Rēzekne

Attīstības Austrumu grupa U-15 2021

  • 5pozīcija
  • 9punkti
  • 11:55vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Vladislavs BogdanovsDzimšanas datums: 25.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms BreidaksDzimšanas datums: 01.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils CvetkovsDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Madis ErtsDzimšanas datums: 16.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romans HrustaļovsDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ervīns JemeļjanovsDzimšanas datums: 26.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Dmitrijs JermolajevsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KabaļsDzimšanas datums: 21.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars KopštālsDzimšanas datums: 21.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KrickisDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards LočmelisDzimšanas datums: 10.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andris LozdaDzimšanas datums: 03.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristofers LudboržsDzimšanas datums: 01.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
1
Adams LurzalsDzimšanas datums: 10.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Artis LustiksDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans MalejevsDzimšanas datums: 03.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs MihailovsDzimšanas datums: 19.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Sarmis PauraDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris Eduards PleikšnisDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Jānis RancānsDzimšanas datums: 01.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raitis RudzišsDzimšanas datums: 26.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Vadims ŠčavinskisDzimšanas datums: 12.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Vitālijs SkorodihinsDzimšanas datums: 28.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs StoļarovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihails TaraņenkoDzimšanas datums: 25.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis TimošilovsDzimšanas datums: 31.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Dzintars VisockisDzimšanas datums: 06.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms VlasovsDzimšanas datums: 22.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Žanis Ārmanis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 02.08.1970.

Treneru korpuss

  • Guntars Silagailis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.08.1984.
  • Rihards Rižovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.12.1991.
  • Aleksandrs Jarockis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.06.1960.
  • Māris Jermaks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 10.11.1995.
  • Juris Kaņepe

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 25.08.1977.
  • Romāns Ščavinskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 14.09.1975.

otrdiena

6
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

14
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 4. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

26
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

1
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 7. kārta
Viesītes stadions

otrdiena

10
aug
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

16
aug
18:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 2. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

23
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 10. kārta
Cēsu pilsētas stadions

pirmdiena

30
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

20
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 13. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

otrdiena

5
okt
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 8. kārta
Aizkraukles stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
8
1
0
63
4
+59
25
2
10
8
1
1
66
6
+60
25
3
10
5
1
4
23
37
-14
16
4
9
3
2
4
30
31
-1
11
5
10
3
0
7
11
55
-44
9
1
Daniels Stoma
FK Veina Aizkraukle
40
2
Roberts Hščanovičs
FK Veina Aizkraukle
40
3
Markuss Ivulāns
Mārupes SC
37
4
Edvards Zalužinskis
Rakari
24
5
Artūrs Skrubis
FK Liepāja
21
6
Alberts Grāpis
Rakari
20
7
Emīls Kostikovs
FK Auda/FC Real Pro
20
8
Gatis Belickis
FK Veina Aizkraukle
18
9
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
18
10
Ārons Tiltiņš
FS Jelgava-1
17
11
Maksims Šestakovs
Riga FC Academy
16
12
Rodions Omeļusiks
Rakari
16
13
Toms Indriķis Gāga
FS Metta
16
14
Dāvis Jānis Vasermanis
FK Liepāja
14
15
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava-1
14
16
Markuss Spāde
Rakari
14
17
Romāns Paļenkovs
Preiļu BJSS
14
18
Alekss Prohorovs
JDFS Alberts
13
19
Bruno Vanags
FS Jelgava-1
13
20
Andrejs Kopilovs
LBF JFK Daugava
12
21
Dairis Dauksts
Ludzas NSS/SK Kuorsova
12
22
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Veina Aizkraukle
12
23
Aleksis Biziks
FS Metta
11
24
Edvarts Konons
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
11
25
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
11
26
Roberts Untulis
FK Liepāja
11
27
Rodrigo Kalniņš
FS Metta
11
28
Ardis Ābeļkalns
Rakari
10
29
Daniils Mokejevs
LBF JFK Daugava
10
30
Dāvis Mūrnieks
Preiļu BJSS
10
31
Frančesko Ģirģens
FS Metta
10
32
Gustavs Krūmiņš
JDFS Alberts
10
33
Renāts Turčinskis
Preiļu BJSS
10
34
Roberts Palanskis
FS Metta
10
35
Roberts Sveikulis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
10
36
Dilans Mihejevs
FS Metta
8
37
Emīls Lūsis
Rakari
8
38
Iļja Pavlovs
LBF JFK Daugava
8
39
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
8
40
Matīss Kivlenieks
Preiļu BJSS
8
41
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
8
42
Raimonds Grietiņš
Rakari
8
43
Raivo Serģis
Rakari
8
44
Bruno Dumpis
FS Metta
7
45
Helmuts Špade
JDFS Alberts
7
46
Kristers Toms Rams
FS Metta
7
47
Kristians Kabakovs
Mārupes SC
7
48
Kristofers Auziņš
Mārupes SC
7
49
Ralfs Vilnis
JDFS Alberts
7
50
Aleks Upenieks
Preiļu BJSS
6
51
Artjoms Lazarevs
Rakari
6
52
Artjoms Stoļarovs
Jūrmalas FS
6
53
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda/FC Real Pro
6
54
Deniss Kreslovs
Jūrmalas FS
6
55
Edgars Lange
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
6
56
Edgars Rumba
FK Iecava
6
57
Hugo Kincs
JDFS Alberts
6
58
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
6
59
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
6
60
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS
6
61
Māris Riekstiņš
FK Iecava
6
62
Raitis Rudzišs
Rēzekne
6
63
Verners Gudermanis
Mārupes SC
6
64
Daniels Dans Pētersons
Talsu NSS
5
65
Dominiks Čudars
FS Jelgava-1
5
66
Marks Černihs
FK Iecava
5
67
Marks Kurčanovs
FS Jelgava-1
5
68
Markuss Raitis Jaksts
Futbola Parks Academy
5
69
Pauls Atars
FS Metta
5
70
Pēteris Lūsis
Futbola Parks Academy
5
71
Valdis Valters Vanags
FK Iecava
5
72
Vladimirs Avgustins
Riga FC Academy
5
73
Adams Lurzals
Rēzekne
4
74
Adrians Alens Paukšēns
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
75
Aleksandrs Geduševs
Preiļu BJSS
4
76
Anrijs Tomass Kmetjuks
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
4
77
Artjoms Deņisovs
Riga FC Academy
4
78
Dmitrijs Mihailovs
Rēzekne
4
79
Edvards Reksnis
FS Metta
4
80
Elvis Rusiņš
Preiļu BJSS
4
81
Erlends Strautmanis
FK Iecava
4
82
Ervīns Jemeļjanovs
Rēzekne
4
83
Jānis Dabris
FK Liepāja
4
84
Jānis Līcītis
FS Jelgava-1
4
85
Jevgēnijs Barišņikovs
Futbola Parks Academy
4
86
Jurģis Hincs
FK Iecava
4
87
Kārlis Krampe
Talsu NSS
4
88
Kristers Martins Raudziņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
89
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
4
90
Kristofers Ludboržs
Rēzekne
4
91
Kristofers Polis
FS Jelgava-1
4
92
Maksimilians Sičs
Jūrmalas FS
4
93
Maksims Šumilkins
Riga FC Academy
4
94
Maksims Žuļevs
FS Jelgava-1
4
95
Markuss Labutis
Sēlijas SS
4
96
Rafaels Eliass Rūtenbergs
Mārupes SC
4
97
Rafaels Lūsis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
4
98
Rainers Pakļenkovs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
4
99
Ralfs Redlihs
Rakari
4
100
Renārs Krišāns
Ludzas NSS/SK Kuorsova
4
101
Roberts Blankenfelds
FS Metta
4
102
Roberts Šišļakovs
FS Metta
4
103
Ruslans Pimanovs
LBF JFK Daugava
4
104
Rūdolfs Juris Zalamans
JDFS Alberts
4
105
Salvis Brants
RFS Akadēmija
4
106
Sandis Siliņš
Rakari
4
107
Valentīns Cilinskis
LBF JFK Daugava
4
108
Viktors Čubrevičs
SK Super Nova/Corona
4
109
Artemijs Ostrovskis
LBF JFK Daugava
3
110
Artjoms Kudrjašovs
Riga FC Academy
3
111
Artūrs Trufānovs
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
3
112
Bruno Bērziņš
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
3
113
Dāvids Osovskis
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
3
114
Deniss Kalinovs
Riga FC Academy
3
115
Eduards Siliņš
JDFS Alberts
3
116
Edvards Dāvis Savickis
Mārupes SC
3
117
Emīls Vītiņš
FK Auda/FC Real Pro
3
118
Ēriks Jānis Krakops
FS Metta
3
119
Jānis Elijans Ezergals
Talsu NSS
3
120
Jeļisejs Davidovs
LBF JFK Daugava
3
121
Krišs Rožuleja
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
3
122
Rihards Anrijs Veinbergs
FS Jelgava-1
3
123
Tomass Kozlovskis
Futbola Parks Academy
3
124
Toms Freimanis
FK Liepāja
3
125
Aleksandrs Skribis
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
2
126
Andrejs Esterkins
LBF JFK Daugava
2
127
Arsēnijs Golubevs
LBF JFK Daugava
2
128
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
129
Artūrs Skraučs
Riga FC Academy
2
130
Daniels Tučs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
131
Dāvis Boriss
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
132
Dāvis Jānis Lācis
JDFS Alberts
2
133
Edvards Kondrašs
LBF JFK Daugava
2
134
Edžus Vītols
FK Auda/FC Real Pro
2
135
Elans Grigalašvili
FK Liepāja
2
136
Emīls Kudiņš
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
2
137
Emīls Puķjānis
Jūrmalas FS
2
138
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
2
139
Iļja Gusevs
Riga FC Academy
2
140
Jēkabs Rozenbergs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
141
Justs Jēkabsons
Rakari
2
142
Kārlis Perovs
FK Liepāja
2
143
Kirills Borisovs
Riga FC Academy
2
144
Kristers Vancāns
FK Auda/FC Real Pro
2
145
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava-1
2
146
Maksims Ņikiforovs
Preiļu BJSS
2
147
Mārcis Šusts
FS Jelgava-1
2
148
Mārtiņš Ozoliņš
Mārupes SC
2
149
Miks Andrejs
SK Super Nova/Corona
2
150
Pēteris Grietēns
FS Jelgava-1
2
151
Pēteris Zobens
FS Metta
2
152
Raivils Kārklis
Sēlijas SS
2
153
Ralfs Muižnieks
Rakari
2
154
Ralfs Sniedze
Mārupes SC
2
155
Rauls Grikmanis
Futbola Parks Academy
2
156
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
2
157
Roberts Fišers
Sēlijas SS
2
158
Sergejs Janduļskis
SK Super Nova/Corona
2
159
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
2
160
Toms Gabriels Čuhnovs
Talsu NSS
2
161
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
2
162
Aleksandrs Samoilovs
LBF JFK Daugava
1
163
Aleksejs Sorokins
RFS Akadēmija
1
164
Alens Grikovs
Jūrmalas FS
1
165
Armands Čubrevičs
SK Super Nova/Corona
1
166
Arnis Arsoba
SK Super Nova/Corona
1
167
Artems Žuks
FS Metta
1
168
Daniils Gornovs
Riga FC Academy
1
169
Dans Tepļenkovs
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
170
Dāvis Cālbergs
FS Jelgava-1
1
171
Dāvis Kalniņš
Riga FC Academy
1
172
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava-1
1
173
Deniss Šeršņovs
Riga FC Academy
1
174
Edgars Ivanovs
FS Metta
1
175
Edgars Maurmanis
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
1
176
Eduards Silgals
Talsu NSS
1
177
Ernests Jānis Briedis
Mārupes SC
1
178
Gabriels Zariņš
FK Liepāja
1
179
Gustavs Emīls Štrauss
FK Auda/FC Real Pro
1
180
Haralds Vēveris
SK Super Nova/Corona
1
181
Henrijs Bušs
FK Iecava
1
182
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
1
183
Ivans Baidjuks
Riga FC Academy
1
184
Jevgēnijs Ižiks
FK Iecava
1
185
Justs Herings
FK Auda/FC Real Pro
1
186
Kirils Stepančenko
FK Iecava
1
187
Kristaps Rudzītis
Talsu NSS
1
188
Kristaps Skubiņš
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
1
189
Kristers Šmits
JDFS Alberts
1
190
Krišjānis Mundurs
Futbola Parks Academy
1
191
Linards Jonāns
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
192
Marats Tiščenko
FK Iecava
1
193
Martins Ludeviks
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
1
194
Mārcis Puriņš
JDFS Alberts
1
195
Mārtiņš Kļavis
FK Dinamo Rīga/FC Real Pro
1
196
Ņikita Afanasjevs
Riga FC Academy
1
197
Pāvels Oņiščenko
FK Liepāja
1
198
Pēteris Pūpols
Mārupes SC
1
199
Raivo Štāls
JDFS Alberts
1
200
Renārs Mirošņičenko
Riga FC Academy
1
201
Renārs Šļūka
JDFS Alberts
1
202
Ričards Jankovskis
FS Metta
1
203
Rihards Rozenbergs
Jūrmalas FS
1
204
Roberts Bruzgulis
Talsu NSS
1
205
Roberts Daniels Vucens
RFS Akadēmija
1
206
Roberts Embutnieks
FK Liepāja
1
207
Rūdolfs Krišs Benefelds
Mārupes SC
1
208
Silvestrs Renārs Skudra
Jūrmalas FS
1
209
Sviatoslav Belovolov
RFS Akadēmija
1
210
Toms Bērziņš
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
211
Valters Purs
FS Jelgava-1
1
212
Zeidans Briedis
JDFS Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU