Rakari

Elites grupa U-14 2021

  • 7pozīcija
  • 10punkti
  • 16:27vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Raimonds AugustinsDzimšanas datums: 16.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Domeniks AuziņšDzimšanas datums: 19.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins DancisDzimšanas datums: 21.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds GrietiņšDzimšanas datums: 19.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Justs JēkabsonsDzimšanas datums: 21.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Patriks KrūmiņšDzimšanas datums: 22.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs RedlihsDzimšanas datums: 14.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards ZalužinskisDzimšanas datums: 15.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Edgars Klibus

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.09.1987.
  • Jānis Klibus

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.06.1990.
  • Valdis Klibus

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.10.1959.
  • Marks Bogdanovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 02.12.1986.

sestdiena

3
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

ceturtdiena

15
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 2. kārta
Upesciema stadions

trešdiena

21
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 3. kārta
RTU stadions

pirmdiena

9
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 6. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

14
aug
10:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

21
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 7. kārta
Stadions ''Velnciems''

ceturtdiena

26
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 8. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

29
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 5. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

4
sep
14:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 9. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

9
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 10. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

26
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 11. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

svētdiena

10
okt
11:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 13. kārta
Academ Stadium
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
8
3
2
24
10
+14
27
2
12
7
3
2
20
7
+13
24
3
12
7
2
3
19
12
+7
23
4
11
7
1
3
18
13
+5
22
5
12
6
1
5
19
14
+5
19
6
13
4
3
6
15
20
-5
15
7
12
3
1
8
16
27
-11
10
8
13
0
0
13
2
30
-28
0
1
Roberts Kukulis
FK Spartaks/Supernova
9
2
Rūdolfs Kļavinskis
FS Metta
8
3
Kristaps Mosāns
FS Metta
6
4
Marks Dambis
Liepājas FS
6
5
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
6
6
Alberts Grāpis
Rakari
5
7
Daukšts Rolands
BFC Daugavpils
5
8
Markuss Spāde
Rakari
5
9
Artēmijs Masļakovs
BFC Daugavpils
4
10
Jānis Emīls Kalpaks
JDFS Alberts
4
11
Lenards Bērziņš
FS Metta
4
12
Ņikita Ševčenko
FK Spartaks/Supernova
4
13
Emīls Lūsis
Rakari
3
14
Gustavs Dobelnieks
JDFS Alberts
3
15
Kaspars Strautiņš
Rīgas Futbola Skola
3
16
Kārlis Kristholds
Liepājas FS
3
17
Nikita Kokorevs
Rīgas Futbola Skola
3
18
Aleksandrs Molotkovs
BFC Daugavpils
2
19
Arsenijs Hotuļevs
Rīgas Futbola Skola
2
20
Danila Lisenkovs
FS Metta
2
21
Emīls Atamaņukovs
BFC Daugavpils
2
22
Emīls Siliņš
FS Metta
2
23
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola Skola
2
24
Gundars Smilškalns
FS Metta
2
25
Maksims Kopilovs
BFC Daugavpils
2
26
Nikita Doroņins
Rīgas Futbola Skola
2
27
Roberts Aleksejevs
FK Spartaks/Supernova
2
28
Roberts Šūtavs
JDFS Alberts
2
29
Rodions Omeļusiks
Rakari
2
30
Tomass Šulcs
Liepājas FS
2
31
Toms Ivanovs
JDFS Alberts
2
32
Aleksejevs Martins
BFC Daugavpils
1
33
Ardis Ābeļkalns
Rakari
1
34
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola Skola
1
35
Bruno Hūns
Liepājas FS
1
36
Bruno Skroderis
Liepājas FS
1
37
Dāvids Ralfs Zāģeris
JDFS Alberts
1
38
Deivids Švinteckis
Liepājas FS
1
39
Dēvids Kļimko
BFC Daugavpils
1
40
Eduards Tumševics
Liepājas FS
1
41
Edvards Kuzmans
JDFS Alberts
1
42
Gustavs Leitāns
Liepājas FS
1
43
Iļja Krūmiņš
Academ FC
1
44
Ivans Žavņerovičs
FK Spartaks/Supernova
1
45
Jegors Olijars
Rīgas Futbola Skola
1
46
Kristofers Lukovičs
Liepājas FS
1
47
Krišjānis Rupeiks
Liepājas FS
1
48
Matiass Teofīls Sprūde
Liepājas FS
1
49
Matīss Caune
Academ FC
1
50
Ņikita Šakovičs
FK Spartaks/Supernova
1
51
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
1
52
Rihards Kuprašovs
FK Spartaks/Supernova
1
53
Rolands Parhomenko
Rīgas Futbola Skola
1
54
Surtajevs Ņikita
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU