Tente/Beitar
1
118
Reinis Krieviņš
Babītes SK
1
119
Reinis Sīlis
Tente/Beitar
1
120
Roberts Bulāns
FS Rakari
1
121
Romans Jakušenoks
FK Jūrnieks
1
122
Rūdolfs Ratfelders
SK Upesciems
1
123
Sandis Vēzis
FS Rakari
1
124
Staņislavs Kolomicevs
Babītes SK
1
125
Sven Niels Linus Krause
Riga United FC
1
126
Tamerlan Irgebay
FK Jūrnieks
1
127
Tomass Kontrims
SK Kengaroos
1
128
Viesturs Veits
Rīgas Tehniskā universitāte
1
129
Viktors Krasnoborodjko
Rīgas Tehniskā universitāte
1
130
Vitālijs Čulkovs
SK Kengaroos
1
131
Vjačeslavs Meļņiks
Riga United FC
1
132
Vladislavs Kuzmins
Tente/Beitar
1
133
Vladislavs Ždaņko
Tente/Beitar
1
134
Zaid Ahmad Siddiqui
Rīgas Tehniskā universitāte
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU