RFS Academy
Jaunatnes čempionats Elites grupa U-14 2024
- 4pozīcija
- 9punkti
- 12:10vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artūrs NaumenkoDzimšanas datums: 16.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Spēlētāji
Ronalds DambergsDzimšanas datums: 01.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvids DmitrijevsDzimšanas datums: 02.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marks HupenijaDzimšanas datums: 04.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Artjoms IvanovsDzimšanas datums: 08.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markus KicisDzimšanas datums: 16.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians KurakinsDzimšanas datums: 30.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Davids KurakinsDzimšanas datums: 30.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Ralfs KušnersDzimšanas datums: 10.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Olivers LazdānsDzimšanas datums: 10.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mihails MalkielsDzimšanas datums: 26.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marsels Adams MezhodiDzimšanas datums: 14.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Harijs MintālsDzimšanas datums: 20.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miroslavs MogiļevičsDzimšanas datums: 16.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mikhail OstrovskiyDzimšanas datums: 21.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marsels PapaurelisDzimšanas datums: 28.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Ričards PizānsDzimšanas datums: 18.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ernests PurmalisDzimšanas datums: 28.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs Silvestrs SinkevičsDzimšanas datums: 18.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daņila SļusarevsDzimšanas datums: 18.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Ralfs SmeilisDzimšanas datums: 16.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita ZinovjevsDzimšanas datums: 07.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Reinis ŽmoginsDzimšanas datums: 16.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
30
mar
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 1. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
svētdiena
7
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
sestdiena
13
apr
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 3. kārta
"Skonto" halle
svētdiena
21
apr
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 4. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
sestdiena
27
apr
11:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
sestdiena
18
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 6. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-
sestdiena
25
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 7. kārta
Piņķu stadions
-
sestdiena
1
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 8. kārta
Carnikavas stadions
-
sestdiena
8
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 9. kārta
Stadions "Celtnieks"
-
sestdiena
15
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 10. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-
sestdiena
22
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
sestdiena
3
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 13. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
-
sestdiena
10
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-
sestdiena
17
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 12. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Jevdokimovs
Riga FC Academy
5
2
Ralfs Kušners
RFS Academy
4
3
Gustavs Geruļskis
JDFS Alberts
3
4
Iļja Harlamovs
Daugavpils
3
5
Jānis Rupeiks-Roķis
JDFS Alberts
3
6
Arno Baranovskis
Riga FC Academy
2
7
Artūrs Naumenko
RFS Academy
2
8
Daņila Sļusarevs
RFS Academy
2
9
Filips Roberts Jankovskis
FS METTA
2
10
Gediminas Rokanskis
Mārupes NSS
2
11
Gļebs Jefimovs
Mārupes NSS
2
12
Mareks Skribanovskis
Mārupes NSS
2
13
Marsels Māris Galarovskis
FS METTA
2
14
Marsels Papaurelis
RFS Academy
2
15
Viktors Baranovs
Riga FC Academy
2
16
Vits Cimiņš
FS METTA
2
17
Aleksandrs Ļevčenko
Daugavpils
1
18
Alekss Dobrinins
MFKA Carnikava
1
19
Anzors Bolkvadze
Riga FC Academy
1
20
Artjoms Kiseļovs
Daugavpils
1
21
Artjoms Križanovskis
Daugavpils
1
22
Davids Kurakins
RFS Academy
1
23
Dāvis Dāboliņš
JDFS Alberts
1
24
Ēriks Ciemiņš
JDFS Alberts
1
25
Fēlikss Smorodinkins
JDFS Alberts
1
26
Henrijs Igo Japiņš
FS METTA
1
27
Jānis Ruškuts
JDFS Alberts
1
28
Juris Ružs
Daugavpils
1
29
Kaspars Ušackis
Mārupes NSS
1
30
Kārlis Kehris
MFKA Carnikava
1
31
Kristaps Klaucāns
MFKA Carnikava
1
32
Kristiāns Vadjuhins
Daugavpils
1
33
Mārtiņš Zuke
JDFS Alberts
1
34
Nikita Zinovjevs
RFS Academy
1
35
Nikolass Boiko
JDFS Alberts
1
36
Patriks Dovidovičs
Rīgas Futbola skola
1
37
Roberts Vientiess
FS METTA
1
38
Ruslans Turuļins
Rīgas Futbola skola
1
39
Vladimirs Demidenoks
Rīgas Futbola skola
1