Riga FC Academy
Elites grupa U-13 2024
- 2pozīcija
- 30punkti
- 43:6vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Deniss AnkudenkoDzimšanas datums: 02.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Sergei BalabanovDzimšanas datums: 23.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs BorisovskisDzimšanas datums: 23.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Matvejs Nikolass FerubkoDzimšanas datums: 10.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Patriks GeipelisDzimšanas datums: 07.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs GrigorjevsDzimšanas datums: 11.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts JablokovsDzimšanas datums: 12.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Lukass JalovecksDzimšanas datums: 17.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Šavaršs KamaljansDzimšanas datums: 18.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Roberts LabadaDzimšanas datums: 26.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja LukinsDzimšanas datums: 24.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Aleksandrs MakarevičsDzimšanas datums: 11.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Romans MamatovsDzimšanas datums: 17.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Vilhelms Valts MeļķisDzimšanas datums: 15.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Gļebs MihailovsDzimšanas datums: 28.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bogdans NazarovsDzimšanas datums: 08.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mihails OlehnoDzimšanas datums: 16.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bogdans SaļņikovsDzimšanas datums: 27.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs SeļivānovsDzimšanas datums: 19.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
2
-
Ernests SerpovskisDzimšanas datums: 19.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
-
-
Simon Semen ShraerDzimšanas datums: 06.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Niko SīlisDzimšanas datums: 16.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Anatolijs SoboļevsDzimšanas datums: 30.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
1
-
Roman VeliguraDzimšanas datums: 09.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rauls VītolsDzimšanas datums: 08.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
2
-
Ronens VolkovičsDzimšanas datums: 30.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Artūrs ZolotarjovsDzimšanas datums: 24.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
13
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 1. kārta
"Skonto" halle
sestdiena
20
apr
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
27
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 3. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
sestdiena
4
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 4. kārta
"Skonto" halle
otrdiena
14
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 6. kārta
Mežaparks SV
sestdiena
25
mai
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 7. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
sestdiena
1
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 8. kārta
Mežaparks SV
trešdiena
5
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 9. kārta
Stadions ''Velnciems''
svētdiena
9
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 10. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
trešdiena
12
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 11. kārta
Mežaparks SV
otrdiena
9
jūl
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 12. kārta
MTC ''Staicele''
trešdiena
24
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 14. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-
trešdiena
7
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 15. kārta
Mežaparks SV
-
svētdiena
11
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 16. kārta
Mežaparks SV
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Emīls Komorovskis
FS METTA
22
2
Artjoms Križanovskis
Daugavpils
11
3
Augusts Leinasaris
RFS Academy
11
4
Emīls Dergačs
JDFS Alberts
11
5
Anrijs Čampers
FK Tukums 2000/TSS
9
6
Artēmijs Revkovs
Mārupes NSS
9
7
Jānis Rupeiks-Roķis
JDFS Alberts
9
8
Martins Senkāns
RFS Academy
9
9
Ernests Serpovskis
Riga FC Academy
8
10
Deniss Sprosts
SK Super Nova
7
11
Eduards Šusts
FS Jelgava
7
12
Ričards Ozols
FS Jelgava
7
13
Ernests Tomkus
FS METTA
6
14
Edvards Markuss Millers
Kuldīgas NSS
5
15
Nikolajs Plonskis
RFS Academy
5
16
Romans Mamatovs
Riga FC Academy
5
17
Ronens Volkovičs
Riga FC Academy
5
18
Vilhelms Valts Meļķis
Riga FC Academy
5
19
Aleksandrs Adams Siliņš
JDFS Alberts
4
20
Iļja Lukins
Riga FC Academy
4
21
Jānis Zuģickis
Daugavpils
4
22
Jēkabs Kreitūzis
RFS Academy
4
23
Jēkabs Mikus Himičs
Kuldīgas NSS
4
24
Marks Zanders
FS METTA
4
25
Miķelis Babris
Kuldīgas NSS
4
26
Rauls Vītols
Riga FC Academy
4
27
Reinards Gudlevskis
JDFS Alberts
4
28
Rodrigo Anops
RFS Academy
4
29
Staņislavs Pavlovs
Mārupes NSS
4
30
Anatolijs Soboļevs
Riga FC Academy
3
31
Artūrs Pulle
FS Jelgava
3
32
Artūrs Seļivānovs
Riga FC Academy
3
33
Eduards Baroniņš
FS METTA
3
34
Emīls Mičs
FS Jelgava
3
35
Emīls Riekstiņš
FS Ventspils
3
36
Gustavs Rudzroga
FS Ventspils
3
37
Lauris Ivanovs
FS METTA
3
38
Markus Skadiņš
RFS Academy
3
39
Oskars Puters
RFS Academy
3
40
Pauls Brants
FS METTA
3
41
Reinis Jānis Romulāns
SK Super Nova
3
42
Rukšāns Daniils
Daugavpils
3
43
Adrians Štrauss
SK Super Nova
2
44
Artūrs Borisovskis
Riga FC Academy
2
45
Artūrs Kaminskis
FS METTA
2
46
Deniss Mamonovs
Liepājas FS
2
47
Dmitrijs Kazura
Rīgas Futbola skola
2
48
Edvards Cimermanis
Mārupes NSS
2
49
Emīls Katkovskis
FK Tukums 2000/TSS
2
50
Filips Bukovskis
FS METTA
2
51
Gustavs Meldrājs
Liepājas FS
2
52
Gustavs Zvejnieks
FS Jelgava
2
53
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
2
54
Kirills Čevers
SK Super Nova
2
55
Oskars Krampāns
Mārupes NSS
2
56
Pauls Putnāns
FK Tukums 2000/TSS
2
57
Raiens Vimba
FS Ventspils
2
58
Ralfs Šternbergs
Kuldīgas NSS
2
59
Reno Kolliopuls
JDFS Alberts
2
60
Roberts Cīrulis
FK Tukums 2000/TSS
2
61
Roberts Mārtiņsons
Rīgas Futbola skola
2
62
Timurs Astašonoks
Mārupes NSS
2
63
Tomass Plēgermanis
FS Ventspils
2
64
Toms Krievkalns
SK Super Nova
2
65
Alberts Avots
JDFS Alberts
1
66
Aleksandr Komogortsev
RFS Academy
1
67
Aleksejs Verbenko
Rīgas Futbola skola
1
68
Alekss Skvorcovs
FS Jelgava
1
69
Armands Kažemaks
FS METTA
1
70
Arsenijs Jekums
SK Super Nova
1
71
Artūrs Bloškins
FS Jelgava
1
72
Artūrs Līcītis
FS METTA
1
73
Boris Marinaki
JDFS Alberts
1
74
Dairis Slūka
Daugavpils
1
75
Dāvis Kraučs
FS Ventspils
1
76
Deniss Ankudenko
Riga FC Academy
1
77
Devids Kamins
Rīgas Futbola skola
1
78
Devids Urbančiks
Rīgas Futbola skola
1
79
Džordžs Dīns Zurģis
FK Tukums 2000/TSS
1
80
Eduards Aišpurs
Kuldīgas NSS
1
81
Elmārs Grava
FS Jelgava
1
82
Emīls Auziņš
Kuldīgas NSS
1
83
Ernests Veidmanis
Mārupes NSS
1
84
Francis Egle
FS METTA
1
85
Gabriels Leščinskis
FS Jelgava
1
86
Gabriels Vīksna
RFS Academy
1
87
Gustavs Ādamsons
FK Tukums 2000/TSS
1
88
Gustavs Ozols
FS Jelgava
1
89
Ģirts Putniņš
Liepājas FS
1
90
Henrijs Avotiņš
JDFS Alberts
1
91
Jānis Oškājs
Mārupes NSS
1
92
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
93
Jēkabs Kleinhofs
FK Tukums 2000/TSS
1
94
Jurģis Kijoneks
FS Jelgava
1
95
Jurģis Liepiņš
JDFS Alberts
1
96
Kristers Runiķis
Liepājas FS
1
97
Lukas Maidanskis
RFS Academy
1
98
Lukas Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
99
Maksims Kortaks
Kuldīgas NSS
1
100
Marats Radželis
FS Jelgava
1
101
Mareks Orbidāns
Daugavpils
1
102
Marks Jurgenbergs
Mārupes NSS
1
103
Markus Liše
FS Jelgava
1
104
Markuss Dembovskis
RFS Academy
1
105
Martins Lācītis
Liepājas FS
1
106
Mikuss Horna
Liepājas FS
1
107
Olivers Vaskis
JDFS Alberts
1
108
Oskars Daukšts
Daugavpils
1
109
Ralfs Andersons
FK Tukums 2000/TSS
1
110
Ralfs Grāvītis
SK Super Nova
1
111
Reinis Krūziņš
FS Ventspils
1
112
Roberts Freibergs
FS Ventspils
1
113
Roberts Kusiņš
Daugavpils
1
114
Romāns Žemoido
RFS Academy
1
115
Rustams Ņematovs
SK Super Nova
1
116
Simeāns Kotins
Mārupes NSS
1
117
Simon Semen Shraer
Riga FC Academy
1
118
Šavaršs Kamaljans
Riga FC Academy
1
119
Vadims Strogonovs
FS Jelgava
1
120
Valters Knesis
Liepājas FS
1