Jēkabpils SS

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020

  • 7pozīcija
  • 1punkti
  • 10:131vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Raivis MažorsDzimšanas datums: 24.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Artjoms CvetkovsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Jevgēnijs AbakumovsDzimšanas datums: 06.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms AldeDzimšanas datums: 28.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Sendijs Valdis AnufrijevsDzimšanas datums: 06.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers BeķerisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita BoberkovsDzimšanas datums: 01.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BogdanovsDzimšanas datums: 25.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BorovkovsDzimšanas datums: 07.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss CircenisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss DzirkalisDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss GraudumnieksDzimšanas datums: 24.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš GrebežsDzimšanas datums: 08.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs GribsDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aksels HohfeldsDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands KrasavcevsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs ĻeonovsDzimšanas datums: 01.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Alans MazurovsDzimšanas datums: 22.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gatis PuriņšDzimšanas datums: 22.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Raivis RulietisDzimšanas datums: 22.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Artis SmirnovsDzimšanas datums: 23.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels StasjuksDzimšanas datums: 27.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms StepanovsDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Magnus StrazdiņšDzimšanas datums: 16.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristiāna UstiņenkovaDzimšanas datums: 29.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars VoitiņšDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

pirmdiena

20
jūl
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
Balvu pilsētas stadions

sestdiena

25
jūl
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"

pirmdiena

3
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

pirmdiena

10
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

14
aug
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 11. kārta
Aizkraukles stadions

trešdiena

19
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

29
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 13. kārta
Stadions "Gostiņi"

sestdiena

5
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 12. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

ceturtdiena

10
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

pirmdiena

21
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 10. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

pirmdiena

28
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

2
okt
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2020, 14. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
12
0
0
79
20
+59
36
2
12
9
0
3
44
13
+31
27
3
12
7
0
5
74
24
+50
21
4
12
6
0
6
36
28
+8
18
5
12
6
0
6
56
30
+26
18
6
12
1
1
10
18
71
-53
4
7
12
0
1
11
10
131
-121
1
1
Anrijs Nelsons
Ogres NSC
27
2
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
18
3
Daniels Stoma
FK Veina Aizkraukle
16
4
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
13
5
Ričards Dimants
Ogres NSC
13
6
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
13
7
Ņikita Hondoško
FK Veina Aizkraukle
12
8
Roberts Hščanovičs
FK Veina Aizkraukle
12
9
Renārs Rāms
Balvu SC
11
10
Aleksandrs Geduševs
Preiļu NBJSS
9
11
Aleks Upenieks
Preiļu NBJSS
8
12
Deivijs Pušpurs
Balvu SC
8
13
Emīls Toms Kauliņš
Ogres NSC
8
14
Iļja Krilovs
FK Veina Aizkraukle
8
15
Artjoms Šaicāns
Balvu SC
7
16
Dairis Dauksts
Ludzas NSS/SK Kuorsova
7
17
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
7
18
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
7
19
Gatis Belickis
FK Veina Aizkraukle
6
20
Alekss Vinogradovs
FK Veina Aizkraukle
5
21
Kristofers Pušpurs
Balvu SC
5
22
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
5
23
Romāns Paļenkovs
Preiļu NBJSS
5
24
Adrians Dārziņš
Sēlijas SS
4
25
Nauris Sorokins
Balvu SC
4
26
Renārs Krišāns
Ludzas NSS/SK Kuorsova
4
27
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
4
28
Toms Alde
Jēkabpils SS
4
29
Dāvis Mūrnieks
Preiļu NBJSS
3
30
Evars Lūsis
Ogres NSC
3
31
Kārlis Drone
Ogres NSC
3
32
Rainers Priede
Ogres NSC
3
33
Raivis Rulietis
Jēkabpils SS
3
34
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
3
35
Artjoms Krutajevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
36
Dāvis Krūmiņš
Preiļu NBJSS
2
37
Eduards Podskočijs
Preiļu NBJSS
2
38
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
2
39
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Veina Aizkraukle
2
40
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS
2
41
Rafaēls Rastorgujevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
42
Ralfs Juliāns Sirmais
Balvu SC
2
43
Regnārs Vekmanis
Ogres NSC
2
44
Aivis Mežals
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
45
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
1
46
Armands Vekšins
Balvu SC
1
47
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
1
48
Daniels Andrejevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
49
Dans Kristiāns Kupčs
Balvu SC
1
50
Elvis Rusiņš
Preiļu NBJSS
1
51
Guntars Punculis
Preiļu NBJSS
1
52
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
1
53
Jānis Lapiņš
Sēlijas SS
1
54
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
1
55
Maksims Borovkovs
Jēkabpils SS
1
56
Markuss Rulietis
Jēkabpils SS
1
57
Matīss Kivlenieks
Preiļu NBJSS
1
58
Patriks Valners
Ogres NSC
1
59
Patriks Vitkus
Ogres NSC
1
60
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
1
61
Rainers Valters Pops
Balvu SC
1
62
Raits Markus
Balvu SC
1
63
Ralfs Tauvēns
Ogres NSC
1
64
Reinis Hāze
Sēlijas SS
1
65
Roberts Bleidelis
Ogres NSC
1
66
Roberts Fomins
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
67
Roberts Vārna
Ogres NSC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU