Rēzeknes FA/BJSS
Pirmā līga 2017
- 7pozīcija
- 28punkti
- 40:47vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Aleksejs MaslobojevsDzimšanas datums: 10.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
19
1710
-
-
-
Aizsargi
Ņikita BovkunsDzimšanas datums: 07.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
13
857
-
4
-
Aigars BrīversDzimšanas datums: 08.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
13
-
-
-
Pēteris IvenkovsDzimšanas datums: 22.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
17
1281
-
-
-
Vadims PlešsDzimšanas datums: 24.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Dairis BastrikinsDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
11
476
1
1
-
Dmitrijs SilovsDzimšanas datums: 07.06.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
21
1706
6
3
-
Žanis SpruktsDzimšanas datums: 08.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
13
363
-
-
-
sestdiena
15
apr
14:00
2017
Komanda.lv 1.līga 2017, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
svētdiena
23
apr
15:00
2017
svētdiena
7
mai
15:00
2017
svētdiena
14
mai
18:00
2017
svētdiena
21
mai
18:30
2017
Komanda.lv 1.līga 2017, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
svētdiena
4
jūn
18:00
2017
sestdiena
10
jūn
14:00
2017
sestdiena
17
jūn
17:00
2017
svētdiena
16
jūl
17:00
2017
sestdiena
22
jūl
16:00
2017
svētdiena
30
jūl
15:00
2017
Komanda.lv 1.līga 2017, 13. kārta
RPD Sporta pārvaldes stadions
sestdiena
5
aug
18:00
2017
Komanda.lv 1.līga 2017, 14. kārta
RPD Sporta pārvaldes stadions
sestdiena
19
aug
18:00
2017
sestdiena
26
aug
15:00
2017
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Alvis Dubovs
Valmiera Glass ViA
27
2
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC
20
3
Vugar Askerov
FK Progress/AFA Olaine
19
4
Dzmitry Kuzmin
FK Tukums 2000/TSS
16
5
Ričards Žaldovskis
BFC Daugavpils
15
6
Igors Kovaļkovs
RTU FC/Skonto Academy
14
7
Alain Cedric Herve Kouadio
BFC Daugavpils
13
8
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
13
9
Alvis Jaunzems
Valmiera Glass ViA
11
10
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
11
11
Aigars Caics
Preiļi
9
12
Guntars Silagailis
Rēzeknes FA/BJSS
9
13
Matīss Babris
Preiļi
9
14
Niks Savaļnieks
Valmiera Glass ViA
9
15
Dmitrijs Borisovs
Rēzeknes FA/BJSS
8
16
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
8
17
Rolands Putāns
Preiļi
8
18
Alekss Regža
FK Progress/AFA Olaine
7
19
Edgars Urbāns
BFC Daugavpils
7
20
Marks Smuļko
RTU FC/Skonto Academy
7
21
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000/TSS
7
22
Valts Jaunzems
Valmiera Glass ViA
7
23
Dmitrijs Silovs
Rēzeknes FA/BJSS
6
24
Jānis Krautmanis
Grobiņas SC
6
25
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
6
26
Kristers Aldis Puriņš
FK Smiltene/BJSS
6
27
Aigars Liņģis
FK Auda
5
28
Arturs Fjodorovs
FK Auda
5
29
Edijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
5
30
Iļja Ševčuks
BFC Daugavpils
5
31
Mareks Matīss Labanovskis
FK Auda
5
32
Mykyta Kraichynskyi
Rēzeknes FA/BJSS
5
33
Raivis Vītolnieks
FK Tukums 2000/TSS
5
34
Uģis Moncevičs
FK Auda
5
35
Vyacheslav Shevchenko
FK Ogre
5
36
Aleksandrs Gubins
FK Progress/AFA Olaine
4
37
Anton Iaremenko
FK Ogre
4
38
Antons Tumanovs
Grobiņas SC
4
39
Dmitrijs Novgorodskis
FK Tukums 2000/TSS
4
40
Edgars Freimanis
Grobiņas SC
4
41
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
4
42
Krists Kalniņš
FK Auda
4
43
Mārcis Ērglis
Valmiera Glass ViA
4
44
Miks Babris
Preiļi
4
45
Oļegs Malašenoks
FK Progress/AFA Olaine
4
46
Philip Anthony Atbashyan
RTU FC/Skonto Academy
4
47
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC
4
48
Silvestrs Tamenieks
FK Auda
4
49
Ulvis Bērziņš
Valmiera Glass ViA
4
50
Verners Zalaks
BFC Daugavpils
4
51
Ainārs Daudziešans
JDFS Alberts
3
52
Aleksejs Grjaznovs
RTU FC/Skonto Academy
3
53
Andrejs Rogozins
Rēzeknes FA/BJSS
3
54
Arturs Kupčs
Grobiņas SC
3
55
Artūrs Bankavs
Valmiera Glass ViA
3
56
Dmitrijs Litvinskis
BFC Daugavpils
3
57
Fricis Roderts
JDFS Alberts
3
58
Jurijs Halimons
FK Jēkabpils/JSC
3
59
Juris Skābardis
FK Auda
3
60
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000/TSS
3
61
Kristers Lūsiņš
Valmiera Glass ViA
3
62
Marks Petunovs
RTU FC/Skonto Academy
3
63
Reinis Putrālis
FK Smiltene/BJSS
3
64
Rihards Gorkšs
FK Auda
3
65
Sergejs Vasiļjevs
BFC Daugavpils
3
66
Toms Aizgrāvis
FK Tukums 2000/TSS
3
67
Vairis Velme
Valmiera Glass ViA
3
68
Valters Reinis
Preiļi
3
69
Vlads Rimkus
FK Progress/AFA Olaine
3
70
Aleksandrs Trūps
Preiļi
2
71
Anatolijs Maksimenko
FK Progress/AFA Olaine
2
72
Deniss Solovjovs
Rēzeknes FA/BJSS
2
73
Eduards Stīpnieks
FK Smiltene/BJSS
2
74
Elmārs Sietinsons
Valmiera Glass ViA
2
75
Emīls Artūrs Sorokins
FK Staiceles Bebri
2
76
Ilya Mykhailovskyy
FK Tukums 2000/TSS
2
77
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
2
78
Jānis Lapss
FK Staiceles Bebri
2
79
Jānis Rotbergs
FK Auda
2
80
Jevgēnijs Simonovs
FK Jēkabpils/JSC
2
81
Juris Macuks
FK Ogre
2
82
Kārlis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
2
83
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils
2
84
Krišs Andersons
RTU FC/Skonto Academy
2
85
Maksims Neverovskis
FK Progress/AFA Olaine
2
86
Maksims Ščavinskis
Rēzeknes FA/BJSS
2
87
Mārtiņš Dubro
Valmiera Glass ViA
2
88
Mārtiņš Rakštelis
FK Smiltene/BJSS
2
89
Ņikita Dobratuļins
Rēzeknes FA/BJSS
2
90
Ņikita Hudihs
RTU FC/Skonto Academy
2
91
Ņikita Jankovskis
RTU FC/Skonto Academy
2
92
Pāvels Liholetovs
BFC Daugavpils
2
93
Ričards Grauze
FK Auda
2
94
Ričards Jirgensons
FK Progress/AFA Olaine
2
95
Rihards Tomingass
JDFS Alberts
2
96
Valdis Nicis
Grobiņas SC
2
97
Vladimirs Volkovs
BFC Daugavpils
2
98
Aleksandrs Ivanovs
BFC Daugavpils
1
99
Aleksandrs Romanovskis
FK Progress/AFA Olaine
1
100
Aleksejs Kuplovs-Oginskis
FK Jēkabpils/JSC
1
101
Andrei Mironov
FK Progress/AFA Olaine
1
102
Andrii Cherevko
FK Jēkabpils/JSC
1
103
Anton Vakulin
Rēzeknes FA/BJSS
1
104
Artis Brīvers
Rēzeknes FA/BJSS
1
105
Artis Simsons
Grobiņas SC
1
106
Artūrs Pallo
Valmiera Glass ViA
1
107
Artūrs Rainers Talcis
FK Staiceles Bebri
1
108
Artūrs Stūris
FK Smiltene/BJSS
1
109
Bogdans Ņesterenko
FK Progress/AFA Olaine
1
110
Dairis Bastrikins
Rēzeknes FA/BJSS
1
111
Dairis Zariņš
Valmiera Glass ViA
1
112
Daniels Lazdiņš
FK Staiceles Bebri
1
113
Dāvis Mārtiņš Daugavietis
JDFS Alberts
1
114
Dāvis Trapučka
Grobiņas SC
1
115
Deniss Ivanovs
BFC Daugavpils
1
116
Deniss Kozlovs
BFC Daugavpils
1
117
Dmytro Tamylovych
FK Jēkabpils/JSC
1
118
Edgars Borisovs
BFC Daugavpils
1
119
Egils Arturs Nazarovs
FK Staiceles Bebri
1
120
Elvis Ābols
FK Smiltene/BJSS
1
121
Filips Tīls
Grobiņas SC
1
122
Grigorijs Misjuks
FK Auda
1
123
Igors Škirjatovs
FK Auda
1
124
Iļja Savčenko
RTU FC/Skonto Academy
1
125
Jānis Upenieks
Preiļi
1
126
Jegors Morozs
RTU FC/Skonto Academy
1
127
Jorens Gorkšs
FK Auda
1
128
Jurijs Dementjevs
FK Progress/AFA Olaine
1
129
Jurijs Teretenko
Grobiņas SC
1
130
Kārlis Zvirbulis
Valmiera Glass ViA
1
131
Klāvs Grosbergs
FK Staiceles Bebri
1
132
Kristaps Gailis
FK Tukums 2000/TSS
1
133
Krists Kristers Gulbis
Grobiņas SC
1
134
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
135
Madis Oskars Miķelsons
Valmiera Glass ViA
1
136
Marks Deružinskis
BFC Daugavpils
1
137
Mārtiņš Rubļevskis
Rēzeknes FA/BJSS
1
138
Mihails Atamans
RTU FC/Skonto Academy
1
139
Mihails Makarovs
FK Ogre
1
140
Oleksandr Garbar
FK Ogre
1
141
Oļegs Peņkovskis
FK Jēkabpils/JSC
1
142
Pavel Ryzheuski
BFC Daugavpils
1
143
Pēteris Ivenkovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
144
Pjotrs Pavlovskis
RTU FC/Skonto Academy
1
145
Raimonds Dūmiņš
FK Smiltene/BJSS
1
146
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils
1
147
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
1
148
Renārs Pastars
Preiļi
1
149
Ričards Buivids
JDFS Alberts
1
150
Ričards Rullis
FK Smiltene/BJSS
1
151
Roberts Kārlis Prauliņš
JDFS Alberts
1
152
Roberts Pirktiņš
Grobiņas SC
1
153
Roberts Rainers Cipe
Valmiera Glass ViA
1
154
Roberts Siksalietis
FK Auda
1
155
Romens Cvetanovičs
RTU FC/Skonto Academy
1
156
Sardor Rustamov
FK Tukums 2000/TSS
1
157
Tigrans Bagdasarjans
RTU FC/Skonto Academy
1
158
Vits Rimkus
FK Ogre
1
159
Vladislavs Pavļučenko
JDFS Alberts
1
160
Voldemārs Baroniņš
FK Progress/AFA Olaine
1
161
Zoran Kopre
BFC Daugavpils
1