Mārupes NSS
Jaunatnes čempionats Elites grupa U-14 2024
- 5pozīcija
- 15punkti
- 24:16vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Artūrs AnderšmitsDzimšanas datums: 06.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Dāvids BaltaisDzimšanas datums: 02.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Toms BirzaksDzimšanas datums: 12.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass ČaunānsDzimšanas datums: 13.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
3
-
Ričards DzērveDzimšanas datums: 25.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita GoncharovDzimšanas datums: 28.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Martins HermansDzimšanas datums: 07.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gļebs JefimovsDzimšanas datums: 11.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Damians KontenisDzimšanas datums: 03.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Filips Aleksandrs KovalersDzimšanas datums: 23.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patriks LeksisDzimšanas datums: 19.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars LormanisDzimšanas datums: 16.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Romans MamatovsDzimšanas datums: 17.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Ronalds PetrovičsDzimšanas datums: 15.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ēriks RetenaisDzimšanas datums: 23.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gediminas RokanskisDzimšanas datums: 04.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
2
-
Mareks SkribanovskisDzimšanas datums: 16.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
1
-
Emīls UdrassDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Kaspars UšackisDzimšanas datums: 09.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
2
-
Mariuss ViļumsDzimšanas datums: 04.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Rodrigo ZariņšDzimšanas datums: 16.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
sestdiena
30
mar
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 1. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
6
apr
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
sestdiena
13
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 3. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
20
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 4. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
27
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 5. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
18
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
sestdiena
25
mai
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 7. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
1
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 8. kārta
Stadions "Celtnieks"
sestdiena
8
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 9. kārta
Piņķu stadions
sestdiena
22
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 11. kārta
Carnikavas stadions
sestdiena
27
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 12. kārta
Mežaparks SV
-
sestdiena
3
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 13. kārta
Piņķu stadions
-
sestdiena
10
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
sestdiena
17
aug
16:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-14 2024, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Jevdokimovs
Riga FC Academy
7
2
Daņila Sļusarevs
RFS Academy
6
3
Henrijs Igo Japiņš
FS METTA
6
4
Ralfs Kušners
RFS Academy
6
5
Arno Baranovskis
Riga FC Academy
5
6
Gediminas Rokanskis
Mārupes NSS
5
7
Gļebs Jefimovs
Mārupes NSS
5
8
Gustavs Geruļskis
JDFS Alberts
5
9
Iļja Harlamovs
Daugavpils
5
10
Miroslavs Mogiļevičs
RFS Academy
5
11
Aleksandrs Ļevčenko
Daugavpils
4
12
Artūrs Naumenko
RFS Academy
4
13
Davids Kurakins
RFS Academy
4
14
Filips Roberts Jankovskis
FS METTA
4
15
Jānis Rupeiks-Roķis
JDFS Alberts
4
16
Kristaps Klaucāns
MFKA Carnikava
4
17
Mareks Skribanovskis
Mārupes NSS
4
18
Martins Jermilovs
Riga FC Academy
4
19
Alekss Dobrinins
MFKA Carnikava
3
20
Kaspars Salenieks
FS METTA
3
21
Marsels Māris Galarovskis
FS METTA
3
22
Nikita Zinovjevs
RFS Academy
3
23
Rodrigo Laimiņš
FS METTA
3
24
Tomass Bergs
Daugavpils
3
25
Vits Cimiņš
FS METTA
3
26
Artjoms Križanovskis
Daugavpils
2
27
Artūrs Anderšmits
Mārupes NSS
2
28
Edgars Aščuks
FS METTA
2
29
Ēriks Ciemiņš
JDFS Alberts
2
30
Kaspars Ušackis
Mārupes NSS
2
31
Kārlis Kehris
MFKA Carnikava
2
32
Mariuss Viļums
Mārupes NSS
2
33
Marsels Papaurelis
RFS Academy
2
34
Tornike Gulua
JDFS Alberts
2
35
Viktors Baranovs
Riga FC Academy
2
36
Andris Aizsilnieks
FS METTA
1
37
Anzors Bolkvadze
Riga FC Academy
1
38
Artjoms Kiseļovs
Daugavpils
1
39
Artjoms Ņikitenko
Daugavpils
1
40
Dāvids Baltais
Mārupes NSS
1
41
Dāvis Dāboliņš
JDFS Alberts
1
42
Emīls Zonne
MFKA Carnikava
1
43
Ernests Purmalis
RFS Academy
1
44
Fēlikss Smorodinkins
JDFS Alberts
1
45
Henrijs Bukovs
MFKA Carnikava
1
46
Jānis Ruškuts
JDFS Alberts
1
47
Juris Ružs
Daugavpils
1
48
Klāvs Silvestrs Sinkevičs
RFS Academy
1
49
Kristiāns Vadjuhins
Daugavpils
1
50
Martins Cīrulis
Riga FC Academy
1
51
Mārtiņš Zuke
JDFS Alberts
1
52
Mikhail Ostrovskiy
RFS Academy
1
53
Nikolass Boiko
JDFS Alberts
1
54
Oskars Leščinskis
FS METTA
1
55
Patriks Dovidovičs
Rīgas Futbola skola
1
56
Raivo Lavendels
MFKA Carnikava
1
57
Roberts Vientiess
FS METTA
1
58
Romans Mamatovs
Mārupes NSS
1
59
Ruslans Turuļins
Rīgas Futbola skola
1
60
Tomass Gusts Gudermanis
MFKA Carnikava
1
61
Vladimirs Demidenoks
Rīgas Futbola skola
1