Preiļu NBJSS

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2019

  • 3pozīcija
  • 28punkti
  • 77:27vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Aleksandrs GeduševsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss KivlenieksDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Ēriks KozerisDzimšanas datums: 20.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Artis KraupšaDzimšanas datums: 27.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis KrūmiņšDzimšanas datums: 17.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis MūrnieksDzimšanas datums: 27.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Maksims ŅikiforovsDzimšanas datums: 10.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Romāns PaļenkovsDzimšanas datums: 12.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
12
-
-
Deniss PercevsDzimšanas datums: 20.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards PodskočijsDzimšanas datums: 15.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Atis PuzaksDzimšanas datums: 25.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elvis RusiņšDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Kristers ŠņepstsDzimšanas datums: 18.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pēteris StupānsDzimšanas datums: 10.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
21
2
-
Renāts TurčinskisDzimšanas datums: 23.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
17
1
-

ceturtdiena

23
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 11. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

piektdiena

31
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 6. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

3
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 4. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

trešdiena

12
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 8. kārta
Aizkraukles stadions

sestdiena

15
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 7. kārta
Gostiņu stadions

trešdiena

19
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 12. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

sestdiena

22
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 2. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

29
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 10. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

otrdiena

6
aug
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

20
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 9. kārta
Rugāju stadions

piektdiena

23
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 14. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

29
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 13. kārta
Madonas pilsētas stadions

ceturtdiena

5
sep
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 1. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

8
sep
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13A 2019, 3. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
57
13
+44
35
2
14
10
1
3
58
12
+46
31
3
14
8
4
2
77
27
+50
28
4
14
6
4
4
33
15
+18
22
5
14
5
3
6
26
33
-7
18
6
14
4
3
7
23
35
-12
15
7
14
3
1
10
12
51
-39
10
8
14
0
0
14
5
105
-100
0
1
Renārs Rāms
Balvu Sporta centrs/ZFC
26
2
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
21
3
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
18
4
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
17
5
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
13
6
Romāns Paļenkovs
Preiļu NBJSS
12
7
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
10
8
Gatis Belickis
FK Veina Aizkraukle
9
9
Nauris Stiprais
Madonas BJSS
8
10
Daniels Stoma
FK Veina Aizkraukle
7
11
Markuss Mednis
Balvu Sporta centrs/ZFC
7
12
Guntars Punculis
Preiļu NBJSS
6
13
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
6
14
Dāvis Mūrnieks
Preiļu NBJSS
5
15
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
5
16
Valts Pērkons
Madonas BJSS
5
17
Adrians Dārziņš
Sēlijas SS
4
18
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
4
19
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
4
20
Markuss Circenis
Jēkabpils SS
4
21
Rainers Ušāns-Čips
Balvu Sporta centrs/ZFC
4
22
Roberts Hščanovičs
FK Veina Aizkraukle
4
23
Uldis Koržeņevskis
Jēkabpils SS
4
24
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
3
25
Daniels Baumanis
Madonas BJSS
3
26
Ēriks Kozeris
Preiļu NBJSS
3
27
Markuss Tihomirovs
Balvu Sporta centrs/ZFC
3
28
Ralfs Rainers Speldziņš
FK Veina Aizkraukle
3
29
Vladislavs Bogdanovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
30
Artūrs Pušpurs
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
31
Dairis Dauksts
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
32
Danils Aleksejevs
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
33
Deivijs Pušpurs
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
34
Eduards Podskočijs
Preiļu NBJSS
2
35
Eduards Zirnītis
FK Veina Aizkraukle
2
36
Elvis Rusiņš
Preiļu NBJSS
2
37
Lukass Podziava
FK Veina Aizkraukle
2
38
Maksims Ņikiforovs
Preiļu NBJSS
2
39
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS
2
40
Matīss Kivlenieks
Preiļu NBJSS
2
41
Nikijs Broks
Madonas BJSS
2
42
Oskars Saulītis
FK Veina Aizkraukle
2
43
Raits Markus
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
44
Rihards Ozoliņš
Balvu Sporta centrs/ZFC
2
45
Aleksis Krūmiņš
FK Veina Aizkraukle
1
46
Armands Čugurovs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
47
Artis Lustiks
Rēzeknes FA/BJSS
1
48
Artjoms Krutajevs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
49
Artūrs Brincevs
Preiļu NBJSS
1
50
Artūrs Stoļarovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
51
Daniels Tučs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
52
Dans Kristiāns Kupčs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
53
Dāvids Vogulis
Rēzeknes FA/BJSS
1
54
Edijs Keišs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
55
Ernests Gerkis
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
56
Horens Gaiduks
Madonas BJSS
1
57
Intars Trahnovs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
58
Jānis Lapiņš
Sēlijas SS
1
59
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Veina Aizkraukle
1
60
Maksims Kabaļs
Rēzeknes FA/BJSS
1
61
Mareks Miks Zelčs
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
62
Nikita Skutelis
Preiļu NBJSS
1
63
Ņikita Boberkovs
Jēkabpils SS
1
64
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
1
65
Raitis Rudzišs
Rēzeknes FA/BJSS
1
66
Raivils Kārklis
Sēlijas SS
1
67
Renārs Krišāns
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
68
Romans Hrustaļovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
69
Sendijs Valdis Anufrijevs
Jēkabpils SS
1
70
Tomass Kleins
Balvu Sporta centrs/ZFC
1
71
Toms Aizporietis
Sēlijas SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija