Preiļu NBJSS

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020

  • 5pozīcija
  • 18punkti
  • 56:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Aleksandrs GeduševsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
9
1
-
Matīss KivlenieksDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ēriks KozerisDzimšanas datums: 20.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis KraupšaDzimšanas datums: 27.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis KrūmiņšDzimšanas datums: 17.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Dāvis MūrnieksDzimšanas datums: 27.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Maksims ŅikiforovsDzimšanas datums: 10.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romāns PaļenkovsDzimšanas datums: 12.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Roberts PastarsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Deniss PercevsDzimšanas datums: 20.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards PodskočijsDzimšanas datums: 15.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Atis PuzaksDzimšanas datums: 25.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elvis RusiņšDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristers ŠņepstsDzimšanas datums: 18.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pēteris StupānsDzimšanas datums: 10.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
3
-
Renāts TurčinskisDzimšanas datums: 23.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
18
1
1
Aleks UpenieksDzimšanas datums: 04.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-

ceturtdiena

16
jūl
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

piektdiena

24
jūl
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Aizkraukles stadions

piektdiena

31
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

piektdiena

7
aug
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Stadions "Gostiņi"

trešdiena

19
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

21
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

ceturtdiena

3
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

10
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

trešdiena

16
sep
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 11. kārta
Balvu pilsētas stadions

trešdiena

23
sep
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 12. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

trešdiena

30
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 14. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

3
okt
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 13. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
12
0
0
79
20
+59
36
2
12
9
0
3
44
13
+31
27
3
12
7
0
5
74
24
+50
21
4
12
6
0
6
36
28
+8
18
5
12
6
0
6
56
30
+26
18
6
12
1
1
10
18
71
-53
4
7
12
0
1
11
10
131
-121
1
1
Anrijs Nelsons
Ogres NSC
27
2
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
18
3
Daniels Stoma
FK Veina Aizkraukle
16
4
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
13
5
Ričards Dimants
Ogres NSC
13
6
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
13
7
Ņikita Hondoško
FK Veina Aizkraukle
12
8
Roberts Hščanovičs
FK Veina Aizkraukle
12
9
Renārs Rāms
Balvu SC
11
10
Aleksandrs Geduševs
Preiļu NBJSS
9
11
Aleks Upenieks
Preiļu NBJSS
8
12
Deivijs Pušpurs
Balvu SC
8
13
Emīls Toms Kauliņš
Ogres NSC
8
14
Iļja Krilovs
FK Veina Aizkraukle
8
15
Artjoms Šaicāns
Balvu SC
7
16
Dairis Dauksts
Ludzas NSS/SK Kuorsova
7
17
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
7
18
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
7
19
Gatis Belickis
FK Veina Aizkraukle
6
20
Alekss Vinogradovs
FK Veina Aizkraukle
5
21
Kristofers Pušpurs
Balvu SC
5
22
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
5
23
Romāns Paļenkovs
Preiļu NBJSS
5
24
Adrians Dārziņš
Sēlijas SS
4
25
Nauris Sorokins
Balvu SC
4
26
Renārs Krišāns
Ludzas NSS/SK Kuorsova
4
27
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
4
28
Toms Alde
Jēkabpils SS
4
29
Dāvis Mūrnieks
Preiļu NBJSS
3
30
Evars Lūsis
Ogres NSC
3
31
Kārlis Drone
Ogres NSC
3
32
Rainers Priede
Ogres NSC
3
33
Raivis Rulietis
Jēkabpils SS
3
34
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
3
35
Artjoms Krutajevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
36
Dāvis Krūmiņš
Preiļu NBJSS
2
37
Eduards Podskočijs
Preiļu NBJSS
2
38
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
2
39
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Veina Aizkraukle
2
40
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS
2
41
Rafaēls Rastorgujevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
42
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu SC
2
43
Regnārs Vekmanis
Ogres NSC
2
44
Aivis Mežals
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
45
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
1
46
Armands Vekšins
Balvu SC
1
47
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
1
48
Daniels Andrejevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
49
Dans Kristiāns Kupčs
Balvu SC
1
50
Elvis Rusiņš
Preiļu NBJSS
1
51
Guntars Punculis
Preiļu NBJSS
1
52
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
1
53
Jānis Lapiņš
Sēlijas SS
1
54
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
1
55
Maksims Borovkovs
Jēkabpils SS
1
56
Markuss Rulietis
Jēkabpils SS
1
57
Matīss Kivlenieks
Preiļu NBJSS
1
58
Patriks Valners
Ogres NSC
1
59
Patriks Vitkus
Ogres NSC
1
60
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
1
61
Rainers Valters Pops
Balvu SC
1
62
Raits Markus
Balvu SC
1
63
Ralfs Tauvēns
Ogres NSC
1
64
Reinis Hāze
Sēlijas SS
1
65
Roberts Bleidelis
Ogres NSC
1
66
Roberts Fomins
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
67
Roberts Vārna
Ogres NSC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU