Ogre United

Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa

  • 2pozīcija
  • 23punkti
  • 25:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Leo Ritvars DalbiņšDzimšanas datums: 22.07.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
-
-
-
Rolands LinužsDzimšanas datums: 23.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladimirs PaškovičsDzimšanas datums: 06.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aizsargi
Konstantīns FjodorovsDzimšanas datums: 03.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jorens GorkšsDzimšanas datums: 30.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
530
-
2
-
Riku IzumitaDzimšanas datums: 18.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Japāna
8
720
-
-
-
Kristaps KalmanisDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Tomass KontrimsDzimšanas datums: 07.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
208
-
-
-
Staņislavs KumpiņšDzimšanas datums: 16.09.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
81
1
-
-
Linards Roberts PāviškaDzimšanas datums: 22.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
505
-
3
-
Aleksejs SanatovsDzimšanas datums: 30.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Einārs SidrevicsDzimšanas datums: 17.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts SiksalietisDzimšanas datums: 01.04.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
387
1
2
-
Emīls SiliņšDzimšanas datums: 14.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš Ēriks VeckāgansDzimšanas datums: 02.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
712
3
1
-
Pussargi
Marks DeružinskisDzimšanas datums: 23.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards DimantsDzimšanas datums: 25.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
421
2
1
-
Jānis JēkabsonsDzimšanas datums: 20.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
658
6
1
-
Toma KamimuraDzimšanas datums: 02.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Japāna
-
-
-
-
-
Giorgi MacharashviliDzimšanas datums: 01.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Gruzija
8
566
-
-
-
Anrijs NelsonsDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
16
-
-
-
Deniss OstrovskisDzimšanas datums: 05.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
391
-
2
-
Juris SkābardisDzimšanas datums: 17.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts VārpaDzimšanas datums: 13.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
24
-
-
-
Renārs ZīmelisDzimšanas datums: 02.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
248
-
1
-
Uzbrucēji
Andrejs KondratjevsDzimšanas datums: 26.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
468
-
3
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 14.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Regnārs SkujiņšDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
212
1
-
-
Spēlētāji
Mārcis BormanisDzimšanas datums: 21.10.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis KvantsDzimšanas datums: 26.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls LatkovskisDzimšanas datums: 11.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks MalvessDzimšanas datums: 14.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis RubīnsDzimšanas datums: 22.10.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss ValnersDzimšanas datums: 19.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

26
aug
13:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 1. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

3
sep
17:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

17
sep
19:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

24
sep
13:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 3. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

1
okt
14:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 5. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

sestdiena

7
okt
13:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 6. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

sestdiena

21
okt
15:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 7. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

28
okt
14:30
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 8. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
42
11
+31
35
2
14
7
2
5
25
23
+2
23
3
14
6
3
5
16
16
0
21
4
14
6
1
7
33
25
+8
19
5
14
5
3
6
30
26
+4
18
6
14
5
1
8
21
38
-17
16
7
14
4
3
7
22
34
-12
15
8
14
4
1
9
18
34
-16
13
1
Jānis Jēkabsons
Ogre United
6
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Stephen Mainasara Simon
FK PPK/Betsafe
4
4
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
3
5
Andrejs Kovaļovs
FK Kalupe
3
6
Arturs Fjodorovs
FK PPK/Betsafe
3
7
Daniels Romenskis
FK PPK/Betsafe
3
8
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava-2
3
9
Kaito Kumakura
Ogre United
3
10
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts-2
3
11
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
3
12
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
3
13
Salvis Petriks
Jēkabpils SC
3
14
Artem Tserr
Augšdaugavas NSS
2
15
Artis Jaudzems
FK PPK/Betsafe
2
16
Artūrs Janovskis
FS Jelgava-2
2
17
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava-2
2
18
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
2
19
Ričards Dimants
Ogre United
2
20
Rihards Bečers
FS Jelgava-2
2
21
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
2
22
Vladislavs Žihs
FS Jelgava-2
2
23
Alberts Duntavs
JDFS Alberts-2
1
24
Andris Liepnieks
FS Jelgava-2
1
25
Armīns Stikuts
FS Jelgava-2
1
26
Artjoms Korotkevičs
FK PPK/Betsafe
1
27
Ādams Dreimanis
FS Jelgava-2
1
28
Daniils Pavļukevičs
FK Kalupe
1
29
Dāvis Vilcāns
Mārupes SC
1
30
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts-2
1
31
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
1
32
Gatis Štrauss
Mārupes SC
1
33
Georgii Kogan
Mārupes SC
1
34
Gunārs Lapiņš
JDFS Alberts-2
1
35
Ilmārs Labuds
FK PPK/Betsafe
1
36
Youngdoo Jwa
Mārupes SC
1
37
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SC
1
38
Juris Zans
Jēkabpils SC
1
39
Kristers Skadmanis
FS Jelgava-2
1
40
Leo Salmiņš
Jēkabpils SC
1
41
Linards Lazdāns
JDFS Alberts-2
1
42
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
43
Markuss Ivanovs
FS Jelgava-2
1
44
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Jēkabpils SC
1
45
Matvii Marusii
Mārupes SC
1
46
Maxmillian Ugochukwu Ihekuna
Mārupes SC
1
47
Milans Brahmanis
JDFS Alberts-2
1
48
Nauris Bulvītis
Mārupes SC
1
49
Oļegs Semjonovs
FK PPK/Betsafe
1
50
Pauls Ēriks Dombrovskis
JDFS Alberts-2
1
51
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
1
52
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava-2
1
53
Regnārs Skujiņš
Ogre United
1
54
Reinars Siliņš
JDFS Alberts-2
1
55
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
1
56
Roberts Ralfs Gudēns
JDFS Alberts-2
1
57
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
58
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United
1
59
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
1
60
Vadims Sņegovs
FK PPK/Betsafe
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes