Liepājas FS

Elites grupa U-14 2021

  • 2pozīcija
  • 24punkti
  • 20:7vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Krišjānis RupeiksDzimšanas datums: 25.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Spēlētāji
Džerods AndersonsDzimšanas datums: 28.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pāvels Rinalds BorovskisDzimšanas datums: 21.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks Toms BrūnsDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Marks DambisDzimšanas datums: 29.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
4
-
Bruno HūnsDzimšanas datums: 14.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Gustavs LeitānsDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 28.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers LukovičsDzimšanas datums: 16.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
1
Toms Daniels PoriņšDzimšanas datums: 09.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers PuķītisDzimšanas datums: 03.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis ŠalajevsDzimšanas datums: 15.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno SkroderisDzimšanas datums: 06.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Matiass Teofīls SprūdeDzimšanas datums: 20.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Tomass ŠulcsDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Deivids ŠvinteckisDzimšanas datums: 19.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Eduards TumševicsDzimšanas datums: 28.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-

Treneru korpuss

  • Toms Vīksna

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 14.01.1995.
  • Ingus Lukovičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.07.1983.
  • Kristaps Petrutis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 28.06.1990.
  • Jānis Segliņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 28.09.1989.
  • Rainers Kleinbergs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.01.1999.
  • Viktors Dobrecovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 09.01.1977.
  • Jānis Intenbergs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.04.1959.
  • Deniss Ivanovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 11.01.1984.
  • Antons Jemeļins

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.02.1984.
  • Ģirts Karlsons

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 07.06.1981.
  • Oskars Kļava

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 08.08.1983.
  • Dainis Sergejevs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 13.01.1959.

Atbalsta personāls

  • Sanda Iesalniece

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.04.1994.

sestdiena

3
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 1. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

10
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 2. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

21
jūl
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 3. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

24
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

31
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 5. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

14
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 6. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

21
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 7. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

28
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 8. kārta
RTU stadions

sestdiena

4
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 9. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

11
sep
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 10. kārta
Academ Stadium

sestdiena

25
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 11. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

29
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2021, 12. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
8
3
2
24
10
+14
27
2
12
7
3
2
20
7
+13
24
3
12
7
2
3
19
12
+7
23
4
11
7
1
3
18
13
+5
22
5
12
6
1
5
19
14
+5
19
6
13
4
3
6
15
20
-5
15
7
12
3
1
8
16
27
-11
10
8
13
0
0
13
2
30
-28
0
1
Roberts Kukulis
FK Spartaks/Supernova
9
2
Rūdolfs Kļavinskis
FS Metta
8
3
Kristaps Mosāns
FS Metta
6
4
Marks Dambis
Liepājas FS
6
5
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
6
6
Alberts Grāpis
Rakari
5
7
Markuss Spāde
Rakari
5
8
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
5
9
Artēmijs Masļakovs
BFC Daugavpils
4
10
Jānis Emīls Kalpaks
JDFS Alberts
4
11
Lenards Bērziņš
FS Metta
4
12
Ņikita Ševčenko
FK Spartaks/Supernova
4
13
Emīls Lūsis
Rakari
3
14
Gustavs Dobelnieks
JDFS Alberts
3
15
Kaspars Strautiņš
Rīgas Futbola Skola
3
16
Kārlis Kristholds
Liepājas FS
3
17
Nikita Kokorevs
Rīgas Futbola Skola
3
18
Aleksandrs Molotkovs
BFC Daugavpils
2
19
Arsenijs Hotuļevs
Rīgas Futbola Skola
2
20
Danila Lisenkovs
FS Metta
2
21
Emīls Atamaņukovs
BFC Daugavpils
2
22
Emīls Siliņš
FS Metta
2
23
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola Skola
2
24
Gundars Smilškalns
FS Metta
2
25
Maksims Kopilovs
BFC Daugavpils
2
26
Nikita Doroņins
Rīgas Futbola Skola
2
27
Roberts Aleksejevs
FK Spartaks/Supernova
2
28
Roberts Šūtavs
JDFS Alberts
2
29
Rodions Omeļusiks
Rakari
2
30
Tomass Šulcs
Liepājas FS
2
31
Toms Ivanovs
JDFS Alberts
2
32
Aleksejevs Martins
BFC Daugavpils
1
33
Ardis Ābeļkalns
Rakari
1
34
Artjoms Kroļikovs
Rīgas Futbola Skola
1
35
Bruno Hūns
Liepājas FS
1
36
Bruno Skroderis
Liepājas FS
1
37
Dāvids Ralfs Zāģeris
JDFS Alberts
1
38
Deivids Švinteckis
Liepājas FS
1
39
Dēvids Kļimko
BFC Daugavpils
1
40
Eduards Tumševics
Liepājas FS
1
41
Edvards Kuzmans
JDFS Alberts
1
42
Gustavs Leitāns
Liepājas FS
1
43
Iļja Krūmiņš
Academ FC
1
44
Ivans Žavņerovičs
FK Spartaks/Supernova
1
45
Jegors Olijars
Rīgas Futbola Skola
1
46
Kristofers Lukovičs
Liepājas FS
1
47
Krišjānis Rupeiks
Liepājas FS
1
48
Matiass Teofīls Sprūde
Liepājas FS
1
49
Matīss Caune
Academ FC
1
50
Ņikita Šakovičs
FK Spartaks/Supernova
1
51
Patriks Toms Brūns
Liepājas FS
1
52
Rihards Kuprašovs
FK Spartaks/Supernova
1
53
Rolands Parhomenko
Rīgas Futbola Skola
1
54
Surtajevs Ņikita
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV