Ludzas NSS/SK Kuorsova

Attīstības Austrumu grupa U-15 2021

  • 7pozīcija
  • 5punkti
  • 11:55vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Emīls BleiveDzimšanas datums: 08.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris RibakovsDzimšanas datums: 29.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Daniels AndrejevsDzimšanas datums: 25.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs BozovičsDzimšanas datums: 06.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Aivis MežalsDzimšanas datums: 05.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Dmitrijs PeņkovsDzimšanas datums: 02.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Mihails Oļipovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.05.1971.
  • Edvīns Savickis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 18.05.1991.

trešdiena

7
jūl
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 3. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

pirmdiena

12
jūl
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions

pirmdiena

19
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 5. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

pirmdiena

26
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

pirmdiena

9
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 1. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

pirmdiena

23
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 10. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

29
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 2. kārta
Aizkraukles stadions

pirmdiena

6
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 11. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

ceturtdiena

9
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 12. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

20
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 13. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

svētdiena

26
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 9. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

otrdiena

28
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Austrumu grupa U-15 2021, 8. kārta
Viesītes stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
8
1
0
63
4
+59
25
2
10
8
1
1
66
6
+60
25
3
10
5
1
4
23
37
-14
16
4
9
3
2
4
30
31
-1
11
5
10
3
0
7
11
55
-44
9
1
Daniels Stoma
FK Veina Aizkraukle
20
2
Roberts Hščanovičs
FK Veina Aizkraukle
20
3
Edvards Zalužinskis
Rakari
12
4
Alberts Grāpis
Rakari
10
5
Gatis Belickis
FK Veina Aizkraukle
9
6
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
9
7
Rodions Omeļusiks
Rakari
8
8
Markuss Spāde
Rakari
7
9
Romāns Paļenkovs
Preiļu BJSS
7
10
Dairis Dauksts
Ludzas NSS/SK Kuorsova
6
11
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Veina Aizkraukle
6
12
Ardis Ābeļkalns
Rakari
5
13
Dāvis Mūrnieks
Preiļu BJSS
5
14
Renāts Turčinskis
Preiļu BJSS
5
15
Roberts Sveikulis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
5
16
Emīls Lūsis
Rakari
4
17
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
4
18
Matīss Kivlenieks
Preiļu BJSS
4
19
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
4
20
Raimonds Grietiņš
Rakari
4
21
Raivo Serģis
Rakari
4
22
Aleks Upenieks
Preiļu BJSS
3
23
Artjoms Lazarevs
Rakari
3
24
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
3
25
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS
3
26
Raitis Rudzišs
Rēzekne
3
27
Adams Lurzals
Rēzekne
2
28
Adrians Alens Paukšēns
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
29
Aleksandrs Geduševs
Preiļu BJSS
2
30
Dmitrijs Mihailovs
Rēzekne
2
31
Elvis Rusiņš
Preiļu BJSS
2
32
Ervīns Jemeļjanovs
Rēzekne
2
33
Kristers Martins Raudziņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
2
35
Kristofers Ludboržs
Rēzekne
2
36
Markuss Labutis
Sēlijas SS
2
37
Rainers Pakļenkovs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
38
Ralfs Redlihs
Rakari
2
39
Renārs Krišāns
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
40
Sandis Siliņš
Rakari
2
41
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
1
42
Daniels Tučs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
43
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
1
44
Jēkabs Rozenbergs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
45
Justs Jēkabsons
Rakari
1
46
Maksims Ņikiforovs
Preiļu BJSS
1
47
Raivils Kārklis
Sēlijas SS
1
48
Ralfs Muižnieks
Rakari
1
49
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
1
50
Roberts Fišers
Sēlijas SS
1
51
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes