Babītes SK

3. līga 2021, Rīga

  • 1pozīcija
  • 49punkti
  • 93:14vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Daniels MišinsDzimšanas datums: 22.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
434
-
-
-
Andris PupurānsDzimšanas datums: 26.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Aizsargi
Jurijs Georgs RusakovsDzimšanas datums: 03.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
390
-
1
-
Jegors TalalujevsDzimšanas datums: 22.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
25
-
-
-
Pussargi
Daniels KapkovsDzimšanas datums: 24.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
573
2
-
-
Uzbrucēji
Mihails MiholapsDzimšanas datums: 24.08.1974.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Ņikita ŽarovsDzimšanas datums: 25.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
15
1
-
Spēlētāji
Gothards ĀriņšDzimšanas datums: 29.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
90
-
-
-
Kaspars BarkānsDzimšanas datums: 16.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
720
1
-
-
Danilo HamiksDzimšanas datums: 31.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
226
1
-
-
Jurijs IdionovsDzimšanas datums: 02.12.1976.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valērijs IndrjulisDzimšanas datums: 01.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
846
-
1
-
Nikolass KapuļinsDzimšanas datums: 03.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
186
2
-
-
Sandis ĶiecisDzimšanas datums: 05.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Staņislavs KolomicevsDzimšanas datums: 19.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
1
1
-
Reinis KrieviņšDzimšanas datums: 20.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
323
1
1
-
Artūrs KrišņovsDzimšanas datums: 19.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1461
-
-
-
Aleksejs KucenkoDzimšanas datums: 10.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
462
6
-
-
Ņikita KuļikovsDzimšanas datums: 08.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs MinajevsDzimšanas datums: 01.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
113
-
1
-
Reinis PālsDzimšanas datums: 19.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
501
8
-
-
Aleksejs PetrovsDzimšanas datums: 15.12.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
587
-
1
-
Aleksandrs SamoiļenkoDzimšanas datums: 01.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
180
2
-
-
Kirills SamoiļenkoDzimšanas datums: 16.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŠēpersDzimšanas datums: 11.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
800
-
2
-
Vladimirs ŠevčenkoDzimšanas datums: 25.12.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
551
3
1
-
Kristofers SondorsDzimšanas datums: 03.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
826
-
-
-
Matīss SpundeDzimšanas datums: 21.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
285
1
-
-
Daniils TrjahovsDzimšanas datums: 14.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
658
-
1
-
Jorens VaisjunsDzimšanas datums: 30.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
87
-
-
-
Alans VapneDzimšanas datums: 11.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
264
1
-
-
Andrejs VorobjovsDzimšanas datums: 14.12.1975.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Guntars Reika

    Direktors

    Dzimšanas datums: 04.08.1961.

Treneru korpuss

  • Viktors Terentjevs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 22.05.1975.
  • Staņislavs Kolomicevs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 19.06.1988.
  • Aleksejs Petrovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 15.12.1978.
  • Aivars Roskošs

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 13.11.1965.
  • Ņikita Kuļikovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 08.07.1995.
  • Annija Vēvere

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.07.1992.

ceturtdiena

8
jūl
21:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

13
jūl
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 3. kārta
Ādažu sporta centra stadions

otrdiena

20
jūl
19:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 5. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

23
jūl
20:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

4
aug
19:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 7. kārta
Ādažu sporta centra stadions

pirmdiena

9
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 8. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

12
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 17. kārta
Piņķu stadions

trešdiena

18
aug
19:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 1. kārta
Piņķu stadions

svētdiena

22
aug
12:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 10. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

26
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 11. kārta
Piņķu stadions

pirmdiena

30
aug
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 12. kārta
Piņķu stadions

ceturtdiena

2
sep
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 9. kārta
Piņķu stadions

piektdiena

10
sep
19:00
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 13. kārta
Piņķu stadions

pirmdiena

13
sep
18:30
2021
Rīgas futbola čempionāts 2021, 6. kārta
Academ Stadium
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
16
1
1
93
14
+79
49
2
18
13
3
2
70
22
+48
42
3
18
12
0
6
87
51
+36
36
4
18
11
2
5
52
40
+12
35
5
18
9
5
4
44
29
+15
32
7
18
5
0
13
36
59
-23
15
8
18
4
1
13
31
80
-49
13
9
18
3
1
14
25
63
-38
10
10
18
1
2
15
11
77
-66
5
1
Geidāns Dāniels Ričards
Babītes SK
21
2
Rosoha Aleksejs
Tente/Beitar
18
3
Vasiļjevs Maksims
Tente/Beitar
16
4
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
15
5
Žarovs Ņikita
Babītes SK
15
6
Zeņkovs Aleksandrs
Tente/Beitar
14
7
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
13
8
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
11
9
Valutadatils Efraims
Babītes SK
10
10
Momots Sergejs
SK Kengaroos
9
11
Fogels Daniils
SK Kengaroos
8
12
Makovskis Ingus
FK Jūrnieks
8
13
Pāls Reinis
Babītes SK
8
14
Švāns Sandis
SK Kengaroos
8
15
Aleksejevs Jevgēnijs
FK Jūrnieks
7
16
Mihaiļuks Andrejs
Tente/Beitar
7
17
Piļipčuks Artemijs
Babītes SK
7
18
Puschmann Christoph
Riga United FC
7
19
Aleksandrovs Kristaps
FS Rakari
6
20
Baranovskis Nauris
SK Upesciems
6
21
Bespalovs Aleksejs
Tente/Beitar
6
22
Kozlovskis Artjoms
SK Kengaroos
6
23
Kucenko Aleksejs
Babītes SK
6
24
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
25
Naļivaiko Artjoms
FS Rakari
6
26
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
5
27
Daugulis Pauls
Rīgas Tehniskā universitāte
5
28
Jasenovičs Jānis
FS Rakari
5
29
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
5
30
Odiņš Oskars
SK Upesciems
5
31
Pilsētnieks Māris
SK Upesciems
5
32
Siņeļņikovs Alans
Tente/Beitar
5
33
Telešs Dmitrijs
Tente/Beitar
5
34
Avots Jānis
SK Upesciems
4
35
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
4
36
Meisters Artūrs
Riga United FC
4
37
Onwukwe Emmanuel Chinwendu
FK Kuivižu Spartaks
4
38
Sedols Dāvis
Babītes SK
4
39
Siņakovs Makars
SK Kengaroos
4
40
Skuja Mārcis
Rīgas Tehniskā universitāte
4
41
Sondors Vladislavs
Rīgas Tehniskā universitāte
4
42
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
4
43
Zolotarjovs Dmitrijs
Tente/Beitar
4
44
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
3
45
Burmistris Ģirts
FK Jūrnieks
3
46
Greblis Aivis
FS Rakari
3
47
Ivanov Aleksandr
Riga United FC
3
48
Ivanovs Jurijs
FK Jūrnieks
3
49
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
3
50
Morozs Jaroslavs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
51
Neverovskis Maksims
Tente/Beitar
3
52
Omogha Oghenero Utomudo
FK Kuivižu Spartaks
3
53
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
3
54
Petuņins Leonīds
SK Kengaroos
3
55
Prauliņš Roberts Kārlis
SK Upesciems
3
56
Ševčenko Vladimirs
Babītes SK
3
57
Abramenko Timurs
Babītes SK
2
58
Bārzdiņš Reinis
FK Kuivižu Spartaks
2
59
Burņins Arturs
Riga United FC
2
60
Grigorjevs Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
2
61
Groskops Reinis
SK Upesciems
2
62
Ivanovs Genrihs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
63
Janevics Ričards
FS Rakari
2
64
Kapkovs Daniels
Babītes SK
2
65
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
2
66
Kožars Artūrs
Riga United FC
2
67
Kronis Ernests
Babītes SK
2
68
Kuzmin Dzmitry
Tente/Beitar
2
69
Liepiņš Kārlis Miķelis
SK Upesciems
2
70
Lucis Oskars
FS Rakari
2
71
Makarovs Mareks
FS Rakari
2
72
Medvedins Ruslans
FK Jūrnieks
2
73
Penka Ričards
FK Jūrnieks
2
74
Samaniego del Campo Josu
Riga United FC
2
75
Samoiļenko Aleksandrs
Babītes SK
2
76
Sharabov Azizbek
FK Jūrnieks
2
77
Suranovs Gļebs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
78
Šteingolds Deniels
FK Jūrnieks
2
79
Vecvagars Mārtiņš
SK Upesciems
2
80
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
81
Zicmanis Mārcis
SK Upesciems
2
82
Aleksejevs Kirills
FK Jūrnieks
1
83
Arnītis Ģirts
FS Rakari
1
84
Auziņš Jānis
FK Kuivižu Spartaks
1
85
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
1
86
Bagdasarjans Davids
Rīgas Tehniskā universitāte
1
87
Barkāns Kaspars
Babītes SK
1
88
Bukšs Mārtiņš
ASK Kadaga
1
89
Bulāns Roberts
FS Rakari
1
90
Bulvītis Nauris
Babītes SK
1
91
Cereņja Artūrs
FK Jūrnieks
1
92
Čebotarjovs Mihails
Babītes SK
1
93
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
1
94
Fedorovičs Mareks
SK Upesciems
1
95
Grankins Ervīns
SK Kengaroos
1
96
Grīntāls Jorens
SK Upesciems
1
97
Hamiks Danilo
Babītes SK
1
98
Harkins Maksims
Tente/Beitar
1
99
Irgebay Tamerlan
FK Jūrnieks
1
100
Jakušenoks Romans
FK Jūrnieks
1
101
Jansons Andis
FS Rakari
1
102
Kiriļuks Deniss
Riga United FC
1
103
Kļimovs Aleksandrs
Tente/Beitar
1
104
Kolomicevs Staņislavs
Babītes SK
1
105
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
1
106
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
1
107
Krause Sven Niels Linus
Riga United FC
1
108
Krieviņš Reinis
Babītes SK
1
109
Kuzmins Vladislavs
Tente/Beitar
1
110
Laiadi Yassine
Riga United FC
1
111
Mazvērsītis Gunārs
SK Upesciems
1
112
Medeckis Dmitrijs
Tente/Beitar
1
113
Meļņiks Vjačeslavs
Riga United FC
1
114
Ņikitonovs Pāvels
Tente/Beitar
1
115
Paeglis Aleksis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
116
Petrovs Maikls
SK Kengaroos
1
117
Pētersons Kristaps
FK Kuivižu Spartaks
1
118
Piļenkovs Artūrs
FK Jūrnieks
1
119
Pokšāns Andžejs
SK Upesciems
1
120
Ratfelders Rūdolfs
SK Upesciems
1
121
Sica Danilo
Riga United FC
1
122
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
1
123
Sīlis Reinis
Tente/Beitar
1
124
Spunde Matīss
Babītes SK
1
125
Tavkins Maksims
Rīgas Tehniskā universitāte
1
126
Uļjanovs Artjoms
FK Jūrnieks
1
127
Ungurs Edgars
ASK Kadaga
1
128
Vapne Alans
Babītes SK
1
129
Vasiļjevs Aleksandrs
ASK Kadaga
1
130
Veits Viesturs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
131
Vēzis Sandis
FS Rakari
1
132
Zankovskis Gatis
SK Upesciems
1
133
Ždaņko Vladislavs
Tente/Beitar
1
134
Žīgurs Kristaps
SK Upesciems
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU