FK Kalupe

Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa

  • 8pozīcija
  • 13punkti
  • 18:34vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Aigars CatlakšsDzimšanas datums: 09.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
523
-
2
1
Māris CiršsDzimšanas datums: 18.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
26
-
-
-
Pussargi
Emīls BērziņšDzimšanas datums: 21.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis BovinsDzimšanas datums: 23.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
81
-
-
-
Ņikita DobratuļinsDzimšanas datums: 20.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
193
-
1
-
Jurijs HalimonsDzimšanas datums: 20.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
73
-
-
-
Pāvels KoļcovsDzimšanas datums: 01.09.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jans RadevičsDzimšanas datums: 14.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
607
-
1
-
Uzbrucēji
Dmitry KozlovDzimšanas datums: 22.10.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
1
11
-
-
-
Spēlētāji
Aleksandrs AleksejevsDzimšanas datums: 28.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgeņijs ArefjevsDzimšanas datums: 04.03.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jan CimuškevičDzimšanas datums: 28.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Lietuva
8
587
-
1
1
Andrejs DmitrijevsDzimšanas datums: 05.04.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs GrigorjevsDzimšanas datums: 17.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs IļjahovsDzimšanas datums: 06.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
260
-
-
-
Vladimirs JurušsDzimšanas datums: 16.02.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Andrejs KirijenkoDzimšanas datums: 19.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands KoržeņevskisDzimšanas datums: 30.11.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands KoržeņevskisDzimšanas datums: 10.02.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs LazdovskisDzimšanas datums: 16.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pāvels MaļinovskisDzimšanas datums: 07.04.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgeņijs NarovskisDzimšanas datums: 24.08.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils PavļukevičsDzimšanas datums: 12.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
1
-
-
Arnis RasčevskisDzimšanas datums: 24.11.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
2
-
-
-
Aivis RomanovskisDzimšanas datums: 18.05.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims SiņicinsDzimšanas datums: 28.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
616
-
2
-
Vladislavs SņeškoDzimšanas datums: 19.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars SomsDzimšanas datums: 09.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors TvardovskisDzimšanas datums: 20.10.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs UdalovsDzimšanas datums: 16.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

27
aug
14:30
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

2
sep
16:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 2. kārta
Višķu stadions

svētdiena

10
sep
15:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 3. kārta
Višķu stadions

sestdiena

16
sep
19:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 4. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

30
sep
16:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 5. kārta
Višķu stadions

sestdiena

7
okt
19:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 6. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

sestdiena

21
okt
15:00
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

28
okt
14:30
2023
Altero.lv LIIGA 2023 2. posms - A grupa, 8. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
42
11
+31
35
2
14
7
2
5
25
23
+2
23
3
14
6
3
5
16
16
0
21
4
14
6
1
7
33
25
+8
19
5
14
5
3
6
30
26
+4
18
6
14
5
1
8
21
38
-17
16
7
14
4
3
7
22
34
-12
15
8
14
4
1
9
18
34
-16
13
1
Jānis Jēkabsons
Ogre United
6
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Stephen Mainasara Simon
FK PPK/Betsafe
4
4
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
3
5
Andrejs Kovaļovs
FK Kalupe
3
6
Arturs Fjodorovs
FK PPK/Betsafe
3
7
Daniels Romenskis
FK PPK/Betsafe
3
8
Dāvis Mūrnieks
FS Jelgava-2
3
9
Kaito Kumakura
Ogre United
3
10
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts-2
3
11
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
3
12
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
3
13
Salvis Petriks
Jēkabpils SC
3
14
Artem Tserr
Augšdaugavas NSS
2
15
Artis Jaudzems
FK PPK/Betsafe
2
16
Artūrs Janovskis
FS Jelgava-2
2
17
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava-2
2
18
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
2
19
Ričards Dimants
Ogre United
2
20
Rihards Bečers
FS Jelgava-2
2
21
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
2
22
Vladislavs Žihs
FS Jelgava-2
2
23
Alberts Duntavs
JDFS Alberts-2
1
24
Andris Liepnieks
FS Jelgava-2
1
25
Armīns Stikuts
FS Jelgava-2
1
26
Artjoms Korotkevičs
FK PPK/Betsafe
1
27
Ādams Dreimanis
FS Jelgava-2
1
28
Daniils Pavļukevičs
FK Kalupe
1
29
Dāvis Vilcāns
Mārupes SC
1
30
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts-2
1
31
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
1
32
Gatis Štrauss
Mārupes SC
1
33
Georgii Kogan
Mārupes SC
1
34
Gunārs Lapiņš
JDFS Alberts-2
1
35
Ilmārs Labuds
FK PPK/Betsafe
1
36
Youngdoo Jwa
Mārupes SC
1
37
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SC
1
38
Juris Zans
Jēkabpils SC
1
39
Kristers Skadmanis
FS Jelgava-2
1
40
Leo Salmiņš
Jēkabpils SC
1
41
Linards Lazdāns
JDFS Alberts-2
1
42
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
43
Markuss Ivanovs
FS Jelgava-2
1
44
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Jēkabpils SC
1
45
Matvii Marusii
Mārupes SC
1
46
Maxmillian Ugochukwu Ihekuna
Mārupes SC
1
47
Milans Brahmanis
JDFS Alberts-2
1
48
Nauris Bulvītis
Mārupes SC
1
49
Oļegs Semjonovs
FK PPK/Betsafe
1
50
Pauls Ēriks Dombrovskis
JDFS Alberts-2
1
51
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
1
52
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava-2
1
53
Regnārs Skujiņš
Ogre United
1
54
Reinars Siliņš
JDFS Alberts-2
1
55
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
1
56
Roberts Ralfs Gudēns
JDFS Alberts-2
1
57
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
58
Staņislavs Kumpiņš
Ogre United
1
59
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
1
60
Vadims Sņegovs
FK PPK/Betsafe
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes